Opinie o Ekometria Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ekometria Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekometria Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekometria Sp. z o.o. w Gdańsk

michał

Panie Sylwester jak to opinia została omyłkowo zamieszczona, skoro wyraża Pan opinię na temat konkretnej osoby (zresztą słusznie) , a potem pisze Pan ze to pomyłka była..?

@michał

Miało dotyczyć innej firmy

Piachem po oczach Nowy wpis
@Sylwester

A u was też jest Mariolka z kabaretu, obrońco Mariolki?

Czarek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie?

krzak Nowy wpis
@Czarek

Ostrzeganie przed pracodawcą który JAWNIE oszukuje pracowników nie można nazwać narzekaniem...

Utopijny kapitalizm Nowy wpis
@Czarek

A ty Czaruś nie narzekasz? Z czasów nomenkluatury jesteś,czy mlody naiwny?

Jakub Nowy wpis

A propos Zus.Najlepiej powiadomić prokraturę o możliwości popełnienia przestępstwa,a oni powinni "ruszyć" ZUS. Innej drogi nie widzę.To moja opinia,jak jest w rzeczywistości w firmie na dzień dzisiejszy trzeba sprawdzić i tu się kłania PIP.

krzak

Ostrzegam przed tym miejscem. Firma nie opłaca ZUS, mimo zapewnień ze strony szefostwa i 'dyrektor finansowej' (takie stanowisko w tak małej firmie...). Po prostu oszustwo. PIP i ZUS powinno tu zaprowadzić porządki i wlepić BARDZO wysokie i dotkliwe dla właścieli kary. Przykre, że takie 'firmy' istnieją i jawnie oszukują przez lata.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ekometria Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sylwester

Opinia Sylwester 2017-09-29 została omyłkowo umieszczona na stronie Ekometrii, Przepraszam Sylwester

mka

Ja rowniez odradzam,szkada czasu i nerwòw na tą firme krzak,traktuja ludzi jak niewolnikow nie pracownikòw.PIP w tej firmie jest stalym bywalcem,wyplaty przelewane w ratach z wielką łaską,tonący okręt,nie warto!

Sylwester

p.Mariola ,gdzie ta kobieta studiowała (sic)-rzadko spotyka się takich niesympatycznych i niewykształconych ludzi !!! Dlaczego ZUS z urzędu nie ściga prezesa za nieopłacone składki? Przecież to przestępstwo!

@Sylwester

Ta opinia została na stronie Ekometrii zamieszczona omylkowo.Przepraszam Sylwester

- magda

Najgorsze miejsce na świecie do pracy dla normalnego wykształconego człowieka. Wypłata nie przychodzi na czas, przychodzimy za to częściowo etapami-nigdy w terminie. ZUSy nie płacone. Od lat. Otrzymałam list, że przez 6 lat nie płacono mojego zusu. Nie życzę najgroszmeu wrogowi pracować w tym miejscu. Zaznaczę jeszcze, że prezes, kierowniczka i zespół to koszmar - niemili, niekulturalni ludzie, nei umeijący pracować w zespole.

Pecs

Stanowczo odradzam. Praca nudna, kiepsko płatna i w słabych warunkach. Tak było kilka lat temu, może coś się zmieniło.

admin

Jak przebiega proces rekrutacji na staże i praktyki w firmie Ekometria Sp. z o.o. ? Czy trudno jest się dostać do pracy u nich? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekometria Sp. z o.o. - Gdańsk

Ekometria Sp. z o.o.