Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Hanna

Chcecie poznać firmę bliżej? Więcej informacji na temat historii znajdziecie pod linkiem: http://dubielvitrum.pl/pl/o-firmie/historia.html

Glass
@Hanna

Bardzo fajna firma z ciekawą historią, polecam.

Hanna

@Biała, a co szczególnie Ci się podoba?

Biała
@Hanna

Ogólnie mi się podoba ta praca, po pierwsze do pracy mam blisko, po drugie w pracy panuje miła atmosfera, po trzecie nikt nie robi problemów gdy chcę wziąć sobie urlop, po czwarte dosyć systematycznie otrzymuję podwyżki. Dużo by można było jeszcze wymienić.

@Biała

Zgadzam się z Tobą, w okolicy najlepszy pracodawca. Jestem bardzo zadowolony z tej pracy.

Biała

Najlepsza praca w okolicy

Wiatr

W DV coraz lepsze zarobki, coraz więcej osób jest zadowolonych z pracy. Miła atmosfera.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
PKO Bank Polski
mycho

pensje w polsce rosną wiec w DV też muszą rosnąć bo inaczej ludzie pójdom gdzie indziej pracować. ja mam teraz wiecej niz wcesniej wiec dalej czekam.

Związkowiec

Narzekacie na niskie wynagrodzenie i na złe traktowanie ale jak macie okazje do przysłowiowej cegiełki, a nawet do czynnego udziału w dążeniu do poprawy tych rzeczy przez wstąpienie do Związków Zawodowych to odzew jest znikomy. Jak większość się orientuje już pierwsi pracownicy za wschodniej granicy już są na próbę. Jak spełnią oczekiwania (a raczej spełnią bo są oni zadowoleni z warunków pracy) to może ich liczba wzrosnąć, a w tedy jak wcześniej przez brak od państwa inicjatywy Związek uzna że niema sensu działać i się rozwiąże to nie będzie mowy o jakichkolwiek zmianach i poprawie chyba, że na gorsze.

zadowolony

Przekonałem się na własnej skórze, jeżeli chcecie coś w życiu osiągnoć , to trzeba podziękować pracodawcy DV. Stan życia w Dubiel Vitrum można podsumować jednym prostym słowem- WEGEOWANIE lub"zimowanie". Oczywiście można nabyć bardzo duże doświadczenie , co pozwala i otwiera nowe ścieżki w ŚWIECIE ! Kto chce i ma checi to wykorzystuje , wystarczy popatrzeć na kolegów którzy juz w DV dawno nie pracują i ocencie czy mają gorzej czy lepiej :D

Mefisto

Nie gryź ręki która Cię karmi....

Sławomir
@Mefisto

Te Mefisto,sam się Ojcu zbuntowales a kogoś pouczać będziesz

Sławomir

Hanna gdzie się podziałaś? Dlaczego nie zadasz jakiegoś pytania panu Figot Fagot? Nieładnie być tendencyjnym i rozmawiać tylko z osobami które dobrze o DV piszą..oj nieładnie...

Bob

Mi również bardzo odpowiada ta praca, miła atmosfera, brak wyzysku, Spełnione wszystkie wymogi BHP, jestem bardzo zadowolony że mogę pracować w tak renomowanej firmie.

Figo#Fago
@Bob

Brak wyzysku ? ile trzeba godzin przerobić w tej pracy żeby dostać 2000 zł ? bo to chyba astronomiczna kwota dla większości pracowników. Nie liczy się tutaj jak pracujesz i ile zrobisz, a to ile czasu jesteś na terenie zakładu, wystarczy nabijać godziny. Spełniona wszystkie wymogi BHP ? to czemu podczas wszelkich kontroli przez lata albo się zamykało pewne działy lub wyłączało poszczególne maszyny ? Czemu pracowano przez lata na hali która nie miała odbioru i tylko na czas wizyty inspektorów BHP, OSP itd udawano że tam nigdy nikt nie pracował tylko uczciwie czeka się na potwierdzenie odbioru ? Miła atmosfera pracy ? owszem szeregowi pracownicy w większości potrafili o nią zadbać w tym zakładzie, ale zarząd firmy psuł to poprzez zachęcanie do donoszenia na innych. Podsumowując Dubiel Vitrum nie jest miejscem gdzie można zarobić godne pieniądze. Z wynagrodzenia jakie oferują nie utrzymasz spokojnie rodziny bez odmawiania sobie podstawowych rzeczy. To dobre miejsce na początek kariery zawodowej bo w każdej kolejnej pracy docenisz to co Ci oferują bo będziesz pamiętał że są firmy które tego Ci nigdy nie zapewnią (DV).

Bob
@Figo#Fago

Gadasz brednie które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Oczernianie firmy, szkalowanie dobrego imienia, zarzuty wyssane z palca tyle mogę powiedzieć o Takich herezjach. Przejdź się do innych firm to zobaczysz co to jest łamanie przepisów BHP. Prawda jest taka że w Dubiel Vitrum macie jak u Pana Boga za piecem i powinniście być wdzięczni za to.

Figo#Fago
@Bob

zarzuty wyssane z palca ? Człowieku jestem świadkiem wszystkich tych zdarzeń które opisałem. Zresztą świadkiem jednym z kilkudziesięciu osób. A tłumaczenie że w innych firmach jest gorzej jest słabe bo już niewiele jest miejsc pracy na Podhalu które mają mniejszą renomę od DV. Pracownik jest tutaj nikim i nie dba się o niego, nie docenia. Szkoda bo po prostu firma poszła w złą stronę, gdyby tylko warunki finansowe i traktowanie ludzi było tutaj inne to firma prosperowałaby sto razy lepiej. Przez to że jednak tak nie jest odeszło już chyba ze 30 osób które stanowiły o sile produkcji, a Ci wartościowi którzy zostali już nie angażują się tak jak dawniej bo teraz nowy pracownik dostaje taką samą wypłatę jak większość starych pracowników.

ciSe
@Figo#Fago

Właśnie gdzie Hanno jesteś? Figo#Fago dziekuje ze prawdę napisałeś. Podpisuje sie pod tym z szczerego serca

Lisia

Jestem bardzo zadowolony z tej pracy

Norton

Najlepsza praca jaką kiedykolwiek wcześniej miałem. Jestem z niej bardzo zadowolony.

konik z brzegu

Warunki super, BHP, atmosfera, płacą na czas, gdyby było więcej tylko... Czekam... Pracuję :)

Hanna

@konik z brzegu, a możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy?

konik z brzegu

Na montażu luster jest premia dla wszystkich czyli wielu ludzi zrobi xxxxx luster w ciągu yyyyy godzin, to wychodzi ileś tam. Raczej pokrywa się to z ilością pracy...

Hanna

@Lings, rozumiem. Dziękuję, może być to cenna informacja dla potencjalnych pracowników.

premia
@Hanna

Albo premia wyglada tak jak na antresoli, więcej zrobisz to Ci norme podwyzsza żebyś czasem na następny miesiąc premi nie musiam dostać...

Lings

System premiowy na czym polega....? Działa w taki sam sposób jak w innych firmach nie ma nic nadzwyczajnego..... Jest norma do wyrobienia na każdej maszynie i oczywiście im więcej dany pracownik wykona powierzonej mu pracy tym premia jest wyższa. To jest standardowy system premiowy. Czyli jedynym słowem im więcej się metrów wykona tym lepsze pieniądze.

Hanna

@guhacz, a jak wygląda ten system premiowy?

guhacz

Ja ogólnie jestem zadowolony. Kokosów nie ma chyba że wyjdzie duża premia. mowie ze wyjdzie, bo czasem dużo pracy a mają premia, a czasem mało pracy i większa premia. Warunki i atmosfera świetna. Może oprócz tych niezadowolonych, co nie idą gdzie indziej.

Hanna

@Pracownik, czy pracownik w firmie ma otwartą ścieżkę kariery?

Zadowolony
@Hanna

Praca fajna. Miła atmosfera. Zarobki marne dla kogoś z rodziną. Ścieżka do "kariery" otwarta jak ktoś się zwolni, umrze abo zrobią nowe stanowisko, którego nikt nie będzie chciał piastować bez przymusu ( nie podoba się? na Twoje miejsce jest 100 Chętnych)

prawda
@Zadowolony

Jest jeszcze jeden sposób do zrobienia kariery, wiecie jaki? Donos szefostwu to Cie docenia. Rob wszystko co Ci mówią, nie wychylaj się, nawet jeśli wiesz ze masz racje..

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój