RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

kandydat

widzę,że dużo osób tu wchodzi na tą stronę,ale jak czytam,to nadal trzeba czekać,nic konkretnego nie wiadomo,ja pracowałem w niemczech na umowie kilka miesięcy i to było 10godz dziennie i soboty też do 14,ale widzę,że oni,bardziej trzymają się pprzepisów

gucio
@kandydat

A pracowałeś w tej firmie czy innej w Niemczech?? Ja tez juz ponad miesiac czekam na wyjazd i dalej nic. A moze ktos orientuje sie kiedy przewidziany jest wyjazd??

ten

Potwierdzam ja juz czekam miesiac dzwonie raz w tygodniu i ciagle mówia ze juz nie długo w nastepnym tygodniu itp. Ileż mozna czekac.

kandydat

witam,panowie, ja czekam już od listopada na telefon,byłem na rozmowie,praca miała być za tydzień,i jak widać do tej pory nic,minęły trzy miesiące a pracy nie ma,dzwoniłem kilka razy i ciągle obiecują,że już niedługo,coś się ruszy,nie powiedzą konkretnie,że np w marcu

nowy

Tak szukaja sporo na rozmowy sie jezdzi a pracy nie ma i trzeba miesiacami czekac.

Cieśla

rozmowa i oferta pracy

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

Jadę z okolic Tarnowa, Krakowa na rozmowę w czwartek 21 stycznia, mogę kogoś zabrać. Kontakt: czaq15@wp.pl

mat

tak mieli zadzwonic i cisza. Dzwoniłem wczoraj i powiedzieli ze teraz taka pogda i nie wiadomo kiedy beda wyjazdy .

kolo

jak jest z praca w tej firmie?? Pracował moze tam ktoś??

mat

tez czekam na wyjazd i nadal cisza..

Miał już ktoś telefon z tej firmy kiedy wyjazd i czy wogole jest?

Seba

Też jeszcze nie otwieralem zobaczę po rozmowie może byśmy razem się gdzieś zgadali i pojechali na tą rozmowę?

andre

No mi tez tak mowiono ze potrzebuja i w oggóle. Nie ja dopiero otworze jak juz bede wiedział kiedy jade. A Ty juz otworzyłes własna działalnosc??

Seba

Ja z lubelskiego.Dzwoniłem i mówiono mi ze cały czas potrzebują ludzi ty masz już swoją działalność?A kiedy dokładniej się wybierasz Masz już uzgodniony termin?

andre

z podkarpacia a kolega?? i wyjazd podobno ma byc po 15. Ale jak czytam pozostałe opinie to troche osób tez czeka na wyjazdy po 15.

Seba

Ja się wybieram a kolega się wybiera z jakiego województwa?

andre

Koledzy wybiera się ktoś na rozmowę w najbliższych dniach??

mat

Jest jakas osoba na tym forum która była juz w tej pracy ?? I chciałaby sie podzielic opinia?? Bo jak narazie kazdy czeka i jezdzi na rozmowy.

mat

Ja własnie tez czekam z założeniem moze moglibysmy sie jakos kontaktowac prywatnie.??

Borys

Też na własnej działalności miałbym jechać ale jeszcze czekam z założeniem i decyzja o wyjeździe.

mat

Ja też mam czeka na tel najpózniej do konca miesiaca. Też jedziesz na własnej działalnosci? bo ja bede zakładał ale dopiero jak dostane telefon kiedy wyjazd.

Borys

Czy może ktoś z lubelskiego wybiera się na rozmowę do nich?

Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBEN-BAU SP. Z O.O.