Centrum Obsługi Biznesu

Adres: Bukowska 3 lok. 9, 60-809 Bydgoszcz

NIP: 7791999250 KRS: 0000055612

Centrum Obsługi Biznesu
2 73 81 5 1

Opinie o Centrum Obsługi Biznesu

Filtruj opinie po kryteriach:

longin
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Niniejszym informuję, że Centrum posiada niewłaściwy numer telefonu do firmy remontowo-budowlanej(usunięte przez administratora) Podany numer jest numerem prywatnym zupełnie innej osoby nie prowadzonej żadnej działalności gospodarczej.

Pomocna?
TakNie
Konsultant
 Opinia

Całe szczęście ta firma upada. Zero poszanowania dla pracownika jak i menadżera, po zmianach śmiesznie niskie stawki premiowe, oczywiście najniższa krajowa, brak wypłaty na czas. Całkowicie odradzam pracę w tej firmie - co i tak nie ma sensu biorąc pod uwagę fakt, że firma jest po prostu nierentowna. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Pomocna?
Tak2Nie
Eks
 Opinia

Weszło RODO a COB dalej istnieje? Szkoda :(

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Ja to wiem.
Nazwa działu: Telemarketing
 Opinia

Umowa zlecenie, najniższa krajowa. Kilka/naście złotych za sprzedaną usługę jako premia. Bonusy w postaci nagród - owszem - chipsy lub napoje na koniec dnia. Dla najlepszego sprzedawcy batonik. Podsumowując praca dla studentów którzy muszą gdzieś zarobić kilkaset zł. Wykonywanie 100-200 połączeń i klepanie formułki. Po 8 godzinach wychodzisz z wypranym mózgiem. Nie polecam absolutnie. Żenada.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Ciekawa
 Opinia

Jakieś świeże opinie? O trenerach, współpracownikach, zarobkach? Itd?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Przemek
Nazwa działu: Telemarketing
 Opinia

Spoko biuro w dobrej miejscówce. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, babka, która ją przeprowadzała też spoko. Ogólnie perspektywa zarobków fajna, myślę, że zostanę na dłużej. Profesjonalne podejście do człowieka.

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Zapraszamy do udziału w rekrutacji noworocznej. Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail działu rekrutacji. W związku z intensywnym rozwojem firma Centrum Obsługi Biznesu sp. z o.o. s.k.a., wiodący sprzedawca konkurencyjnych na rynku ofert operatora Orange oraz niezawodny dostawca wysokiej jakości usług z branży telekomunikacyjnej poszukuje: Doradcy Handlowego w zespole call center Miejsce pracy: Bydgoszcz OCZEKIWANIA: - Doświadczenie w sprzedaży do Klientów biznesowych, mile widziane osoby pracujące w telemarketingu czy w telefonicznej obsłudze klienta - Wykształcenie min. średnie - Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy, związanej z kontaktem telefonicznym - Profesjonalizm w rozmowach telefonicznych - Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych - Sumienność, uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania - Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office - Znajomość technik sprzedażowych mile widziana OBOWIĄZKI: - Pozyskiwanie nowych Klientów oraz odpowiedzialność za aktywną, regularną obsługę stałych Klientów biznesowych - Prowadzenie rozmów handlowych poprzez telemarketing - Budowanie długotrwałych stosunków handlowych z Klientami biznesowymi - Analiza potrzeb klientów i reagowanie na nie poprzez propozycje rozwiązań – przygotowywanie ofert dla poszczególnych Klientów - Realizacja przyjętej polityki handlowej, utrzymywanie standardów jakościowych w obsłudze Klienta ZAPEWNIAMY: - Stabilne zatrudnienie z możliwością przedłużenia współpracy po okresie próbnym na umowie o pracę - Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy + bonusy miesięczne od sprzedaży - Kompleksowy system szkoleń wdrożeniowych - Nowocześnie wyposażone biuro - Pracę w przyjaznym otoczeniu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Preferujemy osoby z doświadczeniem handlowym i z rozwiniętymi zdolnościami interpersonalnymi, ale przede wszystkim szukamy osób systematycznych i zmotywowanych do podjęcia pracy w sprzedaży telefonicznej.

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Zapraszamy do udziału w rekrutacji w nowym roku 2019 na stanowisko Specjalista ds. telefonicznego wsparcia sprzedaży. Prosimy o składanie aplikacji poprzez adres e-mail działu rekrutacji. Specjalista ds. telefonicznego wsparcia sprzedaży Zakres obowiązków dla Kandydatów: - Wykonywanie połączeń telefonicznych w celu przedstawienia oferty Klientowi Biznesowemu - Praca na wewnętrznym systemie CRM - Współpraca z wewnętrznymi działami w ramach realizowanych zadań - Raportowanie wyników Od Kandydatów wymagamy: - Wykształcenia minimum średniego - Doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta biznesowego - Minimum rocznego doświadczenia w pracy telemarketera, preferowane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej / teleinformatycznej - Umiejętności dopasowania stylu komunikacji do współrozmówcy - Wysokiej kultury osobistej i dbałości o poprawny język i komunikację w języku polskim - Zdolności komunikacyjnych i budowania relacji, umiejętności swobodnej wypowiedzi - Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu - Znajomość zagadnień technologicznych / informatycznych będzie dodatkowym atutem Dlaczego warto pracować w COB? - STABILNE ZATRUDNIENIE - UMOWA O PRACĘ JUŻ PO OKRESIE PRÓBNYM - PRZYJAZNE WPROWADZENIE DO FIRMY - DOBRA ATMOSFERA W FIRMIE I ZGRANY ZESPÓŁ WSPÓŁPRACOWNIKÓW - Wsparcie kolegów i przełożonych - Praca w centrum miasta - NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ BIUROWA – wysoki prestiż - Kompleksowo wyposażone zaplecze socjalne - MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA REFUNDACJI KOSZTÓW DOJAZDU DO PRACY - PRACA W DOGODNYCH GODZINACH 8:00-16:00 - KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE (PODSTAWA STAŁA + PREMIE OD SPRZEDAŻY + BONUSY MIESIĘCZNE) - Stała możliwość nauki i rozwoju - Ciekawe i innowacyjne projekty - Imprezy integracyjne i konkursy z nagrodami

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Dział rekrutacji zaprasza do składania aplikacji na stanowisko Konsultant Telefoniczny w Centrum Obsługi Biznesu – Nowa jeszcze wyższa stawka 14,70! Prosimy składać aplikacje poprzez e-mail działu rekrutacji. Konsultant Telefoniczny w Centrum Obsługi Biznesu – Nowa jeszcze wyższa stawka 14,70! Jeśli: Masz dar przekonywania i lubisz rozmawiać z ludźmi Kontakt telefoniczny nie sprawia Tobie problemu Jesteś osobą niezwykle komunikatywną i kontaktową Masz pozytywne nastawienie do świata i wiarę własne siły Wysokość wynagrodzenia za Twoją pracę jest dla Ciebie ważna Chcesz żebyśmy nauczyli Cię jak skutecznie sprzedawać Istotna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pracy Nie chcesz sam wyszukiwać kontaktów – dzwonimy tylko do naszych Klientów biznesowych! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie i oferujemy: Umowę o pracę już po okresie próbnym Zarobki atrakcyjne (ze stałą gwarantowaną podstawą i premiami od sprzedaży aktywnych – jednak nie mamy górnej granicy – wszystko zależy od samego Pracownika) Premie bonusowe za efektywność bez górnego limitu! Pracę w godzinach 8:00 – 16:00 od pn do pt na pełen etat Stabilne warunki zatrudnienia (stały projekt, stabilne stanowisko pracy) Szkolenia wstępne sprzedażowe i produktowe, szkolenia uzupełniające podczas pracy na stanowisku Szkolenie wdrożeniowe na stanowisku na START Możliwość rozwoju w sprzedaży i obsłudze Ciągłe wsparcie przełożonych, w tym koordynatora zespołu Wolne weekendy i przerwy świąteczne Liczne konkursy i motywatory Znakomita atmosfera w zespole Wspólne świętowanie sukcesów, eventy integracyjne Nowoczesne stanowisko pracy Pracę w prestiżowym biurowcu w Bydgoszczy Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub pracy w Call Center! Jeśli jednak nie masz doświadczenia, ale jesteś osobą zdeterminowaną, lubisz kontakt z ludźmi i nie boisz się nowych wyzwań, a posiadasz predyspozycje sprzedażowe, to z miłą chęcią pomożemy Ci w zdobyciu pierwszego doświadczenia i utrzymaniu motywacji w sprzedaży telefonicznej. Czym będziesz się zajmował: Obsługę i doradztwo w formie telefonicznej TYKO naszym Klientom biznesowym Telefoniczną sprzedażą produktów TYLKO naszym Klientom biznesowym Budowaniem i podtrzymywaniem pozytywnych relacji z Klientem, w tym: - opieka posprzedażowa - akcje dosprzedażowe - przedłużanie umów naszym Klientom

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Znaczek
 Opinia
@Centrum Obsługi Biznesu 11.12.2018 12:28

Dzień dobry. Czy w takiej pracy sprzedaje się laptopy dla klientów biznesowych i telefony z abonamentami czy Telewizję, Internet i Telefon(minuty na stacjonarny)?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
szkoleniowiec COB
 Opinia
@Znaczek 11.12.2018 18:31

Dziękujemy za przekazanie zapytania. Obsługujemy rynek klienta biznesowego z usługami mobilnymi, więc również z gamą różnego rodzaju sprzętów. Natomiast zajmujemy się również pozyskaniem klienta w celu dosprzedaży innych usług z grupy kapitałowej Orange Polska.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Dział rekrutacji zaprasza do składania aplikacji w ostatnich rekrutacjach w tym roku na stanowiska Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży i pozyskania nowego Klienta Biznesowego oraz Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży i obsługi stałego Klienta Biznesowego. Prosimy składać aplikacje poprzez e-mail działu rekrutacji. Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży i pozyskania nowego Klienta Biznesowego Jeśli posiadasz dynamizm i odwagę w działaniu, entuzjazm i pozytywne nastawienie do ludzi oraz cechuje Cię motywacja i zaangażowanie w pracę, a ponadto posiadasz : - wysoką kulturę osobistą - predyspozycje do prowadzenia rozmów przez telefon - nastawienie na realizację celów - dobrze radzisz sobie z komputerem i obsługą pakietu MS Office - masz dobrą dykcję i ciepły ton głosu - doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, w tym sprzedaży call center (możliwość potwierdzenia pracy min. 3 miesiące) To zapraszamy do naszego zespołu! Opis stanowiska: - telefoniczna prezentacja ofert i sprzedaż usług telekomunikacyjnych - identyfikacja potrzeb i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi - pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w opiece posprzedażowej - realizacja planów sprzedażowych Co możemy Ci zapewnić? - ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie - nowoczesny i prestiżowy projekt - konkurencyjne oferty do prezentacji i sprzedaży - zatrudnienie po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia od każdej aktywnej sprzedaży! ) - kameralny zespół współpracowników - pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta - własne odpowiedzialne stanowisko pracy - pracę na udostępnionej bazie danych Klientów biznesowych - zatrudnienie na pełen etat - pracę w dogodnych godzinach 8:00-16:00 - wolne weekendy i przerwy świąteczne ----------------------------------------------------------------------------- Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży i obsługi stałego Klienta Biznesowego Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży call center - Pracę w stałym projekcie - Konkurencyjne oferty do prezentacji i sprzedaży - Pakiet kompleksowych szkoleń na START - Wdrożenie na stanowisko - Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa stała + premie od każdej aktywnej sprzedanej sztuki + bonus miesięczny za efektywność w sprzedaży) - Zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym - Profesjonalne, płatne do wynagrodzenia szkolenie sprzedażowe, dające możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego - Udział w konkursach i organizowanych eventach firmowych - Zgrany zespół współpracowników - Miłą niesztampową atmosferę w firmie - Aromatyczną kawę, którą wypijesz gronie miłych i uśmiechniętych ludzi Oczekiwania: - Motywacja do podjęcia pracy w sprzedaży, w tym w formie telefonicznej - Zainteresowanie pracą na dłuższy czas - Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych - Komunikatywność, nastawienie na potrzeby Klienta - Pozytywne nastawienie do świata i ludzi - Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office - Dyspozycyjność do pracy na pełen etat - Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00 - Wykształcenie min. średnie - Wysoka kultura osobista - Nienaganna dykcja, miły ton głosu - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, w tym sprzedaży call center (możliwość potwierdzenia pracy min. 3 miesiące) Główne zadania: - Telefoniczna obsługa stałych Klientów biznesowych firmy - Prezentacja nowych rozwiązań teleinformatycznych/ telekomunikacyjnych i sprzedaż - Spisywanie zamówień - Opieka posprzedażowa - Przedłużanie umów stałym Klientom biznesowym na obecnych warunkach - Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników - Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi Klienta

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Interesant
 Opinia

Czy z niewielkim doświadczeniem zawodowym mam szansę podjąć pracę? Interesowało by mnie stanowisko sprzedaży internetu i telewizji, nie abonamentów telefonicznych. Poszukujecie ludzi na takie stanowisko i jak liczna jest grupa sprzedażowa na takim projekcie Swiatłowodu?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia
@Interesant 09.12.2018 20:28

Dzień dobry. W naszej Firmie głównie patrzymy na motywację do podjęcia pracy w sprzedaży i stawiamy na Państwa predyspozycje do pracy w sprzedaży telefonicznej. Nie trzeba mieć doświadczenia dużego, by móc przy odpowiednim przeszkoleniu i wdrożeniu na stanowisko, móc świetnie odnaleźć się w pracy w Naszej Firmie. W naszej firmie sprzedajemy najnowsze oferty Orange. Są one zróżnicowane, z tymże nie ma rozróżnienia na internet i telefon. Głównie dopasowujemy je pod Klienta. Nie odpowiem na to ostatnie pytanie, ponieważ Światłowód sprzedają u nas jedynie pojedyncza osoby w grupach, które mają już doświadczenie w sprzedaży tego typu i pracowały na Naszym projekcie dłuższy czasu. Zachęcam do złożenia CV poprzez naszą stronę internetową bądź wysłanie mailem do działu rekrutacji swojej aplikacji. Na pewno skontaktujemy się, w celu poznania Pana Kandydatury.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Dział rekrutacji zaprasza do składania aplikacji na stanowisko Konsultant telefoniczny w Centrum Obsługi Biznesu – przy współpracy z Orange. Prosimy składać aplikacje poprzez e-mail działu rekrutacji. Czym się zajmujemy? - W zgranym zespole obsługujemy Klientów biznesowych na linii wychodzącej - Prowadzimy rozmowy telefoniczne o charakterze sprzedażowym - Udzielamy informacji o produktach i usługach telekomunikacyjnych/ teleinformatycznych z ramienia operatora Orange - Prezentujemy nowe oferty operatora Orange - Przedłużamy umowy stałym Klientom Orange - Realizujemy dosprzedaże - Zajmujemy się opieką posprzedażową - Dbamy o wysoką jakość obsługi klienta i dobry wizerunek firmy Centrum Obsługi Biznesu i operatora Orange - Współpracujemy także z innymi zespołami i Pracownikami, w tym z działem obsługi Klienta i działem Back Office w naszej firmie. Jakich osób poszukujemy? - Które są zaangażowane w wykonywaną pracę - Posiadają motywację do obsługi Klientów i podjęcie pracy w charakterze kontaktu telefonicznego - Interesują się sprzedażą, mają kompetencje / predyspozycje sprzedażowe i chcą się rozwijać w tej branży - Zainteresowane są podjęciem współpracy z Pracodawcą na dłuższy okres czasu - Są wiarygodne, odpowiedzialne i poważnie traktują podejmowane zatrudnienie - Szanują Klienta i lubią ludzi - Cechują się umiejętnością budowania pozytywnych relacji oraz z łatwością odnajdują się w pracy zespołowej - Cechuje ich otwartość, komunikatywność i łatwość wypowiedzi, prezentowania siebie i obrona własnych racji - Są nastawione na rozwój i stałe podnoszenie umiejętności - Nie boją się nowości, zachodzących zmian - W swobodny sposób posługują się komputerem

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Dział rekrutacji zaprasza do składania aplikacji na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta (projekt Orange). Prosimy składać aplikacje poprzez e-mail działu rekrutacji. Nasz Kandydat: - jesteś na początku swojej kariery zawodowej lub masz pierwsze doświadczenia w zakresie sprzedaży/obsługi Klienta - jesteś osobą niezwykle kontaktową i z łatwością nawiązującą relacje międzyludzkie - zależy Tobie na długotrwałej współpracy i stabilizacji zawodowej - masz motywację do nauki profesjonalnej sprzedaży w - chcesz podjąć pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w rozwojowym projekcie telekomunikacyjnym - interesują Cię potrzeby Klienta i umiesz słuchać - masz miły i sympatyczny głos - jesteś osobą otwartą na ludzi, pozytywnie nastawioną do świata i łatwo odnajdujesz się w pracy zespołowej - kontakty telefoniczne z Klientem nie stanowią dla Ciebie problemu Zadania dla Ciebie: - telefoniczna sprzedaż i obsługa Klientów biznesowych Orange - przedłużanie umów Klientom Orange - realizacja celów sprzedażowych - praca na firmowej bazie Klientów w celu przekonania do zakupu nowej oferty Orange - doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego pakietu, oferty, usługi dla Klientów biznesowych Orange - wsparcie administracji sprzedaży - przygotowywanie na bieżąco raportów z wyników sprzedaży Nasza oferta dla Ciebie: - miesiąc płatnego wdrożenia do pracy (cykl szkoleń: wstępne stanowiskowe, produktowe, z zakresu technik negocjacyjnych, sprzedażowych i obsługi klienta) - umowę zlecenie podczas okresu szkolenia i okresu próbnego, następnie możliwość uzyskania umowy o pracę - gwarantowana stała podstawa wynagrodzenia (stała i pewna stawka godzinowa) - premia od każdej sprzedanej aktywnej sztuki - bonus miesięczny – za efektywną sprzedaż - uzależniony od wyników w sprzedaży - sprzedaż usług marki Orange - balans pomiędzy aktywnym pozyskiwaniem Klientów a pracą na stałej bazie Klientów Orange - praca na pełen etat w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku - wolne weekendy, długie weekendy i przerwy świąteczne - wsparcie zaangażowanego szkoleniowca i trenera podczas wykonywania zadań - cykliczne szkolenia produktowe i jakościowe (z obsługi klienta i sprzedaży) + indywidualne coachingi - luźna atmosfera w firmie, zgrany zespół + cykliczne konkursy z nagrodami, spotkania i eventy integracyjne Nie czekaj, ruszyła ostatnia rekrutacja w tym roku!!!

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego, osoby 40+. W razie zainteresowania prosimy przesyłać aplikacje na adres e-mail działu rekrutacji. Praca dla osób 40, 50 plus. Pełen etat. Stałe godziny pracy. Stabilizacja. Jeśli szukasz firmy, która doceni Twoje doświadczenie i odpowiedzialne podejście do pracy i chęć stabilizacji zawodowej- dobrze trafiłeś/aś. Od wielu lat zajmujemy się telefoniczną obsługą klientów biznesowych i sprzedażą telefoniczną. Realizujemy projekty przy współpracy z operatorem Orange, na których prowadzimy telefoniczną sprzedaż produktów i usług najnowszych rozwiązań operatora. Specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie oraz opiece posprzedażowej i jesteśmy zawsze dostępni dla naszych Klientów. Nasza praca wspomaga prowadzenie biznesu i pomaga rozwijać wszystkie współpracujące z nami firmy. Szukamy osób zainteresowanych pracą na pełen etat, w stabilnych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. Nie wymagamy doświadczenia w obsłudze klienta. Jeśli jesteś chętny/chętna do nauki - zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie i miesięczny okres wdrożeniowy. Co możemy zaoferować? - gwarantowaną stałą podstawę z godzin - pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole - atrakcyjne prowizje od każdej aktywnej sprzedanej sztuki i bonusy miesięczne - stabilność zatrudnienia - stałe godziny pracy - dogodny dojazd i doskonałą lokalizację w ścisłym Centrum Bydgoszczy - pracę z kompetentnymi przełożonymi i szkoleniowcem, którzy zadbają o Twoje płynne wdrożenie w nowe obowiązki na stanowisku i będą służyć Tobie pomocą na każdym etapie współpracy - miłą bezstresową atmosferę w pracy

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Zapraszamy do udziału w rekrutacji, osoby z niepełnosprawnością na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowana/ny, prześlij aplikację na adres e-mail działu rekrutacji. Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Dla nas to nie przeszkoda! Wystarczy, że masz predyspozycje sprzedażowe i dobrze czujesz się w rozmowach telefonicznych, no i znasz obsługę komputera oraz programów. Lubisz poznawać nowych ludzi? Jesteś komunikatywna i otwartą osobą? Cechuje Cię pozytywne nastawienie, energia i odwaga? Szukasz pracy na stałe? Masz wykształcenie średnie? Jeśli tak, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem! Nie ważne, czy masz doświadczenie, czy nie. Praca w sprzedaży dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - (podstawa + premie) Bydgoszcz Udogodnienia dla Ciebie to: - klimatyzacja i komfortowe biuro - nowoczesne i wygodne stanowisko pracy - częste przerwy w czasie pracy - w pełni wyposażone zaplecze socjalne - miła i bezstresowa atmosfera w zespole - odpowiednie szkolenie na start i wparcie koordynatora w trakcie pracy Zapewniamy: - umowę o pracę już od okresu próbnego (po okresie szkolenia) - pewność stabilnego zatrudnienia (szukamy osób chętnych do współpracy na dłuższy okres czasu) - stałą i gwarantowaną podstawę comiesięczną (pewność wypłaty) - premie za każdą aktywną sprzedaną sztukę (aktywny punkt sprzedażowy) - dodatki bonusowe miesięczne dla najlepszych sprzedawców - wprowadzenie w postaci miesięcznego szkolenia (oczywiście z wynagrodzeniem za uczestnictwo i możliwością uzyskania certyfikatu) - stałe godziny pracy 8:00-15:00 - wolne weekendy, przerwy świąteczne i dłuższe weekendy - możliwość rozwoju w sprzedaży i nabycia cennych umiejętności sprzedażowych i rozwinięcia kompetencji interpersonalnych - spotkania integracyjne, eventy firmowe, konkursy z nagrodami rzeczowymi Zadania dla Ciebie: - opieka telefoniczna nad Klientem biznesowym Orange - telefoniczna sprzedaż i promocja nowych produktów i usług sieci Orange - telefoniczne przedłużanie umów stałym Klientom biznesowym Orange na obecnych warunkach - doradztwo i dobór odpowiednich rozwiązań dla danego Klienta - telefoniczna opieka posprzedażowa - dosprzedaże, akcje promocyjne - praca na podstawie bazy danych Klientów naszej firmy Każdy pracuje na swoje premie i bonusy miesięczne, ale razem tworzymy zgraną paczkę!

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Dział rekrutacji zaprasza do składania aplikacji na stanowisko Opiekun Klientów Orange. Prosimy składać aplikacje poprzez e-mail działu rekrutacji. Pracując w Centrum Obsługi Biznesu Orange, na pierwszej linii kontaktu z Klientem biznesowym, stajesz się odpowiedzialny za dostarczenie Klientowi tego, co jest dla niego ważne. Przygotowujemy Cię tak, abyś potrafił doskonale dopasować ofertę Orange do potrzeb i oczekiwań Klientów biznesowych i budować z nimi długotrwałe relacje. Na bieżąco śledzisz nowości ofertowe Orange, rozwijasz się poznając nowe technologie Orange i techniki sprzedaży. Twoja praca na okresie wdrożenia i szkolenia, jest oceniana tak, abyś doskonalił swoje kompetencje i sprawiał, że Klient biznesowy Orange będzie usatysfakcjonowany. Masz ogromny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia! Twoje zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie w sprzedaży są gwarancją osiągania dobrych wyników, a co za tym idzie wysokich premii sprzedażowych i bonusów miesięcznych. Zostań Opiekunem Klientów Orange! Oferujemy Ci: - interesującą, pełną wyzwań pracę - stabilne zatrudnienie i stałość zatrudnienia - pakiet szkoleń przygotowujący do pracy w wybranym projekcie - wsparcie trenera i szkoleniowca na każdym etapie pracy - pracę z wykorzystaniem nowoczesnych systemów teleinformatycznych + nowoczesne stanowisko pracy - wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy i bonusy miesięczne - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego - udział w eventach firmowych, imprezach integracyjnych i konkursach (z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród rzeczowych) - pracę w świetnej lokalizacji w centrum miasta Bydgoszczy, w prestiżowym biurowcu Zadania przygotowane dla Ciebie: - kompleksowa zdalna opieka nad Klientami biznesowymi Orange - obsługa kont Klienta Orange - przedłużanie i aneksowanie obecnych umów Klientom biznesowym Orange (na podstawie badania potrzeb Klienta) - sprzedaż produktów i usług klientom Orange - doradztwo biznesowe i dosprzedaż nowych produktów i usług Orange - możliwość pracy przy projekcie Orange Światłowód - analiza potrzeb Klientów - raportowanie sprzedaży - zarządzanie bazą danych Klientów Orange Wymagamy od Ciebie przede wszystkim: - motywacji do pracy w kontakcie telefonicznym - chęci do podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu - biegłej obsługi komputera i programów MS Office - wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych - umiejętności sprzedażowych / predyspozycji sprzedażowych - chęci do zdobywania nowych umiejętności oraz do ciągłego poszerzania wiedzy o nowych technologiach i technikach negocjacyjnych - odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania Szukamy ludzi: - zaangażowanych, otwartych, komunikatywnych - nie poddających się lecz stale poszukujących nowych rozwiązań - wychodzących z inicjatywą, pozytywną energią do działania, odważnych - pomysłowych i kreatywnych - lubiących pracę z ludźmi oraz kontakt z klientem - z interesującą pasją, którą umiejętnie łączą ją z pracą zawodową Lubisz rozmawiać z ludźmi i pracować w zgranym zespole? Chcesz się rozwijać w biznesie, poznawać nowe technologie, techniki sprzedaży i brać udział w negocjacjach biznesowych? Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Dział rekrutacji zaprasza do aplikowanie na stanowisko Doradca Biznesowy sieci ORANGE (baza własna Klientów). Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail działu rekrutacji. Opis stanowiska: - Pozyskiwanie / Utrzymywanie Stałych Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku - Sprzedaż telefoniczna produktów i usług Operatora sieci ORANGE - Doradztwo telefoniczne Klientom Biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty - Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami - Prowadzenie telefonicznych negocjacji handlowych i rozmów sprzedażowych - Objaśnianie Klientom zakresu działania produktów i usług ORANGE - Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w ORANGE - Opieka posprzedażowa - Przedłużanie umów Klientom - Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe i sprzedażowe - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku - Budowanie długofalowych relacji z Klientami Wymagania: - Doświadczenie w sprzedaży usług i produktów /mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej/ - Doskonałe zdolności interpersonalne /komunikacyjne, negocjacyjne/ - Znajomość technik sprzedaży - Otwarty umysł i kreatywność - Dobra organizacja czasu pracy - Gotowość do pracy stacjonarnej w godzinach 8:00-16:00 - Samodzielność i dynamizm w działaniu - Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientami - Zorientowanie na realizację założonych celów i zadań - Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków - Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji - Odporność na stres - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów MS Office Oferujemy: - Umowę zlecenie /po okresie próbnym- umowę o pracę na dłuższy okres czasu/ - Stabilność zatrudnienia / preferujemy Kandydatów zainteresowanych długofalową współpracą/ - Stałą opiekę koordynatora zespołu i wewnętrznego szkoleniowca - Szkolenia cykliczne i okres wdrożeniowy na początek współpracy dla każdego nowego Pracownika - Stałą i pewną stawkę godzinową - Atrakcyjny system motywacyjny (premie od każdej aktywnej sprzedanej sztuki + bonus miesięczny za efekty sprzedażowe w miesiącu) - Satysfakcję ze sprzedaży godnej polecenia, rozpoznawalnej marki produktów - Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją - Przyjazny klimat panujący w firmie + firmowe eventy + konkursy z nagrodami - Prestiżowy biurowiec i wyposażone w nowoczesne narzędzia stanowisko pracy - Możliwość pracy, rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Asystent Prawny /inwestycje drogowe/ – bezpośrednia współpraca z Prawnikiem. Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail działu rekrutacji. Podejmując się kompleksowej obsługi prawnej firm mamy na uwadze przede wszystkim interesy naszych Klientów. Współpraca z Naszą Kancelarią Prawniczą pozwala nie tylko uzyskać odpowiedź w wielu kwestiach związanych z polskim ustawodawstwem, ale również wsparcie w trakcie codziennych działań spółki. Centrum Prawa oferuje profesjonalne i innowacyjne rozwiązania w zakresie ochrony prawnej i windykacyjnej. Do naszego biura z siedzibą w centrum Torunia poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Prawny /inwestycje drogowe/ – bezpośrednia współpraca z Prawnikiem Miejsce pracy: Toruń Opis stanowiska: Bieżące wsparcie administracyjno-biurowe dla działu prawnego Bieżąca analiza etapów inwestycji drogowych Przygotowywanie dokumentów informacyjnych dot. inwestycji, map Dbałość o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji Przygotowywanie i formatowanie dokumentów prawnych oraz pism według przyjętych standardów Wyjazdy do Klientów i prowadzenie spotkań z Klientem Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy: Punktualności i odpowiedzialności Dobrej organizacji pracy Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych Kreatywności i zdolności do twórczego myślenia Podzielności uwagi; umiejętności priorytetyzacji i pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie Wykształcenie wyższe Dodatkowym atutem będzie: Mile widziane ukończenie studiów z gospodarki przestrzennej lub prawniczych Znajomość prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, gospodarki przestrzennej Umiejętność czytania map Umiejętność pracy w zespole Chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego Zaangażowanie Oferujemy: Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej kancelarii prawniczej o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju oraz zasięgu ogólnopolskim

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Ty szukasz pracy, my szukamy ciebie! Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Specjalista ds. leadowania ubezpieczeń - Doradca Klienta, Specjalista ds. leadowania kredytów - Doradca Klienta oraz Specjalista ds. sprzedaży (usługi księgowe). Zachęcamy do aplikowania poprzez adres e-mail działu rekrutacji.

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Specjalista ds. leadowania ubezpieczeń - Doradca Klienta Oferujemy - Stabilną pracę w prestiżowym projekcie, w rozwijającej się branży - Bardzo dobre warunki lokalowe – nowoczesne biuro w centrum Bydgoszczy - Szeroki pakiet szkoleń, umożliwiający wdrożenie w branżę ubezpieczeniową i sprzedażową - Ciekawy, konkurencyjny, łatwy do sprzedaży produkt ubezpieczeniowy - Pracę wśród kompetentnych ludzi z poczuciem humoru - Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / po okresie próbnym 3-miesiące, istnieje możliwość przedłużenia współpracy w oparciu o umowę o pracę / - Atrakcyjną stawkę godzinową 15zł brutto/h - Stałe godziny pracy w dni robocze 8:00-16:00 - Wszystkie weekendy wolne, łącznie z długimi weekendami - Rozwój poprzez szkolenia wstępne stanowiskowe, sprzedażowe i produktowe (u nas każdy pracownik uczestniczy w 3-tygodniowym programie wdrożeniowym, a następnie w cyklicznych szkoleniach rozwojowych i branżowych) - Dobrą atmosferę w pracy, wspólnie świętujemy sukcesy, dodatkowo organizujemy spotkania i eventy integracyjne dla naszych pracowników - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży ubezpieczeniowej Opis stanowiska - Praca stacjonarna w centrum Bydgoszczy - Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z potencjalnymi klientami w formie telefonicznej 50 % - obsługa klienta, 50% - sprzedaż - Telefoniczne udzielanie informacji o ofercie ubezpieczeniowej - Negocjowanie warunków ofertowych - Przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów - Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 Wymagamy - Doświadczenia w sprzedaży produktów - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej call center - Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych - Chęci rozwoju i wysokiej motywacji do pracy - Pozytywne nastawienie do pracy i otwartości na potrzeby Klienta - Łatwości w prowadzeniu rozmów telefonicznych - Odporność na stres w kontakcie z Klientem - Wysoka motywacja do pracy w formie telefonicznego kontaktu z Klientem - Mile wdziane osoby z doświadczeniem w branży finansowej, ubezpieczeniowej, bankowej, telekomunikacyjnej, windykacyjnej __ Specjalista ds. leadowania kredytów - Doradca Klienta Zakres obowiązków: - kontakt telefoniczny z nowymi, potencjalnymi klientami, którzy mogliby być Twoją grupą docelową i stanowić rynek zbytu, w celu przedstawienia oferty kredytowej oraz wywołania chęci wzięcia kolejnego kredytu w późniejszym terminie - zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa telefonicznego Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w prestiżowym projekcie - gwarantowaną stawkę 15zł brutto bez względu na wyniki, za każdą przepracowaną godzinę - godziny pracy 8:00-16:00 - pracę od poniedziałku do piątku - możliwość otrzymania umowy o pracę po przejściu okresu próbnego 3-miesięcznego - wsparcie trenera podczas szkolenia, jak i w trakcie pracy - własne stanowisko pracy i wszystkie niezbędne narzędzia pracy Zwiększasz swoje szanse, jeśli: - posiadasz bardzo dobrą znajomość obsługi komputera - masz bardzo dobrą dykcję - jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia - lubisz pracę z ludźmi i nie odstraszają Cię rozmowy telefoniczne - masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta - posiadasz doświadczenie / wykształcenie branżowe - chcesz podjąć pracę na dłuższy okres czasu __ Specjalista ds. sprzedaży (usługi księgowe) Opis stanowiska: - występowanie w roli specjalisty w zakresie wiedzy o programie księgowym - doradztwo w zakresie zestawów pakietów księgowych - tworzenie strategii promocji i sprzedaży pakietów księgowych - nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów telefonicznych z biurami rachunkowymi (kontakty z podanej bazy) - proponowanie założenia darmowego konta na miesiąc (w celu przetestowania programu) - zakładanie darmowych kont klientom - badanie potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów - biur rachunkowych - pomoc w doborze najodpowiedniejszego pakietu zestawu księgowego po okresie testowania - dobór najlepszych ofert i sprzedaż pakietów księgowych - utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy - bieżąca posprzedażowa telefoniczna obsługa klientów - monitorowanie i analiza rynku Nasze oczekiwania: - motywacja do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu - komunikatywność - dobra organizacja pracy - samodzielność w realizacji przydzielonych zadań - staranność i rzetelność - pozytywne nastawienie - nastawienie na cel - umiejętność prowadzenia profesjonalnych rozmów telefonicznych - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziani studenci studiów zaocznych (pokrewne kierunki kształcenia) Co oferujemy: - pełną wyzwań pracę w prestiżowym projekcie - umowę o pracę po zakończeniu okresu próbnego (początkowo umowa zlecenie w pełni oskładkowana) - stawkę godzinową 15zł brutto/h - szkolenie wstępne stanowiskowe i branżowe - wszystkie niezbędne narzędzia pracy - samodzielne i odpowiedzialne stanowisko - możliwość rozwoju zawodowego i cyklicznego doszkalania - pracę w miłej atmosferze, w dynamicznym zespole

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w sprzedaży telefonicznej bądź chcą rozwijać się w tym kierunku i mają predyspozycje sprzedażowe oraz są bardzo komunikatywne, posiadają charyzmę i pewność siebie. Prowadzimy projekty dla osób, które nie szukają chwilowego zatrudnienia. Takim osobom zapewniamy po okresie próbnym umowę o pracę i pewność stałej współpracy. Oferujemy pracę na pełen etat, w dni robocze, w stałych godzinach 8:00-16:00. Zapewniamy naszym Pracownikom stałą podstawę oraz premie od każdej sprzedaży aktywnej plus dodatki bonusowe. Ze względu na to, iż praca w sprzedaży telefonicznej jest pracą wyczerpującą, mamy dla naszych Pracowników trzy przerwy dla regeneracji organizmu. Najważniejsza dla nas jest atmosfera w firmie, dlatego dbamy o naszych Pracowników, doceniamy ich i chcemy rozwijać. Najważniejsza dla nas jest atmosfera w firmie, dlatego staramy się urozmaicać dzień pracy poprzez konkursy z nagrodami czy eventy integracyjne. Dbamy o naszych Pracowników, doceniamy i chcemy rozwijać poprzez szkolenia, coachingi i awanse strukturalne. Kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla, rekrutowana jest jedynie z pracowników call center, dzięki czemu posiada ogromną wiedzę na temat usług, produktów i specyfiki pracy.

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Zapraszamy do udziału w rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę. Obecnie rekrutujemy na stanowisko konsultanta ds. weryfikacji danych klientów oraz konsultanta ds. sprzedaży telefonicznej. Specjalista ds. Wsparcia Kredytowego Zakres obowiązków: - udzielanie wsparcia w zakresie wiedzy produktowej – obszar kredytów biznesowych - analiza wniosków kredytowych w procesie oraz wniosków odrzuconych - bieżące wsparcie kanałów sprzedaży w procesowaniu wniosków kredytowych - inicjowanie i współudział w pracach projektowych mających na celu podwyższenie efektywności i sprawności procesów sprzedażowych - współpraca z innymi komórkami firmy w zakresie inicjowania zmian w ofercie produktowej dla Klientów Biznesowych Oczekujemy: - mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem sprzedaży w segmencie bankowym - bardzo dobrej znajomości produktów bankowych oraz procesów kredytowych - dobrej znajomości pakietu MS Office - orientacji na cel sprzedażowy i wysokiej świadomości biznesowej - terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań - zdolności efektywnego zarządzania własnym czasem pracy i ustalania priorytetów - umiejętności pracy w zespole Oferujemy: - pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi - wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji - przyjazną atmosferę pracy, możliwość wychodzenia poza schematy - stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy - wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne sprzęty - uprawiasz sport lub pasjonujesz się konkretną dyscypliną? – u nas możesz rozwijać swoją sportową pasję i razem z kolegami z pracy brać udział w imprezach, imprezach integracyjnych oraz wydarzeniach kulturalnych - umowę zlecenie ze stawką 15zł brutto/h - doskonałe godziny pracy w systemie dwuzmianowym (9:00 - 20:00) ___ Pracownik ds. weryfikacji danych Klienta (poniedziałek-piątek 17:00-20:00) Zadania na stanowisku: - praca z klientem ubiegającym się o kredyt w jednym z banków - posługiwanie się programem gromadzącym zgłoszenia od Klienta - przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń Klientów - telefoniczne wypełnianie kwestionariuszy z Klientem - pobieranie i weryfikacja danych wg standardów przyjętych przez firmę w celu analizy zdolności kredytowej - administracja bazą danych Klientów - przekazywanie danych i w pełni wypełnionych formularzy do pełnomocnika Oferujemy: - stabilne i stałe zatrudnienie - umowę zlecenie - rozwój w prężnie rozwijającym się projekcie - stałą stawkę godzinową (15zł/h) - doskonałe godziny pracy, by połączyć pracę na etacie z pracą dodatkową (16:00-20:00 lub 17:00-20:00 pon-pt) - nowoczesne biuro z zapleczem socjalnym - biuro zlokalizowane w Centrum miasta BYDGOSZCZY! - pakiet szkoleń wdrożeniowych i branżowych Wymagamy: - dyspozycyjności do pracy w niepełnym wymiarze w formie pracy popołudniowej - komunikatywności - otwartości na nowe wyzwania i do pracy z ludźmi - łatwości w nawiązywaniu relacji - w pełni zaangażowania w powierzone obowiązki - wytrwałości i determinacji - mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem - plusem i mile widziane, jest doświadczenie w obsłudze telefonicznej Klienta - bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office - zawarcia współpracy na DŁUŻSZY okres czasu! - mile widziane osoby z branży! ___ Specjalista ds. Sprzedaży Sieci Orange Zadania na proponowanym stanowisku: - sprzedaż i promowanie telefoniczne naszej oferty wśród naszych klientów - budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi klientami - obsługa klientów zgodnie ze standardami Orange - edukowanie klientów z zakresu nowoczesnych technologii - stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz o rynku telekomunikacyjnym Standard, który proponujemy: - umowa zlecenie, możliwość jej przedłużenia z umową o pracę – w zależności od potrzeby - wynagrodzenie (stała podstawa + premie od każdej sprzedaży + bonus miesięczny) - nowoczesne środowisko pracy i dobra lokalizacja biura - programy rozwojowe i systemy szkoleń - realne wyzwania na co dzień - rekrutacje wewnętrzne w prowadzonych projektach Pasujesz do nas, jeśli: - chcesz być telefonicznym doradcą i opiekunem klientów biznesowych - potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów - działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem - posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta - interesujesz się nowymi technologiami Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w procesie rekrutacji na powyższe stanowiska, prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w naszych ogłoszeniach na portalu.

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Zapraszamy do udziału w aktualnych rekrutacjach prowadzonych przez Centrum Obsługi Biznesu. Obecnie rekrutujemy na dwa stanowiska: pracownik ds. telefonicznej weryfikacji danych klienta oraz konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta biznesowego. Ogłoszenia na te stanowiska znajdziecie Państwo m.in. pod poniższymi linkami: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-ds.-weryfikacji-danych-klienta-poniedzialek-piatek-16-00-20-00,5XAqAOnlO2RoVgR0Xb1GDn,bydgoszcz https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-ds.-weryfikacji-danych-klienta,2knq3RgVLGxGSFT4OudEDB,bydgoszcz https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-telefonicznej-sprzedazy-uslug-telekomunikacyjnych,1yhpPqsjJpNEkQjk4M0Ueu,bydgoszcz W razie pytań, bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Mm
 Opinia

Hej, nie polecam cob. Ta firma oszukuje na wstępie na rozmowie kwalifikacyjnej. Mówią że po 3.m-ca jest umowa o pracę a tak naprawdę tylko nie liczni ja dostają. A co ważne dla nich masz być robotem, który mówi słowo w słowo z kartki dla mnie to jest zabijanie kreatywności i myślenia w ludziach. Ja wiele potrafię zrozumieć ale nie to że bazują na niewiedzy ludzi. Oni nie mówią studentom ze nie będą im opłacać skladek, bo uważają że powinni to wiedzieć. A co ważne na rozmowie obiecują pensję stałą 1400 zł netto a potem się dowiadujesz że podstawa jest ruchoma i możesz dostawać mniej. Czego na rozmowiee nie mówią. Dokladnie tak samo jest ze zwrotem kosztów dojazdu dostaniesz tylko wtedy jak wyrobisz 17 tysięcy ale też nie cała kwotę tylko 88 zł. Bajki opowiadają na rozmowie tak abyście przyszli. Cały czas duża rotacja co tylko świadczy o tym że ludzie stamtąd uciekają. Niby zmienił się właściciel czyli prezes ale jest tak samo jak było na magnuszeskiej. Nie polecam tej firmy. Szkoda czasu i energii.

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia
@Mm 07.10.2015 16:35

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że poczuł się Pan oszukany. Niemniej musimy zaznaczyć, że w Centrum Obsługi Biznesu umowę o pracę otrzymują osoby, które chcą związać się z firmą na dłuższy okres czasu i dobrze się czują w pracy w sprzedaży telefonicznej. Zależy nam na stabilizacji zespołu pracowników, stąd wychodzimy z taką propozycją, gdy widzimy, że możemy spodziewać się, że dalsza współpraca przyniesie korzyści obu stronom. Istnieją również pewne standardy jakości obsługi klienta, które trzeba zachować, natomiast jest to zawsze żywa rozmowa z klientem, mająca zachęcić go do skorzystania z oferowanych mu usług. Nie może ona być więc zwykłym, monotonnym odczytaniem z kartki. Pensja zależna jest od obecności konsultanta - ponieważ w trakcie okresu próbnego oraz szkolenia oferujemy w pełni oskładkowaną umowę zlecenie. A więc widnieje na niej stała stawka godzinowa. Obecnie są do niej doliczane również premie, które także wpływają na wysokość Państwa wypłat. Zwrot kosztu biletu miesięcznego w Bydgoszczy w kwocie 88 złotych, na dojazdy komunikacją miejską otrzymujecie Państwo przy siedmiu spisanych zamówieniach w miesiącu.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
anonim
 Opinia

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Gość
 Opinia

Żyjcie nadziejami oj żyjcie. COB karmi jedynie obietnicami - zresztą to motto Pana dyrektora. Przez cały okres zatrudnienia nie zobaczyłem opieki medycznej, karnetu na siłownię, angielskiego czy ubezpieczenia o którym mowa była w ogłoszeniu. Nawet słowem nikt nie wspomniał o socjalu. Zarobki żenująco niskie. Brak narzedzi pracy aby skutecznie sprzedawać. Dyrektor - typ narcyza, bufona przejawiającego absolutny brak szacunku do ludzi, co więcej nie potrafiącego zbudować pozytywnej relacji partnerskiej - a o partnerstwie mówi nieustannie zapomniał dodać, że działa to tylko w jedną stronę oczywiście firmy. Odradzam pracę w tej firmie nawet najgorszemu wrogowi. Jeśli macie choć odrobinę szacunku do siebie to nie dajcie się zwieść tym pięknym opakowaniem bo w środku czeka was rozczarowanie.

Pomocna?
Tak3Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia
@Gość 02.03.2016 09:30

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że postrzega Pan Centrum Obsługi Biznesu w ten sposób. Jednakże musimy podkreślić, że w okresie, do którego się Pan odnosi, wymienione wyżej benefity pracownicze były dostępne. Pracownik zainteresowany skorzystaniem z nich mógł w każdej chwili uzyskać szersze informacje o nich w dziale kadr. Obecnie zrezygnowaliśmy z systemu benefitowego, ponieważ brak zainteresowania ze strony Pracowników sprawił, że stały się one dla firmy nieopłacalne. Wysokość zarobków jest zależna przede wszystkim od Państwa zaangażowania w pracę i to Państwo mają na nie największy wpływ. Firma gwarantuje stałą podstawę i system premiowy, oparty o wyniki sprzedażowe. Jest to wymagająca praca, w której istotna jest Państwa motywacja do podejmowania wysiłku z nią związanego.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
załamana
 Opinia

Inaczej słyszysz na rekrutacji,a inaczej wygląda rzeczywistość.Umowa zlecenie,cud jak dostaniesz umowe o prace,chociaz sa zapewnienia,ale trzeba spełnić warunki/nie do zrobienia/.Może atmosfera jest ok,ale nic poza tym.najniższa krajowa a za umowy grosze.Nie polecam.

Pomocna?
Tak3Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Paweł
 Opinia
@załamana 30.06.2018 21:36

A ja dostałem umowę po miesiącu pracy na okresie próbnym. Atmofsera spoko, nigdy nie czułem nacisku na wynik,mają fajne konkursy z nagrodami jest możliwość rozwoju

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
załamana
 Opinia
@Paweł 05.07.2018 10:59

Nie czujesz nacisku na wynik?zart?jak nie mówisz wszystkich schematów i nie zbijasz obiekcji to każą iść do domu i zastanowić się czy chcesz pracować.Oczywiście umowa zlecenie i dzeń bezpłatny,to jest brak nacisku?Atmosfera jest w porządku,ale ona jeść mi nie da.

Pomocna?
Tak4Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
.
 Opinia
@załamana 14.07.2018 20:34

praca jest wymagająca ale jak telemarketing ma byc niewymagajacy? normalne ze trzeba sie napracowac. a atmosfera sprawia ,że się lepiej pracuje, a tego nie mogę powiedziec o wielu innych miejsach, gdzie pracowałem.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Bezrobotna
 Opinia
@Paweł 05.07.2018 10:59

A mnie dzisiaj zwolnili za słabe niby rozmowy. Potraktowano mnie jak niepotrzebnego śmiecia.Nigdy tak mnie nikt nie upokorzyl,a Ty piszesz ze nie ma nacisku?!!!!!!!!

Pomocna?
Tak4Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia
@Bezrobotna 23.07.2018 22:41

Dziękujemy za przekazanie opinii. Przykro nam, że poczuła się Pani się źle potraktowana. Jednocześnie zależy nam na tym, by konsultanci Centrum Obsługi Biznesu byli świadomi, że firma dokłada wszelkich starań, by dobrze wykonywali powierzone im zadania. Kontakt z klientem to zawsze delikatna relacja, która wymaga włożenia ogromnego wysiłku i przestrzegania wytycznych, dzięki którym udaje się tę relację wzmocnić. Praca w call center polega przede wszystkim właśnie na wzmacnianiu i podtrzymywaniu relacji z klientami. Dlatego też zawsze w Państwa zadaniach będzie na to położony nacisk.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia
@załamana 30.06.2018 21:36

Dziękujemy za przekazanie opinii. Umowę o pracę uzyskują osoby, które chcą związać się z firmą na dłuższy okres czasu, ponieważ zależy nam na stabilnym zespole, złożonym z osób dobrze radzących sobie ze sprzedażą. Nasz system wynagrodzeń to nie tylko stała comiesięczna podstawa, ale i premie, których wysokość zależy od Państwa pracy i zaangażowania. Otrzymują państwo premie za każde aktywne zamówienie. Dodatkowo, mają państwo możliwość otrzymania bonusów miesięcznych, które podwyższają wynagrodzenie.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
gość
 Opinia

Dużo się zmieniło w tej firmie teraz. Pracowałam w COB w 2013r. i firma teraz naprawdę otworzyła się na ludzi. Mają stabilność zatrudnienia, małą rotację i dają możliwości rozwoju poprzez szkolenia, które są naprawdę rozbudowane. Z początku sceptycznie byłam nastawiona, ale z ciekawości poszłam na rozmowę, bo zaproszenie było zachęcające. Rozmowa także jasna, na poziomie, jeszcze na takiej nie byłam w życiu. Do tego jasne zasady współpracy, jasno przedstawione wynagrodzenie, w tym premie omówione. Wiem, za co odpowiadam, wiem za ile pracuję i wiem, czego się spodziewać. Pierwszy raz ogłoszenie o pracę w branży call było rzeczywiste z proponowanymi warunkami. Ja im zaufałam. Na razie jest ok i zgadza się kasa premie. W razie pytań, dajcie znać, postaram się odpowiedzieć.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia

Drodzy użytkownicy! Zapraszamy do kontaktu! Jeśli zainteresowała Was nasza oferta i prowadzone projekty, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat prowadzonych przez nas rekrutacji, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. A nasza siedziba mieści się przy ul. Grodzkiej 19, II piętro w budynku MBank. Kontakty do nas znajdziecie na stronie firmy: e-cob.pl. Obecne prowadzone przez nas rekrutacje znajdziecie na portalu GoWork.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Dominika
 Opinia

Centrum Obsługi Biznesu poszukuje obecnie osób na dwa stanowiska. Dla osób zainteresowanych aplikacją do firmy, dodaję link: http://e-cob.pl/kariera/ Czy ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji do firmy? Jak wygląda jej przebieg? W jakiej atmosferze przebiegła rozmowa o pracę?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Nie jest dobrze
 Opinia
@Dominika 16.07.2018 18:47

Witam niestety nie jest to rzetelna firma rekrutacyjna. Miałam przez to nieprzyjemność gdzie łudzono mnie zatrudnieniem. Czas biegła a po 2 tyg. dowiedziałam się, że rekrutacja zakończona. Wcześniej wysłano e mailem warunki i była jedna rozmowa z HR. Potem info że będzie druga o konkretach ...zupełna dezinformacja...

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Kasia
 Opinia
@Dominika 16.07.2018 18:47

A ja się dostałam. Rekutacja trochę trwała, ale było warto.

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Centrum Obsługi Biznesu
 Opinia
@Dominika 16.07.2018 18:47

Rekrutacja dla każdego projektu prowadzona jest według wymogów, które są stawiane odgórnie. Niektóre rekrutacje, szczególnie na stanowiska specjalistyczne, wymagają czasu i dogłębnej selekcji Kandydatów, przeprowadzenia rozmów, sprawdzenia wiedzy Kandydatów oraz ich motywacji i predyspozycji do pracy z telefonem. Często zdarza się, że jedna rozmowa nie jest w stanie wyłonić Kandydata, potrzebne są testy i ewentualnie rozmowa z przełożonym. Jednakże, gdy mamy duże zainteresowanie rekrutacją, zdarza się, że osoba prowadząca projekt / dana firma, z którą współpracujemy skraca rekrutację (co wiąże się z pominięciem, któregoś z etapów rekrutacji) i wybiera osoby, które najlepiej wpasowują się w projekt już po jednym spotkaniu (rozmowa + test) i przejawiają chęć rozwoju oraz podjęcia się dodatkowych zadań. Np. na projekcie niesprzedażowym – także dodatkowej sprzedaży. Taka gotowość w ich przypadku łączy się z zatrudnieniem. Przy dużym zainteresowaniu, nie jesteśmy w stanie zatrudnić wszystkich osób, wybieramy osoby najlepsze, które w pełni wpasowują się w profil Kandydata i wymagania ze strony Pracodawcy.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Dominika
 Opinia

@Jedna z lepszych, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać wspomnianą przez Ciebie premie? Czy jest ona trudna do zdobycia? Zachęcam Ciebie do podzielenia się większą ilością szczegółów. Pomoże to osobom zainteresowanym pracą w Centrum Obsługi Biznesu.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Centrum Obsługi Biznesu - Bydgoszcz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej