Opinie o NDI S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NDI S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NDI S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDI S.A. w Warszawa

Salvado

Nie zamienie na nic inego pracy w NDI. Pracowałem juz na kilku projektach i w każdym spotkałem przemiłych ludzi. Kierownictwo z Sopotu wspiera nas w zadaniach i nigdy nie pozostawiło samych sobie. Czasem jest cieżko, terminy gonią, ale zawsze pozytywnie.

cytryna

Ile witaminy C ma cytryna? I czy jedząc cytryny, można wzmocnić odporność organizmu na przeziębienia, grypę i sezonowe infekcje? Cytryna pobudza wydzielanie enzymów trawiennych i procesy trawienne, przyśpieszając samooczyszczanie organizmu - to ważny składnik diet odchudzających. Chociaż cytryna wcale nie jest królową witaminy C, zawiera jej na tyle dużo (53 mg/100 g), by wspierać odporność i łagodzić przebieg infekcji. Tym bardziej że ma też sporo rutyny, która zapobiega utracie witaminy C z organizmu i uszczelnia naczynia krwionośne.

borówka

Owoce borówki amerykańskiej można bez problemu kupić jednak są dość drogie, dlatego też z roku na rok rośnie popularność amatorskiej uprawy borówki w przydomowych ogrodach. Podpowiadamy jak założyć w ogrodzie małą plantację borówek oraz jak je pielęgnować aby cieszyć się ich dorodnymi owocami.

jaho

nerwowa

mowatrawa

finanse i tego typu sprawy -ok. atmosfera - kiepska

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NDI S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier robót elektrycznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kalafior

Malkontentom nikt nie dogodzi, warunki muszą być naprawdę skrajne, żeby było źle. Jeśli komuś chce się pracować bez kombinowania, jeśli ktoś umie zawalczyć o swoje, to odnajdzie się wszędzie. Zawsze lepiej spróbować samemu, niż polegać na czyichś, często mocno subiektywnych, opiniach.

ency
@kalafior

Jesteś pewien? Wiesz o wszystkich rzeczach w firmie? A może wszystkiego nie wiesz? Gdyby spółka była fair wobec wszystkich swoich pracowników byłoby w porządku. Co to za ciche umowy zamiast premi? Co z reszta pracowników? Co z socjalem? Nadal wmawiają Ci, ze firma jest super i równo traktuje pracowników? Zastanów sie nad tym, prawda może cię zaskoczyć.

jaca

Uczestniczyłem w NDI, w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. finansów.(usunięte przez administratora)Wynagrodzenie jest wcześniej ustalone w formie widełek. Są porównywane wynagrodzenia innych pracowników z tego stanowiska i takie uśrednione jest proponowane. Zatrudniają do spółki NDI ZOO, by w razie czego mogli cię bezkarnie zwolnić. Jak wybłagasz podwyżke, to tylko w formie umowy cywilno-prawnej. Podczas rozmowy uprzedzają, że generalnie nie płacą nadgodzin, ale nie dotyczy to księgowości, bo tam mają lepsze układy z dyrektorem finansowym i jak księgowe się upominaja to dostają zapłate za nadgodziny. Mi powiedzieli, że szukają tylko meżczyzn, bo kobiety to zachodzą w ciaże i wiadomo. Dałem sobie spokój z tą firmą, nawet jak zapraszają na rozmowe rekrutacyjną to w 1 mailu znalazłem 6 błedów, w tym 2 ortograficzne.

asas

Mnie rekrutowała też ta młoda dziewczyna, która kompletnie nie wiedziała za bardzo o co ma pytać. (usunięte przez administratora). Poza tym mają tam dziwne sposoby zatrudnienia. Rekruterka mówiła, że jest zatrudniona na umowę o pracę w jednej spółce, a zamiast podwyżki dostała umowę zlecenia w spółce siostrzanej, tłumacząc to niechęcią przełożonych do podnoszenia wynagrodzeń. W każdej chwili mogą taką umowę wypowiedzieć. Poza tym to warunki niezłe, mają darmową opiekę zdrowotna dla pracowników i półpłatnego multisporta.

oo
@asas

To już wiem, czemu nie dostała podwyżki. Przykre

df
@asas

Żadamy równego traktowania pracowników!

oloksandra

pracuje tam o zweszłego roku , przełozy jest ok , ludzie w dzile ok, płaca naczas , umowa przedłużona bez problemów. Uważam że jak się chce pracować a nie obijać to firma spokojnie daje takie możliwości.

Zastanawiajace

Tak, to prawda NDI na wzór obozów pracy przymusza do pelnoplatnej pracy z wieloma bonusami i propracowniczą polityką firmy. Podobno zarząd przed zebraniem zjada przynajmniej z 4 pracownikow, stad tyle wakatów.. Najgorzej jest na projektach, podobno przed konsumpcja podtapiają

raper

Jakie szkolenia na start? Jest jeden dzień szkoleniowo-wdrożeniowy, w którym tylko wałkują, jacy to oni są wspanali. Na początek (usunięte przez administratora) dają ci firmowe krówki, później masz szkolenie z kadr, o tym, co tylko teoretycznie możesz wyrwać z ZFŚS. Potem spotkanie z wszystkowiedząca i wymądrzającą się dziewczyną z polityki jakości, dalej uczą cię jak wystawić jakieś dokumenty księgowe - wszystko musisz zrobić, ty, najlepiej nawet jakbyś za księgową zadekretował i zaksięgował swoj wydatek. Paranoja. Na koniec masz (usunięte przez administratora) który za bardzo nie wie o czym mówi, a na finiszu zwiedzasz firmę. Zwiedzanie jest najlepsze, bo osoba oprowadzająca cie, uprzedza cię przed tym kto w danym miejscu siedzi, czy jest wporządku, a jak jest inaczej to wali coś w stulu: "(usunięte przez administratora)itp. Firma tylko sprawia pozory wielkiej, w rzeczywistości jest zakompleksioną małą dzialalnością.

Rip

Ta firma zeszła już na psy szukają tylko haków kiedy wstępujesz o podwyżkę lub dodatkowe szkolenia odpowiedź jest taka że niema na to kasy lub za mało się wykazujesz

Asadasa

Firma niby fajna ale co jakiś czas wypali z idiotycznym pomysłem. Teraz przymuszają do wysyłania zdjęć do tworzenia jakiegoś systemu. Wszystko niby fajnie, ale dlaczego ja mam być przymuszana do udostepnienia zdjęcia. Może nie chcę, a przełożona zmusza!

santos

Firma zdziadziała do reszty. W tym roku spotkanie interacyjne po taniości, brak premii, tylko kolejarze sobie pocichu dają kolosalne bonusy, a reszta ryj w kubeł.

anka
@santos

(usunięte przez administratora)do reszty spotkanie pod chmurką do tego zmuszają pracowników do obecności na tym pseudo balu. Żallll....

dyr

W NDI rekrutują 2 osoby - niezbyt rozgarniete dziewczyny. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytania są w stylu "dlaczego masz tak na imię jak masz". Totalny bezsens. Kiedy już sie dostaniecie jest ograniczona dyrektorka pionu - osoba, która wazeliną przeszła ze stanowiska recepcjonistki do dyrektora. Mało kompetentna, nie potrafiąca się pożądnie wysłowić. Jest niby miła, ale nie pozwala na samodzielność, spoglada na ręcę i bez przerwy o coś sie obraża robią minke małej dziewczynki. Typowy kompleks Piotrusia pana. Kolejny dyrektor - finansowy - gość elegancki, dobrze wychowany, bez zastrzeżeń. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie zrównoważonego i w rzeczywistości tak jest. Kolejny dyrektor - pionu realizacji - gośc przystępny, typowy inżynier, praktyk. Jest nieco marudny, ale zna się na rzeczy. Kadrami zarzadza starsza kobieta - bardzo dobrze zorientowana w prawie pracy, nie przejda u niej żadne wałki, rzeczowa i konkretna. Jest jeszcze deweloperka - dwóch dyrektorów: goście spoko, troche wymagają, czasem sami sobie zaprzeczaja, ale sa tego świadomi i mozna sie z nimi dogadać. Na szczycie stoi prezesowa - dyrektor centralny: kobieta inteligentna i miła. Sprawia wrażenie osoby niedostępnej, ale w rzeczywistości jest bardzo przyjazna. Wadą jej jest zbytnie ufanie podległym dyrektorom, wydaje mi się, że jest tego świadoma. Ogólnie firma jest przyjazna, tylko ostatnio zainicjowane zmiany powodują dualizm w niektórych działach i wprowadzają niemałe zamieszanie.

pawel

Cześć ktoś jeszcze się coś wypowie na temat firmy NDI pod względem wymagań jakie oczekują od pracowników bez doświadczenia jak jest z przedłużeniami umów ?

orlando

skoro oferty były już na grudzień to pewnie ktoś z Was już był na jakichś rozmowach prawda ? możecie napisać jak obecnie wygląda takie spotkanie z przedstawicielami NDI odnośnie pracy ? znajomy bardzo polecał te firmę, więc chciałbym wypaść jak najlepiej i zrobić dobre pierwsze wrażenie. z góry dzięki

czart

W NDI pewne miejsce pracy ma rodzina i znajomi królika reszta to mięso armatnie. Bez doświadczenia z innych projektow i uprawnień można zapomnieć o pracy w tej firmie, atmosfera słaba, zasada jest taka murzyn zrobił swoje murzyn może odejść, umowy na czas określony.

org

Ta budowa to wielka kpina takiego syfu jeszcze nigdy nigdzie nie widzialem

Potwierdzam. Budowa w Poznaniu przy ul.Bielniki to porażka pod względem płatności.

jaaa
@Marek

Naprawdę jest tak źle. Ja zamierzam współpracować z nimi... Po Twojej wypowiedzi mam obawy...

greg

Uważajcie na budowę w Poznaniu pokręcony kierownik ,nie płaca podwykonawcom

Zostaw merytoryczną opinię o NDI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NDI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NDI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NDI S.A.?

NDI S.A.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Powstańców Warszawy 19
    81-718 Warszawa