Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Irena

Pracowałam przez te firme i jest spoko

Judy

Nie polecam tego biura powodów jest wiele. Jak jest praca i są godziny jest ok, ale zawsze znajdzie się coś co psuje podejście do tej firmy. Pierwszy minus dodzwonić się do działu administracji graniczy z cudem, od czasu do czasu odbierają. Jak nadchodzi środa to zapomnij o połączeniu, a dla tego bo w środę muszą być zatwierdzone godziny z poprzedniego tygodnia. Nie zatwierdzone nie ma pieniędzy i z wieloma ludzie dzwonią sprawami. Kolejny minus tej agencji komunikacja z kordynatorem jest żadna to jest podejście (usunięte przez administratora)ja dzwonie to masz odebrać Ty dzwonisz nie odbieram wysyłają Cię po daną osobę na przeprowadzkę nie zapłacą Ci za to, albo jeszcze przez małą pomyłkę zabiorą z wakacyjnego. Nie zgodzisz się danemu kordynatorowi na pracę zaraz masz trzy dni wolnego, bo niby nie ma pracy. Kolejny minus to (usunięte przez administratora) który na każdym kroku (usunięte przez administratora)ludzi obiecuje pracę że będzie, albo że załatwi daną korektę o którą trzeba prosić przez trzy tygodnie bez rezultatu. Nie kompetentny facet jak Ci wszyscy kordynatorzy. Zgodzę się z komentarzem wyżej na temat (usunięte przez administratora) do tej Pani dodzwonić się w sprawie pracy, albo samochodu nie da rady, ale jak ktoś do niej dzwoni że dany osobnik zachowuje się tak i tak od razu odbiera (usunięte przez administratora)zajmuje się plotami w biurze i plotami na hotelu co się dzieje np. na hotelu De Morinel w Dronten, kluczami na tym hotelu zajmuję się Pa(usunięte przez administratora)każdy piątek i dzień w tygodniu jest (usunięte przez administratora)były takie sytuacje, że ludzie przyjeżdżali z soboty na niedziele, a(usunięte przez administratora) w pokoju z kluczami i ludzie np. nie mogli wejść do danego pokoju, bo nie mieli jak.(usunięte przez administratora) na cały hotel obgadują i wymyślają niestworzone rzeczy i(usunięte przez administratora) nie ma swojego życia to zajmuje się plotami co dzieje się na hotelu. Potwierdzam tę opinię wyżej. (usunięte przez administratora) Ten hotel to gorzej niż komuna. Ludzie narzekają na stodołę, ale tam mieszkać z tymi Paniami, które wprowadzają własne zasady.(usunięte przez administratora) Nie polecam tego biura i tego hotelu.

Madzie

Polecam ta agnecja, jest naprawde ok

Pawolo

Ja pracuje w Aboost i wyplaty sa ok, na czas, problemow nie mamy a koordyantor bardzo ok i dostepny. Kilku znajomych pracuje ze mna juz tu i tez zadowoleni sa.

Niepolecam tej agecji banda oszustów sprowadzają ludzi z Polski niemając dlanich pracy wypłata za 18godzin 40ero ,za 32 godziny 120ero przy stawce 9.69 kminy,mieszkania meliny jeden grzyb i syf,za 90ero tygodniowo ,

złodzieje

pracowalem tam i do tej pory nie mam pieniedzy gdzie mam sie zglosic zeby ktos odal moje pieniadze za prace? Moje sugestie dla ABOOST-DRONTEN: kiepska firma nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac wyplacac pieniadze

Mayybee

w jakiej miejscowośći jest tak zwana "stodoła" ?

Aga
@Mayybee

Marknesse

Ktoś

Nikomu nie życzę tam trafić. Agencja nie ma pracy a zsyła Polaków po czym nie mają pracy również też czasem i spać. Nie raz widziałem jak ludzie po wyczerpującej podróży z Polski śpią w ogólnodostępnych salonach (nie można tak spać można zostać wygonionym gdyż takie zasady obowiązują w miejscach do których zsyła agencja) Jak już jest praca to nie na długo ja przez okres 2tyg robiłem w 3 różnych pracach. Ciężko tutaj o coś stałego mam na myśli coś na miesiąc dwa. Na tym się nie kończy musisz sobie zadać trudu żeby dostać wypłatę nie zawsze ja dostaniesz hah ok dostaniesz po dłuższym czasie i nie będzie się zgadzać więc trzeba uważać upominać się i zapisywać godziny bo twoja praca pójdzie na darmo. Kierowcy dostaną samochód moja koleżanka pojechała 2km do sklepu i wróciła dostała kary 90€ A więc praca dom A w domu na spokoj nie licz mam na myśli lokalizację De Morinel były psychiatryk przerobiony dla Polaków do mieszkania (Janusze mieszkania pokuj dla 2os dzielony na pół po czym ja dostałem klitke na 1 osoby lecz dla nich spokojnie 2 wejdą A więc za pokoik 4,5x2,5 Ja z kolega placilismy po 90€ wszystko zostało zrobione tak beznadziejnie że kazdy siebie slyszal nawet klikanie myszki u somsiadow to mieszkaliśmy we 4 os. Agencja na samym mieszkaniu zarabia bagatelne sumy pieniędzy jak się nie będziesz upominać starać to Cię nie przeniosą bo mają ogromny zysk bo za tzw bungale płaciłem z kolega po 60€ i mieliśmy po pokoju łazienka kuchnia dobrze wyposażona i w sumie bardzo dobrze mieszkałem na bungalu A tu 1 marny mały pokoik i ogromne sumy pieniędzy kuchnie i prysznic dzielilsmy w 8os łazienka ogólną wiec ponad 40os. Raz gdy nas nie było szanowna pani Lidia otworzyła sobie nasz pokój i szukała nie wiadomo czego. To jest śmieszne że żadna instytucja jeszcze się za ten (usunięte przez administratora) nie wzięła bo tutaj na każdym kroku chcą Cię wykorzystać i zarobić na tobie jak najwięcej i np ze mną się nie liczyli czy mi to odpowiada ta praca i wgl lokalizacja. Przychodzi koordynator Aboosu i mówi że (Teraz to jest lipa z robotą) spodziewałem się czegoś więcej A nie sformułowania "no jest lipa " wypowiedź gimnazjalisty jak dla mnie A nie osoby która decyduje o losach dziesiątek osób. Po czym zaczął się zasłaniać zwolnionym koordynatorem. Ubezpieczenie to niewiadoma nie dostałem nic potwierdzającego że je mam lecz wiem że za każdy tydz było potracane. Koordynator prywatnie powiedział że ludzie którzy tutaj się sprawdza zostają i dla nich będzie robota A ci którzy się nie sprowadzają dostają najgorsze roboty żeby sami zrezygnowali.

tomis542
@Ktoś

Tacy jak ty to powinni być wywalani z aboostu bez mrugnięcia okiem. Dostałeś dobrą lokalizację, a jeszcze narzekasz. Widać człeku, że źle jeszcze nie mieszkałeś. Co do pracy to wiadomo, że najlepiej w sezonie. Dla twojego dobra radzę ci pozostać w Polsce, a nie szwendać się po Holandii.

Zbyszek

Jak długo jeszcze będzie pracować Pani koordynator J. W.?? To co wyprawia z osobami które pracują tam dłużej nie iesci się w głowie. Potrafili tylko się głupio uśmiechać. Do pracy chodzą tylko osoby które uważa a tych co nie lubi daje im wolne.. Człowiek przyjechał pracować a ma więcej wolnego niż pracy. Podobno za Pani Aleksandry było o wiele lepiej... Pani Jola ściąga swoich znajomych i daje im pracę a normalni ludzie siedzą na wolnym. Ta Pani to jedno wielkie nieporozumienie. Chcemy jechać do biura i porozmawiać na jej temat z kimś wyżej ale się boimy bo pewnie zaraz nas zwolnią... Nic trzeba szukać innej pracy. Agencja jest ok ale ta Pani psuje reputację tej firmy.

