Opinie o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KH-KIPPER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

Lidia

@RADOSNY niestety nie jestem w stanie zgadnąć czemu ma to służyć. Druga może kwestia, że firma KH-KIPPER nie chce, żeby z łazienki korzystały osoby z poza biura. @hmmm i po obliczeniu tego faktycznego czasu pracy są jakieś konsekwencje wyciągane?

RADOSNY

Chciałbym poruszyć jeszcze jedną kwestię umowy o pracę. Tak jak napisał ktoś wcześniej o zarobkach rzędu 2000zł netto jest to oczywiście prawda, lecz poza niskim wynagrodzeniem w podpisywanej umowie kwota ta jest dzielona na dwa czynniki podstawa 1600 zł i tzw premia 400zł która za byle co może nie zostać wypłacona. Jak ktoś już chce sie zdecydować na to dziadostwo to niech sie zatrudni tam przez agencję ta podobno kwoty nie dzieli i na umowie widnie to pseudo wynagrodzenie jako jedna kwota.

Misiu
@RADOSNY

a jest premiowanie ponad to co na umowie?

@Misiu

Tak jest

lol
@pracownik

a coś więcej w temacie? jak to wyglada? premia miesieczna? roczna? inne? za co?

Lidia

@Dziobak wspomniałeś o czytnikach w toaletach dla pracowników firmy KH-KIPPER. Możesz wytłumaczyć o co chodzi? Jakie czytniki i czemu one mają służyć? Czy przed wejściem do łazienki trzeba odbić kartę?

RADOSNY
@Lidia

Lidio czytniki sa wszędzie również w toaletach przed wejściem i wyjściem trzeba odbić kartę. Drzwi na elektromagnes. A czemu to służy sprawnościowa kontroli i inwigilacji.

hmmm
@RADOSNY

Z tego co wiem to nie tylko w tej firmie jest rejestracja za pomocą czytnika. Istnieje wiele firm, które w ten sposób rejestrują czas pracy faktycznie przepracowany

"RADOSNY"

PS Tak naprawdę jeżeli ktoś myśli o związaniu się z tą firmą niech się mocno zastanowi nad tym czy nie będą to stracone godziny, dni, tygodnie, miesiące, a może lata!!!

"RADOSNY"

Hura, Hura, Hura !!! Na jutrzejszy dzień (podobno) przypada to szczęście tzn. tzw. jubileusz 20 lecia firmy. I znowu wszyscy będą szczęśliwi jak za towarzysza Gierka i innych zacnych towarzyszy, goździk głośne hip hip hura. Pewnością hale wysprzątane i pozory będą zachowane. W związku z jubileuszem zarządzającym życzymy aby przejrzeli na oczy przestali być zbyt zachłanni i wreszcie zrozumieli, że to wszystko co maja zawdzięczają tym szarym pracownikom. A pracownikom życzymy lepszej pracy za godne zarobki i warunki pracy.

Ćpunek62

Nie polecam tej firmy. Każdego miesiąca brakowało mi po kilka godzin a wychodziłem zawsze po dzwonku nie wiadomo skąd na każdym kroku chcą zabrać pieniądze.. brygadzista rozdziela premię w zależności jaki ma humorek czy poruchal czy nie temu da 100 innemu 200 a reszcie zabierze bez powodu .. Nie warto się starać.. A i czytniki w toaletach .jak dostaniesz sraczki możesz pożegnać się z normalna wypłata, firma zapewnia ciepłe posiłki w okresie zimowym ale zapomnieli powiedzieć że tyko dla 1 zmiany i brygadzisci to totalne dno szczególnie na lakierni Pan 'Me' i Pan 'zK'

Jututu
@Ćpunek62

Super szacun i tak jest na prawde ale tym wpisem poprawiles mi humor choc jest to szara iprzerazajca prawda

Palacz
@Ćpunek62

Może paliłeś papierosy za bramą i dlatego masz braki w godzinach

@Jututu

Tak to jest prawda zgadzam się a jeśli chodzi o brygadzistów to nie tylko na lakierni

Dziobak

Nie polecam tej firmy.. na każdym kroku chcą Cię okraść z kasy wszędzie kamery i czytniki w toaletach , na początku jest nawet ok ale po paru miesiącach traktują Cię jak śmiecia , nie przywitasz się z brygadzista to premi nie dostaniesz , na święta 100zl zapomogi z wielką łaską , obiady tylko dla 1 zmiany reszta to (usunięte przez administratora) z nimi ..jak chcesz się podrapac po (usunięte przez administratora) to trzeba się schować bo zaraz będzie zdjęcie z kamer że stoisz , ogólnie brygadzisci to złamane (usunięte przez administratora) które nie potrafią się wstawić za swojego od 2018 jest coraz gorzej nie polecam tej patologii

Lidia

@Zadowolony a jesteś pewien, że ogłoszenie zostało wywieszone właśnie 21.12? Może nie zauważyłeś go wcześniej? To jak w końcu było z tą wigilią w firmie KH-KIPPER? Ktoś z pracowników zapisał się i poszedł na nią? Odbyła się w ogóle? Dajcie znać, skoro już jesteśmy po okresie świątecznym to musicie już coś wiedzieć.

Zadowolony

Super firma zaprasza na wigilię firmową, Ogoszenie wywieszono 21.12.17r zapisy do 20. Ogłoszenia dla tych co się umieją cofać się w czasie!

Lidia

@..... zauważ, że odpowiedziałeś na komentarz z 2014 roku. To były inne czasy i inne płace, więc moim zdaniem, nie ma sensu tego porównywać. @Krasnoludek czyli uważasz, że w firmie KH-KIPPER nie ma rozwoju? A jest szansa na jakiś wewnętrzny awans, czy firma raczej zatrudnia pracowników z zewnątrz?

