opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUBEN-BAU

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 193 ocen
Opinie(494)
Dodaj opinię
Oferty pracy(9)
Aktualności(36)

Opinie(494)

Dodaj opinię
Oferty pracy(9)
Aktualności(36)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Galeria
  • .
  • Kontakt

O firmie

Co nas wyróżnia

Galeria

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Zgorzelec
  • Kłodzko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelenia Góra
  • Jeżów Sudecki
  • Siedlęcin
  • Dąbrowica
  • Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Staniszów
  • Dziwiszów
  • Płoszczyna
  • Wojcieszyce
  • Marczyce
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelenia Góra
  4. /
  5. Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie

Opinie o RUBEN-BAU Jelenia Góra

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUBEN-BAU SP. Z O.O.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    marcin

    27.01.2016 22:05

    Inne

    podobno za 3 tygodnie jest wyjazd
    ReviewUserIcon
    Stahu

    02.02.2016 23:32

    Inne

    podobno 22
    ReviewUserIcon
    kandydat

    27.01.2016 18:42

    Inne

    widzę,że dużo osób tu wchodzi na tą stronę,ale jak czytam,to nadal trzeba czekać,nic konkretnego nie wiadomo,ja pracowałem w niemczech na umowie kilka miesięcy i to było 10godz dziennie i soboty też do 14,ale widzę,że oni,bardziej trzymają się pprzepisów
    ReviewUserIcon
    gucio

    27.01.2016 19:46

    Inne

    A pracowałeś w tej firmie czy innej w Niemczech?? Ja tez juz ponad miesiac czekam na wyjazd i dalej nic. A moze ktos orientuje sie kiedy przewidziany jest wyjazd??
    ReviewUserIcon
    ten

    21.01.2016 22:53

    Inne

    Potwierdzam ja juz czekam miesiac dzwonie raz w tygodniu i ciagle mówia ze juz nie długo w nastepnym tygodniu itp. Ileż mozna czekac.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    21.01.2016 19:00

    Inne

    witam,panowie, ja czekam już od listopada na telefon,byłem na rozmowie,praca miała być za tydzień,i jak widać do tej pory nic,minęły trzy miesiące a pracy nie ma,dzwoniłem kilka razy i ciągle obiecują,że już niedługo,coś się ruszy,nie powiedzą konkretnie,że np w marcu
    ReviewUserIcon
    nowy

    19.01.2016 10:47

    Inne

    Tak szukaja sporo na rozmowy sie jezdzi a pracy nie ma i trzeba miesiacami czekac.
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.01.2016 08:59

    Inne

    Jadę z okolic Tarnowa, Krakowa na rozmowę w czwartek 21 stycznia, mogę kogoś zabrać. Kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    mat

    16.01.2016 12:18

    Inne

    tak mieli zadzwonic i cisza. Dzwoniłem wczoraj i powiedzieli ze teraz taka pogda i nie wiadomo kiedy beda wyjazdy .
    ReviewUserIcon
    kolo

    15.01.2016 21:26

    Inne

    jak jest z praca w tej firmie?? Pracował moze tam ktoś??
    ReviewUserIcon
    mat

    13.01.2016 09:28

    Inne

    tez czekam na wyjazd i nadal cisza..
    ReviewUserIcon
    Ja

    13.01.2016 08:00

    Inne

    Miał już ktoś telefon z tej firmy kiedy wyjazd i czy wogole jest?
    ReviewUserIcon
    Seba

    11.01.2016 10:23

    Inne

    Też jeszcze nie otwieralem zobaczę po rozmowie może byśmy razem się gdzieś zgadali i pojechali na tą rozmowę?
    ReviewUserIcon
    andre

    11.01.2016 10:19

    Inne

    No mi tez tak mowiono ze potrzebuja i w oggóle. Nie ja dopiero otworze jak juz bede wiedział kiedy jade. A Ty juz otworzyłes własna działalnosc??
    ReviewUserIcon
    Seba

    11.01.2016 10:11

    Inne

    Ja z lubelskiego.Dzwoniłem i mówiono mi ze cały czas potrzebują ludzi ty masz już swoją działalność?A kiedy dokładniej się wybierasz Masz już uzgodniony termin?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    BRYGADZISTA BUDOWY- PROWADZĄCY CIEŚLA-ZBROJARZ

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Coburg

    WalletIcon

    18000 - 25000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    MURARZ-CIEŚLA

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Frankfurt nad Menem

    WalletIcon

    16000 - 20000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    CIEŚLA-ZBROJARZ-BETONIARZ

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Monachium

    WalletIcon

    16000 - 20000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Robotnik ziemny z komunikatywnym j. niemieckim i obsługą mini koparki

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Coburg

    Sprawdź ofertę
    CIEŚLA SZALUNKOWY

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Hanower

    WalletIcon

    16000 - 23000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Murarz

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Hanower

    WalletIcon

    18000 - 25000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    andre

    11.01.2016 09:12

    Inne

    z podkarpacia a kolega?? i wyjazd podobno ma byc po 15. Ale jak czytam pozostałe opinie to troche osób tez czeka na wyjazdy po 15.
    ReviewUserIcon
    Seba

    10.01.2016 22:24

    Inne

    Ja się wybieram a kolega się wybiera z jakiego województwa?
    ReviewUserIcon
    andre

    10.01.2016 21:14

    Inne

    Koledzy wybiera się ktoś na rozmowę w najbliższych dniach??
    ReviewUserIcon
    mat

    10.01.2016 20:15

    Inne

    Jest jakas osoba na tym forum która była juz w tej pracy ?? I chciałaby sie podzielic opinia?? Bo jak narazie kazdy czeka i jezdzi na rozmowy.
    ReviewUserIcon
    mat

    10.01.2016 19:51

    Inne

    Ja własnie tez czekam z założeniem moze moglibysmy sie jakos kontaktowac prywatnie.??
    ReviewUserIcon
    Borys

    10.01.2016 19:45

    Inne

    Też na własnej działalności miałbym jechać ale jeszcze czekam z założeniem i decyzja o wyjeździe.
    ReviewUserIcon
    mat

    10.01.2016 19:37

    Inne

    Ja też mam czeka na tel najpózniej do konca miesiaca. Też jedziesz na własnej działalnosci? bo ja bede zakładał ale dopiero jak dostane telefon kiedy wyjazd.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUBEN-BAU?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Borys

    10.01.2016 19:33

    Inne

    Czy może ktoś z lubelskiego wybiera się na rozmowę do nich?
    ReviewUserIcon
    Seba

    10.01.2016 19:29

    Inne

    Witam i każdy z was jedzie na swojej działalności?
    ReviewUserIcon
    nowy

    10.01.2016 19:23

    Inne

    tez czekam na wyjazd jestem po rozmowie wyglada to dosc dobrze . tez mowiono mi ze po 15 mam czekac na tel
    ReviewUserIcon
    mat

    10.01.2016 19:18

    Inne

    czekam własnie na wyjazd ma być po 15 stycznia..dokładnie nie wiem. A ty którego masz wyjazd??
    ReviewUserIcon
    mat

    10.01.2016 19:11

    Inne

    Chce się własnie dowiedzieć coś więcej o tej firmie. Każdy pisze że słyszał to lub tamto... mają dużo ofert pracy więc ktoś tam pracować musi.Przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne więc chyba to nie ściema.Jak do tej pory mało kto się wypowiada że tam pracuje.
    ReviewUserIcon
    nowy

    10.01.2016 18:59

    Inne

    mam pytanie pracuje ktos z malopolski (tarnów , brzesko, sącz ,kraków ) w tej firmie albo czeka na pierwszy wyjazd ?? cel wspólnego dogadania sie co do wyjazdu
    ReviewUserIcon
    Stahu

    23.01.2016 12:34

    Inne

    Witam byłem u nich wczoraj no i wyjazd między 8 a 12 lutym w zależności od pogody no i minimum 11 euro na działalności budowy we Frankfurcie hannover i Hamburg mieszkania max 3 os. w pelni wyposażone,swoje narzędzia podstawowe tj.meter kielnia sznurek itp. no i ubrania własne i dojazd do pracy we własnym zakresie swoimi samochodami.
    ReviewUserIcon
    Stahu

    23.01.2016 12:37

    Inne

    I tłumaczyła że dla tego na działalności ponieważ w niemczech na umowie nie możesz robić dłużej niż 8 godzin a na działalności 24h na dobe i minimalna liczba godzin między 200 a 240 miesięcznie soboty robocze

    Kontakt - RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    Grunwaldzka 58 58-506 Jelenia Góra

    http://www.ruben-bau.eu/
    ReviewUserIcon
    mat

    09.01.2016 09:43

    Inne

    a wie ktoś może czy płacą na czas i coś wiecej na temat pracy w tej firmie??
    ReviewUserIcon
    kandydat

    08.01.2016 19:55

    Inne

    ja na rozmowie byłem u nich na początku listopada i też mówili,że wyjazd na dniach,teraz mówią,że po 15stycznia,zobaczymy czy coś się ruszy,narazie czekam
    ReviewUserIcon
    mat

    08.01.2016 16:25

    Inne

    *4-5 lat
    ReviewUserIcon
    mat

    08.01.2016 16:22

    Inne

    Warunki finansowe ok, trzeba mieć tylko własną działalność gosp. I doświadczenie min.45 lat.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.12.2015 21:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mat

    08.01.2016 12:05

    Inne

    Ja mam wyjechać po 15 stycznia,bylem na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko ok. Jeśli wiecie coś więcej o tej firmie i pracy to piszcie....
    ReviewUserIcon
    darek

    17.12.2015 08:34

    Inne

    Ja pracuje z ruben przeszło rok Teraz kontrakt sie skończył i od wczoraj jestem w domu. Mam jechać po nowym roku na nową budowę. Pracowalem we Frankfurvie i robiliśmy po 210-240 godz miesięcznie.
    ReviewUserIcon
    niki

    16.12.2015 13:54

    Inne

    ludzie po ile godzin sie pracuje i za jaka stawke na budowlance w Niemczech jako ciesla z rubenu sie dostaje tylko szczerze moze ktos na ten temat sie wypowiedzieć
    ReviewUserIcon
    magda

    08.12.2015 20:59

    Inne

    Moj maz wyjechal do niemiec podpisal umowę z ta firma i pracuje nie narzekamy jak na razie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kandydat

    04.12.2015 12:53

    Inne

    mam pytanie, czy ktoś czeka na wyjazd z tej firmy,wysłałem papiery do pracy na budowie,czekam,ale narazie nic się nie ruszyło,choć zapewniali,że potrzebują dużo pracowników do Niemiec
    ReviewUserIcon
    kandydat

    10.11.2015 18:04

    Inne

    jak pisałem wcześniej,byłem u nich na rozmowie,ale zatrudnienie nie na umowę,tylko trzeba założyć tu w Polsce działalność,jako jednoosobowa firma,i oczywiście praca w niemczech,pani, która ze mną rozmawiała,wyrażnie powiedziała,tylko na działalność
    ReviewUserIcon
    kandydat

    06.11.2015 11:19

    Inne

    byłem na rozmowie i powiedzieli,że zatrudniają tylko na zasadzie własnej działalności w Polsce,prowadzą całą księgowość,ale chciałem zapytać,kogoś kto pracuje u nich na tej zasadzie,czy to się opłaca,po opłaceniu zusu,podatku itd
    ReviewUserIcon
    j27

    02.11.2015 19:51

    Inne

    Witam jesteście w błędzie zatrudnienie to umowa o prace, a działalność to inna bajka i tu inna forsa od 15 i wgóre ewro
    ReviewUserIcon
    kazik

    29.10.2015 15:32

    Inne

    Dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie ze zalatwiają wszystko od pomocy z założeniem działalności po sprawy zusoskie, księgowe itd. Niby sprawują pełną opiekę nad papierami jak się z nimi pracuje.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    28.10.2015 21:01

    Inne

    witam,czytam tu w wypowiedziach,że firma ta zatrudnia tylko pracowników na własnej działalności w polsce lub w niemczech na gewerbie,czy to prawda,i jak to się opłaca,czy mają swoją księgową, która prowadzi dokumentacje pracownikom czy trzeba na własną rękę kogoś szukać

    Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.