Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Andre

Również ..nie polecam firmy Dubiel Vitrum ,zgadzam się z zarośnięty kombinują na każdym kroku byle pracownik dostał jak najmniej ...

Piotr Kozioł

Ja do emerytury jakoś dociągnę, a może i auto nowe mi kupią.

Hanna

@Zarośnięty czemu nie polecasz pracy w firmie Dubiel Vitrum? Czy nadgodziny nie są płatne? Czy nie ma możliwości awansu lub podwyżki? Powiesz coś więcej na temat atmosfery w pracy? @nigdy w życiu czy powiesz dokładnie o czym piszesz? Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie.

Zarośnięty

nie polecam nikomu tej firmy,oszukują na nadgodzinach ,zarobki bardzo marne i żałosna atmosfera ....

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski

Markety odeslaly wam towar?

Znany

I stało się...........zwroty...hehe Macie co chcieliście,gdzie ta dokładność jak kiedyś się podziała ?No i najlepsi też poodchodzili...a młody jak to młody robi bo robi byle by odwalić 8 godzin za marne grosze i odwalic maniane....

Antre

Pozwoli wszyscy znaczący coś na produkcji pracownicy zaczynają się zwalniać, Niebawem zostaną tylko młodzi pracownicy nic nie umiejący. Jeśli nadal będą takie zarobki nikt tam nie zostanie. Nie polecam tej pracy.

Były
@Antre

Nie doceniali i nie doceniają starych pracowników to odchodzą proste,jeszcze za marne grosze,niech robią ukraińcy i młodzi za takie pieniądze,dobrze że się zwolniłem....i nie muszę się już tam męczyć...Pozdrawiam starych pracowników którzy się jeszcze tam męczą

@Były

Nie obrazaj ukraincow. Tak powaznie ukraincy juz nie robia za marne stawki jakie byly pare lat temu. Nie martwcie sie ukraincy nie przyjda do dv. Do dv przyjda ci ktorzy sa na utrzymaniu rodzicow, inwalidzi ,opoznieni w rozwoju i ludzie bez perspektyw. Niech mi ktos powie czy jest sie w stanie bys samodzielnym za 1,5 tys zl? Tzn, oplacic rachunki, utrzymac swoj samochod, utrzymac siebie (jedzenie,ubrania ). Nie mowie o utrzymaniu rodziny czy tez domu, tylko swoje rachunki i potrzeby :D Pozdrawiam :)

nigdy w życiu

Nic dodać , nic ująć ... Amen

Hanna

@Szczera w Twoim odczuciu zdarzało się, że Dubiel Vitrum wyżywał się na swoich pracownikach. Co masz konkretnie na myśli? O jakich sytuacjach wspominasz? Czy właśnie takie sytuacje powodują stres u pracowników?

Hanna

@wyluzowana, a jakie stanowisko dokładnie Cię interesuje? Ogólne warunki pracy oraz atmosfera, o którą właśnie pytasz różni się w zależności od działu, w którym pracownik jest zatrudniony. Czy naprawdę słyszałaś od osób zatrudnionych w tej firmie, że niektórzy pracownicy są pod wpływem alkoholu w czasie pracy?

wyluzowana

Mam Pytanie do pracujących w tej firmie,czy w tej firmie jest miła atmosfera?bo z tego co wiem to ostatnio nie za bardzo,znajomi którzy tam pracują mi odradzają...że brygadziści są nerwowi..czasem nawet pod wpływem alkocholu.Sama nie wiem co mam myśleć i czy wogóle składać cv...dla mnie liczy się spokojna praca,czekam na wasze zdanie Pozdrawiam

Szczera
@wyluzowana

Powiem tak. Pracowalam tam niedawno i zwolnilam sie m.in. z powodu stresu. Brygadzisci sa momentami nie do ziesienia, kierownictwo zarozumiale. Ogolnie atmosfera beznadziejna, zorientowana tylko na prace prace i jeszcze raz prace. Firma babrala duzo zlecen z ktorymi sie nie wyrabia i szefowtwo wyzywa sie na pracownikach a sami sobie winni. Czytajac twojego posta to szczerze , Ci odradzam!! Nie popolnij tego bledu tak jak ja bo zmarnowalam tylko czas i zdrowie. Jest naprawde wiele pracy w okolicy a pensja tam jest rowniez najnizsza i bez perpektyw. Zreszta firma wyludnia sie bardzo szybko wiec to o czyms swiadczy. Powodzonka!!!!!

@Szczera

Cala prawda. Kto tam popracowal chwile juz z pewnoscia nigdy nie wroci, pierwsza lepsza praca bedzie duzo lepiej płatna i czlowiek bedzie bardziej zadowolony. Produkt tej firmy jest wysokiej jakosci ale coz jak pracownik sie nie liczy , a dowodem sa kwitki i stosonek przełożonych do podrzednych.

Hanna

@Never, co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Dubiel Vitrum? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Czekamy na Twoją ocenę.

Never

Pozeganlem to firme ostatnio. Juz nigdy tam nie wroce!

Rozczarowany

Moja babcia dostaje większą emeryturę niż ja wypłatę......

Hanna

@Lolek, jak według Ciebie firma Dubiel Vitrum traktuje swoich pracowników? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony firmy? Napisz nam kilka słów więcej na ten temat. Czekamy na Twoją ocenę.

