Opinie o IR-PLAST w Toszek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IR-PLAST. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IR-PLAST na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IR-PLAST w Toszek

uff ja już tam nie pracuję

ekipa montażowa [usunięte przez moderatora] to mega porażka. reklamacja goniła reklamację. okna produkowane niby w ramach reklamacji ale niech ktoś znajdzie takie zamówienia jakich reklamacje dotyczyły. włażenie w [usunięte przez moderatora] i kablowanie albo zmyślanie żeby się przypodobać. Żenada

klient

Zamówiłem 1 okno w bobrownikach expresokno beznadziejne lekkie,żle zgrzane ,krzywe.Tam ułyszałem o irplascie i dobrym produkcie kolejne zamówienie złożylem w irplast bardzo dobre wykonanie okna stabilne ,cięzkie,miła obsługa spóżnienie 3 dniowe o czym poinformowano wczesniej.

bez

Czekam na okna 3 miesiące, klient chce mnie powiesić, chyba życiem przepłacę te okna... Zero odpowiedzi zero kontaktu ze mną. Przecież klient poda mnie do Sądu nie ich.

Jakość mają najlepszą,zdobytą nagrodą ogólnopolską-zamówiłem i jestem zadowolony bardzo z produktu jak i wykonania

lew

szukalem dobrego producenta okien, ludzie chwalili irplast za wykonanie ale po tym co tu przeczytalem napewno sie nie przyczynie do wyzysku ludzi, zaluje nawet ze im zapytanie ofertowe zlozylem.

A ja twierdze ze firma w porzadku zamowilem okna do calego domu termin dotrzymany okna i monataz ok

ja...

Pracowałem kiedyś w tej firmie.... Właściciele nie są "bestiami" jak ich się tu przedstawia...to dobrzy, prości ludzie. Może po prostu firma się zbyt szybko rozrosła, lub mieli niewłaściwych pracowników...nie wiem. Zawsze bardziej patrzyłem na nich jak na osoby niż na to co mają... to mnie nie interesuje.... każdy popełnia błędy. Wierzę, że jeśli nie firmę, to siebie i swoją rodzinę uratują. Myślami jestem z nimi...

jestem ciekawy co tam sie teraz dzieje. szkoda mi pracowników, ale mam nadzieje, ze ta firemka sie juz nie podniesie. kierownictwo bez wykształcenia ciezko sobie na to pracowało. dalej sprzedaj okna bez fv?

Właściciele firmy mają wszystkich , którym wiszą kasę , w głębokim poważaniu .

No nieźle się tam narobiło! Dlaczego tak postępują? Czeka Pani 4 miesiące na kase? Jak to możliwe?

kam_1

nie polecam komornika, można zadzwonić i zapytać jak jego działania są skuteczne. znam kogoś kto może pomóc sion69@wp.pl

Drogi dostawco tą firmą jak nie ma tej rudej to rządzi najlepszy z najlepszych czyli [usunięte przez moderatora](kierownik od spraw niepotrzebnych)do dyspozycji od wtorku bo w poniedzialki to bywa różnie(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) pozdrawiam 9

klient

Jeśli ktoś twierdzi że okna "schodzą w terminie" to chyba ma na myśli ODLEGŁY termin... W moim przypadku termin realizacji wynosił 3 miesiące. Dodam,że zamówiłem białe okno, na które w NORMALNEJ firmie czekałbym ok.2, maksymalnie 3 tyg. Wszystkim potencjalnym klientom odradzam tą firmę, pracownikom współczuję, pozdrawiam

Klient

Gdzie są moje okna, ile można czekac :(

klient

zaczyna być lepiej, okna schodzą w terminie.wiem ze macie ciezko wiec tylko zamowienia pomoga trzymajcie sie!!!

musiales dluzej czekac niz na umowie bylo,czy na dzien dobry sa takie odlegle terminy?

Witam, chcesz miec dobre okna,daruj sobie ir plast,nie dość że drogo to jeszcze trzeba długo czekać,Odradzam,zawiedziony klient

witam wszystkich.moze mi ktos powiedzec jakiej jakosci sa wasze okna i jak jest puzniej z gwarancja. I w poruwnaniu do okien innych firm jak z cenami?

jeszcze pracoowik

gdzie jest moje wynagrodzenie za m-c maj,jest 5-ty lipiec a na koncie ECHO

Chyba ci sie firmy pomyliły:) albo pracujesz kilka dni dopiero w tej plajcie:) Proszę cię bardzo nie pisz takich bajek ze kierownik jest po stronie pracownika,nigdy nie był i nie będzie bo traktuje tą firme jak swoją tak jak szefowstwo traktuje pracowników czyli zero szacunku.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o IR-PLAST - Toszek

• Jak się pracuje w IR-PLAST?

Zobacz opinie na temat firmy IR-PLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IR-PLAST?

Kandydaci do pracy w IR-PLAST napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IR-PLAST