Opinie o IR-PLAST w Toszek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IR-PLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IR-PLAST na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IR-PLAST w Toszek

Arek Nowy wpis

Jeśli firma nie działa, jak tu niektórzy sugerują, to dlaczego nikt nie napisze, w jaki sposób pożegnano się z pracownikami? Czy były odprawy i czy ktoś tu jeszcze robi? Przecież popularne serwisy KRS wyświetlają info o tym, że firma funkcjonuje.

Ktoś w komentarzach napisał że firmę przejął syndyk. To oznaczy że pracownicy zostali zwolnieni? Były zaległości wobec zatrudnionych osób czy tylko klientów?Teraz sprzedaż majątku pozwoli zaspokoić wierzycieli? Macie jakieś aktualne informacje?

YANIÓ Nowy wpis

Współpracowałem z tą firmą przez kilka lat. Robili dobre i tanie okna. Niestety ale początkiem tamtego roku zaczęli zawalać terminy więc zrezygnowałem ze współpracy. Próbowałem kilka miesięcy temu skontaktować się z tą firmą poprzez maila i telefony do pracowników, kierowców, przedstawicieli handlowych. Niestety ale nikt nie odbiera, czyli firma nie istnieje.

Iza

Mieszane informacje tutaj, jedni że firma miała upaść, inni mówią że przecież działa. To jest tam teraz praca? I jeśli tak, to czy dają jakąś umowę na dłuższy okres czy nie gwarantują długiego zatrudnienia?

Krzysiek Nowy wpis
@Iza

Ja jestem ich klientem który nie otrzymał swoich zamówień więc od stycznia dostałem informację że firmę przejl syndyk

Krystyna

Nie widzę, żadnych informacji w sieci na temat zamknięcia firmy. Oprócz klientów, znajdę w wątku pracowników z aktualnymi info odnośnie zatrudnienia na stanowisku montera? Jakie stawki godzinowe oferuje pracodawca? Zarejestrowanie na umowę o pracę? Jak z terminowością wynagrodzeń?

Leszno
Ewelina

Nie polecam tej spółki a na pewno nie do zakupu. Lekceważą klientów - brak informacji o dostawie/zamówieniu Blokują telefony. Dramat - omijać z daleka.

@Ewelina

A wiesz coś o pracy, czy tutaj nie możesz odradzić ani polecić? Zależy mi na uczciwych i szczerych opiniach, czy warto się tam przyjąć albo chociaż próbować, czy nie. Głównie chodzi o to, czy po prostu płacą na czas i czy stawka jest w porządku?

@Ewelina

Mam ta samą sytuację. Wplacona zaliczka unikają kontaktu. Wiem z dobrych źródeł że planują upadłość. Sprawa już na policji. Trzeba Marzence troszkę skrzydełka podciąć żeby nie czuła się za pewna siebie

@Iza

Julia
@LM78

Nie wiem czy masz wiarygodne informacje, ponieważ firma aktualnie prowadzi rekrutację na m.in. pracownika produkcji. Chyba by nie przyjmowali do pracy, gdyby firma miała upaść?

@Ewelina

Pani Ewelino nie odnotowaliśmy ani jednego zamowienienia od Pani z okresu 5 lat wstecz .

Lm78
@Julia

Przecież to ściema bo juz ogłosiła Marzena upadłość. Pierw (usunięte przez administratora) dużo ludzi na zaliczki

@Ewelina

Jeśli brak wpłat za dostawy .nie ma ustalonego terminu .zaliczka lub przedpłata wyznacza termin dostawy

@Lm78

To prawda mnie też (usunięte przez administratora) na 12 000 zł, wzięli zaliczkę za okno, zlecenia nie zrealizowali do dziś. Sprawę jako kolejna poszkodowana zgłaszam na policji. Cwaniaki ogłosili w 03/2023 upadłość żeby ludziom pieniędzy nie oddać. Banda (usunięte przez administratora)

@Lm78

Skąd wiesz, jakieś źródło? To ciekawe, co się dzieje teraz z pracownikami, jeśli to co mówisz jest prawdą. W ogóle teraz zatrudniała kogoś firma?

