opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUBEN-BAU

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 193 ocen
Opinie(494)
Dodaj opinię
Oferty pracy(9)
Aktualności(36)

Opinie(494)

Dodaj opinię
Oferty pracy(9)
Aktualności(36)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Galeria
  • .
  • Kontakt

O firmie

Co nas wyróżnia

Galeria

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Zgorzelec
  • Kłodzko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelenia Góra
  • Jeżów Sudecki
  • Siedlęcin
  • Dąbrowica
  • Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Staniszów
  • Dziwiszów
  • Płoszczyna
  • Wojcieszyce
  • Marczyce
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelenia Góra
  4. /
  5. Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie

Opinie o RUBEN-BAU Jelenia Góra

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUBEN-BAU SP. Z O.O.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    arczibaldi

    19.02.2015 17:58

    Inne

    witam panstwa ktos wyjechał z tej firmy ruben -bau do pracy bo zastanawiam sie czy wyjechac bo czy ona jest pewna bo chciałbym wyjechac prosze jak cos pisac [email protected]
    ReviewUserIcon
    czesto

    18.02.2015 14:57

    Inne

    Czy ktoś się wybiera na rozmowę z czestochowy? bardzo mi zalezy...
    ReviewUserIcon
    Martin

    18.02.2015 17:01

    Inne

    Hej ja jestem z Częstochowy i byłem już na rozmowie, jak coś to pisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Józek

    18.02.2015 09:58

    Inne

    witam.. chetnie dolacze do kogos jadacego. jestem z podkarpacia.
    ReviewUserIcon
    ejsi

    19.02.2015 17:54

    Inne

    A dokładnie skąd jesteś? prawdopodobnie na początku następnego tygodnia tam jadę.Jestem z Nowej Dęby. Odpowiedz pisz na mojego meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Sławek

    18.02.2015 09:38

    Inne

    witam czy ktoś się wybiera do ruben-bau z opolszczyzny w dniu 20-02-2015 jadę włwsnym autem mogę zabać mój tel (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    15.02.2015 23:24

    Inne

    Proszę o kontakt kogoś kto pracował dla tej firmy z zachodniopomorskiego. Chcę się o nich czegoś dowiedzieć. [email protected]
    ReviewUserIcon
    michał

    13.02.2015 10:32

    Inne

    Ja jadę autem spod Krakowa, planuję umówić się na poniedziałek. Podaję ci maila, jak jesteś zainteresowany: [email protected]
    ReviewUserIcon
    BOBO

    12.02.2015 15:27

    Inne

    CZY KTOŚ MUGBY MI POWIEDZIEC COS WIECEJ NA TEMAT TEJ REKRUTACJI?CZY PRACE DOSTAJESZ ODRAZU CZY RACZEJ MUSISZ CZEKAC NA TELEFON OD NICH?NO I CZY OTWARCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOSCI JEST WYMOGIEM KONIECZNYM
    ReviewUserIcon
    lukas

    11.02.2015 12:15

    Inne

    czy ktos z krakowa jedzie na rozmowe??
    ReviewUserIcon
    BOND

    10.02.2015 18:45

    Inne

    CZY KTOS ZV WIELKOPOLSKI WYBIERA SIE DO NICH NA ROZMOWE.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek/PoznandhbT

    10.02.2015 17:05

    Inne

    Dzwoniłem dzis brukarze maja wracac na poczatku marca ale to tez od pogody zalezy stawki bez zmian. a ci co sie boja to niech zostaja w polsce i kostke klada za 10/h
    ReviewUserIcon
    maksymilian

    10.02.2015 13:33

    Inne

    byłem na rozmowie czekam na kontakt z ich strony z tego co mówili to można zarobić 2300-2500euro już na czysto i to bez znajomości niemieckiego! i to nie jest przy najwyższej stawce tylko średniej.dla mnie ok. Chce z nimi pracować
    ReviewUserIcon
    misiek

    03.02.2015 13:43

    Inne

    poczytaj sobie poprzednie wpisy
    ReviewUserIcon
    drivar

    03.02.2015 13:10

    Inne

    Witam mam takie pytanie co do tej firmy jaka ona jest prosił bym pisać na adres [email protected] mam zamiar tam pracować ale widzę że jest kiepsko czekam na mejle.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    BRYGADZISTA BUDOWY- PROWADZĄCY CIEŚLA-ZBROJARZ

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Coburg

    WalletIcon

    18000 - 25000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    MURARZ-CIEŚLA

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Frankfurt nad Menem

    WalletIcon

    16000 - 20000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    CIEŚLA-ZBROJARZ-BETONIARZ

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Monachium

    WalletIcon

    16000 - 20000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Robotnik ziemny z komunikatywnym j. niemieckim i obsługą mini koparki

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Coburg

    Sprawdź ofertę
    CIEŚLA SZALUNKOWY

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Hanower

    WalletIcon

    16000 - 23000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Murarz

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Hanower

    WalletIcon

    18000 - 25000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    bartekcr

    02.02.2015 12:21

    Inne

    witam jedzie ktoś z KIELC na rozmowę do Zielonej Góry Ruben bau mój meil [email protected]
    ReviewUserIcon
    yrek

    26.01.2015 17:34

    Inne

    Hej czy jacyś brukarze czekają na wyjazd z tą firmą?
    ReviewUserIcon
    ziomek

    02.02.2015 10:09

    Inne

    byłem na rozmowie i czekam
    ReviewUserIcon
    iro

    26.01.2015 15:35

    Inne

    firma jest uczciwa, współpracuje z nią od września 2014 teraz za tydzień jade spowrotem na budowę. Jest ok. Płacą terminowo. Polecić moge.
    ReviewUserIcon
    ejsi

    19.02.2015 15:10

    Inne

    Otrzymałaem dzisiaj maila aby zgłosić się na rozmowę, jestem ciekawy jak ta rozmowa wygląda?możesz coś napisać?
    ReviewUserIcon
    ja

    19.01.2015 14:56

    Inne

    Dzwoniłem do nich dzis. Stawki sa niczego sobie od 11-13 euro na reke dla murarzy. Chyba zdecydujesie przyjechac na rozmowe. Nie wiem jak wy ale mam doswiadcznie w takich rekrutacjach i wyglada u nihc to ok.
    ReviewUserIcon
    pachi

    17.01.2015 11:33

    Inne

    witam wybiera sie ktos z swiętokrzyskiego w tym tygodniu na rozmowe? Prosze o kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    sławek

    18.01.2015 14:09

    Inne

    Napisałem maila w sprawie wyjazdu do Ruben bau. Proszę o kontakt. Sławomir
    ReviewUserIcon
    Mirek

    21.01.2015 20:08

    Inne

    Ja byłem dziś na rozmowie i jestem pozytywnie nastawiony na ta firmę ,jestem z Rawicza ,czekam na tel od firmy jak ma ktos jakieś pytania to piszcie na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    dlugi

    17.01.2015 10:17

    Inne

    pozdrawiam wszystkich sceptyków, ja też jadę do nich na rozmowę i mam nadzieję że się dostanę. znajomy tam pracuje od 3 lat i mi ich polecil. kto jedzie z wroclawia?????
    ReviewUserIcon
    Maciek

    16.01.2015 16:53

    Inne

    WItam, ja jade z Częstochowy. Jak cos to to jest mój mail: [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUBEN-BAU?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Wacek

    16.01.2015 16:40

    Inne

    Witam czy ktoś z Częstochowy lub okolic czeka na wyjazd z tej firmy
    ReviewUserIcon
    Janusz

    18.01.2015 10:31

    Inne

    Można wiedzieć jak długo pracowałeś w tej firmie w ubiegłym roku? Ijak długo już czekasz na wyjazd?
    ReviewUserIcon
    kozak

    16.01.2015 12:47

    Inne

    wlasnie wrocilem od nich z rozmowy, firma daje dobre pieniadze i to juz na reke, placa za zakwaterowanie. no potrzeba zalozyc działalnosc ale pracowalem już podobnie i byle zadowolony. koledzy w polsce tego nie zarobicie!!!!!!! czekam na ich telefon
    ReviewUserIcon
    Józef

    16.01.2015 09:44

    Inne

    Pracowałem w zeszłym roku. Trzeba zakładać własna działalnosc, ale zarobki ok, wiec można sobie dobrze odłożyć kasy. Czekam teraz na wyjazd
    ReviewUserIcon
    Janusz

    15.01.2015 09:09

    Inne

    Czy z tej firmy był ktoś ze Śremu Wielkopolskiego? Jeśli tak, proszę coś powiedzieć ze swojej strony, podać jakieś dane...
    ReviewUserIcon
    Wiesław Mazur

    14.01.2015 09:53

    Inne

    Witam Panowie, pracuje jako murarz w tej firmie od maja, nikt mi nie zalega kasy, pracuje, znam język jest ok. Wiec może te osoby którym ruben cos zalega to niech napiszą tu konkretnie kto zalega ile zalega komu i za co.
    ReviewUserIcon
    j

    13.01.2015 15:10

    Inne

    witam panowie czy mozecie mi powiedziec jak płaca jako operator

    Kontakt - RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    Grunwaldzka 58 58-506 Jelenia Góra

    http://www.ruben-bau.eu/
    ReviewUserIcon
    Kr. Ma.

    12.01.2015 06:55

    Inne

    Witam!!! Czy są murarze którzy pracowali dla tego pośrednika,proszę o opinie.Czy ktoś z murarzy jedzie na rozmowę?
    ReviewUserIcon
    TOm

    12.01.2015 08:55

    Inne

    Witaj Ja miałem zamiar tam sie wybrac na rozmowe ale po tych wpisach to sie zastanawiam
    ReviewUserIcon
    AKS

    10.01.2015 15:20

    Inne

    Panowie a operatorzy jak tom zarabiają??
    ReviewUserIcon
    gość

    06.01.2015 17:18

    Inne

    ja jede jutro z okolic nowego sącza
    ReviewUserIcon
    Matthias

    06.01.2015 17:12

    Inne

    Witam Panowie ja mam jechać na rozmowe do Jeleniej Góry jako brukarz w tym tygodniu. Jade z Częstochowy. Jak ktos ma jakieś pytania, uwagi albo chce się zabrać to daje maila:[email protected]
    ReviewUserIcon
    gość

    06.01.2015 16:23

    Inne

    wybiera sie ktos jutro na rozmowe????
    ReviewUserIcon
    przemo

    06.01.2015 13:22

    Inne

    panowie tez czekam na wyjazd teraz w styczniu...chyba-wie ktos kiedy planują wyjazdy jakies? a drugie pytanie do osób pracujacych juz tam:-jakie są faktycznie warunki
    ReviewUserIcon
    sławek

    16.01.2015 18:38

    Inne

    proszę podać numer telefonu . również jestem z oklic radomia i też mam jechać na rozmowę
    ReviewUserIcon
    Karol

    05.01.2015 19:22

    Inne

    Odpowiedź dla anama Mieszkam niedaleko Radomia to mój e-mail [email protected] pisz to się zdzwonimyi może razem pojedziemy na rozmowę
    ReviewUserIcon
    artek

    04.01.2015 17:24

    Inne

    jak coś to dajcie jakieś kontakty lub piszcie na adres [email protected] to sie zgadamy
    ReviewUserIcon
    artek

    04.01.2015 15:49

    Inne

    witam. ja też sie wybieram na rozmowe tyle że na środe. Napiszcie coś panowie póżniej jak tam po rozmowie itd...
    ReviewUserIcon
    Karol

    04.01.2015 13:46

    Inne

    wybieram się na rozmowę z Radomia czy może wybiera się ktoś jeszcze?proszę o kontakt, a może ktoś już tam pracuje z Radomia i może mi udzielic więcej informacji
    ReviewUserIcon
    anama

    05.01.2015 16:48

    Inne

    Jestem z Pionem i też wybieram się na rozmowę, proszę o jakiś kontakt to zadzwonię
    ReviewUserIcon
    sławek

    17.01.2015 10:10

    Inne

    witam proszę o kontakt jestem z okolic Radomia i również wybieram się na rozmowe. proszę pisać na maila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.01.2015 21:44

    Inne

    dla brukarzy właśnie było kolo kassel, ale tam jak firma ma za duzo roboty to biora kogos na jakis czas, jak tam bylismy to miesiac bylo ok, pozniej miesiac przerwy poznieyj znow na ok miesiac ,pozniej pare dni az wkoncu wszyscy zrezygnowali bo nie było sensu. ,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2015 23:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    duli

    03.01.2015 15:03

    Inne

    a jak z budowami dla brukarzy?
    ReviewUserIcon
    budowlaniec

    02.01.2015 13:34

    Inne

    Witam, wybieram się na rozmowę o pracę do Jeleń Góry, wie ktoś czy trzeba zakładać własną działalność, żeby podjąć z firmą Ruben-Bau współpracę czy dają umowy? Proszę o pomoc.
    ReviewUserIcon
    seba

    02.01.2015 13:05

    Inne

    Mam kilka pytan....czy rozmowa odbywa sie w biurze firmy w jeleniej górze,jak wyglada pierwszy dojazd na budowe ktos tam was odbiera z dworca,czy faktycznie trzeba znac jezyk,co jaki czas sa zjazdy i jak jest z tym podwykonastwem,przyjecia sa jako firma jednoosobowa czy nie ma pozniej jakis podatkow w tysiacach euro do zaplaty za taka prace?firma sie zajmuje papierami?bo w innych firmach na gewerbe czasem tak bylo..ze pozniej przychodzil po kilka tysiecy euro do zaplaty podatek.sory za tyle pytan,ale chce wiedziec czy nie ma jakis pozniej problemow..dzieki za odp.pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.