RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Sebastian

Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile po wszystkich opłatach na samozatrudnienu można zarobić na rękę na stanowisku cieśla-zbrojarz?

Dominik

Pracuje krótki czas ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Panie w Biurze bardzo miłe Sympatyczne i Pomocne warto podjąć współprace z Firmą wszystko się zgadza idzie naprawdę dobrze zarobić (POLECAM !!!)

Misiek

Mówcie co chcecie. Ja jestem zadowolony z pracy i mimo kosztów działalności wychodzę na swoje i zarabiam więcej niż w Polsce. Tu na forum widać dużo cwaniaków którzy przechwalają się o zarobkach i co .... wiecznie szukają. Haha A ja mam stabilna robotę cały rok.

Antek
@Misiek

Tak stabilna i bez przestojów ?

Opiszę jak to u mnie wyglądało z podjęciem pracy Wysłałem CV na koniec 2022 bo zjechalem z kontraktu z inną firmą. Przeprowadzili że mną rozmowę kwalifikacyjną przed świetami. Zaraz po nowym roku zadzwonili z ofertą wyjechałem w połowie stycznia na budowę. Jestem murarzem i budujemy przeczkole. Była przerwa tygodniowa w pracach bo śniegi i mrozy przyszły ale po ustaniu wróciliśmy na budowę. Mamy mieć robotę do końca roku więc spoko. Pracuje w brygadzie 15os. z polskim majstrem. Niemcy też na budowie się pojawiają ale głównie z naszą brygada pracujemy. Wyrabiamy po 10h dziennie+soboty ( czasami mniej jak pogoda do bani) Firma płaci regularnie każdego 15i 30/31 miesiąca bo dwa przelewy dostajemy. Mój zarobek to ok 3800euro.jak dla mnie satysfakcjonujący. Za mieszkanie płacą a warunki wporzadku bo pokoje 2os. Z tv. Majster robi listy urlopowe i każdy zapisuje się na zjazdy. Pracowałem wcześniej w innych firmach za granicą i powiem szczerze że było o wiele gorzej bo i kasa mniejsza i mieszkania kiepskie. Tu jest super i polecam każdemu.

A jak nie ma pracy to i urlopu nie ma kto wyplacic,chorobowego ... Ja zarabiam tylko ze gdzies indziej za 180 godz 5750 e ,jestem operatorem koparki ale prace fizyczne tez sie wykonuje.do ruben bau dzwonilem to oferowali 24 e ???? ładnie kroja...

Cieśla

rozmowa i oferta pracy

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

Ale za 24 e na wlasnej dzialalnosci... Ja pracuje gdzies indziej i mam 32 e tez na ryczalcie,jest roznica nie...

Robotnik

Kasa na czas a to najważniejsze. Wszystko legalnie i bez problemu. Jak ktoś nie pije i pracuje to praca jest na długo

Kuba

Witam. Pracuje bądź pracował ktoś na prefabrykatach przez firmę Ruben bau??? Jak to wygląda jeżeli ktoś ma uprawnienia na suwnice i wózki przez udt? Dobre warunki pracy? Płaca też dobra??

Wojtek
@Kuba

Jeżeli znasz się na robocie to polecam. Ja pracuje w Ruben od zeszlego roku i żałuje ze nie przeszedłem wcześniej. Warunki mieszkaniowe super , wyplata na czas, kontakt z biurem super wszystko załatwiają. Polecam.

Kuba
@Wojtek

Znam się znam. Liderem produkcji na płytach kanałowych HTC byłem. Cięcie po długości, szerokości, pod kątem itp. ewakuacja płyt jak i ich produkcja wszystko jest mi znane. Miałem pod sobą grupę chłopaków i działałem. Obecnie na zbrojarni jestem bo mega zapotrzebowanie. Także wiesz.. suwnica wózki na porządku dziennym. Dobrze przeczytać że zadowolony jesteś.bede musiał się odezwać do biura

Dolc
@Wojtek

Hej Wojtek! Jak wygląda sytuacja z urlopami? Konkretnie chodzi mi o zjazdy do Polski. Co i ile i na ile.. swoim autem czy zakładowym? Pozdrawiam

Renata
@Wojtek

A co jaki czas jest wypłacane wynagrodzenie?i czy jest możliwość zaliczki

Witam. Chciałbym zapytać ile czasu trzeba mniej więcej czekać na ofertę po złożeniu CV i po rozmowie rekrutacyjnej?

Dariusz
@Kandydat

A ty już składałeś i czekasz czy dopiero będziesz? Widziałem że szukają głownie do Niemiec na kilka stanowisk. Ciebie jaka praca interesuje?

Sylwia

Chce podziękować i tym samym podzielić się opinią za namówienie mnie i męża do wyjazdu i pracy z wami. Udało nam się po pół roku wyjść na prostą i w końcu mąż zarabia dobre pieniądze. Polecam wszystkim bo uczciwa firma, stała praca i dobra atmosfera.

Dariusz
@Sylwia

Dodasz na jakim stanowisku pracowałaś i jak jest z zakwaterowaniem? Firma załatwia pokój i warunki są ok? Dużo odciągają za kwaterę?

