3 Dodaj opinię
RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Kris:)

wypłaty,rozliczenia są co dwa tygodnie?

Krzysztof
@Kris:) 17.01.2019 17:16

Twoje pytanie związane jest, z tym że zamierzasz aplikować do pracy za pośrednictwem firmy RUBEN-BAU? Jeżeli tak, to może podzieliłbyś się z nami tym, która z ofert Cię zainteresowała https://www.gowork.pl/praca/ruben-bau-sp.-z-o.o.;pr ? Jak widzisz, poszukiwani są pracownicy z całkowicie różnorodnych zawodów, dlatego liczę na to, że podzielisz się z nami tym, jak to wygląda w Twoim przypadku.

pracodawca
NA 28.01.2019 MAMY  WYJAZD DLA CIEŚLI-ZBROJARZA Z OBSŁUGĄ DŹWIGU DOLNOOBROTOWEGO Z JOYSTICKA .
WYMAGANY KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI I AUTO.
ATRAKCYJNA STAWKA!
OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

orzeł76

Witam czy pracuje ty ktoś jako malarz-szpachlarz jakie stawki.zakwaterowanie ,ile godzin ,czy umowa polska czy niemiecka warto podjąć współpracę z tą firmą? czy pracuje ktoś z okolić Rzeszowa dajcie jakieś info pozdrawiam

Majk
@orzeł76 18.12.2018 10:28

Pracuja ludzie z calej polski z Rzeszowa tez ale co do pracy szpachlaz malarz to tu roboty nie maja

Szukasz pracy?

olo

Witam, jakie macie doświadczenia z tą firmą - piszcie, olo

TADEK

PISAŁEM WCZESNIEJ ZE WYJEZDZAM Z TEJ FIRMY DO PRACY I OPISZE WSZYSTKO. WIEC TO ROBIE :) JAK DOTARLEM DO PENSJONATU TO MOCNO SIE ZDZIWILEM BO WARUNKI NAPRAWDE SUPER - MIESZKANIE NA 4 OSOBY Z PEŁNYM WYPOSAŻWNIEM . NA BUDOWIE TEZ OK, BO KIEROWNICY SYMPATYCZNI. TRZEBA SIE NA POCZATKU WYKAZAC BO POD OBSERWACJA SIE JEST ALE TEN KTO UMIE PRACOWAC TEN NIE MA PROBLEMU. JA AKURAT UMIEM I WEDLUG ROZMOW MAM NA MINIMUM ROK ZAPEWNIONOM PRACE. LUDZIE Z KTORYMI PRACUJE TEZ SA FAJNI. PRACUJEMY PO OK 210GODZIN A WYPLATY SA NA CZAS. PDSUMOWUJAC JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM FIRME

NIKT
@TADEK 15.05.2018 15:58

Nie tak do końca, bo jeżeli ZUS Cofnie Panu A1 to firma wypnie się na Pana

TADEK
@NIKT 28.10.2018 17:52

a czemu zus miałby coś cofnać???? chyba jak wydaja decyzje to jest ostateczne!!!

Damian
@TADEK 15.05.2018 15:58

A co do jezyka to przykładaja duza wage

pracodawca
ZAPRASZAMY DO NABORU NA NOWY SEZON BUDOWLANY, KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ W 2019 ROKU.
PROWADZIMY REKRUTACJE NA STANOWISKA:
- MURARZ,
- CIEŚLA -ZBROJARZ-BETONIARZ,
- OPERATOR KOPARKI Z KOMUNIKATYWNĄ  ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO,
- MONTER SIECI WOD-KAN,
- ROBOTNIK DROGOWO-ZIEMNY I  BRUKARZ,
- OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO,
- PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY,
- BRYGADZISTA PRZY STAWIANIU OBIEKTÓW OD PODSTAW Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO,

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

RUBEN BAU SP. Z O. O.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.

DLA OSÓB WSPÓŁPRACUJĄCYCH I ZACZYNAJĄCYCH WSPÓŁPRACĘ  WPROWADZILIŚMY BONUSY:
·         NA START DAJEMY  50 EURO
Dla wszystkich nowo wyjeżdżających osób (posiadających podpisaną umowę współpracy) do pierwszej wypłaty doliczamy 50 euro na poczet kosztów 1 wyjazdu (wypłata bonusu jest jednorazowa i aby ją otrzymać należy przepracować minimum 1 m-c) .

·         ZA POLECENIE  FACHOWCA WYPŁACAMY 100 EURO
Wszystkie współpracujące  z nam osoby posiadające podpisaną umowę mogą otrzymać bonus w postaci 100 euro. Warunkiem jest polecenie osoby, która również nawiąże z nami współprace (podpisze umowę)  i przepracuje  bez zastrzeżeń minimum 1 m-c. Wypłata bonusu  następuje jednorazowo za każdą poleconą osobę i doliczana jest do okresu rozliczeniowego.

Ślazak

Rzetelna firma jak ktoś pracuje i nie chleje to kasa na czas i można w różnych kwestiach się dogadać Lubię atmosferę w RUBEN-BAU SP. Z O.O. za: Wszystko

PILNIE POSZUKUJEMY CIEŚLI SZALUNKOWYCH NA KONTRAKT W OK. ERFURTU OD 05.11.18
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

RUBEN BAU SP. Z O. O.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 732-887-107.

pracodawca
POSZUKIWANY OPERATOR KOPARKI Z UPRAWNIENIAMI ORAZ Z KOMUNIKATYWNĄ  ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO NA KONTRAKT W OK. STUTGARDU OD 05.11.18

ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT

pracodawca
PROWADZIMY NABÓR NA NOWY KONTRAKT OD LISTOPADA W OK. ERFURTU.

WOLNE WAKATY DLA  MURARZY, ZBROJARZY,CIEŚLI I OPERATORA ŻURAWIA
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT:

miecio

fajna firma

pracodawca
MAMY WOLNY WAKAT DLA OPERATORA ŻURAWIA (OBSŁUGA Z JOYSTICKA TZW. WĘDKA) KTÓRY POTRAFI WYKONYWAĆ RÓWNIEŻ INNE PRACE BUDOWLANE TJ. ZBROJENIE/SZALUNKI/BETONOWANIE/MUROWANIE/ LUB INNE OGÓLNOBUDOWLANE.
KONTRAKT OD 08.10.18 W MIEJSCOWOŚCI WEIMAR (310 KM OD ZGORZELCA)
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY DO KONTAKTU

tel. 534-188-717, 576-033-941 lub 534-570-013

andrzej

czy wybiera sie ktos moze w pazdzierniku do frankfurtu z okolic bielska bialej czy katowic

pracodawca
W PAŹDZIERNIKU PLANUJEMY ROZPOCZĘCIE NOWYCH KONTRAKTÓW W OK. 400 KM OD GRANICY ZE ZGORZELCEM!!!
POTRZEBUJEMY  MURARZY, ZBROJARZY,CIEŚLI
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

czaki

jest tu ktoś ?:)

sławek

firma godna polecenia

Czaki
@sławek 08.08.2018 14:29

Jest ktoś może z lubelskiego ? I drugie pytania ... co ile jest zjazd do Polski ?

Poszukujemy chętnych murarzy na wyjazd do Hamburga na 06.08.18 i 13.08.18
Zapraszamy do składania CV i kontaktu
RUBEN-BAU SP. Z O. O.
>biuro@ruben-bau.eu

pracodawca
PILNY WYJAZD DLA MONTERA  SIECI WOD-KAN I ROBOTNIKA ZIEMNEGO NA 30.07.18 DO FRANKFURTU NAD MENEM

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

RUBEN-BAU SP. Z O. O.

Grzesiek

Witam czy jest możliwość pracy jako zbrojarz mam 10 lat doswiadczenia

Adam

Słyszałem, że firma dobrą opinię jako pracodawca.

pracodawca
Obecnie poszukujemy murarzy do budowy obiektów od podstaw na terenie Niemiec.
Oferujemy wyjazdy od zaraz!!!
Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje z ogłoszenia lub wysłanie CV na adres e-milowy : biuro@ruben-bau.eu

pracodawca
Przypominamy osobą składającym CV aby zawierały następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Igor

Czy dobrze się tu zarabia? Jak można się dostać?

Onia
@Igor 23.05.2018 23:02

CV można przesłać na adres biuro@ruben-bau.eu

Wiktoria

@mario, może najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy i zapytać? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Andrzej Fratczak, a jak atmosfera w tym miejscu pracy? Czy sama praca jest ciężka i stresująca, czy jednak nie? @Vito, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w RUBEN-BAU. Zdecydowałeś się już aplikować do pracy w tym miejscu?

mario

Witam. Czy ktoś może się orientuje czy firma prowadzi teraz jakieś budowy w okolicy Drezna i poszukuje tam pracowników?

Andrzej Fratczak

Witam, firma godna polecenia: wypłata na czas, warunki mieszkaniowe ok, praca ciągła.

Vito

Niech ktoś napisze co ile czasu są zjazdy do Polski. Przykładowo z Drezna i jak jest z pierwszą wypłatą. Pozdrawiam

Wiktoria

@Junior, skoro wypowiedziałeś się już na forum, to napisz proszę coś więcej na temat pracy w RUBEN-BAU w Jeleniej Górze. Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, które oferuje? @interesowny, pytałeś o warunki pracy w RUBEN-BAU. Jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Zdecydowałeś się już aplikować do pracy w firmie? @franek, długo już pracujesz w RUBEN-BAU? Planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą?

Zostaw opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUBEN-BAU SP. Z O.O.