opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUBEN-BAU

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 193 ocen
Opinie(494)
Dodaj opinię
Oferty pracy(9)
Aktualności(36)

Opinie(494)

Dodaj opinię
Oferty pracy(9)
Aktualności(36)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Galeria
  • .
  • Kontakt

O firmie

Co nas wyróżnia

Galeria

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Bolesławiec
  • Głogów
  • Zgorzelec
  • Kłodzko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelenia Góra
  • Jeżów Sudecki
  • Siedlęcin
  • Dąbrowica
  • Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Staniszów
  • Dziwiszów
  • Płoszczyna
  • Wojcieszyce
  • Marczyce
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelenia Góra
  4. /
  5. Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie

Opinie o RUBEN-BAU Jelenia Góra

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUBEN-BAU SP. Z O.O.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    14.10.2015 08:35

    Inne

    PRACUJE Z TĄ FIRMĄ ROK Z KAWAŁKIEM, I JAK DO TEJ PORY WYWIĄZUJE SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW CZYLI WYPŁACA PRZEDE WSZYSTKIM PIENIĄDZE NA CZAS. ROBOTY JEST DUŻO, PŁACI ZA ZAKWATEROWANIE. TERAZ MAM TYDZIEŃ URLOPU I WRACAM NA BUDOWE. PROWADZĄ ROBOTY PO CAŁYCH NIEMCZECH BYŁEM NA RÓŻNYCH BUDOWACH I WSZYSTKO BYŁO OK. TAKŻE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.07.2015 13:54

    Inne

    Co wy chcecie od tej firmy mi płaci normalnie. Pracuje tam od 3 m-cy i wszystko ok. Teraz mam 1 tyg. urlop i wracam już na pon do roboty.
    ReviewUserIcon
    normaly

    29.07.2015 14:05

    Inne

    Popieram opinie
    ReviewUserIcon
    j 23

    23.07.2015 17:17

    Inne

    ty oszukany jeżeli jesteś naprawdę oszukany zadzwon pod numer (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    czujny

    17.06.2015 19:19

    Inne

    Czemu ta firma wciąż potrzebuje pracowników. Nie ma dnia by się nie ogłaszała. I to jest dziwne a to żeby otworzyć działalność to już jest ryzyko. Konkurencja nie może pisac złych opini tu na forum bo wiecej jest chętnych niż pracy. Jak firma jest dobra to nie wymienia w rok, w rok kadry. Kilka ogłoszeń i szlus bo więcej nie potrzeba. No cóz mi tu coś nieładnie pachnie.
    ReviewUserIcon
    ja

    17.06.2015 13:09

    Inne

    Czy ktoś z was miał jechać do Frankfurtu teraz??? piszcie jak coś [email protected]
    ReviewUserIcon
    jaro79

    11.06.2015 10:25

    Inne

    Ja tez podzielam opinie ze firma wporzo jest.
    ReviewUserIcon
    fizyczny

    06.04.2015 21:10

    Inne

    witam.fizyczny prosi o kontakt e-mail osobę która pracuje już w firmie ruben-bau na własnej działalności.dziękuję.mam nadzieję że nie będzie to nikt z biura firmy ruben-bau .e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karol

    01.04.2015 23:23

    Inne

    witam, bardzo bym prosił o kontakt tel. z osobą która już tam pracuje/pracowała. Mój nr tel (usunięte przez administratora) mam parę pytań do osoby która widziała to na swoje oczy ;]
    ReviewUserIcon
    zbrojek

    29.03.2015 22:52

    Inne

    Polecam firme. Solidna, wyplacalna, terminowa. Pomagają ze wszystkimi papierami i rachunkami, ubezpieczeniami.
    ReviewUserIcon
    figo

    28.03.2015 06:04

    Inne

    byłem na rozmowie gadają dobrze warunki w miarę normalne oni tez zarabiają bo muszą a dzisiaj na niemiecką umowe cięzko wyjechać płacą a1 to wazne oby wyjazd był i kasa umuwiona
    ReviewUserIcon
    figo

    28.03.2015 06:03

    Inne

    byłem na rozmowie gadają dobrze warunki w miarę normalne oni tez zarabiają bo muszą a dzisiaj na niemiecką umowe cięzko wyjechać płacą a1 to wazne oby wyjazd był i kasa umuwiona
    ReviewUserIcon
    adam

    26.03.2015 21:48

    Inne

    Zaczęłam z ta oto firma prace pod koniec ubieglego roku dokladnie w pazdzierniku i jak dotat jest wszystko tak jak obiecywali ze bedzie. Jutro jade po robocie na swieta do domu i wracam do Dortmundu po świętach. Polecam firme.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    13.04.2015 15:08

    Inne

    Adam napisz coś więcej na temat pracy tam i firmy bo tu wszyscy walą ogólnikami mam wrażenie że większość wpisów pochodzą od samej firmy
    ReviewUserIcon
    roko

    26.03.2015 09:33

    Inne

    Ja też byłem i zgadzam się z poprzednikiem w Polsce tego nie zarobicie. wie to każdy kto wyjeżdżał. tu na działalności to raczej wrzodów się nabawicie, ja jestem na wyższym zusie i uważam że mają dobre stawki.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    BRYGADZISTA BUDOWY- PROWADZĄCY CIEŚLA-ZBROJARZ

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Coburg

    WalletIcon

    18000 - 25000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    MURARZ-CIEŚLA

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Frankfurt nad Menem

    WalletIcon

    16000 - 20000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    CIEŚLA-ZBROJARZ-BETONIARZ

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Monachium

    WalletIcon

    16000 - 20000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Robotnik ziemny z komunikatywnym j. niemieckim i obsługą mini koparki

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Coburg

    Sprawdź ofertę
    CIEŚLA SZALUNKOWY

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Hanower

    WalletIcon

    16000 - 23000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Murarz

    RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    LocationIcon

    Hanower

    WalletIcon

    18000 - 25000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    michal

    25.03.2015 19:37

    Inne

    Jeśli to prawda co mówią na rozmowie to nawet na działalności sie opyla.
    ReviewUserIcon
    pozytywny

    25.03.2015 08:16

    Inne

    Byłem wczoraj na rozmowie - polecił mi tę firmę kuzyn. Pracuje u nich od zeszłego roku. Prawdą jest to co mówią na rozmowie tzn. kontrakty długie, roboty i godzin też sporo, za mieszkanie płacą. Kuzyn ma 13e na reke za godzine. Mi zaproponowali troche mniej ale to podobno na początek. Wyjazdy mają po świętach. Liczę na wyjazd. Dziwie się tym ludziom co tu wypisują bzdury bo firma jest rzetelna i mimo działalności można zarobić dobrą kase.
    ReviewUserIcon
    bogdan

    23.03.2015 21:53

    Inne

    Robiłem z nimi w ubiegłym roku cały sezon teraz chwilowo jakiś przestój mają i wyjazdy od kwietnia dopiero więc trochę czekam Ale obiecali mi ze na 08. 04 do Dortmundu mam jechać. Zawsze płacili czaS i nie było problemów z robotą
    ReviewUserIcon
    miros

    17.03.2015 21:57

    Inne

    wyjechałem od nich w zeszłym roku pracowałem od kwietnia do października Ale niestety zaczęło mi się chrzanic w domu i musiałem zrezygnować na jakiś czas z wyjazdów. Teraz znów będę mógł jechac. W moim przypadku było wszystko normalnie kasa terminowo i dużo godzin pracy więc mysmyślę ze firma jest rzetelna.
    ReviewUserIcon
    Romano

    16.03.2015 10:39

    Inne

    (usunięte przez administratora).Pięknie gadają. Obiecują ,cały czas podpisuja kontrakty , a ty czekasz i czekasz. Ktos tam w koncu pojedzie bo i oni musza miec z kogos kase. Załatwiają wszystko w ostatni dzien .Nie masz czasu na nic , zuczas robote w polsce no i może pojedziesz. I tu okazuje sie ze pojechał ktos inny na twoje miejsce i znowu czekasz ,a oni podpisuja kontrakty wiec czekasz. Iformacje od pan z biura to tylko prosze czekac , szef załatwia kontrakty .
    ReviewUserIcon
    murarz

    13.03.2015 18:21

    Inne

    byłem ostatnio na rozmowie, wszytko ok, normalne warunki jak na własną działalność. Jak ktoś już robił to wie co i jak albo miał gewerbe to wie o co chodzi, tylko czekam na wyjazd jedzie ktoś do betonów lub na murowanie do Hamburga lub Frankfurtu? bo ponoć wyjazdy po świętach???
    ReviewUserIcon
    olek

    13.03.2015 11:42

    Inne

    Dziwne te wpisy jedne pozytywne a inne negatywne. W każdym razie dzwoniłem i dowiedziałem się telefonicznie co i jak to wygląda. Pani wyjaśniła wszystko dokładnie więc jade na rozmowe do nich do biura w poniedziałek czy ktoś z opolskiego też się wybiera???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUBEN-BAU?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    sss

    12.03.2015 15:37

    Inne

    Proszę o kontakt z osobą, która była już w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    xx

    11.03.2015 19:31

    Inne

    Jest ktoś kto pracował w tej firmie? Jeżeli tak to mógłby pan podać kontakt
    ReviewUserIcon
    Max

    05.03.2015 09:17

    Inne

    Czyli jak to jest Panowie, w tej firmie się przyjmując do pracy trzeba założyć własną działalność gospodarcza i potem rozliczać się i w Polsce i w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    marek

    04.03.2015 20:59

    Inne

    Jasne warunki pracy. Stawki ok. Wstępnie czekam na wyjazd do Frankfurtu na 16. 03
    ReviewUserIcon
    tom

    04.03.2015 15:31

    Inne

    Wiem na jakich zasadach działa firma.Chodziło mi o to że już po załozeniu działalności może być problem z ciągłością pracy też byłem na rozmowie i czekam czekam czekam i cicho.Założy się tą firmę może parę miesięcy pracy a potem trzeba zawieszać
    ReviewUserIcon
    tom

    04.03.2015 11:31

    Inne

    Panowie wydaje mi się to wszystko lipa założymy działalność a potem będziemy czekać na robotę a ZUS na pieniądze nai będzie czekał no i podatek według mnie porażka
    ReviewUserIcon
    juzek

    04.03.2015 11:56

    Inne

    Panie tom ty raczej nie byłeś na rozmowie i nie masz pojęcia o zasadach na jakich ta firma działa. Nie zakładasz działalności i nie czekasz tylko po rozmowie czekasz na termin wyjazdu i dopiero wtedy w 1 dzień zakładasz działalność i podpisujesz umowe. Ja włąśnie dzisiaj siedze na kompie i wszystko z nimi zalatwiam bo jak wcześniej pisałem to jade do Hanoveru od poniedziałku. Wydaje mi się ze firma jest ok.

    Kontakt - RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    Grunwaldzka 58 58-506 Jelenia Góra

    http://www.ruben-bau.eu/
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.03.2015 09:24

    Inne

    Nie wiem czy można polegać na tej firmie.Rozmowa kwalifikacyjna była w zeszłym roku.Wszystko było bardzo kolorowe,propozycje pracy też były tylko,że nie takie o jakich wcześniej rozmawiałem.Teraz jak potrzebują operatorów to nagle zrobiła się cisza.Nie wiem czy jest sens dalej czekać.
    ReviewUserIcon
    roko

    03.03.2015 13:28

    Inne

    zaczynam nabierać wątpliwości i te pozytywne opinie w środku dnia to kto tam pracuje?????
    ReviewUserIcon
    roko

    03.03.2015 13:19

    Inne

    panowie czy ktoś wie kiedy wyjazd bo miał być od marca i dalej cisza.
    ReviewUserIcon
    murarz

    03.03.2015 09:46

    Inne

    Byłem na rozmowie wszystko wygląda ok, stawki 11-15 euro netto za h. wstępnie mam wyjechać do Frankfurtu 16.03.
    ReviewUserIcon
    sid

    02.03.2015 21:12

    Inne

    witam dostałem ofertę na stanowisko zbrojarza ma ktoś możne jakieś informacje dotyczące stawki i warunków ;)za odpowiedzi bardzo dziękuje
    ReviewUserIcon
    orfek

    02.03.2015 09:29

    Inne

    Jade na rozmowe 4.03.2015 z Katowic,zainteresowanych prosze kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    w un

    02.03.2015 13:39

    Inne

    Haha a urlopy też się należą, coś takiego panie misiek też istnieje, żale proszę kierować do gory...
    ReviewUserIcon
    misiek

    28.02.2015 05:46

    Inne

    Następny pracuś. o 14,40 robi wpisy pozytywne. A koparka sama kopie
    ReviewUserIcon
    w un

    27.02.2015 14:40

    Inne

    Witam współpracuje z ta firmą od przeszło 2 lat, jakby mi było źle to pewnie bym szukał dalej. Jestem operatorem i nie narzekam bo niby na co. wynagrodzenie 13 eurona rękę, pensjonaty oni placa. Ten kto zbijał bonki w pracy, albo nie pojechal to teraz tu umieszcza swoje żale, niektórzy jada po to żeby zarobić.
    ReviewUserIcon
    Dareko

    24.02.2015 13:37

    Inne

    Witam Panowie czy ktos jedzie z okolic torunia na rozmowe po niedzieli. Toj. po 03 01 2015 jesli tak to prosze pisac [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    22.02.2015 18:50

    Inne

    jade 23.02.2015 z Bełchatowa; tel (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    damian1974

    20.02.2015 11:45

    Inne

    fajnie się pracuje - miła atmosfera dużo godzin jest ok
    ReviewUserIcon
    maxx70

    20.02.2015 11:07

    Inne

    witam. Panowie czy ktoś jedzie z zachodniopomorskiego okolice szczecina na rozmowę? Jeśli tak proszę o kontakt na [email protected]. Ja się wybieram w najbliższy tydzień.
    ReviewUserIcon
    debnik

    20.02.2015 09:41

    Inne

    Witam , czy może ktoś mi napisać jak wygląda praca murarza w Ruben Bau, jaka jest płaca , co ile są zjazdy do domu itp. , z góry dziękuje. E-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    ROMEK

    20.02.2015 10:18

    Inne

    W ZAKRES PRAC MURARZA WCHODZI MUROWANIE, ZBROJENIE, SZALOWANIE I BETONOWANIE - GENERALNIE CAŁA BUDOWA OD FUNDAMENTÓW PO DACH. DOBRZE JEST ZNAĆ RYSUNEK TECHNICZNY. WARUNKI PRACY I PŁACY OK. ZJAZDY DO USTALENIA INDYWIDUALNEGO.
    ReviewUserIcon
    daro

    19.02.2015 20:25

    Inne

    jadę tam we wtorek 24.02 z radomia ,[email protected],mogę zabrać.
    ReviewUserIcon
    ejsi

    19.02.2015 20:42

    Inne

    jedziesz jako murarz?

    Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.