Opinie o NDI S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NDI S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NDI S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDI S.A. w Warszawa

Jakiś czas temu firma NDI S.A. poszukiwała osoby na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Ciekawy

Ogloszenie nadal jest aktualne. To samo dotyczy kierownika finansowego. Raczej nie zamierzają nikogo zatrudniać skoro ogloszenie widniej od maja br.

Małgorzata
@Ciekawy

Az tak są wymagający? Był ktoś na rozmowie? Pytam, bo raczej nie rozumiem czemu mieliby nie chcieć kogoś zatrudniać. To kto od tego czasu pełni w firmie zastępczo obowiązki z tych stanowisk? To pewnie dodatkowo płatne?

P.

Przerażająca ilość informacji o mobbingu bardzo powszechnym w tej firmie. Co robi HR? Co gorsza, z opinii wynika, że wspiera i wspomaga osoby stosujące mobbing.

Beata
@P.

To może nie warto bawić się w rozmowy z HR, tylko zgłosić to gdzieś wyżej?

@P.

To jest możliwe tylko w ndi.

Olga
@P.

Powszechnym? Jeśli tak jest no to czemu ludzie nie zbiorą się razem? Jeśli cos jest powszechnego to chyba można grupowo coś zadziałać?

Magdalena

Hej, niektóre wpisy w wątku mnie trochę zaniepokoiły :P Czy moglibyście mi napisać na jakie wynagrodzenie można liczyć w NDI? Ile ono wynosi? Jak płatne są benefity takie jak opieka medyczna czy ubezpieczenie? Czy premie obowiązują?

@Magdalena

Rozumiem że jak się komuś nudzi to wchodzi na internet i zadaje takie pytanie, bo w innym przypadku to idiotes jak mawiali Grecy, żeby nie wiedzieć co się dzieje.

Wiktoria

Nie rozumiem Cię człowieku. Po to jest to forum żeby o takie rzeczy pytać :P Zamiast marudzić to może byś powiedział jak jest w tej firmie?

Johny

Niech będzie pochwalony. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie NDI S.A.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Johny

@Johny

Dzień dobry Johny. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to doradzam firmę Lesaffre z Warszawy. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę powodzenia! Monika.

Robert
@Monika

Szanowna Pani Moniko. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Lesaffre, o której Pani napisała w poście używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NDI S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier robót elektrycznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ryś

Ndi zatrudnia firme Trackway Jan Zimniak (usunięte przez administratora) partacz i sami alkoholicy robia czemu pip sie tym nie zajmnie !!!!!!!!

inżynier

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko inżyniera budowy. Rozmowa okazała się być jedną z bardziej profesjonalnych na jakich dotychczas byłem. Pracodawca oferował korzystne warunki zatrudnienia. Firma wywarła pozytywne wrażenie. Gdyby nie sprawy dotyczące sfery życia prywatnego, które w tym czasie się zbiegły z rekrutacją, najprawdopodobniej bym teraz tam pracował.

Łucja
@inżynier

A jak ich reakcja na Twoją rezygnację? W niektórych firmach robi się niefajnie, każą zwracać za badania wstępne do pracy i tak dalej :/

kierownik budowy

Ostatnio dużo ogłaszają się i zastanawiam się nad wysłaniem CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Ile zarabia w NDI kierownik budowy i kierownik projektu oraz czy warto?

Kamil
@kierownik budowy

I co, zdecydowałeś się od tego czasu wysłać tam CV?

Tadeo
@Kamil

Nie wiedział ile zarobi to zrezygnował chłopina

Czy zdarzają się nadgodziny w NDI S.A.?

Stachanowiec

Tez pytanie ;)

@Stachanowiec

To w takim razie są czy ich nie ma w NDI? :D Bo nie do końca jestem w stanie to wywnioskować :) Jeśli są, to jak często i ile ich wychodzi w ciągu miesiąca? Jak są rozliczane? Czy są obowiązkowe?

Firma bez zasad i sumienia tylko kasa i zrobi wszystko, ze by wykonawcę wycyckać nie mają zagrasz przyzwoitości. Słyszałem o tym ale nie wierzyłem do puki sam nie spróbowałem, moja rada dla podwykonawców nie pracujcie dla nich.

INŻ

spora firma, z dużym potencjałem, rozwijająca się ale... niestety dopuszcza działania które mają znamiona niestety mobbingu, bez względu na dział, budowę na której pracujesz zgłoszenia do kadr nic nie dają

@INŻ

Z moich obserwacji wynika że w kwestii (usunięte przez administratora) zgłoszenie do kadr nic nie daje bo kadry w NDI raczej popierają te zachowania i brak z ich strony jakiejkolwiek inicjatywy i działań które choćby w minimalnym stopniu eliminowały (usunięte przez administratora)

Mika
@INŻ

Niestety z mobbingiem to prawda, ale czemu się dziwić jak osoba odpowiadająca za dział to jeden wielki chodzący (usunięte przez administratora) i jest tak nietykalna ze nawet pani prezes nie pomoże a mogłaby, ludzie traktuje nie sprawiedliwie wyróżnia swoich ulubieńców a resztę poniża i daje do zrozumienie ze nic nie znaczą. Przykre ale prawdziwe

LM

Jak można zauważyć firma prowadzi cały czas rekrutacje na te same stanowiska w tych samych lokalizacjach a biorąc pod uwagę że równocześnie nie rusza z realizacją nowych projektów, to potwierdza że zachowania mobbingowe o których tu mnóstwo mowy, to codzienna rzeczywistość....taki okrutny styl zarządzania...

Kicia
@Mika

To prawda ubliża, neguje kompetencje i tworzy atmosfere terroru.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w NDI S.A.?

J

Na poziomie

Mat

Niestety bardzo niski poziom zarządzania. Osoby na stanowiskach dyrektor to z reguły mało kreatywni, często wypaleni zawodowo dość młodzi ludzie (często spadek z dużych, rozwiniętych firm budowlanych, które nie chciały z nimi już współpracować) ich nieprofesjonalizm i sposób podejścia do kadry którą zarządzają sprzyja dużej rotacji...sam z tego powodu zrezygnowałem z pracy w tej firmie....nie polecam tej firmy

RC
@Mat

Pasuje to bardzo te tego personelu zarządzającego z którym obecnie pracuję. Atmosfera okropna, ludzie skłóceni, złośliwi, kopanie przysłowiowego dołka to rzecz powszednia i kompetencje często bardzo słabe. Jestem tu gdzie jestem bo chciałbym zrealizować projekt który mnie interesuje a przypadł właśnie tej firmie. Jeszcze 1,5 roku w tej paskudnej atmosferze i jak najdalej stąd....o ile da się to wytrzymać

XXX

niestety nie zwraca się uwagi na działania mogące mieć znamiona mobbingu nikt z tym nic nie robi ludzie odchodzą, zgłaszają w dziale kadr i to by było na tyle :)

@XXX

Jakie to są konkretnie działania, które mogą mieć znamiona mobbingu? Mobbing to jednak poważne oskarżenie.. Mogłabym poznać konkretniej jakiś opis sytuacji z tym związanej? Co takiego się dzieje w NDI?

WUXI

Mam tą nieprzyjemność pracować dla oddziału południe, dyrektor oddziału ogarnięty, pracowity miły i sympatyczny i ma fajne PORSCHE, z przykrością to tylko tyle co można powiedzieć pozytywnego o tej firmie. Atmosfera okropna, firma poniżej poziomu dyrektora oddziału zbudowana na układach i układzikach na poziomie personelu średniego szczebla. Jeśli zwrócisz uwagę że zachowanie w stosunku do Inwestora lub Podwykonawcy wydaje Ci się nieetyczne, to są złośliwi wyżywający się na każdym możliwym kroku, Kompetencje personelu przygotowującego oferty do przetargów żenująco niskie. Wyceny pozycji jednostkowych wielokrotnie nie są spójne z wartością surowców, zaś koszty typu Robocizna czy Sprzęt oraz koszty pośrednie dla tych ludzi nie istnieją, skutkuje to realizacją projektu po tak zwanej przysłowiowej bandzie, co wpływa na dalszą pracę, która ukierunkowana na obniżaniu jakości wszelkimi możliwymi sposobami. Straty na wycenach i deficytowych przetargach, wielokrotnie rekompensowane są wyciskaniem niezasadnych zamówień dodatkowych, jak to się robi każdy kto jest w temacie to wie.

Iza
@WUXI

Możesz opowiedzieć coś więcej o atmosferze? Dużo przecież zależy od pracowników, a skoro piszesz, że dyrektor jest w porządku, to może byłby w stanie coś z tym zrobić? Warto porozmawiać na ten temat. Zastanawiam się też jak kształtują się zarobki, były jakieś podwyżki w związku z podniesieniem płacy minimalnej?

INŻ
@Iza

wiele zalezy od zespolu w ktorym sie pracuje - czy jest to biuro czy budowa wiele zalezy na budowie z jakiej firmy wywodzi się dany KB czy też ogólnie nadzór ...

G
@WUXI

Możesz opowiedzieć coś więcej o tym Porsche? Firmowe czy prywatne...?

exPracownik

Witam, do wszystkich zainteresowanych Z oddziału południe zwolniłem się w 2019 roku, decyzja była podyktowana ogólnym chaosem w firmie, wysokim brakiem etyki. Zarządzenie w firmie skupia się na przysłowiowym wyciskaniu soków z nowych podwykonawców i Inwestorów. Normalnym zjawiskiem jest stosowanie gorszych jakościowo materiałów lub wykonywanie prac niezgodnie z zasadami techniki oraz przyjętą dokumentacją projektową. Przykładowo, zdaniem dyrekcji elementy nierdzewne wcale nie muszą być wykonane z stali nierdzewnej, materiały wręcz muszą być gorszej jakości super jest druga klasa, ważnym jest aby odpowiedzialność spoczywała na podwykonawcy i aby ten zyskiem podzielił się z dyrektorem projektu lub branżowym kierownikiem robót. Dyrektor oddziału jest traktowany jak typowy "PAJAC", któremu trzeba pchać przysłowiową emocjonalną wazelinę w tyłek "ku jego wielkiemu zadowoleniu" - czyli zarządzanie przez kryzys - tworzysz kryzys a następnie rozwiązujesz go masakrując podwykonawcę, byle by to nie był podwykonawca chroniony przez kolegów z biura budowy. Praktycznie rzetelny, uczciwy, pracowity inżynier z normalnym poziomem etyki, nie ma prawa utrzymać się w tej firmie dłużej ni z pół roku, gdyż sumienie mu nie pozwala. Podsumowując - jeśli chcesz się przyjąć - Pensja na czas, czasami premie, nie wymaga się wiedzy ale wymaga się wierności, talentu aktorskiego oraz daru dobrego kombinowania, przymyka się oczy jak bierzesz w przysłowiową "łapę" ale musisz wiedzieć z kim się podzielić.

Ok

Dużo zmian na plus, premia na święta. Wymagania duże, ale gdzie ich nie ma.

????
@Ok

Oooo....to raczej dalej bez zmian...mimo bardzo dużego zaangażowania jest sporo osób które premii na święta nie dostały...???

Katowice

Dla mnie ok, przede wszystkim fajny zespół i atmosfera.

Witam, czy ktoś pracuje lub pracował na gazociągu Polska Litwa DN700, co możecie powiedzieć o warunkach, zatrudnieniu i czy warto iść?

zenek

jakie stanowisko?

Wiecie czy NDI S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, udostępnia.

Czy NDI S.A. zatrudnia studentów?

Tak, zatrudnia studentów. Miałam okazję 2 razy pracować w trakcie wakacji na kontraktach kolejowych + w trakcie semestru etat miałam dostosowany do liczby dostępnych godzin.

Ku przestrodze!

Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w Oddziale Południe NDI, zdecydowanie odradzam. Sam miałem tą nieprzyjemność pracować w tej firmie i jednym słowem porażka. Nie wypowiadam się o innych oddziałach, bo firme tworzą ludzie, ale oddział południowy, to naprawdę wyższa liga dziadostwa. Zatrudniani są ludzie niekompetentni, którzy nie mają pojęcia o procesie budowy. Jeśli masz choć trochę swojej inicjatywy, swoje zdanie, swoje pomysły, jesteś doświadczony i znasz swoją wartość , to nie jest to miejsce dla ciebie. Jeśli natomiast, w życiu kierujesz się zasadą, mierny, bierny, ale wierny, to zdecydowanie odnajdziesz się w tym środowisku, gdyż takich ludzi tam potrzebują???? Najlepszym kwestią dającą do myślenia i jednocześnie potwierdzającą słowa powyżej, niech będzie fakt, że żadnej budowy nie ukończyli w terminie. Wszystko się ciągnie, jak przysłowiowe flaki z olejem. Z tego też powodu jest taka rotacja ludzi, a większość wartościowych osób odeszła lub nosi się z zamiarem odejścia.

Bronisław
@Ku przestrodze!

Skoro tam pracowałeś, to chciałbym dowiedzieć się od Ciebie, czy Twoim zdaniem będzie to dobre miejsce pracy dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała styczności z budowlanką? Ciekawi mnie, czy można nauczyć się czegoś cennego.

Ku przestrodze!
@Bronisław

Odpowiedz sobie na pytanie, czy zależy Ci żeby się rozwijać i uczyć czegoś nowego, czy chcesz tylko mieć prace, za być może ciut lepsze pieniądze niż gdzie indziej. Jeżeli to pierwsze, to odradzam. Oczywiście moja odpowiedź dotyczy stanowiska inżyniera. Jeżeli pytasz o etat w administracji, to robota jak robota.

GeniusZ

Oddział Południe - dużo nerwów, dużo stresu, słaba organizacja racy, duża rotacja, brak wsparcia z centrali w Sopocie. Etyka zawodowa, wartości i motywacja w tej firmie nie istnieją więc jeśli chcesz tam pracować to nie możesz ich mieć (albo pokazywać, że masz). Dział prawny i kontraktowy - słabizna. Najlepszy jest dział finansowy - jeszcze istnieją a pieniędzy w formie - brak. Magia. Inżynierom - szczerze odradzam. Współpraca z dyrektorem oddziału to marginalizacja albo mobbing. Nie wiem, co gorsze.

bócki
@GeniusZ

jeszcze dodaj że niekompetencja kadry odbija się na podwykonawcach

Zostaw merytoryczną opinię o NDI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NDI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NDI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NDI S.A.?

NDI S.A.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Powstańców Warszawy 19
    81-718 Warszawa