Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Hanna

Wspominacie o atmosferze w miejscu pracy, która niedawno uległa zmianie. Co konkretnie macie na myśli? Jakie zmiany nastąpiły?

Antresola
@Hanna

Jakie zmiany? Co się zmieniło? Zapraszamy Panią do firmy, proszę przepracować chociaż 3 miesiące wtedy porozmawiamy...

@Hanna

Nawet do WC nie da się wyjść spokojnie....nic tylko gorzej jak było,a płaca dalej marna,kobiety płaczą momentami z nerwów....gdzie się podziała ta normalna miła atmosfera w pracy,ludzie chętnie pracowali a teraz?sama nerwówka

Wenecja
@Hanna

Wg. mnie wiele się nie zmieniło przynajmniej jeżeli chodzi o podejście kierownika do pracowników. Ilekroć (powiedzmy 9 na 10 razy) gdy udaję się do kierownika (jest to oczywiście wizyta baaardzo sporadyczna) aby pobrać niezbędne wyposażenie do bezpiecznej pracy słyszę: "Przyjdź później, Teraz nie mam czasu, Nie widzisz że jestem k...a zajęty, Nie widzisz, że dopiero przyszedłem do pracy " itp. Możliwe, że tylko mnie to spotyka jeżeli jest inaczej proszę się wypowiadać. Zapyta mnie pani dlaczego nie poinformuję o tej sytuacji szefostwa a ja pani odpowiem a komu uwierzą szeregowemu pracownikowi?

Zrezygnowany
@Wenecja

Szkoda się rozpisywać ponieważ nic to nie daje..... Było kiepsko i będzie kiepsko, nie mam już siły do tej pracy.....

Jonak
@Wenecja

i taka prawda, idąc do kierownika trzeba się liczyć z niemiłymi słowami.....

PanJanTwardowski

Uscislilem to w następnym komentarzu, pisałem tylko i wyłącznie o operatorach maszyn a tak jakoś mi się jakos błednie w głowie poukładało ze produkcja to głównie maszyny, a z tym co piszesz zgadzam się jak najbardziej i choć moja średnia z całego roku spokojnie oscyluje wokół 2000zł to jestem świadom ze nie wygląda to tak samo u każdego i masa osób dostaje nędzne wypłaty w okolicach 1600zł a czasem nawet mniej

Wacek
@PanJanTwardowski

Swego czasu po kilku latach dostałem 1,350 za normalny miesiąc pracy,a wcześniej 1,800 więc nie licz na 2.000 bo to co się dzieje to masakra,rok dwa wstecz było lepiej ja teraz,i atmosfera była spoko,teraz?tylko gnają do roboty a kasy niema,nie polecam

Loris

Nie słuchajcie tych przeciwników, praca fajna. Wszystkie weekendy wolne, wymogi BHP spełnione, pensje zawsze na czas, miła atmosfera, polecam.

SAMLNT
@Loris

Zgadzam się z tobą oprócz miłej atmosfery która była kiedyś ale już coraz bardziej się psuje widać to nawet po wpisach powyżej. Wiem że praca fajna ale co z tego jak płaca jest odwrotnością tego. Wiadomo wszystkim że średnia płaca na rękę dla pracowników produkcji z nadgodzinami nie przekracza 1650 zł i stary doświadczony pracownik jest wart dla pracodawcy niedużo więcej a czasami nawet tyle samo co nowy nic nie umiejący.

@SAMLNT

1650 zł z nadgodzinami ? To chyba na jakiejś innej produkcji pracujemy, bo większość w okolicach 2000zl dostaje, wiadomo że to w dalszym ciągu bida z nędzą ale nie ma co przesadzać w druga stronę

Szukający
@PanJanTwardowski

Kurcze więc teraz przekonałem się, jeszcze w tym tygodniu składam CV. Zarobki 2000 tyś, weekendy wolne, praca po 8 godz, w okolicy nie znajdziesz takiej oferty, wiem o tym bo dosyć długo szukam czegoś ciekawego.

@Szukający

Tylko weź jeszcze pod uwagę ze ja pisałem o produkcji, czyli obsługa maszyn, na innych działach nie jest tak kolorowo, a teraz raczej ludzi na montaż i pakowanie luster poszukuja

Wiedzacy
@PanJanTwardowski

A tutaj się Pan myli.... DV poszukuje operatorów maszyn.

SAMLNT
@PanJanTwardowski

weź pod uwagę że produkcja to nie jeden dział. Obecnie najwięcej osób jest na montażu i pakowaniu luster. A średnia nie jest podawane w stosunku do wcześniejszego miesiąca który był długi 23 dni robocze co dało wysokie wynagrodzenie w granicy średnio jak ty piszesz koło 2000 zł ale ja pisze średnia z około 1 roku dla całej produkcji nie dla konkretnego działu. A niektórzy robią nadgodziny a niektórym brakuje godzin inni są na chorobowym i tp.

Aronia

Jestem bardzo zadowolony z tej pracy

@Aronia

Bardzo zadowolony?za 1,500?śmiech na sali,szkoda nawet wstawać rano za te marne grosze

Aronia
@Były

Troszkę więcej :-) Chyba jesteś już od dawna"były" skoro na takich kwotach się zatrzymałeś :-)

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
PKO Bank Polski
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
E.

Szef ciągle jest na antresoli jak szef pójdzie przychodzą młodzi szefowie, dyrektor ciekawe kiedy jest czas na to picie.....? Bajki to możecie opowiadać w domku dzieciakom a nie na portalu wypisywać takie brednie!

Bury
@E.

Jak ktos chce to znajdzie czas na wszystko. Szef i synowie maja alkomat w oczach? Alkomat powinien byc przy wejsciu i wyjsciu. Ale wtedy nie mialabys kim rzadzic jak i cala reszta. Na zdrowie. Nie polecam tej firmy

E.
@Bury

To po co pracujesz jak inny odradzasz?!

Lol
@E.

To po co jesz jak pozniej s....

Lol

Nikt przed Tobą mnie tak nie obraził.. Myję? Mycie jest dla fraj... ja chodzę i śmierdzę:)

Były

Z tego co słyszałem,to nie taka cudowna,najlepsi poodchodzili i jest jedno wielkie zamieszanie,jak kogoś interesuje robić za marne grosze,jeszcze w stresie,to polecam

Obecny
@Były

Właśnie zupełnie na odwrót.... Pełnowartościowi pracownicy zostali a mało wydajni odeszli, teraz została zgrana ekipa.

bgjnv
@Obecny

Chyba gościu sobie jaja robisz! Jest teraz taki sajgon ze szok. Nowa antresola może potwierdzić.. Patrzą tylko na ręce i nosntop cos zmieniają, robić sie nie da

Rudy Ryś
@bgjnv

Dokładnie,ja tez niebawem składam wypowiedzenie,to już przesada co się dzieje na antresoli

@Obecny

Zgrana ekipa?chyba w piciu.....

You

Cudowna praca

Hanna

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Dubiel Vitrum. Powyższa dyskusja odbiega od pożądanego tematu. Forum również nie jest miejscem do obrażania innych pracowników. Jeżeli zauważyliście jakąś niepokojącą dla Was sytuację w miejscu pracy, polecam zgłosić taki fakt do przełożonego/kierownika/dyrektora.

Koleżanka

Kim pani wogóle jest?

Czarna
@Koleżanka

Na prawdę boli najechać kursorem na ikonę mikrofonu przy nicku? Brawo E. Właśnie to pokazuje poziom pracowników w te firmie. Brygadziści RULEZ haaaha.

Koleżanka
@Czarna

Co to RULEZ?

Client

Gadacie głupoty na biednego W... e, chcecie się wybić to weźcie się do pracy a nie oczerniajcie dobrego fachowca.

Nawiedzony

Sam byłem ostatnio światkiem jak jeden z brygadzistów był głównym prowodyrem do picia alkoholu w pracy.....jest taki jeden oszołom(domyślacie się kto)na antresoli, a póżniej jedzie w takim stanie do domu,niech mu się coś stanie,wszystko do czasu...pozdrawiam trzeżwych z antresoli którzy to widzą i milczą

Nawiedzony

Pan Z.M stary człowiek a swego czasu wydmuchał 2,5 promila,czy ktoś taki może być brygadzistą?

Work
@Nawiedzony

Nie może wiec już nim nie jest.

Nawiedzony

Jeden z brygadzistów kiedyś musiał się ewakuować wcześniej,bo już miał dość.....zresztą to nie pierwszy raz...wiec jaki wniosek z tego?jest czas na picie...

Kf
@Nawiedzony

Skoro brygadzista spożywa alkohol każdy szanujący się pracownik powinien zgłosić ten fakt do mistrza zmiany.

Hanna

@Kf, rozumiem, że Ty nigdy nie zauważyłeś takiej sytuacji?

Hanna

@Nawiedzony, w takim razie taką sytuację najlepiej byłoby zgłosić do osoby odpowiedzialnej za Twojego przełożonego.

Kf
@Hanna

Na antresoli nie ma czasu się załatwić a co tu dopiero mówić o piciu.

Nawiedzony

@Zdziwienie 2017-04-11 19:59 Tylko że przełożeni sami biorą w tym udział....he to jest najlepsze

Praca bardzo fajna

Nawiedzony

Badania alkomatem to powinny być codziennie,niektórzy sobie imprezy robią zamiast pracować,szczególnie na zmianie Pana W.na dziale elektrycznym na popołudniówce....to się widzi...

Zdziwienie
@Nawiedzony

Jeśli jeden z drugim widzą, że pracownik jest pod wpływem alkoholu to dlatego nie zgłosił to swojemu przełożonemu? Tylko tutaj wylewajcie swoje żale wyssane z palca.

