Opinie o Concare IT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concare IT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Concare IT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concare IT w Warszawa

~John _Doe

Dlaczego komentarz @Były został wymoderowany?

Aneta

@dociekliwa zawsze również możesz samodzielnie sprawdzić Krajowy Rejestr Sądowy. Tam uzyskasz informacje na temat statusu prawnego firmy. O jakich fikcyjnych informacjach widniejących na stronie wspominasz?

Były

Firma jeszcze troche będzie istnieć. Radziłbym sie zastanowić nad jej wyborem,(usunięte przez administratora)

Aneta

@dociekliwa firma jak najbardziej istnieje. Polecam zapoznanie się z jej stroną internetową: http://concare.net/pl/

dociekliwa
@Aneta

Wolałabym żeby nie odpowiadała osoba będąca redaktorem serwisu gowork.pl. @Aneta - ma Pani pełnomocnictwo jakieś czy coś. Z tego co widzę, wspomniana strona zawiera sporo fikcyjnych informacji...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
dociekliwa

Ooo? To ta firma jeszcze istnieje? A klienci są, czy jest tak, jak było?

Aneta

@Mariusz Bodal również pozdrawiam :) Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby podpowiedzieć kandydatom jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Pamiętacie jakie pytania padły podczas Waszej rekrutacji?

Aneta

@Mariusz Bodal na stronie firmy można znaleźć bezterminowe oferty pracy do Działu IT, Sprzedaży i Kontaktu z Klientem. Praca w jakim charakterze Cię interesuje? Próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz na stronie firmy: http://www.concare.net/

Mariusz Bodal
@Aneta

Dziękuje za odpowiedź. Chciałem zostać office menadżerem, uwielbiam zapach świeżo mielonej kawy i pogawędki w międzynarodowym towarzystwie. Pozdrawiam serdecznie :)

Michał Gorzkowski

Są już nowe oferty panie Mariuszu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną - firma prężnie się rozwija i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie

Mariusz Bodal

Bardzo szkoda, że nie ma ofert pracy. Słyszałem, że swietni menadżerowie pracują

nana

Nie polecam za to jak traktowany jest pracownik. Ale kto chce to proszę bardzo :)

Zenek

Firma prężna i z tego co wiem to super , szkoda że nie ma żadnych nowych ofert pracy. Chętnie bym zmienił pracę. A może ktoś wie czy są przyjęcia to proszę o info?

mok

no taka jest prawda ze najlepiej to jest samemu zoabczc i sie przekonac jak jest mam racje? teraz ejst szansa bo rekrutuja

karton

Czy mógłby ktoś się podzielić informację na temat godzin pracy w tej firmie (chodzi mi o helpdesk/i IT z różnymi językami)? Wiem, że są zmiany nocne i popołudniowo ale chodzi mi o bardziej konkretne informacji. Czy najwięcej pracy jest na ogół w godzinach biznesowych (8-16/9-17)? Będę bardzo wdzieczny za informacje.

MMM

Concare to bardzo fajna firma, mialem przyjemnosc tam pracowac 3 lata i polecam. Bardzo przyjemne miejsce pracy i swietni ludzie.

Parobek

Firma sie rozwija - prosze cie XDDDDD

Weronika.... Zobacz mój poprzedni komentarz :(

heh

Chyba jedynie Ducha Świętego w tym swiatłym gronie zabrakło, bo najwyraźniej jeżeli firma już kogokolwiek zwalnia to tylko za niewinność ;)

PandoraNoMore

W tej firmie na ludzi niczego nikt nie stawia.

ana

A czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku IT Supporter lub IT Customer Supporter z językiem obcym (inny niż angielski)i chce się podzielić wrażeniami? Na stronie firmy widzę rekrutację na te dwa typy stanowisk - czym one tak naprawdę się różnią?

Bolek

Jasne, że można negocjować :) Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Concare IT - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concare IT?

Kandydaci do pracy w Concare IT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concare IT
1.9/5 Na podstawie 131 ocen.

Concare IT