Tqs-Rs Sp. z o.o.

Tychy

Tqs-Rs Sp. z o.o.

Opinie o Tqs-Rs Sp. z o.o.

Joanna

Obecnie firma Tqs-Rs poszukuje pracowników na wolne stanowiska w firmie takie jak kontroler jakości oraz pracownik serwisu. http://tqs-rs.eu/pl/praca Czy ktoś z Was aplikował już na stanowiska wymienione powyżej? Może są tutaj użytkownicy, którzy pracowali już na tych stanowiskach i mogą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tymi stanowiskami? Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

@Pedro
@Joanna 06.06.2018 12:37

To stare ogłoszenia od zawsze są na ich stronie.

anonymous

Cisza tutaj ostatnio...

anonymous

Powiecie mi cos o tyn pracodawcy?

Joanna

@Pedro możesz napisać jaśniej dlaczego właśnie tak uważasz? Nie widać w sieci żadnych informacji o trudnej sytuacji finansowej firmy. Co więcej - na stronie internetowej Tqs-Rs można znaleźć oferty pracy np. na stanowisko kontrolera jakości. Jednym z wymagań jest znajomość rysunku technicznego - co dokładniej to może oznaczać?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Tqs-Rs Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Tqs-Rs Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Pedro
@Administrator 17.02.2018 09:29

Bankruci

Patyk

Czy ta firma w ogole jeszcze dziala?

krawaciarz

pracowałem u nich w Solarisie,kantuja na kasie i godzinach,babki z biura sa niekompetentne,nie polecam tej firmy

Marcin

Pracuję u nich już czwarty miesiąc na zlecenie i jestem bardzo zadowolony. W VW zgłaszam przyjście i wyjście ze stanowiska pracy i nie ma problemów z rozliczeniem godzin... ale faktycznie trzeba mieć trochę oleju w głowie i pilnować swoich spraw, bo za rączkę nikt tam nie prowadzi. Praca bardzo przyjemna i fajna, obsługa bardzo miła i pieniądze też przyzwoite. Bardzo polecam.

maciek

Pracowałem u tych gnojków w vw przez miesiac, dostałem 850zl mniej niż powinieem.omijac tą firme szerokim łukiem!!

j4509

jebane huje co kantuja na kase... Ruda zawsze kurwa cmiki pali i nic nie robi a ja zabierdalac musze z tym kosekm, maszynami i innymi gównami. Nie polecam. CHAMY!!

Ralfi/79

Nie polecam. Umowy wyłącznie zlecenie. Kantują na godzinach. Bardzo długo czasem po 2 miesiące trzeba czekać na swoje pieniądze. Gdy zatrudniają to są mili i sympatyczni a gdy pojawiają się problemy przy rozliczeniu to chamscy i agresywni.

Zostaw opinię o Tqs-Rs Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tqs-Rs Sp. z o.o.