mw
@Lm78

Panie Marku Ir-plast nigdy nie ogłosiła upadłości .Nie posiada pobranych zaliczek .Wobec Pana jest nakaz zapłaty a i proszę spojrzeć na siebie i oddać swojemu klientowi 28 000 zł zaliczki ,bo pana poszukuje po wszystkich producentach od listopada 2022

mw
@LM78

Panie Marku pobrał Pan od klienta 28000 zł zaliczki w listopadzie nie zrealiował zamówienia nie oddał zaliczki i zamkał działalnośc w grudniu .Nie zapłacił Pan firmie niecałe 6000 zł za dostawy i jeszcze się Pan wypowiada bo Pana zaliczka została potrącona na zaległości ,ktora i tak i jej nie pokryła w całości.I podkreślam raz jeszcze nigdy nie była i nie jest zgłoszina upadłośc !!!

@mw

Co Pani za nieprawdę tutaj wypisuje ja dziś otrzymałam oficjalne pismo od Ir Plast z informacją o ich upadłości. Zaliczkę na okna w lipcu 2023 pobrali i nie oddali. Więc proszę się tutaj nie wybielać. Gdzie tylko się da będę przestrzgać potencjalnego klienta do współpracy z Wami - teraz jako wykonawców ogrodów zimowych.

@mw

Edit: korekta zaliczkę dostali w 07/2022.

Lm78
@Katrin

Wszystko się zgadza. Ta kobieta po prostu dalej kłamię i myśli że dalej będzie zbierać zaliczki.

Niestety nie płacom za zamówienia , nie odbierają telefonów czekamy 4 ty tydzień dzwonimy codziennie . Codzienne info że ktoś oddzwoni i tak w kółeczko

Agata
@Piotr

A jak było powiedziane ? Że zapłacą od razu czy jak ?

@Piotr

Termin realizacji od 4 do 8 tyg jestem przekonana że w czerwcu termin był dotrzymany a mógł się różnić jedynie dniami w logistyce transporu

Zmora

Ta firma jeszcze istnieje?dymalj klientów,dymali pracowników..okna szły bez f-ry Vat.kasa mizerna,no ale (usunięte przez administratora)musiała za coś powczasować.

@Zmora

Panie Czesławie, Proszę zmienić IP zamiast ciągłych nowych nikow .Rozumiemy Pana rozgoryczenie po zwolnieniu za (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora),jednakże powinien być pan nam wdzięczny 11 rok żyje pan jak dziedzic bezrobotny na utrzymaniu żony i dzieci ;) adres urzędu skarbowego znajdzie pan na stronie internetowej nie ukrywam że z radością zapoznam bez fakturowych klientów .Proszę ze zrozumieniem przeczytać czym zajmuje się portal gowork Pozdrawiamy wraz z pracownikami o 16 letnim stażu

Robert
@Zmora

Jak to dymali, w jakim sensie, nie płacili, były opóźnienia, wypłacali mniejsze wynagrodzenie czy jak? Mizerna, czyli najniższa, nic więcej pewnie?

@Zmora

Zgadzam się... a @Marzena wie że @Zmora ma rację bo do dziś takie praktyki.

Grażyna
@LM78

coś więcej na temat tych podejrzeń o jakiś praktykach? co konkretnie jeszcze niedawno zrobili, że taka opinia? to nie jest właśnie dziwne, że firma miałaby jakoś źle ludzi traktować i dalej sobie przy tym działać? skąd braliby klientów wtedy?

Niezadowolony kliet

Katastrofa - w życiu nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu i olewaniem klientów. Zamówienie opóźnione w terminie, dotarło niekompletne. Po krótkim czasie okna zaczęły się rozchodzić. Jakikolwiek kontakt z firmą utrudniony, mówią jedno, robią drugie. Na jakikolwiek odzew w sprawie reklamacji trzeba czekać 3 miesiące, po czy ktoś przyjeżdża, stwierdza, że faktycznie okna są uszkodzone ale z taką usterką można żyć i dalej nic się nie dzieje. Dramat. Nie polecam

Kamil

@boczek mówisz ze to ciezka praca?

Sopel

Witam, jak wyglądają zarobki na produkcji ?

Boczek
@Sopel

Na pcv 12zł/h i zapiepszasz

@Gruby czy pracownicy z Ukrainy mają wyższa stawkę niż Polacy?