Fisher

Nie narzekacie bo ta praca jest cudowna, miła atmosfera i bardzo dobre zarobki. W okolicy najlepiej płatna praca.

@Fisher

Zgadza się , najlepsze zarobki w okolicy tylko nie biorąc pod uwage : Kabanos, Blachotrapez, Cerampol, Techbud, Biedronki, Lewiatanu, Adasia, 3M, zakład obuwniczy Zurek w Skomielnej, Vanmar itp Pomijając wszystkie zakłady w okolicy wtedy Dubiel pozostaje najlepiej płatnym zakładem pracy :D Jak sie ma 2 lewe rece i ograniczone zdolności umysłowe to wtedy też DV jest najlepiej płatnym zakładem w okolicy, w końcu zakład chroniony.

byly
@the end

Konkretnie i na temat, ze wszystkim sie zagadzam

Nie mający na chleb
@the end

Krótko i na temat, nic dodać nic ująć. Potwierdzam te słowa, najlepiej płatna praca w okolicy, oczywiście pomijając wszystkie zakłady w okolicy :-D

Lolek

Jak dalej tak będą płacić i tak będą traktować pracowników to zostaną same kobiety i emeryci

CV

Kiepskie zarobki a oczekiwania od pracowników niebagatelne ogromne. Tak w krótki sposób można opisać pracę w tym zakładzie.

Były

Sam się przekonałem o tych zarobkach....jeszcze dwa lata temu było lepiej niż teraz,polecam prace za 1,500 jak komuś odpowiada,ja już w grudniu zrezygnowałem,kierownik nic konkretnego nie powiedział,zresztą to jego działka,zbyć pracownika....który pyta o podwyżkę,teraz pracuję w innej firmie i jestem bardzo zadowolony

kontrola jakosci DV

Najlepsze, że czytając opinie o pracodawcach na portalu gowork.pl innych niż DV, spotyka się dokładnie takie same wypowiedzi: m. in że pracodawca to jest be, zarobki be i w ogóle wszystko be. Nie wierzycie drodzy pracownicy to sobie zerknijcie na inne firmy i opinie na ich temat.. Pamiętajcie. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził . Zawsze mogło by być lepiej i tutaj się zgadzam. To jest polska i gdyby każdy zarobił chociaż 3 do 4 tyś na miesiąc to byłoby wspaniale. Wtedy podejrzewam wraca większość emigrantów zarobkowych do Polski. Każdy che żyć godziwie i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W DV jest jak jest. Jednym nie pasuje bo słabo płacą, innym pasuje bo jest stabilizacja. Widać taką strategię przyjął zarząd firmy. Proszę mi wierzyć są pracownicy w tej firmie którzy zarabiają dobrze bo są po prostu dobrzy w tym co robią. A są tez tacy którzy zarabiają dobrze bo potrafią się przypodobać szefom. (jak w każdej firmie - niesprawiedliwość). Powiem tak ...temat rzeka. Czasem szkoda nawet słów. Dlaczego polscy pracodawcy są tacy jacy są?. Nie potrafią docenić pracowników którzy się naprawdę starają, a doceniają tych którzy potrafią się przypodobać. Wydaje się że chodzi tutaj o mentalność. Mentalność polaków z dziada pradziada. Polak to jest trochę taki jak pies ogrodnika. Jak sam nie weźmie to drugiemu nie da. Problem jednak jest w tym że polscy pracodawcy samemu dużo wezmą a i tak drugiemu (czytaj zwykłemu pracownikowi)nie dadzą. Także drodzy pracownicy. Trzymajcie się. Dla potencjalnych pracowników: Ogólnie w tej firmie nie jest źle. Jedni chwalą, drudzy ganią. Zarobki od 1400 do 1600 bez nadgodzin dla zwykłego pracownika, który pracuje do 1 roku . 8 godzin od poniedziałku do piątku. W tym miejscu miałem napisać ile kto mniej więcej zarabia w DV , ale może ugryzę się w język.... w każdym razie nie o to chodzi. Puentując. Nic wam (potencjalnym pracownikom) nie szkodzi spróbować swoich sil w DV. Najwyżej wam się nie uda i będziecie narzekać jak inni pracownicy DV. A może jednak się uda i będziecie chwalić ten wybór. To już musicie ocenić wy sami.......Powodzeniaaaaaaaaaaaaaaaa

Pat

Teraz tylko wystarczy poczekać aż trole wrócą z weekendu i zaczną pisać jak jest cudownie w tej pracy. I jak Ci nie pasuje to się zwolnij. Po powyższych wypowiedziach i osobach popierających je chyba każdy ma obraz tej firmy.

Zawiedziony
@Pat

Czyli teraz można zauważyć kto tak chwali tą firmę.... Ale to wszystko jest zagmatwane..... Nawet we wpisy na forum potrafią ingerować....

Jonak
@Zawiedziony

mają 300zl wiecej może 400 i mówią do nich majster- myslą ,ze sa Panami, zaden niema wykształceni wyższego, pracuje na produkcji heheh niema powodu do dumy a tymbardziej zeby sie unosić.

idze idze z takimi dziadami
@Jonak

Co niektórzy nawet matury nie maja, a organizuja produkcje (jednemu to lepiej nie dawac dlugopisu i kartki), a inz. I mgr na maszynach zapierniczaja. Jeszcze jak by wspomniec o pensji to DV niczym sie nie rozni od CHINCZYKA- wyksztalcony czlowiek robi za miske ryzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój