RUBEN-BAU SP. Z O.O.

Opinie o RUBEN-BAU SP. Z O.O.

olo wik

Ja tez jade na 01.03 jestem dobrej myśli dam znać jak dotrę.

zadowolony

A ja polecam. Praca ok. pensjonaty też. Nie wiem co ci ludzie wypisują. Pracuje jakiś czas i wszystko wporzo

NIE POLECAM TEJ FIRMY(usunięte przez administratora)

Daw

Witam czy jedzie ktoś 18 lutego z okolic Krakowa??

Cieśla

rozmowa i oferta pracy

rzeczowe pytania o wykonywanej pracy

Pracowalem i bede dalej pracować

Co wy ludzie piszecie za ściemy. Ja pracowalem z tą firmą cały 2015 rok i nic takiego sie nie działo. Teraz mam wolne bo budowa sie skończyla i jade od 1marca na nową. Pensjonaty ok, w odległości 7 i 12km bo byly 2 budowy, normalne warunki(nawet bylo wifi). Ja polecam ta firme.

Darek

Czy jedzie ktoś 22 lutego na rozmowę o pracę z okolic Krakowa??

olo

Witam pracuje tu w tej firmie od 1,5 miesiaca co do kasy to placa warunki mieszkalne tak jak kolega napisal skandaliczne ale ja akurat mam male mieszkanie i nie mieszkam w tym syfie co do dojazduw to prawda jezdzi sie daleko ale jak dojezdzasz swym autem to szef oddaje za paliwo.Oni płaca normalnie tylko wiekszosc pracownikuw to Bułgarzy.

Janek

Ja jade z Katowic 18 luty

kandydat

widzę,że pojawiła się opinia byłego pracownika,bardzo negatywna,może napisałbyś coś więcej,bo jest nas tu wielu czekających na pracę w tej firmie,z czym taka wielka ściema,co tam było w tych niemczech,co cię tak wkurzyło

praca

mozesz napisac cos wiecej na temat pracy w tej firmie??

leon68

Ja bylem na rozmowie w grudniu mam jechać na 15 lutego więc widać ze stopniowo ludzi wysyłają.

Mietekq

Daj znac jak bedziesz na miejscu co i jak, bo nikt kto tam pracowal sie nie oddzywa

aplau
@Mietekq

potwierdzam ta wypowiedz. Wszyscy tylko maja rozmowy i na tym koniec.

Łukasz

Witam ja jestem z okolic żywca do mnie dziś dzwonili i zapraszają na rozmowe do firmy wyjazd podobno 22 lutego. potwierdzam wasze wypowiedzi co do mieszkań i zarobków.

Stahu

Koledzy powiedzcie jak to wygląda z tą działalnością.Opłaty itd.? Czy to się opłaca?

miroslawdrzewicki@wp.pl

jadę dziś wnocy trasa chojnice gorzów jelenia gura mogę zabrać kogoś z pomorza kto dołoży się do paliwa w dwie strony to 900km około80 litrów wiadomośc miroslawdrzewicki@wp.pl

olaf

Ja własnie tez czekam na wyjazd i dzwonilem do nich kiedy bedzie wyjazd to powiedzieli ze beda 6 ale dla tych którzy juz tam pracuja a okolo 15 dla tych co jada pierwszy raz. Ale widze ze kolega tez jedzie pierwszy raz i juz na 8 ma byc. Zobaczymy co z tego bedzie i jak długo jeszcze trzeba czekac.

Andr3

Ja jadę na 08. 02. Do Hamburga. jade z jimi 1 raz Ale dali mi namiar na innych ludzi co są już na budowie to sie dowiem co i jak od źródła najlepszego. Powodzenia dla innych starających się O robotę

kandydat

pracowałem w innej firmie,nie w ruben bau,w niemieckiej,i tam normalnie pracowaliśmy po 10godz,ale to było dwa lata temu,teraz widocznie zwiększyli kontrole na budowach i przestrzegają przepisów,może zmieniło się na lepsze,ale widze,że jeden z kolegów był na rozmowie i wyjazdy nadal się odsuwają najprędzej na marzec,czyli całą zime u nich się nie pracuje?

Janek

Rozumiem że trzeba swoją działalność otwierać aby zacząć pracę,mówili że wyjazd koło 15 lutego 2016

marcin

jedzie ktos do nich na rozmowe w przyszlym tygodniu ze slaska?

marcin

podobno za 3 tygodnie jest wyjazd

Stahu
@marcin

podobno 22

Zostaw merytoryczną opinię o RUBEN-BAU SP. Z O.O. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBEN-BAU SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RUBEN-BAU SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBEN-BAU SP. Z O.O.