Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk

Czy w firmie Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik Nowy wpis

Witam wszystkich piszących i czytających te komentarze. Pracuje w firmie STAMAR parę lat wiem dokładnie ilu majstrów czy kierowników przewinęło się przez tą firmę. To co jest tu pisane o firmie STAMAR to jest nieprawda i pomówienia. Tyle co tu jest negatywnych komentarzy to nie było tyle osób w nadzorze. jakby ktoś szukał pracy jako inżynier polecam naprawdę bo takiego szefa jak Pan Andrzej Charuk to naprawdę ze świecą szukać. Te komentarze na temat braku narzędzi czy środków ochrony indywidualnej to bzdura w firmie jest bardzo dobrze wyposażony magazyn z którego ludzie korzystają a z tego co mi wiadomo to inżynier dostaje komputer z wszelkimi programami potrzebnymi do pracy bo sam chodzę o rysunki i mi drukują. Jak czytam te komentarze to nóż się otwiera że ludzie nie znający firmy albo Ci którzy chcą zrobić pod górę piszą takie głupoty. Pozdrawiam pracownik firmy Stamar

Dawny majster Nowy wpis

Podzielam opinię przedmówców, przepracowałem w tej firmie 2 tygodnie - o 2 tygodnie za długo. Bardzo zła atmosfera w pracy, oszczędzanie na wszystkim, pretensje o wszystko. W firmie pracuje 10-15 pracowników fizycznych, majster / inżynier / kierownik wytrzymuje maksymalnie 2-3 miesiące i się zwalnia - rotacja na całego. W celu weryfikacji wystarczy sprawdzić grupę branżową na najpopularniejszym portalu społecznościowym - właściciel zamieszcza ogłoszenie o pracę praktycznie co miesiąc. Czy to normalne non stop szukać pracownika umysłowego? Szkoda czasu i nerwów na tę firmę.

Andrzej Charuk Nowy wpis
@Dawny majster

Proszę przestać pisać oszczerstwa !. Nie było żadnej osoby z nadzoru która pracowałaby 2 tygodnie a jedynym kierownikiem z uprawnieniami i właścicielem od 18 lat zarazem jestem ja. Proszę usunąć te wypowiedzi albo ujawnić swoje dane tak jak ja i wtedy chętnie podejmiemy konfrontacje.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk?

Andrzej Charuk

Może nie oferujemy owocowych czwartków, ale chcemy aby pracownik współtworzył firmę swoimi pomysłami. Wynagradzamy za pracę i cieszymy się gdy współpracownik identyfikuje się z firmą. Niestety, mimo najszczerszych chęci nie możemy przystawać na braki podstawowej wiedzy , o której kandydat zapewnia w cv lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej , jak również na świadome działanie na szkodę firmy poprzez brak bieżącej kontroli ilości i właściwego sposobu użytkowania sprzętu będącego w użytkowaniu firmy. Dbamy również o bezpieczeństwo wszystkich uczestników procesu budowlanego stosując profesjonalne środki ochrony indywidualnej jak również współpracując z najlepszymi dostawcami na rynku. Nie cieszy nas jednak widok współpracownika(inżyniera) poruszającego się z rękami w kieszeniach świadomie prowokując swój upadek lub też świadomie chowającego się w zakątkach budynku licząc iż pracodawca go nie zauważy. Nie jesteśmy biurem projektowym, ale uważam że oprogramowanie typu dwg true view czy też bim vision zainstalowane na służbowym laptopie jest wystarczającym do obsługi wszelkich plików związanych z budową ( zawsze też dostępna jest pełna dokumentacja w formie papierowej). Przykro mi, iż nie mogę zaoferować nowego auta z gwiazdą lub innym koniem na masce młodemu inżynierowi ale auto służbowe do wyłącznego korzystania w wieku max 3-4 lata to chyba też nie uwłacza godności i nie psuje atmosfery w firmie. Nie tworzymy też korporacyno-tabelkowych standardów stąd może trudniej u nas zginąć w tzw. tłumie nijakości. Nie jesteśmy w stanie i pewnie nie chcemy zadowolić każdego ale nie mamy sobie nic do zarzucenia a działamy od 2006 roku posiadając wiele pomyślnie zrealizowanych inwestycji potwierdzonych satysfakcją inwestorów. Zapraszam do współpracy. Andrzej Charuk

Paulina
@Andrzej Charuk

Przepraszam, ale czy te opisywane przypadki to jakieś nawiązania do realnych osób, które zatrudniacie? Bardzo… szczegółowy komentarz, jak na pytanie o atmosferę dosyć krótkie. A można wiedzieć, jakie to wynagrodzenie jest właściwie?

@Paulina

Pani Paulino opieram się wyłącznie na realnych doświadczeniach porównując je chociażby do mojego przebiegu pracy jako inżyniera . Co do wynagrodzenia odsyłam do portali na których widnieją nasze ogłoszenia wraz z oferowana kwotą .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Michal_S

Pracowałem w tej firmie jako inżynier budowy. Praca polegała głównie na pilnowaniu małej brygady pracowników, dbaniu o prawidłowy postęp prac zgodnie dokumentacją techniczną, obmiary powykonawcze w celach rozliczeniowych z podwykonawcami, obliczanie zapotrzebowania betonu oraz wyznaczanie i sprawdzenie za pomocą niwelatora. Odradzam podjęcia pracy z powodów: - Braku podstawowych narzędzi pracy dla inżyniera jak buty robocze, hełm ochronny, miara, kurtka, jakiegokolwiek program do rysowania typ AUTOCAD, wszystko należało rysować ręcznie - ciężko było nawet w darmowych programach zwymiarować potrzebne wartości. (usunięte przez administratora) - Zła atmosfera w pracy już od pierwszych dni pracy. Na dzień dobry osoba decyzyjna w firmie krzyczała na całą budowę (również na mnie) za tematy na które nie miałem wpływu - pracuje tutaj przecież drugi dzień. Człowiek ten ma na celu oczywiście maksymalizację zysków kosztem pracowników. - Przy betonowaniu stropu, nadproży, schodów - osoba decyzyjna w firmie miała pretensję o zamówienie około 0,5m3 za dużo betonu. Jak Państwo czytający tą opinie dotychczas zamawiali beton? Przy takich betonowaniach często po prostu zamawia się dolewkę betonu lub liczy się oczywiście z drobnym zapasem. Nie w tej firmie, tutaj trzeba zamówić idealnie - wiadomo jest to niewykonalne szczególnie przy nieregularnych kształtach. - Podlegli pracownicy fizyczni najtańsi, w większości (usunięte przez administratora). Ludzie ci chodzili do pracy jak chcieli, w kratkę. Chowali się po budowie, w momencie odejścia od nich nie pracowali wcale lub bardzo powoli (wiadomo nie można być przy wszystkich jednocześnie). Oczywiście pretensje za ten stan rzeczy do kogo? Oczywiście winny jest majster/inżynier budowy. - Z powodów powyższych wywierana była na mnie presja do pracy fizycznej (nie w sytuacjach wyjątkowych - na co dzień). (usunięte przez administratora) - Pracę tutaj odradzam szczególnie ludziom młodym niedoświadczonym, nie nauczycie się tutaj niczego. Jak już jedynie złych nawyków(usunięte przez administratora) Z pozytywnych aspektów: - Umówione pieniądze na czas - co jest standardem wszędzie. - Godziny pracy zgodnie z umową z właścicielem firmy. Oczywiście w wymiarze jak to budowie w firmie typu (usunięte przez administratora)

Helena
@Michal_S

Nawet wyprosić nie było mozna tej odzieży ochronnej albo programów? Przecież wiadomo że bez tego ciężko cokolwiek zrobić. Wypłata chociaż rekompensowała to wszystko czy bez szału?

Gggggg
@Michal_S

Teraz znów mają ogłoszenie na inżyniera budowy. Proponują dobre pieniądze . Ale wnioskuje z twojej wypowiedzi ze po tobie szukają kolejnego pelikana .możesz coś więcej powiedzieć o godzinach pracy na codzień i w soboty czy było auto służbowe czy miałeś wsparcie ze strony kierownika ? Bo niby pieniądze daje dobre ale jak ma się robic po 70 godzin tygodniowo to już nie są dobre pieniądze . Zero życia

@Michal_S

Dzień dobry Pańska opinia nie dotyczy chyba naszej firmy. Poczynając od faktu ze nigdy nie zatrudnialiśmy inżyniera o imieniu Michał kończąc na Fiacie Doblo który nie występuje i nie występował w naszej firmie. Proszę o usunięcie komentarza gdyż jest całkowicie niezgodny z rzeczywistością i podejrzewam albo pomyłkę albo szkodliwe dzialanie konkurencji.

@Helena

Pani Heleno wypowiedź @Michal_S to stek kłamstw nie mających pokrycia z rzeczywistością.

@Gggggg

Dzień dobry Nigdy nie oferowaliśmy pracy po 70 godzin tygodniowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk?

Firma Ogólnobudowlana Stamar Andrzej Charuk