RUBEN-BAU SP. Z O.O.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Aktualność
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych cieśli szalunkowych.
Od maja rozpoczynamy nowe kontrakty!!!
Biuro czynne pn.-pt. w godz. 8-16
tel. 576033941 / 534188717
e-mail: biuro@ruben-bau.eu
TADEK

PISAŁEM WCZESNIEJ ZE WYJEZDZAM Z TEJ FIRMY DO PRACY I OPISZE WSZYSTKO. WIEC TO ROBIE :) JAK DOTARLEM DO PENSJONATU TO MOCNO SIE ZDZIWILEM BO WARUNKI NAPRAWDE SUPER - MIESZKANIE NA 4 OSOBY Z PEŁNYM WYPOSAŻWNIEM . NA BUDOWIE TEZ OK, BO KIEROWNICY SYMPATYCZNI. TRZEBA SIE NA POCZATKU WYKAZAC BO POD OBSERWACJA SIE JEST ALE TEN KTO UMIE PRACOWAC TEN NIE MA PROBLEMU. JA AKURAT UMIEM I WEDLUG ROZMOW MAM NA MINIMUM ROK ZAPEWNIONOM PRACE. LUDZIE Z KTORYMI PRACUJE TEZ SA FAJNI. PRACUJEMY PO OK 210GODZIN A WYPLATY SA NA CZAS. PDSUMOWUJAC JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM FIRME

Ślazak

Rzetelna firma jak ktoś pracuje i nie chleje to kasa na czas i można w różnych kwestiach się dogadać Lubię atmosferę w RUBEN-BAU SP. Z O.O. za: Wszystko

miecio

fajna firma

Andrzej Fratczak

Witam, firma godna polecenia: wypłata na czas, warunki mieszkaniowe ok, praca ciągła.

Rafal Nowy wpis

Pisze opinie bo 2 lata temu pracowalem z Ruben bau i moja opinia myślę że będzie rzeczowa dla tych co potrzebują dobrej roboty . Zjechalem z Niemiec bo urodziło mi się dziecko i żona zakazala wyjazdów Dziś kiedy już moge jechać to wracam do nich. To porzadna firma ktora placi na czas ma dużo zleceń i szanuje ludzi. Dużo ogłoszeń jest różnych firm ale sporo obiecują ... .A potem wychodzi różnie. Dlatego Korzystam że sprawdzonej firmy i wam też dlatego polecam

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Czy nieznajomość języka u kandydującego na stanowisko operatora koparko ładowarki całkowicie go wyklucza?

Ruben Bau Nowy wpis
@Zainteresowany

Witam, całkowicie nie wyklucza. Niemniej znajomość języka niemieckiego jest mile widziana. Proszę składać swoje CV. Skontaktujemy się. Pozdrawiam Dział Rekrutacji Ruben Bau

Jerzy Nowy wpis

Firma jest OK, można nieźle zarobić. Polecam

Dobra firma, rzetelna, polecam

Cieśla
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rozmowa i oferta pracy

Pytania

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zenek78

Pojechałem ok 2 miesiące temu na budowę bliźniaków i chwałę sobie. Praca lekka- jak dla mnie i organizacja też. Pieniądze na czas, dużo godzin i zakwaterowanie za free o warunki też spoko. Dlatego polecam firme. Daje pozytywną opinie Po urlopie wracam spowrotem i do końca roku mam robotę. Generalnie pozytyw.

Rafi
Kandydat

Czy pracuje ktoś w tej firmie z okolic Włocławek Płock Kutno Toruń.Jestrm nowy i szukam kogoś kto by zechciał żebym dołączył do grupy auta mam tesz swoje jak coś auto

Ruben Bau
@Rafi

Witam, Firma prowadzi rekrutacje. Proszę przesłać swoje CV na biuro@ruben-bau.eu. Współpracujemy z osobami z całej Polski, z Pana lokalizacji też. Pozdrawiam, RUBEN-BAU SP. Z O. O. UL. GRUNWALDZKA 58 58-506 JELENIA GÓRA TEL. 534-188-717 / 534-570-013 / 576-033-941 e-mail: biuro@ruben-bau.eu

andrzej
@Rafi

Wyjeżdżam w poniedziałek 12 lipca jestem z okolic Wągrowca, Budowa na północ od Monachiun

On

A jaka umowa i stawka dla murarza z doświadczeniem 5-letnim ?

Bogdan
@On

Samozatrudnienie, musisz założyć firme jednoosobową.

@On

zapraszamy do kontaktu indywidualnego

Antek
Kandydat

Czy jest umowa o pracę czy trzeba mieć firmę.Kwesta transportu ?

Rafał
@Antek

Wlasna działalność odnośnie transportu to zależy gdzie ale lepiej mieć. Pozdrawiam

Byly
@Antek

Bez własnego bym się nie wybierał albo zostaniesz na lodzie albo kup sobie rower

@Byly

Witam Pomagamy organizować dojazdy zarówno z Polski jak i na terenie Niemiec na trasie zakwaterowanie-budowa. Jest to koszt własny osób wyjeżdzających. Tak tworzymy brygady aby każdy miał jak dojechać do miejsca pracy. Odległości nie są dalekie. Panowie natomiast najczęściej samodzielnie się dogadują i rozliczają się między sobą za transport. Na poczet pierwszego przejazdu doliczamy jednorazowy Bonus.

Marek

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak często są zjazdy do Polski, czy jest jakiś harmonogram czy jest to rozpatrywane indywidualnie gdy ktoś potrzebuje pojechać do Polski ?

@Marek

Witam Jesteśmy cały czas w kontakcie z osobami przebywającymi na kontraktach, w związku z czym możliwość wolnego jest realizowana w systemie planowym i rotacyjnym. Ustalamy z każdym indywidualnie takie potrzeby . Natomiast w sytuacjach nagłych, nieprzewidzianych i pilnych zjazdów reagujemy na bieżąco i ustalamy wszystko.

Piter63
Kandydat

Witam, chciałem zapytać, czy firma organizuje jakieś kursy przed wyjazdem do ptacy

@Piter63

Witam, jakie kursy ma Pan na myśli? Wyjeżdżają od nas na kontrakty ludzie którzy mają doświadczenie w danej dziedzinie pracy, w związku z tym nie wymagają kursów.

Michał

Polecam firme rzetelnie i miło sie pracuje.

NIKT

Nie tak do końca, bo jeżeli ZUS Cofnie Panu A1 to firma wypnie się na Pana

@NIKT

a czemu zus miałby coś cofnać???? chyba jak wydaja decyzje to jest ostateczne!!!

Damian
@TADEK

A co do jezyka to przykładaja duza wage

Szymon
@TADEK

No z mieszkaniami ponoć mocno różnie. My np nie mieliśmy gdzie zrobić prania poza tym było naprawdę ok. Niestety atmosfery z kolegami z pracy nie mogę nazwać pozytywnej strasznie nieprzyjemna atmosfera Pan brygadzista jak to określił nie musi nikogo do pracy zabierać także bez samochodu absolutnie bym się nie wybierał chyba że ktoś lubi podróże autobusem ... Kasa nie największą ale pewna jeżeli ktoś.nie popija w pracy przestrzega regulaminu o to co w umowie nie musi się martwić.Panie w biurze przesympatyczne do póki nie podpiszeszz umowy później trochę mniej ale nadal pomocne i kontakt z paniami bezproblemu... gdyby nie atmosfera w ekipie i problem z dojazdem zostalbym dłużej. Pozdrowienia z Szwecji. Polecam również iwobau i permont nie było tam problemu z pseudobrygadzistami co udają że robią a ekipa musi robić na jednego Pana bo chce zabłysnąć. Bez języka raczej ciężko

Szymon
@TADEK

Ogólnie warunki mieszkaniowe średnie brak było niektórych podstawowych sprzętów pralka itp. Poza tym naprawdę ok domy blisko (jest internet itp. ????)pracy to akurat na plus.. majstrowie Niemcy ale wporzadku gorzej z polskimi brygadzistami " na których trzeba robić i x którymi nie idzie się porozumieć dlatego też duża rotacja brak porozumienia w ekipie i jak to Pan określił on nikogo zabierać nie musi także bez samochodu bym się nie wybierałniektorzy np przez tą mogą odchodzić .a ponoć idzie się dogadać. Tu było ciężko . Chyba że chcesz żeby ktoś na Tobie zarabiał lub lubisz jeździć autobusem lecz trzeba znać język .... Kasa nie jakąś super ale każdy wie na co się godzi jeżeli się przestrzega umowy zostanie na pewno wypłacona. Kontakt z biurem bardzo dobry Panie przed podpisaniem umowy przemiłe później już mniej ale nadal miłe i pomocne. Żeby ekipa była normalna na pewno bym został problem w pracownikach. Pozdrawiam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie RUBEN-BAU SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Aktualność
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych cieśli szalunkowych.
Od maja rozpoczynamy nowe kontrakty!!!
Biuro czynne pn.-pt. w godz. 8-16
tel. 576033941 / 534188717