Opinie o Concare IT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concare IT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Concare IT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concare IT w Warszawa

Bolek

Tyle ile sobie zażyczysz

mozeja

Czy coś nowego ktos jest w stanie napisać ? jakie zarobki min oferuja ?

mozeja

Czy coś nowego ktos jest w stanie napisać ? jakie zarobki min oferuja ?

pax vobiscum

I w drugą stronę też , ludzie chcą dojrzeć coś w szefostwie :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
daaawny pracownik z pierwszej ekipy

Mimo iż już nie pracuje od ponad roku to i tak polecam firmę choćby dla świeżych osób w trakcie lub po studiach - aby nabrać doświadczenia a branży i w kontaktach międzyludzkich. Można szlifować języki i wysępić szkolenia. następnie z pakietem doświadczeń wyfrunąć za lepszym pieniądzem. Pozdrawiam

superoffice

Jaki superoffice taki szef, a jaki szef taka firma :)

M.

Pozytywnych opinii jest dużo. Są też opinie krytyczne, z których każdy powinien wyciągać wnioski. Zdarzają się jednak opinie tylko i wyłącznie negatywne, które nie są w jakikolwiek sposób konstruktywne. Zazwyczaj są to opinie ludzi, którzy są kompletnie bierni jako ludzie. Swoją postawią pokazują, że nie chcą aby cokolwiek zmieniło się na lepsze. Najdziwniejsze jest to, że nawet nie próbują zmienić niczego dla samych siebie. Po prostu obserwują i wydają niesprawiedliwe opinie, często szkodząc innym, w tym sobie. Tak jest w każdej grupie - czy to w pracy czy wśród znajomych.

kiki

Negatywne komentarze i tzw. Hejty już pokasowane ?

M.

W trakcie procesu rekrutacyjnego dowiesz się wszystkiego o firmie, a my tego co powinniśmy o Tobie. W Concare pracują osoby z bardzo zróżnicowanym doświadczeniem, więc każdy ma szansę się wykazać i nauczyć tego co robimy.

łolaboga

Zrobiliście sobie forum dyskusyjne gdzie pod pozorami anonimowości bawicie się w przepychanki słowne, zamiast dawno temu w ten czy inny sposób rozwiązać problem wewnętrznie co świadczy o atmosferze w firmie (wyraźnie widać polaryzację zespołu(ów)) Czytając powyższe wpisy Drogi Kandydacie wycignij średnią, a Wy, wstydźcie się!. W każdej z tych opinii/polemik jest gdzieś prawda natomiast z zawartością procentową może być różnie - w zależności od położenia osoby opiniujcej w przedziale. Komu poleciłbym pracę w Concare? 1) General IT, Retail IT: osoby mające jakieś podstawy znajomości technologii Microsoft (AD, exchange, w7/w8, etc.), LAN/WAN i/lub PoS 2) CRM: 1)+ bazy danych + programowanie Jest możliwość podłpania dodatkowych szlifów w/w tematach. Jeżeli jesteś doświadczonym/doświadczoną osobą z klilkuletnim stażem moim zdaniem szukaj bardziej wymagajcych stanowisk. Co do atmosfery: jak w każdej firmie są osoby z którymi można współpracować jak i takie z którymi się nie da, "wporzo" i kable liczący, że coś ugrają. Generalnie niech pewnym opisem relacji międzypracowniczych będzie cisza w dosyć licznych open space'ach. Co do charakteru pracy: Przygotuj się przyszły Concare'owiczu/czko do naddokumentowania swoich poczynań (może to i życzenie klienta, kto wie) oraz raportowanie (to jakiś konik jest, im wyżej w "hierarchii" tym więcej) , postępowania wg ściśle określonych procedur (czasem mimo ich braku) i stosunkowo dużej ilości czynności komunikacyjnych (pośredniczenie w rozwizązywaniu incydentów) oraz otrzymywania sprzecznych komunikatów (ale to się zdarza wszędzie). Jednostki o dużym współczynniku rezystancji napięcia są prostowane przy pomocy rmail'i. Podsumowując, najlepszym sposobem na sprawdznie informacji jest eksploracja (watch your step ;) ).

były kandydat, obecny pracownik

Rozmowy kwalifikacyjne są prowadzone na bardzo wysokim poziomie i w pełni profesjonalnie. Managerowie dbają o to abyś wyszedł ze spotkania z odpowiedzią na każde postawione pytanie. Nie tak jak w innych firmach: klasyczne gadu-gadu i na razie. Jako pracodawca Concare spisuję się bardzo dobrze. To firma poukładana, mająca regulaminy i procedury, ale tylko doświadczeni pracownicy wiedzą, że firma IT bez tego nie ma szans na przetrwanie. Firma wciąż się rozwija i inwestuje, ciągle dbając o to aby wszystkim (ok. 130 osób) pracowało się komfortowo i przyjemnie (dużo przestrzeni, cicho, wygodne fotele, duże biurka, najnowszys sprzęt, wyposażone kuchnie itd). Są takie działy jak: IT General, It Retail, Internal IT, Oprogramowanie, CRM, Solutions, Marketing, Sprzedaż, Microsoft, Administracja, HR, Księgowośc i kontroling. Praca konsultanta IT wiąże się z wyjazdami w EU lub pracą w systemie zmianowym (nie jest to poki co duze zapotrzebowanie). Kontroling i księgowość rowniez mogą liczyc na wyjazdy (Dania). Firma jest młoda, więc głodne kawałki o tym jak się tutaj robi kariere odpieram bez zastanowienia.To logiczne ze mozliwosci rozwoju są (droga ekspercka jak i managerska), tylko wiecie co? Trzeba po prostu chcieć, a jak się lubi to co się robi to droga rozwoju może być samą przyjemnością, czego wszystkim, również hejterom, życzę!

