IR-PLAST

Toszek

Opinie o IR-PLAST

Natalia

Aktualnie szukają w IR-PLAST na stanowiska: Pracownik Produkcji ( Specjalność Aluminium ), Przedstawiciel Handlowy (region: Śląsk, Dolny Śląsk, Mazowsze, Małopolska, Zagranica UE/NON UE), Pracownik produkcji także dla chcących pracować jest duża oferta. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, co jest ważnym atutem w dzisiejszych czasach. Ktoś aplikuje?

namiot

jak na producenta okien i tych całych drzwi z PCV, to mają dobrą stronę. Piszą o sobie, jakby ratowali świat, ale to fajnie wygląda. Nie ma niestety informacji o poszukiwaniu pracowników @Mitos, chyba ciężko u nich z wakatami

gosc

widze jakies zmiany ale czy 9 11 zł to godziwe zarobki? zycze powodzenia

Siwy M

Polecam Firmę Ir- Plast z Toszka, jest kasa na czas, zarobki dobre , praca jest na okrągło -jest co robić . Pracuję już w Firmie ponad rok, i nie zamierzam jej zmienić . Kierownik Produkcji obecny i Brygadzista są w miarę poukładani i wymagający , może teraz się coś zmieni na lepsze. Narzekają tylko nieroby , a kto chce pracować, to będzie . Polecam tę Firmę dla kobiet również. S.M.

MATEO

WITAM, FIRMA IR-PLAS MA WRESZCIE NOWEGO KIEROWNIKA DS.PRODUKCJI Z KNUROWA OD CZERWCA 2015 ROKU, MOŻE TROCHĘ COŚ SIĘ ZMIENI W TEJ FIRMIE NA LEPSZE . POPRZEDNI KIEROWNIK KTÓRY ODSZEDŁ NIE DBAŁ O PRACOWNIKÓW, OGÓLNY BAŁAGAN NA HALI, DUŻO GADAŁ I NIC NIE ROBIŁ. OBECNY KIEROWNIK JEST BARDZO WYMAGAJĄCY, SPRAWDZA PRACOWNIKÓW, LISTY OBECNOŚCI, NIE TOLERUJE ALKOHOLU, DBA O CZYSTOŚĆ NA ZAKŁADZIE. MYŚLĘ ŻE ZAPOWIADA SIĘ JAKO DOBRY PRACOWNIK- KIEROWNIK, CHYBA ŻE GO KADRA ZNISZCZY. POZDRAWIAM -PRACOWNIK.

Siwy
@MATEO 21.06.2015 10:52

Zgodzę się z tobą, jest ok, Kierownictwo wiadome i wymagające, a zwłaszcza teraz obecny nowy Kierownik Produkcji , który jest od tygodnia. Dużo wymaga od pracowników i robi czystość na zakładzie, ale widać że się stara. Trzeba zaiwaniać jak wszędzie . Stawka dobra na godzinę , nie narzekam . Siwek

roll

syf,kiła, chamstwo, dno,dno i dwa metry mułu

@roll 17.12.2014 09:52
syf,kiła, chamstwo, dno,dno i dwa metry mułu

trzeba zabrać się za robotę, a nie dużo gadać . Proponuje iść na strefę ekonomiczną do Gliwic, i pracować na 3 zmiany za 7.00 złoty netto, aby dali jeszcze wypłatę. Młode koty z Kierownictwa, studenci gonią człowieka jak w obozie, stanie na nogach, do kibla nie ma czasu iść się wylać i załatwić. proponuje ci kolego iść tam, a nie gadać na temat Firmy Ir-Plast, dobrze że jest praca i wypłata na czas, godne pieniądze. Kierownictwo jest dobre, a że jest nowy Kierownik Produkcji, to dobrze, potrzeba trochę zmian, Polecam Firmę Ir-Plast, siena .

uff ja już tam nie pracuję

ekipa montażowa [usunięte przez moderatora] to mega porażka. reklamacja goniła reklamację. okna produkowane niby w ramach reklamacji ale niech ktoś znajdzie takie zamówienia jakich reklamacje dotyczyły. włażenie w [usunięte przez moderatora] i kablowanie albo zmyślanie żeby się przypodobać. Żenada

klient

Zamówiłem 1 okno w bobrownikach expresokno beznadziejne lekkie,żle zgrzane ,krzywe.Tam ułyszałem o irplascie i dobrym produkcie kolejne zamówienie złożylem w irplast bardzo dobre wykonanie okna stabilne ,cięzkie,miła obsługa spóżnienie 3 dniowe o czym poinformowano wczesniej.

bez

Czekam na okna 3 miesiące, klient chce mnie powiesić, chyba życiem przepłacę te okna... Zero odpowiedzi zero kontaktu ze mną. Przecież klient poda mnie do Sądu nie ich.

Jakość mają najlepszą,zdobytą nagrodą ogólnopolską-zamówiłem i jestem zadowolony bardzo z produktu jak i wykonania

lew

szukalem dobrego producenta okien, ludzie chwalili irplast za wykonanie ale po tym co tu przeczytalem napewno sie nie przyczynie do wyzysku ludzi, zaluje nawet ze im zapytanie ofertowe zlozylem.

A ja twierdze ze firma w porzadku zamowilem okna do calego domu termin dotrzymany okna i monataz ok

ja...

Pracowałem kiedyś w tej firmie.... Właściciele nie są "bestiami" jak ich się tu przedstawia...to dobrzy, prości ludzie. Może po prostu firma się zbyt szybko rozrosła, lub mieli niewłaściwych pracowników...nie wiem. Zawsze bardziej patrzyłem na nich jak na osoby niż na to co mają... to mnie nie interesuje.... każdy popełnia błędy. Wierzę, że jeśli nie firmę, to siebie i swoją rodzinę uratują. Myślami jestem z nimi...

jestem ciekawy co tam sie teraz dzieje. szkoda mi pracowników, ale mam nadzieje, ze ta firemka sie juz nie podniesie. kierownictwo bez wykształcenia ciezko sobie na to pracowało. dalej sprzedaj okna bez fv?

Właściciele firmy mają wszystkich , którym wiszą kasę , w głębokim poważaniu .

No nieźle się tam narobiło! Dlaczego tak postępują? Czeka Pani 4 miesiące na kase? Jak to możliwe?

kam_1

nie polecam komornika, można zadzwonić i zapytać jak jego działania są skuteczne. znam kogoś kto może pomóc sion69@wp.pl

Drogi dostawco tą firmą jak nie ma tej rudej to rządzi najlepszy z najlepszych czyli [usunięte przez moderatora](kierownik od spraw niepotrzebnych)do dyspozycji od wtorku bo w poniedzialki to bywa różnie(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) pozdrawiam 9

klient

Jeśli ktoś twierdzi że okna "schodzą w terminie" to chyba ma na myśli ODLEGŁY termin... W moim przypadku termin realizacji wynosił 3 miesiące. Dodam,że zamówiłem białe okno, na które w NORMALNEJ firmie czekałbym ok.2, maksymalnie 3 tyg. Wszystkim potencjalnym klientom odradzam tą firmę, pracownikom współczuję, pozdrawiam

Klient

Gdzie są moje okna, ile można czekac :(

klient

zaczyna być lepiej, okna schodzą w terminie.wiem ze macie ciezko wiec tylko zamowienia pomoga trzymajcie sie!!!

musiales dluzej czekac niz na umowie bylo,czy na dzien dobry sa takie odlegle terminy?

Witam, chcesz miec dobre okna,daruj sobie ir plast,nie dość że drogo to jeszcze trzeba długo czekać,Odradzam,zawiedziony klient

witam wszystkich.moze mi ktos powiedzec jakiej jakosci sa wasze okna i jak jest puzniej z gwarancja. I w poruwnaniu do okien innych firm jak z cenami?

jeszcze pracoowik

gdzie jest moje wynagrodzenie za m-c maj,jest 5-ty lipiec a na koncie ECHO

Chyba ci sie firmy pomyliły:) albo pracujesz kilka dni dopiero w tej plajcie:) Proszę cię bardzo nie pisz takich bajek ze kierownik jest po stronie pracownika,nigdy nie był i nie będzie bo traktuje tą firme jak swoją tak jak szefowstwo traktuje pracowników czyli zero szacunku.Pozdrawiam

praca w ir plaście to czysta przyjemność,mamy tu kierownika z ogromnym doświadczeniem jeżeli chodzi o organizację pracy,zawsze stoi po stronie pracownika,jak mamy jakiiś problem jeszcze się nie zdarzyło żeby nam nie pomógł go rozwiązać..Polecam.

!!!

Jak to co się dzieje........... garstka zwolnionych [usunięte przez moderatora] za pomocą internetu się mści........... Pozdrowienia dla nich.

co tam sie dzieje ze takie rzeczy o tej firmie wypisuja.

konkurencja

ale hitem poobno w tej firmie jest nowy zarzadca!! chłopak od wypisywania WZ.pewnie zarzadzi mocno pozdrowienia od konkurencji z Katowic :)

tak to prawda szkoda ich.dużo klientów stracili.szkoda

jestescie fanatykami irplastu brak słów widocznie taka praca wam pasuje

jesteście wszyscy pomyleni jak można pracować w firmie która nie pąci wynagrodzenia ,ruszci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest tyle pracy tylko trzeba sie troche rozejrzec a nie klapy na oczach i tylko widzicie te okna

wszyscy szukamy pracy! pomórzcie nam nowi pracodawcy znajść coś fajnego

porazka

gdzie są moje okna :(

Pytam Was wiec po co pracujecie dalej w tej firmie skoro taka tragedia sie dzieje?! Kierownik beznadziejny, szefowa na wczasach, pensji nie ma wiec po co te narzekania?!

ciekawe czy ludzie z PIPu to czytają ?

o swoje pieni�dze trzeba si� prosi� PORAŻKA !!!!!!!!!

zero szacunku dla pracownika, najlepiej pracować i nie pytać o wypłatę miesięczne opóźnienia z wypłatami,

nie przesadzajmy z tymi opóźnieniami.trzeba działać a nie marudzić

od trzech miesiecy wyplate dostajemy z 3 tygodniwym opoznieniem

doceniają uczciwych ludzi

prawda

to co ir-plast zrobił z pracownikami w ostatnim czasie to przechodzi ludzkie pojęcie. Jak kogoś zwalniają to przez telefon, nie chca sie nawet spotkać i porozmawiać. Bezpodstawnie oskarżają ludzi!

nie polecam

Zostaw opinię o IR-PLAST - Toszek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IR-PLAST