Gruby
@Anna

Dokładnie

Ferdek

Dobra firma i dobry pracodawca więc konkurencja inspiruje do zamieszczania złośliwych opinii?

Gruby

Totalna patologia, robić za wszystkich za miskę ryżu, a Ukraińcy za większą stawkę jeszcze narzekają nic nie robiąc

Marko

Pracuję przy stolarce aluminiowej, zarabiam około 3300, sest sens się tu zatrudnić ?

Natalia

Aktualnie szukają w IR-PLAST na stanowiska: Pracownik Produkcji ( Specjalność Aluminium ), przedstawiciel handlowy (region: Śląsk, Dolny Śląsk, Mazowsze, Małopolska, Zagranica UE/NON UE), Pracownik produkcji także dla chcących pracować jest duża oferta. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, co jest ważnym atutem w dzisiejszych czasach. Ktoś aplikuje?

namiot

jak na producenta okien i tych całych drzwi z PCV, to mają dobrą stronę. Piszą o sobie, jakby ratowali świat, ale to fajnie wygląda. Nie ma niestety informacji o poszukiwaniu pracowników @Mitos, chyba ciężko u nich z wakatami

gosc

widze jakies zmiany ale czy 9 11 zł to godziwe zarobki? zycze powodzenia

Siwy M

Polecam Firmę Ir- Plast z Toszka, jest kasa na czas, zarobki dobre , praca jest na okrągło -jest co robić . Pracuję już w Firmie ponad rok, i nie zamierzam jej zmienić . Kierownik Produkcji obecny i Brygadzista są w miarę poukładani i wymagający , może teraz się coś zmieni na lepsze. Narzekają tylko nieroby , a kto chce pracować, to będzie . Polecam tę Firmę dla kobiet również. S.M.

MATEO

WITAM, FIRMA IR-PLAS MA WRESZCIE NOWEGO KIEROWNIKA DS.PRODUKCJI Z KNUROWA OD CZERWCA 2015 ROKU, MOŻE TROCHĘ COŚ SIĘ ZMIENI W TEJ FIRMIE NA LEPSZE . POPRZEDNI KIEROWNIK KTÓRY ODSZEDŁ NIE DBAŁ O PRACOWNIKÓW, OGÓLNY BAŁAGAN NA HALI, DUŻO GADAŁ I NIC NIE ROBIŁ. OBECNY KIEROWNIK JEST BARDZO WYMAGAJĄCY, SPRAWDZA PRACOWNIKÓW, LISTY OBECNOŚCI, NIE TOLERUJE ALKOHOLU, DBA O CZYSTOŚĆ NA ZAKŁADZIE. MYŚLĘ ŻE ZAPOWIADA SIĘ JAKO DOBRY PRACOWNIK- KIEROWNIK, CHYBA ŻE GO KADRA ZNISZCZY. POZDRAWIAM -PRACOWNIK.

Siwy
@MATEO

Zgodzę się z tobą, jest ok, Kierownictwo wiadome i wymagające, a zwłaszcza teraz obecny nowy Kierownik Produkcji , który jest od tygodnia. Dużo wymaga od pracowników i robi czystość na zakładzie, ale widać że się stara. Trzeba zaiwaniać jak wszędzie . Stawka dobra na godzinę , nie narzekam . Siwek

roll

syf,kiła, chamstwo, dno,dno i dwa metry mułu

@roll

trzeba zabrać się za robotę, a nie dużo gadać . Proponuje iść na strefę ekonomiczną do Gliwic, i pracować na 3 zmiany za 7.00 złoty netto, aby dali jeszcze wypłatę. Młode koty z Kierownictwa, studenci gonią człowieka jak w obozie, stanie na nogach, do kibla nie ma czasu iść się wylać i załatwić. proponuje ci kolego iść tam, a nie gadać na temat Firmy Ir-Plast, dobrze że jest praca i wypłata na czas, godne pieniądze. Kierownictwo jest dobre, a że jest nowy Kierownik Produkcji, to dobrze, potrzeba trochę zmian, Polecam Firmę Ir-Plast, siena .

Zostaw merytoryczną opinię o IR-PLAST - Toszek

• Jak się pracuje w IR-PLAST?

Zobacz opinie na temat firmy IR-PLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IR-PLAST?

Kandydaci do pracy w IR-PLAST napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IR-PLAST