Kater

Agencja jest wielką farsą (usunięte przez administratora)ludzi na rzekomy zarobek a w rezultacie sama zbiera profity .Osobiscie nie wypłacono mi wszystkich zaległości za przepracowane godziny.Ponadto kontakt z agencją był żaden .W chwili nagłego wypadku nikt nie odbiera nikogo nic nie obchodzi Jedynie jak szczury na dzwonek wypłata wychodzą z nor a to my ich opłacamy Jeśli ja idę do pracy i wymaga się ode mnie czegoś to jestem zobligowany do wykonania tego czegoś Agencja Abeos ma inne wzorce (usunięte przez administratora) za wszelką cenę rodaków

Oszukany

Oszusty i tyle..co tu więcej dodać..zajechałem do pracy nie miałem kontaktu ani z biurem a koordynatorze można było zapomnieć bo był po weekendzie..na pracę czekaliśmy pół tygodnia i dostałem wiadomość że praca będzie za 3 tygodnie chociaż miała być od zaraz..mieszkanie (usunięte przez administratora) i malaria i za 90 euro..porażka..daleko od tej firmy bo to banda oszustów..jeśli nic nie wiecie o nich to nawet się nie wybierajcie tam..odradzam.!!!!!!!!!!!!

Seba

Witam. Zastanawiam się kto zatrudnił tak niekompetentną Panią koordynator Jolantę W.? Potrafi się tylko głupio uśmiechnąć i nie zna odpowiedzi na żadne pytanie. Wszystkiego ma się dowiedzieć..... I tylko zapisuje w swoim zeszyciku i udaje że pomoże załatwić ale nic nie robi... A do tego zaczęła być bardzo chamska do osób... Moim zdaniem to wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma... Jest fałszywa i wredna... Może ją zwolnią... Nas zwolniła tak naprawdę nie wiadomo czemu... Ale bywa.. Nie pozdrawiam niekompetentnej Pani Joli...

Superman
@Seba

Potwierdzam. Musieliśmy przez Panią Jole zjechać a byliśmy stałymi pracownikami tylko jej nie pasowalismy.. Za Pani Aleksandry było lepiej...

Wiki
@Seba

Dokładnie tak. Ściąga ludzi a za chwilę nie ma dla nich pracy. I wyjazd do domu... Ale kiedyś będzie jeszcze prosić by iść do pracy.. Byliśmy w Na-Nomi a czasem chciała nas wysłać do innej pracy.. W kontrakcie jest Na-Nomi więc bezprawnie nas chciała wysłać... Ha ha..

Wrponek
@Seba

Wredna jest i tyle. Głupio się śmieje i tak ma Cię gdzieś gdy potrzebujesz. Ściąga swoich znajomych i daje im pracę a Ci co pracują dłużej niż nowi są dla niej niewygodni i ich zwalnia lub daje im wolne.. Za Pani Aleksandry było o wiele lepiej... Nic trzeba szukać innej pracy bo u tej Pani nie da się niestety pracować. Ale cóż można zrobić jak i tak się z nią nie wygra... Człowiek jest traktowany przez nią jak (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że ta wredna Pani kariery nie (usunięte przez administratora)

Pawilon1

Odradzam pracy u nich klamcy i (usunięte przez administratora) obiecują jedno a i tak robia drugie. Uważajcie na firme FIDESS bo oni tam wysyłają ludzi obiecują złote góry a po przyjeździe wielkie zdziwienie bo nie jest tak jak mowili w polsce. Rurka ty Kłamco jestes jak landryna !!!!!

ab to śmierdzące gówno
@Pawilon1

ab to (usunięte przez administratora)

@Pawilon1

Kordynator z firmy fidess bardzo mi pomogl jezeli chodzi o abeoost jak pewna koordynatorka mnie olala to odrazu fidess zaja sie sprawą

Irena

Witam chciałbym wyrazić swoją opinię . Ja jestem zadowolona i z pracy jaką miałam i tygodniówki były też na czas Moja Koordynatorka była Pani Natalia.Sz. Cudowny człowiek, kontaktowała się z nami codziennie.Nawet interesowała się gdzie i w jakich warunkach pracujemy. Gdy było coś nie tak z wypłatami zaraz to wyjaśniała . Pilnowała żeby wszystko było na czas . Pozdrawiam Cieplutko.

erisa

Gdzie pracowałaś?

Jarek
@Irena

Irena co Ty mówisz?? Natalia Sz to chamska babka.. Nie ogarnia nic i wyzywa ludzi od....

@Irena

Natalia jest spoko, chyba najbardziej ludzka ze wszystkich koordynatorów.

@Jarek

Masz racje to chamisko nie czlowiek jak zadzwonilam ze skarga na nia do polski to nagle pracy nie bylo dla mnie a jak wyjaznilam dla czego nie mam pracy do kordynator z pokski napisal ze ja w butach roboczych nie chce chodzić dla tego mnie zwolnilo i niestety sa dowody na zachowanie pani N Sz.

Nikos

Witam powiem jedno pracodawcy sa oki a jezeli chodzi o aboost niestety nie polecam dzwonia do pracodawcy ze nagle do domu muszisz jechac .a ty sie dowiadujesz ze cie z wolnili ze w budach roboczych nie chcesz chodzic lepiej kordynatorom nie podskakiwac bo ci lokum zmienia zdaleka od cywiluzacj gdzie prasktycznie pradu nie masz. Brak klucza do domu jak wychodzisz do pracy dom jest otwarty i ja sie pytam za co ja place 90 euro?

Evenement

Witam. Wyjeżdża ktoś na zbiory jabłek i gruszek od 27.08.18r ? Jak to wygląda w rzeczywistości? Daleko dojeżdża się do pracy? Auto/rower? Po ile godzin i dni w tygodniu? 10,10 brutto/h tak jak jest w umowach czy oszustwo? Bylismy juz kiedys w pracy z AB, ale w Dronten i na Agriparku, więc mniej wiecej wiemy jak działa to biuro :) Pytam o Stodołe i zbiory jabłek i gruszek. Za wszystkie informacje z góry dziekuje i pozdrawiam.

micheil
@Evenement

Jeździ się samochodem i raczej blisko na sady. Praca około 8 godzin dziennie, ale to zależy od firmy gdzie pracujesz. Rok temu była także w soboty, ale krócej. 10.10 brutto, ale na czysto wychodzi około 7 euro.

Evenement
@micheil

Dzieki za informacje :)

@Evenement

Stodoła to największa patologia w całej Holandii. Ludzie tam z nożami latają i gwałcą dziewczyny...

Śnieżyca
@Evenement

Gruszki już się kończą jabłka jeszcze około 2tygodnie i też koniec.10.10 brutto na rękę to jakieś 7.5€ .Stodoła to jakaś porażka patologia totalna tak mówią koordynatorzy...

Słoneczko:-)

Pracuje w sadzie zbieram jabłka praca Oki sadownik też.Pogoda póki co ładną ale warunki w jakich śpimy to porażka hotel robotniczy z lat 70tych brud smród.Koordynator zero kontaktu nie odbiera mało kiedy odpisuje na SMS...

Kowal

Widocznie jak zasłużyłeś to i dostałeś po mordzie.. :) pewnie za nic Cię wyrzucił :) :) :) :)

Adrianna i Patryk

A my jesteśmy super zadowoleni. Pracujemy przy pakowaniu artykułów spożywczych. Godziny są, zakwaterowanie blisko. W pracy spoko atmosfera. Czasami na magazynie trochę ciepło no ale taka pogoda. Koordynatorzy spoko, reagują na czas i mają czas jeśli są jakieś pytania. Polecamy :)

Zaskoczony kandydat
@Adrianna i Patryk

To bardzo ciekawe, ponieważ z tego co mi wiadomo to te osoby nie zdecydowały się na wyjazd po przeczytaniu opini na temat owego biuta :)

Tarabas
@Adrianna i Patryk

Czy możesz wysłać mi kontakt na agneturu Chciałbym tam pracować dzięki e-mailowi petanpp@seznam.cz

Egypte

Ab oost jest to również dobra firma . Mają różne oferty pracy również dobre. Największy problem to ludzie którzy przyjeżdżają do pracy do Holandii . Większość bez znajomości języka bez wykształcenia bez kultury i wielkie oczekiwania . Młodzież po podstawówkach i pijani dorośli .

@Egypte

Nie tylko pijani, ale i przede wszystkim naćpani.

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau