RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Diabel

Rozmawiam z firma Ruben-Bau o pracy w charakterze dzwigowego, czy ktos moglby sie podzielic doswiadczeniami? budowy przemyslowe czy mieszkaniowka? kwatery dla bialych ludzi? da sie popracowac wiecej jak 8h dziennie? dzieki i pozdrawiam

oba

a czemu trzeba mieć swoja dzialalnosc

Sylwekłódź

Witam zamierzam wyjechać z tą firmą. Czy jest możliwość zaliczek czy trzeba mieć kasę ze sobą na cały miesiąc? I co ile tygodni można zjeżdżać do Polski? Pozdrawiam

Raper
@Sylwekłódź

Cześć kiedy wyjazd

Proszę o ponowne przesłanie mi mejla z tą aplikacje ponieważ niechconco qo skasowasem lub Sms Dzienkuje

@anonymous

RUBEN-BAU SP.Z O.O. UL. GRUNWALDZKA 58 58-506 JELENIA GÓRA TEL. 534-188-717 / 534-570-013 / 576-033-941 e-mail: biuro@ruben-bau.eu

Cieśla

rozmowa i oferta pracy

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

jaro

wyjechałem z nimi do Monachium , pracy dużo, kasa na czas , warunki mieszkaniowe ok. polecam firme

@jaro

Wita jak wygląda taki wyjazd .

Robi

Witam ludzie ile naprawdę można wyjść na czysto pracując u nich

Fresh
@Robi

2500 euro na czysto spokojnie latem 3000 euro

zenek
@Fresh

potwierdzam można spokojnie tyle zarobić

Rado

Witam ludzie ile naprawdę można wyjść na czysto pracując u nich. Dzięki

Rolo

Witam ludzie ile naprawdę można wyjść na czysto pracując u nich

Robi

Panowie ile można wyjść na czysto pracując u nich na miesiąc. Dzięki

Ralf

Mam pytanie czy ktoś może napisać ile naprawdę można u nich zarobić na czysto za miesiąc. Dzięki

Rafi

Czy ktoś może napisać ile naprawdę można wyjść na czysto pracując u nich

Dolnyslask

Witam. Jezdzi ktos z dolnegoslaska na roboty od nich.

Kik
@Dolnyslask

No jeżdżę

Przemo

Wprzyszłym tyg mam jechać na rozmowę rekrutacyjną do Jeleniej Góry, czy jedzie ktoś z okolic Nowego Tomyśla ?

Dexter
@Przemo

Hej ja mam jechac tez na rozmowe ale jestem z Dolnego Slaska. Tyle sie tutaj naczytalem opini negatywnych ze trace wiare w pozadna prace i place.

Witek
@Dexter

Jakos placa tego nie mozna powiedziec ale z praca jest ciezko a szczegulnie zima

witam. dostałem od nich telefon w sprawie pracy . nic nie mowili ze trzeba załozyc firme a trzeba ? i czy wypłaty sa na czas ? mam te dwa pytanie do was

Wujo
@pracownik

Nie polecam wyplaty sa wyplacane roznie nieraz sa poslizgi

marek

witam jak dzwonicie i umawiacie sie na rozmowe zapytajcie sie o rozmowe przez skype ja tak wszystko zalatwile przemila pani porozmawialismy sobie i przyjeli mnie za tydzien jade do nich do pracy jak bede tam to wszystko opisze jasno nie tak jak inni i to ze pierwsze pieniadze sa po miesiacu z kawalkiem pani na rozmowie powiedziala mi odrazu wiec jak bede na miejscu opisze wszystko

Orzeł
@marek

Czekam :) napisz jak najwięcej Pozdro Marku

hmmm

kurcze chetnie pojechalbym tylko ten niemiecki slaby, szkoda ze angielskiego nie wymagaja ;) dziwne ze polska firma a wymagaja niemieckiego? to kierownicy sa Niemcami czy jak ?

Ciekawy brukarz

Po pierwszej wyplacie masz juz urlop ? Pracy nie ma ? Jaka jest praca jako brukarz/pracownik drogowy ? Jakie sa zarobki ? Jest ciaglosc pracy czy zima nie ma ?

michał

Praca ok, mieszkanie tez, jestem po 1 wypłacie i w trakcie 1 urlopu. Jak na razie spoko.

krzysiek

pracowalem polecam.

zadowolony

Pracuje z Nimi od 9 miesiecy. Jest ok. Przelewy z matymi opuznieniami ale zawsze sa. Warunki mieszkaniowe nienajgorsze. Mieszkatem juz w takich norach ze tutejsze miejscowki to hotele. Jak cztowiek chce pracowac to robota zawsze jest. Jest ok. Polecam te firme.

Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.