Rafał

Witam. Jestem stolarzem- cieślą , mam kilkunastoletnie doświadczenie w tych kierunkach . Jedyny problem to j.niem. Czy mam szansę znaleźć u was pracę? Pozdrawiam.

@Rafał

Znajomość j. niemieckiego nie jest obowiązkowa. Prosze składać CV i zobaczymy czy bedziemy mogli coś zaproponować.

Tyyu

Czy można pracować na umowę polska czy niemiecka

@Tyyu

Tylko własną działalność gospodarcza

Olga
@Rafał

I na każdym stanowisku jest taka forma zatrudnienia? Opłaca się to po odliczeniu podatków itp?

@Olga

Na kazdym stanowisku trzeba miec wlasna dzialalnosc oplaca sie ja bylem zadowolony a podatki to sa grosze poniewaz oplaca sie byc na ryczlcie

Tomasz
@Rafał

Firma pomaga założyć działalność a potem w jej prowadzeniu? Chodzi o takie rzeczy księgowe, można liczyć na wsparcie? I jaka to może być kwota?

@Tyyu

Współpracujemy na polskich zasadach na umowie podwykonawczej - czyli praca na własnej działalności gospodarczej, niezależnie od stanowiska. Dla osób nie posiadających działalności, a chętnych do współópracy pomagamy z całym procesem formalnym tj.z zakładaniem, prowadzeniem itp.

@Tomasz

Dla osób nie posiadających działalności, a chętnych do współópracy pomagamy z całym procesem formalnym tj. z zakładaniem, prowadzeniem itp. Zapraszamy do kontaktu z biurem i złożenia aplikacji udzielimy dokładniejszych informacji odnośnie współpracy i całego procesu.

Witam czy przerwy wliczane są w godziny pracy? Słyszałem że u Niemców jest różnie z tymi przerwami

Ślazak

Rzetelna firma jak ktoś pracuje i nie chleje to kasa na czas i można w różnych kwestiach się dogadać Lubię atmosferę w RUBEN-BAU SP. Z O.O. za: Wszystko

Krzysztof
@Ślazak

Witam,mam pytanko odnośnie godzin. Czy pracujecie po 10 godzin i czy w soboty też?

Wanda
@Krzysztof

Na jakie stanowisko planujesz aplikować ogólnie? To może mieć znaczenie. Poza tym czemu akurat nimi się interesujesz?

Luis

Firma godna polecenia. Miło szybko udało mi się zdobyć pracę, zaproponowana stawka atrakcyjna. Płacą regularnie 2razy w miesiacu. Biuro pomocne w każdej sytuacji. Oby tak dalej.

@Luis

hej, no wygląda, że może być nawet ok a czemu kasa dwa razy wlatuje? nie można na jeden przelew się ugadać? Generalne idą na ustępstwa czy nie bardzo?

Izabela

Cześć, mój mąż mówił, że widział ogłoszenie na operatora koparki i poprosił, żebym dowiedziała się, jak wygląda kwestia stawki i godzin pracy w tej firmie, ktoś wie? A jeszcze byłoby super, jakbyście mieli porównanie z innymi w okolicy.

Syyx

Czy pracuje ktoś z woj. podlaskiego

Firma RUBEN-BAU SP. Z O.O. prowadzi rekrutację na stanowisko Murarz. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Jarecki

Hymm ????myślę że warto od wysłania CV do zaproponowania pracy minęło 2dni. Jadę na najbliższy poniedziałek na budowę osiedla jako murarz. Zobaczymy jak w praktyce będzie. Po rozmowach z chłopakami którzy też jadą a pracowali już w ruben to pozytywne opinie są.

Ryniek

A jak jest ze zjazdami

@Ryniek

Kwestia zjazdów do Polski na wolne pozostaje do indywidualnego ustalenia. Część osób współpracujących jeździ oprócz planowanych regularnych urlopów (które standardowo możliwe mniej wiecej co 6 tygodni) również na weekendy. Planujemy zjazdy z wyprzedzeniem i według planu są realizowane.

Kky

Witam czy pracuje ktoś w tej firmie z okolic Kielc

Dolc

Witam biuro. Piszę z zapytaniem. Zdążyłem przeczytać że widnieje u Was samozatrudnienie, na jakiej zasadzie to wygląda? My ja działalność np na ryczałcie, wystawiam fakturę po przepracowanym miesiącu, to jaki czas macie na przelew? Pozdrawiam

@Dolc

Witam Tak. Pracujemy z osobami na umowach podwykonawczych czyli na samozatrudnieniu, Większośc podwykonawców rozlicza sie na ryczałcie, bo to po prostu bardziej opłacalne. Mamy księgowe które pomagają z całym procesem rachunkowo-księgowym i nie jest to skomplikowana kwestia nawet dla tych osób którzy pierwszy raz zakładają działalność. Kordynujemy cały proces zakładania i prowadzenia w trakcie współpracy. Podwykonawcy wystawiają rachunek/fakturę za uzgodnione okresy pracy i w zależności od kontraktu płatności są realizowane na konto w euro.

Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.