IKEA Retail JANKI

Opinie o IKEA Retail JANKI

Zuska

W Bankach w tym roku ma być Łucja bez osób towarzyszących . Ponoć dla tego że dochodzi Blu i nie ma takiej knajpy żeby nas pomieścić. To dość ciekawe biorąc pod uwagę to że kiedyś były wspólne bale z Targówkiem czy z Do. W dawnych latach imprez,y bez osób towarzyszących nazywało się afterkiem. Kto długo pracuje ten wie o czym mówię. A do tego odbywało się co najmniej co drugi miesiąc. Ale młodym można wszystko wcisnąć będą się cieszyć bo s,wg poklepie po ramieniu i sypkie część jak się czujesz. Super gość. Masakra. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zastanowić się nad kierunkiem jaki obiera. Za późno się obudzicie. I to nie tylko chód,i o nas. Klienci dobrzy też odejdą.

TVN_Uwaga !!!

A słyszałam że w Jankach jest jak w sekcie i zabronili ludziom czytać w internecie opinie o tej firmie i komentować i że się ludzi straszy że kto będzie czytał to co tutaj stoi napisane to jest zły i niedobry i brzydki i z roboty może wylecieć ! Czy to prawda że Ikea aż tak bardzo chce ingerować w swobody obywatelskie że zabroni dzielić się odczuciami w Internecie na temat atmosfery w pracy albo będzie wyciągać z tego konsekwencje ?! Toż to najgorsza z możliwych forma mentalnego zniewolenia człowieka !!! Zabraniać czytać i pisać tego co się czuje i wie i myśli ??? Gdzie my jesteśmy ?! Czyżby nowoczesne Ałszfic ???!!! Ale może to tylko głupie plotki !!!

HejMarioLka

Ja Ci powiem MarioLka że chodzą słuchy że całą Ikea Janki sklep plus centrala rządzi lub rządziła ekipa wzajemnej seksualnej adoracji i każdy kto tej ekipie wlazł lub wejdzie w drogę w jakikolwiek sposób ten zostanie natychmiast skasowany i udowodni mu się każdą jedną głupotę na przykład brak spełniania wartości Ikea w postaci odruchowego dłubania w nosie w obecności klienta. Doszły słuchy i niepotwierdzone plotki że kasa była wyprowadzana do jakichś spółek zoo z ajkeja. Ja nie wiem. To słuchy i plotki. Czy wiesz coś może więcej Mariolka na ten temat ?! Może ktoś inny z tego sklepu wie coś więcej na ten temat i ma ochotę o tym opowiedzieć ?!

Iktorn&Toudi

Też miałabyś co powiedzieć o mobbingu w Ikea Janki? Cuda w Janki ?

Iktorn&Toudi

A mnie to nie interesuje że nie mam pieniędzy z tej pracy a najbardziej się cieszę że wkrótce znowu będzie tort staniemy razem w kółku i będziemy bić brawo !!! Tack Polen !!!

Solidarność

Piszcie Wasze opinie. Piszcie prawdę. Koniec z tym zakłamaniem. Może w ten sposób coś się zmieni. Próbujmy

simon
@Solidarność

brawo może coś się zmieni jutro dopiszę o co mi chodzi ale brawo dla S

@Solidarność

Zmieni się wszystko gdy zaczniecie oskarżać Ikea o dyskryminację płacową Polaków. Zmieni się gdy w Ikea będzie niezależny zewnętrzny psycholog do spraw mobbingu czyli gdy Ikea nie będzie prać sama swoich brudów we własnej pralce. Polskie prawo nakazuje powoływac komisję w przypadku stwierdzenia mobbingu a nie że jakiś telefon jest w Ikei i już. Było tak wiele wręcz masowych przypadków mobbingu że nadaje się to na pozew zbiorowy obecnych i byłych pracowników oraz powołanie komisji z jakimś zewnętrznym psychologiem.

Wojtek

Proszę przesłuchać wszystkich obecnych pracowników Ikea Janki oraz tych zwolnionych w ostatnich pięciu latach oraz przejrzeć wyniki ankiety Voice pod kątem masowego zjawiska mobbingu który przybierał wręcz rozmiar emocjonalnego terroru. Czy Ikea interesuje się wyeliminowaniem w swoim sklepie mobbingu oraz ośmieszania ludzi niejasnym systemem premiowania oraz dyskryminacją płacową pomiędzy sklepami na tych samych stanowiskach i dyskryminacja płacowa pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Dlaczego Ikea płaci więcej Czechom i Niemcom niż Polakom gdzie uzyskuje znacznie wyższe przychody ?! Czym oprócz narodowości jest to uzasadnione ? Nie rozumiem tego zjawiska. Proszę mi to wytłumaczyć i zająć się gigantycznym mobbingiem jaki miał miejsce na przestrzeni ostatnich lat w Ikea Janki i jaki nadal ma miejsce. Procedura odstrzału i wystawienia na out nie jest zgodna z kodeksem pracy. Proszę zaskarżyć w Sądzie tą opinię i przesłuchać dosłownie wszystkich z tego sklepu. Niech Sąd powoła na świadków co do zasadności tej opinii wszystkich pracowników z ostatnich pięciu lat. To jak ? Czy ta opinia jest prawdziwa czy to tylko fikcja ? Wyłącznie przesłuchanie dosłownie wszystkich pracowników pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie czy Ikea Janki to przyjazne miejsce pracy czy miejsce trwającego długie lata terroru emocjonalnego. Albo jedno albo drugie.

MrMgr
@Wojtek

mogę wam powiedzieć ciekawe rzeczy o kierowniczce tekstyliów, (usunięte przez administratora). jak mobbinogwała i zwalniała ludzi w legalny sposób - czyli przedłużała im umowy dwa razy(tyle w prawie jest możliwe maksymalnie, czyli 1sza umowa próbna na 3 miesiące, a potem umowa na pół roku), a wcześniej dawała niska ocenę na rozmowie oceniającej i na tej podstawie nie przedłużała umowy. Tak po średnio roku zwalniała ludzi i przyjmowała kolejnych, żeby zapieprzali za starych pracowników, którzy stali cały dzień przy słupku i plotkowali z innymi starymi pracownikami.

@Wojtek

Hej mr magister !!! Trzeba uważać na domowe solarium bo się można kropek na rękach nabawić !!!

Realnie

Głupoty pisane przez leniwych nierobów. W Jankach jest super atmosfera, najwyższe place ale jak ktoś nie chce się uczyć i rozwijać to niech się nie dziwi że nie dostaje podwyżki. Młodzi menadżerowie zawsze znajdą czas i pomogą w rozwoju. Tylko trzeba chcieć a nie narzekać i plotki.

@Realnie

Najwyższe płace są w Jankach? Podaj źródło? Bo wg mnie są najniższe w całej Polsce. Za Domolinia, Blue City, Targówkiem, Krakowem, Wrocławiem.

CiuLchoLski

Byłeś mobbowany w Ikea Janki albo byłeś świadkiem mobbingu ??? Nie milcz bo przyjdzie kolej na ciebie !!!

CiuLchoLski

Kogo by tu dzisiaj dojechać ?! Hmmmmm ?????

Kmicic

Z poniższych kilkudziesięciu komentarzy wyłania się następujący obraz sklepu Ikea Janki. Kolega #Realnie# twierdzi ( zapewne nie pracownik sklepu tylko manager ) że załoga sklepu to banda Leniwych Nierobów która zamiast pracować śmie myśleć o tym jak się czuje w miejscu pracy i jak na nich wpływa zachowanie managerów oraz ich wyjątkowo wysokie pensje tak samo wysokie jak w innych sklepach w Polsce oraz w innych krajach EU. Inni mówią że w Ikea można być wywalonym z roboty za cichy chód po ulicy. Inni piszą że czują się dyskryminowani i traktowani jak poLactwo które jest dużo gorzej opłacane niż ich koledzy z tej samej firmy z tymi samymi cenami w Niemczech Czechach czy innych krajach. Inni mówią że w sklepie Ikea Janki rządził emocjonalny terror a byli i obecni pracownicy do dziś być może cierpią na PTS. Koleżanka Mariolka wprost nazwała ten sklep Sodomą i Gomorą zarządzaną przez osoby o pokroju "Asa nad Asy" który po 1546 razie został zwolniony wreszcie za mobbing. Czy spadkobierców Ingvara interesuje czy w Ikea poLandia panuje czy panował ład korporacyjny czy być może tak jak rzekła koleżanka Mariolka rządziła "Sodoma i Gomora" i nieźle się trzeba było nagimnastykować i spocić żeby awansować a i to nieraz nie pomagało? Czy w Ikea Janki była taka toksyczna IKEA FAMILY jak pisze kooeżanka mariolka gdzie główne decyzje personalne zapadały podczas ćwiczeń kamasutry ?! Kto znajdzie odpowiedzi na te jakże intrygujące pytania ?! TVN ?! TVP ?! PoLsat ?! Spadkobiercy Ingvara ? Pan Ziobro ? PiP ? CBA ? Linux ? Tak z ciekawości pytam kto tam rządzi w tej firmie i czym była lub jest nadal ta firma rzekomo posiadająca najwyższy poziom wszystkiego oraz firma przyjazna psom i pracownikom ? Kto tam rządzi i jaka jest prawdziwa opinia o tej firmie ? Czy państwo Polskie sprawuje odpowiedni nadzór nad działaniami tego podmiotu gospodarczego ? Jaką opinię wystawiliby dzisiaj tej firmie wszyscy obecni i byli pracownicy z ostatnich 10-15 Lat. Może warto żeby się wszyscy w liczbie kilkuset osób stawili w Sądzie i opowiedzieli jak w praktyce wyglądało codzienne zarządzanie personelem w tej firmie ?! Tak z ciekawości pytam !!!