....
@Lidia

Kwota 2000 zł, o której pisałem jest jak najbardziej aktualna. Duża część pracowników podobna kwotę (lub niższą) dostaje co miesiąc na konto, o ile nie chorowali oraz "zasłużyli". W przypadku, gdy przełożony uzna, że ich praca była niewystarczająco dobra (co jest często wrażeniem subiektywnym), dostają jeszcze mniej. Dlatego podważyłem stwierdzenie, że dobra praca= dobra płaca. Było ono nieprawdziwe zarówno w 2014 jak i obecnie.

Krasnoludek
@Lidia

Z moich obserwacji wynika, że firma nie daje szans na awans. Atrakcyjne stanowiska przysługują tylko krewnym i znajomym "Królika", a zwykły człowiek z ulicy, choćby nie wiem jak się starał, nie ma szans. Frustracja powoduje, przestaje się starać....

optymism

Rekrutacja zależnie od działu. Kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenie istotne. Jeżeli kandydat dobrze rokuje to dostaje pracę. Zasada: dobra praca=dobra płaca. Praca stała, pensje na czas, grusza, bony, wszystkie ZUSy, wycieczki pracownicze itp.

pinokio
@optymism

jak byś pracował gdziekolwiek , a nie tylko tu to mógłbyś sie wypowiadać. a jak tatuś dali to to ceniaj to realnie,do czego namawiasz ludzi???

radek
@optymism

synus , daj spokój. wiadomo ze to ty

.....
@optymism

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że dobra praca= dobra płaca. Czy uważasz, że 2000 zł, to w dzisiejszych czasach godziwe wynagrodzenie za dobrą pracę?

Krasnoludek

Nikomu nie polecam pracy w KH Kipper. Przed podjęciem zatrudnienia czytałem komentarze, ale im nie dowierzałem. Wydawało mi się, że to prężna, dobrze zorganizowana firma. Teraz już wiem, że forumowicze piszą prawdę. Na początku obiecują wiele: podwyżki, zdobywanie uprawnień, premie w przypadku zaangażowania. W rzeczywistości pracę w tej firmie można porównać do "pola bawełny". Trudno uwierzyć, że tak piękne zabudowy są wykonywane przez tak źle opłacanych pracowników. Sama atmosfera wśród współpracowników jest raczej pozytywna. Jednak pensja i warunki pracy ( zapylenie, hałas, ciasnota) psują wszystko. Rotacja jest ogromna, co w zasadzie nie dziwi. Każdy, kto przekonuje się na własnej skórze, o co tu chodzi, zmyka gdzie pieprz rośnie. Wszyscy, którzy mieli nadzieję, że pracując w tej firmie wiele się nauczą, mogą być mocno zaskoczeni. Otóż wskazane jest, aby opanować jedynie wąski zakres swoich zadań i nic więcej. Związane jest to prawdopodobnie z obawą przed ucieczką wykwalifikowanych pracowników do firm w pełni szanujących pracowników. Wszystkim szanującym się pracownikom zdecydowanie odradzam.

Lidia

@radek, @jacek @heniek dlaczego uważacie, że pozytywne komentarze mogą pisać tylko osoby z rodziny? Nic pozytywnego Waszym zdaniem nie da się powiedzieć o firmie? @Deewuu ja niestety nie wiem, dlatego nie będę udzielać Ci informacji na ten temat. A może po prostu zgłoś swoją kandydaturę i sam się przekonaj o pracy na tym stanowisku w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Deewuu

Witam, ktoś może powiedzieć coś na temat pracy jako Technik Przygotowania Produkcji? i coś świeżego o pracy w KH-KIPPER

pracownik.

Pracuje ponad 3 lata i nie narzekam, praca jest zawsze, pensja w terminie plus premie. Za pracę w godzinach nadliczbowych zgodnie z przepisami mam wypłacane pieniądze. Codziennie możliwość zapisania się na obiad, który zawsze jest ciepły i smaczny. Jak ktoś tylko ma chęci do pracy to polecam pracę tam.

heniek
@pracownik.

to Ty musisz być z rodziny...

Lidia

@Lukas może ktoś Ci poda widełki zarobków na stanowisku serwisanta, jednak ja bym Ci proponowała, żebyś skontaktował się z firmą KH-KIPPER i wtedy powinieneś się najszybciej dowiedzieć interesujących Cie informacji.

Lukas

Witam na jaką pensję może liczyć serwisant spełniam wszystkie ich wymogi i nie wiem czy warto składać cv tym bardziej że kilka km mam

Lidia

@BylyLakiernik Widzę, że pracowałeś w KH-KIPPER sporo czasu. Czy możesz powiedzieć jak układała się Wam współpraca przez tyle lat? Czy firma zapewniła Ci możliwości awansu? @inzynier Czy ostatecznie podjąłeś próbę aplikowania do KH-KIPPER? Czy udało Ci się podjąć tam pracę?

inzynier

Czy warto składać do tej firmy na stanowisko konstruktora albo technologa? jaka jest płaca na w/w stanowiskach? czy jest możliwość rozwoju? czy jest możliwość awansu? czy zwracają za dojazd do pracy?

nest

Interesuje mnie praca operatora wycinarki lasera. Czy warto? Ile dają na początek. Czy warto zmieniać obecną pracę na Kh Kipper. Czy są uczciwi?

Zostaw merytoryczną opinię o KH-KIPPER Sp. z o.o. - Zagnańsk

• Jak się pracuje w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KH-KIPPER Sp. z o.o.