AGRO-SERVICE Piotr Kulak

Katowice

Opinie o AGRO-SERVICE Piotr Kulak

grazia

zapiepszasz jak osioł za 600 złotych za każdy wolny dzień zabiera 30 zł masz do sprzątania 1000 metrów kwadratowych dziennie chodzi o uniwersytet śląski fillia chorzów koordynator wielka pani ( usunięte przez administratora ) pomiata ludzmi chyba że jesteś jej pupilen to robisz co chcesz oszukuje na każdym kroku a o środkido sprzątania lepiej sobie kupić bo to co powinna dawać ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest rozcienczane z woda ,,.

Jaga

Oszust i cham. Nic dodać, nic ująć.

montek

nie sądzę, aby to było realne :) i faktycznie wśród podnośników mnotażowych królują

JA

to fajna firma , jak masz komornika lub chcesz zrobic inny przekret to przyjmie cie na czarno lub na umowe fikcyjna , trzeba to gdzies zglosic

lech

To proszę sprawdzić opinie P.R.B. Agro-Service jest to firma matka. Ogólnie to (usunięte przez administratora). traktuje ludzi gorzej niż w kapitalizmie XIX w

karina

Hej ludzie nie podejmujcie pracy w agroserwis,kulak jest oszustem w zywe oczy nie wyplaca pieniedzy i jest nieslowny nadodatek szuka ludzi do pracy za 400 na 800 metrow sprzatania,ham i kretacz

Zostaw opinię o AGRO-SERVICE Piotr Kulak - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGRO-SERVICE Piotr Kulak