Kot_kewycz

Będę w Jankach dyrektorem. Zrobię zmianę. Już dawno powinienem być zamiast Pana Szweda.

Ikealistka

To wspaniale miejsce, tu mozesz pracowac wsrod wspanialych ludzi, wspanialej kadry managerskiej, wsrod topowych kierownikow. Firma i kraina Ikei miodem i mlekiem plynaca.

@Ikealistka

I przy odrobinie szczęścia bedziesz miał w drodze dzieci ze swoja małżonką jak i inną kobietą w tym samym czasie, po prostu IKEA FAMILY

@Mariolka

Ikea Janki to jest lub był harem !!! Tak słyszałam !!!

@Mariolka

Czy ta historia ma jakiś związek z Activity i duchem Sochy ???

@HeadHunter

Popytaj starszych pracowników, nie będę tu o tym pisała.

Koleszka

Co za brednie tu wypisujecie to głowa mała. To miejsce jest wspaniałe.

GRUBa_Boguśka
@Koleszka

Powinieneś mieć ksywkę Dowcipniś chyba że ironizujesz. Jak byś dobrze popytał to ci ktoś może podpowie komu wejść pod kołderkę żeby awansować. Jak zwykle powtarzam plotki bo niczego nie wiem na pewno dlatego że matka Ikea panującą niepodzielnie nad Polactwem jest czysta jak dziewica.

Dowcipniś
@GRUBa_Boguśka

Brzmisz na strasznie sfrustrowana może ty chciałaś kogoś pod koldra ale nie wyszło i czujesz się odrzucona, ale to nie powód zeby wchodzić na fora i kłamać na lewo i prawo bo są to dość poważne zarzuty nie wiadomo nawet w czyim kierunku, rzucasz słowa na wiatr bez żadnego pokrycia to na tyle.

Dzika_Rządza
@Dowcipniś

Już Ty wiesz o czym i o kim mówię.

Joanna
@GRUBa_Boguśka

Twoje komentarze są zdecydowanie nie na miejscu. Wypowiadasz się na forum publicznym, więc pamiętaj by zachować kulturę wypowiedzi. Forum GoWork.pl jest miejscem, gdzie dyskutujemy o pracy, a nie rozpowszechniamy firmowe plotki. Jeśli chcesz przekazać nam coś na temat pracy w firmie, zrób to w sposób kulturalny.

@Dowcipniś

To nie są słowa bez pokrycia. A więc pokrycie musiało być!

JacekPlacek

Dziękuję Mariola za Twój wpis... Wszystko jest już jasne!!!

Sodoma i Gomora

Karin

Piszecie tu różne rzeczy, czasem to zwykły heit czasem istotne i celne uwagi. Do ktorej zaliczyć ten tekst sami sobie odpowiedzcie. W mojej odczuciu ten rok był bardzo trudny. Bylo wiele projektów które były bardzo kosztowne a jednak nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Tak swiat się zmienia i musimy szukać nowych form sprzedaży ale pytam się zarządu kto zawinił, że coś się nie udało my pracownicy,czy wy zarząd? Z wysokości bonusa wynika, ze my pracownicy sklepów nie robilismy tego co trzeba. To nie prawda dawalismy z siebie wszystko. Przeciez realizowalismy i naprawialismy projekty ktore nam narzuciliscie. Nie czujecie się odpowiedzialni za to? Nie czujecie, bo przyznaliscie sobie bonusa w wysokosci dwukrotnych pensji. Reszte szacunku straciłam do Was.

Duch_Sochy
@Karin

Faken Managier psycho_Szef powie Ci że za słabo wyznajesz wartości IkEjA i dlatego sama sobie jesteś winna że oni sobie a nie Tobie przyznali takie jedwabiste premie. Musisz się więcej modlić do Ikeowskich HotDogów a wtedy może zostaniesz folwarcznym karbowym i dostaniesz zasłużoną premię i inne bonusy !!!

@
@Karin

Szanowni dyrektorzy z Janek powinni przeprosić nas pracowników za to nierówne traktowanie. Macie zarządzać przez przykład, bo jaki przykład daliście biorąc takie wysokie bonusy dla siebie? Dla nas premią ma być niska ocena naszej cieżkiej pracy?

@Duch_Sochy

Duch Sochy to był as nad asy, ten to dopiero mógłby dużo opowiedzieć ale za 1546 przypadek mobbingu został, nie wiedzieć czemu, zwolniony

@Mariolka

Hej Mariolka! Widzę że kojarzysz temat. Może powie jak go dupnie PiP albo CBA? Co myślisz Marioluś ???

JacekPlacek
@Mariolka

Wiedzieć czemu... Bo kamprady dostali anonimowy cynk co to jest za as i jego kolesie też. (usunięte przez administratora)Atmosfera jest coraz bardziej gęsta !!!

Poetka

PoLaku nie filozofuj i nie stękaj tylko walcz z korporacją o swoje. To nie jest Twój problem czy Ikea zarabia czy nie. Niech tak organizują firmę żeby zarabiała a ty żebyś wiedział co masz robić a nie tańczyć w wejściu na rurce.

@Poetka

Bez prężnie działających związków zawodowych możemy tylko tu się powypisywać, realnie nic to nie zmieni

@Mariolka

Mariola ten cały (usunięte przez administratora) z Janek powinien zostać opisany na pierwszych stronach gazet !!!

Nowator

Chciałbym podjąć prace w tym miejscu i szukam jakiś szczerych ale merytorycznych opinii na temat tego sklepu, czy jest ktoś w stanie opisać atmosferę w pracy, możliwości rozwoju, współpracę z kadra menadżerska, godziny pracy na pełnym etacie inne benefity związane z praca w Ikea ? Tylko bez jakiś potworów sphagetti i innych bajek, tak szczerze od serca ?

Prasa
@Nowator

Siemka. Atmosfera jest podobno ZdoopY ! Ludzie podobno łażą non stop na zwolnienia od psychiatry i zrzędzą tak że się słuchać nie daje. Niejasny system premiowania i awansowania w pełni zależny od stanu emocjonalnego Twojego ewentualnego managera. Możliwość zwolnienia pod byle pretekstem. Zakaz narzekania na nadmiar zadań i małą kasę. Ewentualnie może u psychiatry wylądujesz ale wtedy się dowiesz że już nie spełniasz standardów Ikea. Aha. Jak będziesz miał farta to nagle dopadnie Cię ogłoszenie personalne na temat Twojej osoby albo się dowiesz że za to że przyszedłeś 15minut za późno do pracy masz do wyboru dyscyplinarkę albo rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Takie opinie słyszałam od różnych pracowników na przestrzeni ostatnich miesięcy. Ile w tym prawdy to najlepiej sam wpadnij sprawdzić ile są w stanie dać Ci kasy i jeśli możesz ryzykować utratę stabilności emocjonalnej. Jeśli jesteś Polakiem to nie licz raczej na więcej niż 2.5 koła na miesiąc. Aha no i jeszcze mówią że za tą samą pracę inna osoba innej płci na tym samym stanowisku może dostawać znacznie wyższe pieniądze. No ale to zasłyszane opinie może ktoś inny słyszał lepsze oprócz tych sztucznie kreowanych w centrum propagandy IKEA to chętnie poczytam inne opinie od przeszczęśliwych pracowników którzy chętnie opowiedzą jak są wspaniałe wynagradzani oraz cudownie traktowani przez swoich kompetentnych managerów którzy już w nocy w weekend na bani myślą o tym jak poprzez przykład zmotywować swoich podwładnych do naśladowania ich kompetencji i zaangażowania. Czekam na wysyp pozytywnych opinii. Proszę imiennie zdementować te przykre opinie przez jakiegoś zweryfikowanego użytkownika no bo aż się wierzyć nie chce że taka super firma a takie brzydkie opinie i plotki. Aż niemożliwe !

@Nowator

Atmosfera zależy od ludzi, to od Ciebie zależy z kim będziesz spędzać czas, są tacy co to do wszytkich się uśmiechają i piątki przybijają a na coworker rewiew (usunięte przez administratora) obrabiają ale także cała masa dobrych, przyzwoitych ludzi Możliwości rozwoju duże, jesli chodzi o rozwój umiejętności, kasa nie idzie z tym w parze. Największe szanse gdy będziesz robił zawsze to co ci nakażą i najlepiej pracować będziesz w domu, oczywiście w wolnym czasie jako samorozwijanie umięjętności Godziny pracy, głownie wtedy gdy jest najwięcej klientów, popołudnia, wieczory, weekendy Benefitów mało, głownie medicover, resztę pieniedzy by ich nie dać pracownikom wydaje się na imprezy działowe, afterki, Łucję Brak podarków dla dzieci na Mikołajki, bony świąteczne od lat dosyć niskie, o wczasach pod gruszą zapomnij, dofinasowanie nauki własnej lub dzieci, nierealne, z fgśs to korzystają nieliczni jak są w trudnej sytuacji materialnej Sytuacja na rynku pracy się zmienia i jak dobrze powalczysz na start dostaniesz więcej niż pracownicy z dużymi umiejętnościami, długim stażem pracy, ale z innego pokolenia więc pracę szanują, sa przywiązani do miejsca i ludzi i nie boją się zmian Co wywalczysz na początek to twoje, później głodne gadki o dominancie płacy na rynku i badaniach, których nikt nie pokazuje i tym ze IKEA nie chce być liderem w płacach a tak naprawdę poziom zarobków centralnie ustalany na poziome SO a sklepom nie zostaje nic innego jak wartość jaką otrzymaja, starać się niezvyt przekroczyć

I znowu się z Tobą Mariolka zgadzam

Zdziwiony

A ja powiem że sie dziwie na te komentarze, bo pracuje tu od niedawna i myślę, że to nie jest złe miejsce. Ma swoje wady i zalety, napewno wiele rzeczy można zrobić lepiej. Ale kierownicy są raczej otwarci i mili, a tamci opisani przez niektórych dawno już chyba nie pracują. No i koledz są tacy, że można zawsze na nich liczyć.

FanFunIKA
@Zdziwiony

Pan. Ja spanom sie zgadza. To tacy mili ludzia. Zawsze mi torba podniosom, do drzwia podprowadza. A jakie tam hotdogi dobre! !!. ja to lubie z musztarda, wnusio to ten czerwony keczap, ja nie. A ta kola to jakas insza jest. Te pany bzdura gadajom. Tam praca dobra, dobra i ludzia mili. A te mlode hlopaka to takie niusne sa.

BamboLeo
@Zdziwiony

Jesteś zdziwiony bo za krótko tam pracujesz i nie wiesz że Ci ludzie nadal tam pracują !!! Poczekaj aż Ci zikeizują mózg. Realiści mówią że jesteś na etapie zauroczenia. Po pierwszej lub drugiej rozmowie oceniającej jak ci przenicują mózg będziesz wiedział wszystko. Szczególnie gdy manager będący ignorantem i dyletantem robiącym z siebie pajaca i walącym wódę na Łucji powie ci że jesteś prawie zerem i że znowu jakimś cudem ikeowski latający potwór spaghetti z HRu decyduje Ci że masz przeżyć cały miesiąc i wyżywić dwoje dzieci za dwa tysiące bo taka twoja marna Polska karma. Przejdzie ci zdziwienie!!! Poczekaj !!!

@Zdziwiony

Część tych starych to nadal jest na eksponowanych stanowiskach w białym domu. Przedłożyli kariery nad życie rodzinne, to dramat tych ludzi, niczego im nie zazdroszczę. Wystarczą mi wdowie grosze ale przynajmniej mogę każdemu spojrzeć w twarz i się nie wstydzić . Do tych co zostali lub są nowi i mili, radzę podchodzić z dystansem, prawdę mówią, jak się pomylą

KarBowy

Ikea Janki miejsce pracy twoich marzeń. Jeszcze nie wiesz a już marzysz żeby tu pracować. Ja jestem tu od roku. Wszystko jest wspaniałe. Najbardziej podobają mi się działowe i sklepowe spotkania na których mówi mi się kim jestem bo sam tego nie wiem i uczy się mnie myśleć nowym Ikeowym myśleniem jak z kartonu. Kasa jest taka dobra że aż sam nie wiem dlsczego umówiłem się na rozmowę w sprawie etatu na kasie w Biedrze !!! Ale może to tylko przejaw mojego nikłego pojęcia czym naprawdę są wartości Ikea. Pewnie gdybym dostarczenie je wciągnął nosem to bym wyżej cenił wartość zasad Ikea od prywatnej kasy. Cóż bidny ja lichy a wygląd mój musi być durnowaty bym swoim wzrokiem nie zdradził o co w tym wszystkim chodzi. A że chodzi o kasę to wiem na pewno. IKEA WANTS YOU !!!

@KarBowy

Na samym początku dyrektor szwed obiecywał że pensje w IKEA Janki będą wyższe niż w innych sklepach bo tu życie jest droższe. Efekt: Targowek ma srednie pensje wyzsze Blue City ma pensje wyższe Kraków Katowice tak samo... Ale u nas jest super atmosfera i nią najarmimy swoje dziatki..

@Mariolka

Mariolka jak dzieci zapytają cię co im kupisz to powiedz... Good dziab Good dziab i zacznij bić brawo. Na dorosłych słabo opłacanych niewolników w Ikea podobno to działa! Próbuj może w końcu przestaną się dzieci pytać o nowe ubrania i lepsze jedzenie i wakacje.

Ikealista

Tak.... Ikea Janki to ydeał !!! Wszystkie korporacje siadają i klękają przy tych wszytkich bennefitach jakie spływają hektolitrami na każdego pracownika od chwili gdy przestąpi próg innego wymiaru na placu szfeckim. Wszysko staje się wtedy inne jak po łyknięciu tabletki w matrixie !!! Managier jest kimś w rodzaju pastora i na każdym nabożeństwie działowym upewnia cię że masz jedwabiste szczęście że tu trafiłeś !!! Zachęcam wszystkich aby rzucili swoje nędzne etaty i przyszli do pracy w Ikea Janki !!! Tu pracują same miszcze i kruLe !!!

@Ikealista

Znamienne jest że z pośród wartości IKEA jakiś czas temu usunięto zbędne Przywództwo poprzez przykład

Prasa

Happy IKEA !!! Janki to miejsce Twoich marzeń. Już w weekend Twoi managerowie zastanawiają się jak Cię uszczęśliwić poprzez przykład i na przykład mogą zrobić w zasadzie wszystko aby było dobrze. Tutaj już od rana każdy managaer wita wszystkich szerokim uśmiechem podaje kawę i ciastko i myśli za Ciebie jak Ci pomóc aby było Ci lżej w życiu. To tutaj zarobisz więcej niż wszyscy wszędzie we wszystkich firmach w Polsce i to tutaj zakończysz karierę z wyższym niż wszyscy poczuciem większych kompetencji i poczucia wartości. To tutaj gdy popełnisz drobny błąd usłyszysz STARY nie przejmuj się idźmy do przodu ! To tutaj gdy Twój manager popełni błąd Ty usłyszysz że to nie Twoja wina i że on bierze to na siebie. To tutaj managerowie są bardziej kompetentni od wszystkich i od samego rana dzielą się swoją wiedzą taktem i wyważeniem. To tutaj dostaniesz taką kasę że się aż zegniesz w pół. Taka jest prawda o IKEA Janki a nie te goopie plotki i pomówienia. IKEA twoja bezpieczna przystań twoje miejsce na świecie i punkt samorealizacji wszelkich zawodowych marzeń pragnień ambicji i finansowy wodospad szczęścia radości i dobrobytu.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail JANKI - Janki

• Jak się pracuje w IKEA Retail JANKI?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail JANKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail JANKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail JANKI?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail JANKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail JANKI