TOI TOI Polska Sp. z o. o.

Opinie o TOI TOI Polska Sp. z o. o.

widze że w 3mieście nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora)wszyscy kochają a on dalej prowadzi czarne interesy z (usunięte przez administratora) czyli sprzeniewieża majątek TOI(złom,kabiny,zatrudnienie,premie itd.)Pozdro dla bardzo wytrfałych NR.1

Ktoś już w Będzinie dostał podwyżke, że tak jest super?.Tak naprawdę to totalny syf i niekompetentny kierownik , ale góra takich lubi.Miejmy nadzieję , że niedługo przyjdą po rozum do głowy i go (usunięte przez administratora).Pozdrawiam

... pozdrowienia z będzina! tutaj też jest super :)

ciekawe dla kogo i jak wysokie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TOI TOI Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
ferdek

oczywiście że będą podwyżki

Były Pracownik

Cieszę się że mnie to już nie dotyczy :o) Pozdrawiam wszystkich wytrwałych

Marcel

A o oddziale w Łodzi konkretnie coś możecie napisać. Szykuje mi się tam rozmowa i nie wiem jak się przygotować.

(usunięte przez administratora) i tyle. Pełen (usunięte przez administratora) w organizacji. Im więcej dyrektorków tym gorzej. Naprawdę nie polecam.

Krejzol

A są jakieś pozytywy wynikające z pracy w tej firmie ?? Człowieku nie ośmieszaj się i nie oceniaj innych że wylewają swoje żale. To wolny kraj i jest swoboda wypowiedzi to nie komuna. A poza tym gdyby tak się dobrze w firmie działo to nikt by tutaj nic nie pisał negatywnego. A co do tych "zebrań" to powiedz kto je widział i brał w nich udział. Chyba w twoim oddziale są organizowane to raz a dwa u nas kiedyś było takie zebranie gdzie ludzie się odzywali a później była kara w postaci uciętych premii przez bardzo długi czas. Te zebrania to pic na wode i na pewno nie służą temu żeby poprawić sytuację i atmosferę w firmie. Spróbuj się odezwać to albo dostaniesz kopa albo premii nie zobaczysz przez pół roku. W związku z tym nie dziwie się że ludzie nie udzielają się na takich spotkaniach jeżeli są one w ogóle organizowane.

Jeszcze dodam, że właśnie przez takie osoby jak Ci narzekający firma nie idzie do przodu bo jesteście jak balast który ciagnie TOI TOI na dno... Zastanówcie się czasem nad pozytywami jakie są z pracy w tej firmie, a jeśli ich nie widzicie - ODEJDŹCIE!

Wszyscy mądrzy na forum gdzie nie muszą się podpisywać z imienia i nazwiska. Jak przychodzi zebranie i każdy może się wyżalić i powiedzieć co mu na sercu leży to cisza jak makiem zasiał. Czemu wtedy milczycie? Przecież wtedy jest właśnie czas na takie komentarze. Ale lepiej jak prawdziwy polak ponarzekać, ponarzekać a potem udawać, że przecież jest wszystko ok. ŻAŁOSNE!!!!!

Obserwator

Co za(usunięte przez administratora) wylewa tu swoje żale. Jak ci tak źle w tym(usunięte przez moderatora) to co tam jeszcze robisz??? Żałosne...

Widze, że zrobiliscie nagonke na TOI TOI a. Brzydko. I tylko sie wam wydaje ze jestescie anonimowi. Nie zdajecie sobie sprawy jak latwo was namierzyc po IP. Powodzenia w dalszym "robieniu" we własne "gniazdo"

He He

W Gdańsku zwolnił się Dyspozytor ;o) Ciekawe jaki był powód ?? (usunięte przez administratora)Poszukiwany jest (usunięte przez moderatora) który jest gotów zaciągnąć sie do pracy w(usunięte przez moderatora)Chętnych proszę o kontakt z kierem przyjacielem wszystkiego i wszystkich.

gufniarkowy cleaner

tak!!! wlasnie!!! niech kazdy robi co do niego nalezy!! wystarczy kupy dla kazdego nawet cleanera malutkiego do[usunięte przez moderatora]

otija

Czas pracy w toi toi uważam za zmarnowany. Jeszcze nigdy nie pracowałem w tak beznadziejnej firmie.

To co tutaj wypisują ludzie to jest całkowita racja. Ludzie którzy zarządzają oddziałem nie mają kompletnie żadnego pojęcia o swoim stanowisku a do tego z pracowników robia idiotów. Płace marne ale jest tzw. kierownik pomocna dłoń który co miesiąc powtarza, że w przyszłym miesiącu bedzie lepiej a tu (usunięte przez administratora) Poprostu zatrudniają (usunięte przez administratora) do biura. Pozdrawiam zarząd o. Gdańsk.

na pewno będzie super zludzen nie mniej :), oszczedzisz sobie rozczarowan

Cześć, a co sądzicie o nowych strukturach??? Ciekawe co czas przyniesie?

filip

Niech ktoś napisze jak wygląda praca w Będzinie , bo chcę się przyjąć na dyspozytora, ale nie wiem czy warto po waszych opiniach.

Zostaw merytoryczną opinię o TOI TOI Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy TOI TOI Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 202.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOI TOI Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 14 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOI TOI Polska Sp. z o. o.