RUBEN-BAU SP. Z O.O.

3 Dodaj opinię
RUBEN-BAU SP. Z O.O.
3 151 330 5 1

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Filtruj opinie po kryteriach:

fajna firma

Tak4Nie2
Ślazak
 Opinia

Rzetelna firma jak ktoś pracuje i nie chleje to kasa na czas i można w różnych kwestiach się dogadać Lubię atmosferę w RUBEN-BAU SP. Z O.O. za: Wszystko

Tak2Nie1
Andrzej Fratczak
 Opinia

Witam, firma godna polecenia: wypłata na czas, warunki mieszkaniowe ok, praca ciągła.

Tak10Nie2
TADEK
 Opinia

PISAŁEM WCZESNIEJ ZE WYJEZDZAM Z TEJ FIRMY DO PRACY I OPISZE WSZYSTKO. WIEC TO ROBIE :) JAK DOTARLEM DO PENSJONATU TO MOCNO SIE ZDZIWILEM BO WARUNKI NAPRAWDE SUPER - MIESZKANIE NA 4 OSOBY Z PEŁNYM WYPOSAŻWNIEM . NA BUDOWIE TEZ OK, BO KIEROWNICY SYMPATYCZNI. TRZEBA SIE NA POCZATKU WYKAZAC BO POD OBSERWACJA SIE JEST ALE TEN KTO UMIE PRACOWAC TEN NIE MA PROBLEMU. JA AKURAT UMIEM I WEDLUG ROZMOW MAM NA MINIMUM ROK ZAPEWNIONOM PRACE. LUDZIE Z KTORYMI PRACUJE TEZ SA FAJNI. PRACUJEMY PO OK 210GODZIN A WYPLATY SA NA CZAS. PDSUMOWUJAC JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM FIRME

Tak24Nie2

@ERWIN 12.03.2019 14:27

też mam takie zdanie

Iza
@krzyś 30.04.2019 13:05

To naprawdę świetnie, że Twoje doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w RUBEN-BAU, są dobre, ale mógłbyś chociaż trochę rozwinąć swoją poprzednią myśl. Wyczytałam, iż RUBEN-BAU dla wszystkich nowo wyjeżdżających osób (posiadających podpisaną umowę współpracy) do pierwszej wypłaty dolicza 50 euro na poczet kosztów 1 wyjazdu (wypłata bonusu jest jednorazowa i aby ją otrzymać należy przepracować minimum 1 m-c). Chciałam Cię zatem dopytać, jak wygląda ta kwestia w praktyce. Może coś więcej o tym powiedzieć? Jestem ciekawa Twojego zdania.

INFORMUJEMY IŻ W DNIACH:
01.05 i 03.05.19 BIURO JEST NIECZYNNE