Alkomat
@Zdziwienie

A Ty akurat nic nie widzisz i nie słyszysz. Dobre

@Zdziwienie

Wylewam tutaj swoje żale, żeby potencjalny pracownik wiedział z czym / z kim będzie miał do czynienia jeśli przez pomyłkę zdecyduje się na tę prace.

@Bodzio

A Ty dlaczego pracujesz w DV? Przecież rynek pracy jest bardzo szeroki, skoro aż tak Ci jest niedobrze to idź tam gdzie jest lepiej a nie płacz na forum nad swoim losem. Tak strasznie odradzasz innymi pracę w DV a sam w niej pracujesz Wiesz co? Śmieszą mnie tacy ludzie jak Ty :-D

@Atos

Cieszę się, że Cię rozśmieszyłem. Mi do śmiechu nie jest. A pracuję tu bo sytuacja życiowa mnie o tego zmusza. Jak ktoś ma inne opcje to niech z nich skorzysta chyba, że chce mieć kieszonkowe i użerać się z tym całym ......

@Bodzio

Ależ Ty jesteś biedny :-D Idź do innej lepiej płatnej pracy to Twoja sytuacja się poprawi. Innym odradza a sam trzyma się rękoma, nogami ha ha ha. Naprawdę dobry jesteś :-D

@Atos

Czy ty człowieku jesteś upośledzony? Nie mam innej opcji na chwilę obecną. Nie umiesz czytać czy co?

@Bodzio

Wzruszyła mnie Twoja historia ha ha ha

runda
@Bodzio

Jak nie masz innej opcji? Dlaczego? Jak to sytuacja cię zmusiła.? Pipszysz takie głupoty. Co to, nie potrafisz że CV zrobić i wysłać? Jest sporo firm w pobliżu gdzie ponoć płaca lepiej wiec proszę cię zwolnij się i idź tam!! Zrób to dla mnie

@Bodzio

Chłopie Ty mniej nazywasz upośledzonym...? Ha ha ha ha A kto tu mówi że w związku z tym że ma ciężką sytuację nie idzie do lepiej płatnej pracy tylko pracuje jak twierdzi za grosze w DV. Naprawdę Twoje myślenie jest na bardzo wysokim poziomie ha ha ha ha ha ha.

s@wa
@Atos

ciężka sytuacja różnie może wyglądać i może kolega np ukrywa się przed windykacją komorniczą , wtedy to ma sens bo z minimalnej pensji na etacie nic zabrać nie mogą a w DV to standard ...

Bodzio

Dziękuje bardzo. Właśnie tych słów z Twojej wypowiedzi mi brakowało.

@Bodzio

Śmiałeś się do rozpuku. Teraz pośmieją się inni.

@Bodzio

Użalaj się nadal nad sobą zamiast coś zrobić z tym życiem.

Zen
@Bodzio

Gościu brakuje to Tobie ale mózgu :-). Ludzie, który normalny człowiek z powodu kiepskiej sytuacji materialnej zostaje w słabo płatnej pracy a nie szuka czegoś bardziej dochodowego? Jak czasem czytam wypowiedzi co niektórych to normalne cycki opadają :-)

Taki sobie ja
@Nawiedzony

Pana W. ?? To jakies konkretne nazwisko? Przelozeni... masz którego konkretnego na mysli? Kto Ci takich bzdur nagadal ze ktos wydmuchal 2,5 promila... nikt z antresoli nie chodzi do pracy pijany.. a od kiedy sa zwiazki szczegolnie sie pilnuja.. chcesz byc brygadzista na antresoli, prosze droga otwarta... na dziale pakowania nie ma jednego I jest potrzebny zglos sie... sorry nie chcieli Cie

Polonia

Jestem traktowania jak prawdziwa kobieta

Czarna
@Polonia

Popieram i gratuluje. W pełni zgadzam się z kierownictwem. Żadna praca nie hańbi. Wszyscy potrzebujemy mieć porządek.

@Polonia

"Nie zamienił BYM " i "Jestem traktowania jak prawdziwa kobieta " ludzie ta firma broni się jak może. Kontrakty podpisane, a większość daje nogę po pierwszej wypłacie. Nieświadomi łudzą się, że za miesiąc będzie lepiej. Te podwyżki co dają niby co rok 1pln BRUTTO zjada inflacja i wszyscy są w du... Brakuje ludzi i biorą każdego, nawet gości spod "sklepu" Ciekawe gdzie podziały się badania alkomatem co były robione co jakiś czas? pewnie by musieli zwolnić 1/3 zatrudnionych. Czekajmy dalej, aż coś komuś się stanie. p

Romek
@Bodzio

Badan alkomatem juz nie ma, poniewaz gdy kupilismy nowy, to dyr. Koziol wpadl w dziki szal i zrobil wojne ze nie taki mial byc :) Odeslalismy go i temat zakupu alkomatu jakos juz nie wrocil.

Hanna

@Polonia, a co Tobie najbardziej podoba się w pracy?

Polonia

Nie zamienił bym tej pracy na żadną inną

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój