RUBEN-BAU SP. Z O.O.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

TADEK

PISAŁEM WCZESNIEJ ZE WYJEZDZAM Z TEJ FIRMY DO PRACY I OPISZE WSZYSTKO. WIEC TO ROBIE :) JAK DOTARLEM DO PENSJONATU TO MOCNO SIE ZDZIWILEM BO WARUNKI NAPRAWDE SUPER - MIESZKANIE NA 4 OSOBY Z PEŁNYM WYPOSAŻWNIEM . NA BUDOWIE TEZ OK, BO KIEROWNICY SYMPATYCZNI. TRZEBA SIE NA POCZATKU WYKAZAC BO POD OBSERWACJA SIE JEST ALE TEN KTO UMIE PRACOWAC TEN NIE MA PROBLEMU. JA AKURAT UMIEM I WEDLUG ROZMOW MAM NA MINIMUM ROK ZAPEWNIONOM PRACE. LUDZIE Z KTORYMI PRACUJE TEZ SA FAJNI. PRACUJEMY PO OK 210GODZIN A WYPLATY SA NA CZAS. PDSUMOWUJAC JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM FIRME

Ślazak

Rzetelna firma jak ktoś pracuje i nie chleje to kasa na czas i można w różnych kwestiach się dogadać Lubię atmosferę w RUBEN-BAU SP. Z O.O. za: Wszystko

miecio

fajna firma

Andrzej Fratczak

Witam, firma godna polecenia: wypłata na czas, warunki mieszkaniowe ok, praca ciągła.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie RUBEN-BAU SP. Z O.O.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Pracownik Fizyczny?

Kky Nowy wpis
Kandydat

Witam czy pracuje ktoś w tej firmie z okolic Kielc

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Nowy wpis

Aktualność
SEZON WAKACYJNY=WZMOŻONY SEZON PRAC BUDOWLANYCH

ZAPRASZAMY DO APLIKACJI MURARZY I CIEŚLI

BIURO@RUBEN-BAU.EU
Dolc
Kandydat

Witam biuro. Piszę z zapytaniem. Zdążyłem przeczytać że widnieje u Was samozatrudnienie, na jakiej zasadzie to wygląda? My ja działalność np na ryczałcie, wystawiam fakturę po przepracowanym miesiącu, to jaki czas macie na przelew? Pozdrawiam

@Dolc

Witam Tak. Pracujemy z osobami na umowach podwykonawczych czyli na samozatrudnieniu, Większośc podwykonawców rozlicza sie na ryczałcie, bo to po prostu bardziej opłacalne. Mamy księgowe które pomagają z całym procesem rachunkowo-księgowym i nie jest to skomplikowana kwestia nawet dla tych osób którzy pierwszy raz zakładają działalność. Kordynujemy cały proces zakładania i prowadzenia w trakcie współpracy. Podwykonawcy wystawiają rachunek/fakturę za uzgodnione okresy pracy i w zależności od kontraktu płatności są realizowane na konto w euro.

Piotrek

Polecam naprawdę!!! Bałem się bo to mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy ale... Jestem miło zaskoczony. Warunki super pieniądze też. Polecam jeszcze raz wszystkim niezdecydowanym euro to euro a ceny w Polsce zabijają więc szkoda się zastanawiać tylko jechać jak proponują

Olga
@Piotrek

Czyli z umową wszystko ok? Zakwaterowanie też spoko?

Piotr
Kandydat

Czy pracuje ktoś jako brukarz? Jaka atmosfera? Jak płacą?

Tomasz
@Piotr

Sam się chętnie dowiem, też jestem brukarzem, ale z tego, co wyczytałem, to firma solidnie płaci, a i ludzie zdają się być w porządku. Niech mi ktoś napisze, czy faktycznie 4000 euro można w miesiąc zarobić?

Krzysztof
@Piotr

Pracuje już od 2019 w regionie Oberfranken-West i jestem zadowolony. Nie ukrywam że trzeba się narobić( ale to robota a nie wczasy) i trochę znać niemieckiego ale jak się znasz na robocie to nie wiele się gada????. Pieniądze spoko i zawsze na czas . Niemcy jak to oni jeden sympatyczny drugi mniej. Ja sam pracuje i nie tylko bruki ale też prace wod-kan robię + koparka od czasu do czasu jeśli jest potrzeba. Można liczyć na dłuższą i stabilną pracę w ruben i to mi odpowiada

Olga
@Krzysztof

A często bywasz w Polsce przy takiej dłuższej współpracy z nimi?

Kuba
Kandydat

Witam. Pracuje bądź pracował ktoś na prefabrykatach przez firmę Ruben bau??? Jak to wygląda jeżeli ktoś ma uprawnienia na suwnice i wózki przez udt? Dobre warunki pracy? Płaca też dobra??

Wojtek
@Kuba

Jeżeli znasz się na robocie to polecam. Ja pracuje w Ruben od zeszlego roku i żałuje ze nie przeszedłem wcześniej. Warunki mieszkaniowe super , wyplata na czas, kontakt z biurem super wszystko załatwiają. Polecam.

Kuba
@Wojtek

Znam się znam. Liderem produkcji na płytach kanałowych HTC byłem. Cięcie po długości, szerokości, pod kątem itp. ewakuacja płyt jak i ich produkcja wszystko jest mi znane. Miałem pod sobą grupę chłopaków i działałem. Obecnie na zbrojarni jestem bo mega zapotrzebowanie. Także wiesz.. suwnica wózki na porządku dziennym. Dobrze przeczytać że zadowolony jesteś.bede musiał się odezwać do biura

Dolc
@Wojtek

Hej Wojtek! Jak wygląda sytuacja z urlopami? Konkretnie chodzi mi o zjazdy do Polski. Co i ile i na ile.. swoim autem czy zakładowym? Pozdrawiam

jurek

Nie szukajcie innych firm. Ruben jest naprawdę dobry. Pracowałem w różnych krajach i firmach, więc wiem jak jest. Przez 3 lata pracowałem w Rubenie i byłem zadowolony z pracy i kasy. Gdyby nie choroba - pracowałbym nadal. Dla mnie liczyły się najbardziej warunki mieszkaniowe. Zawsze zgłaszajcie do biura, jesli wam mieszkanie nie odpowiada. Znajdą inne - lepsze. Pozdrawiam wszystke Panie w biurze.

Dariusz
@jurek

Jak byłeś zadowolony z kasy to mógłbyś podać stawkę? Po twojej opinii czuję się zachęcony do wysłania CV ale info o zarobkach na pewno jeszcze bardziej by mi pomogło :)

cieśla Karol

Polecam firme, kasa dobra i na czas,praca normalna jak to z niemcami trzeba zasówać.

Wanda
@cieśla Karol

Kasa dobra czyli konkretnie jaka? Możesz doprecyzować?

Jaka atmosfera panuje w firmie RUBEN-BAU SP. Z O.O.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 19 kwietnia. Czy jest rotacja?

RUBEN-BAU SP. Z O.O.
@Pytanie

Odpowiadając na zapytanie informujemy iż jak to widac raczej po opublikowanych komentarzach o naszej firmie atmosfera jest dobra zarówno na budowach jak i w siedzibie firmy. :) Wszyscy są zaangażowani we wspólny cel. Ogłoszenia publikowane są na bierząco i odświerzane. Rotacje choć nie wielkie jak w każdej firmie są i jest to normalne. Nastawiamy się natomiast na długoterminową współpracę. Pozdrawiamy

Aktualność