mmmmmmm

Nie, nie tylko to się liczy. Pracujesz dla siebie i dla firmy w której pracujesz. Jeśli uważasz swoja pracę za denną może powinieneś poprosić o więcej zadań, wziąć na siebie coś więcej, przygotować coś poza rozwiązywaniem zgłoszeń, zgłosić swój pomysł na usprawnienie jakiejś kulejącej rzeczy której naprawienie przyniosłoby dużo pożytku dla ciebie i innych. Ktoś wspominał, że firma nadal się rozwija, na tym etapie jest plastyczna, jesli nie widzisz tego, że możesz wnieść swoj wkład w jej rozwój to może pora założyc okulary. Jeśli zamierzasz nadal skupiać się na narzekaniu to może jednak wróc do tematu imprezy - w koncu każdemu się należy chwila integracji poza urlopem.

pati

Znam firmy, które organizują po kilka eventów w roku dla swoich pracowników. Dobrze, że tam nie trafiłeś... bo zaimprezowałbyś się na śmierć, wtedy miałbyś dopiero o czym pisać... Uważasz że praca jest denna, nie realizujesz się to ją zmień, ktoś inny chętnie zajmie twoje miejsce. To proste, samo życie. Nie rozumiem tylko po co te złośliwości, z takim nastawieniem daleko nie zajdziesz, trochę więcej optymizmu i wdzięczności a świat dookoła będzie piękniejszy :) Powodzenia!

Tom

Zgadzam się z opinią john_doe! Jeszcze jakiś czas temu było zarówno wsparcie jak i pomysł na firmę Concare w Polsce, obecnie warszawskie biuro traktowane jest jak folwark pod duńskim zarządem. Z punktu widzenia Zarządu, Polacy na niczym się nie znają, a ich jedyna wartość to niskie pensję w porównaniu do duńskich... Praca w niektórych działach na pewno dobra na początek. Dla osób, które mają wyższe oczekiwania co do swojej kariery oraz ambicję i kilkuletnie doświadczenie w danym zawodzie... niestety rozczarowanie.

pati
@Tom

Wręcz przeciwnie! Urocze ;-)

it

z ogloszenia na pracuj oferujemy: "Well equipped kitchen with various delicious coffee, tea and endless supply of milk." Total porażka...

k

Napisz maila ze swoimi pytaniami do kogoś z superoffice, adresy są na stronie Concare. Sam ocenisz. Tutaj wyważonych opinii nie znajdziesz.

superoffice

A jak jest w dziale superoffice ? niedawno na jednym z portali widziałem ogłoszenie na junior CRM admina. Może ktoś się odnieść ?

G.

Pracuję w Concare prawie rok. Odnoszę wrażenie, że większość wpisów to zwykła złośliwość. Nasi konsultanci to zazwyczaj jeszcze młode osoby, wielu z nich nie miało doświadczenia w innych firmach. Nieraz byłam i jestem świadkiem ich roszczeniowego podejścia i totalnego braku umiejętności komunikowania się. Reprezentują postawę pod tytułem: „ brać, brać i żądać jak najwięcej”, zanim jeszcze zdążyli pokazać, co potrafią i udowodnić, że mają potencjał, aby stać się wartościową częścią naszego teamu. Na szczęście mamy też wiele naprawdę fajnych osobowości, z ‘’normalnym’’ podejściem do życia i ludzi i te osoby są cały czas z nami. Tworzymy dobry team i nikt nikogo nie pogrąża ani na nikogo nie donosi. Jesteśmy młodą firmą, która bardzo dynamicznie się rozwija, co sprawia, że wszyscy możemy w tym rozwoju uczestniczyć i przyczyniać się do tworzenia dobrego środowiska pracy i ugruntowania pozycji Concare na polskim rynku. Współpracujemy z ludźmi ambitnymi, którzy są gotowi dać coś od siebie i tym samym nie ryzykować niczego prócz bycia docenionym! Jeżeli chcesz mieć wszystko podane na tacy, to nie jest to miejsce dla ciebie…

zainteresowana

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat pracy w księgowości w Concare? jak jest? w ogłoszeniu jest o wyjazdach slużbowych etc.

user

na początku było naprawdę super ponad rok temu - 13 pensja itd. teraz porażka...

nick

Praca jak praca. Ja już pracowalem podobnie i nie ma rewelacji ale nie jest gorzej niz u innych. Nawet glupia kawa jest lepsza niż w większosci firm. Niezadowoleni sa wszedzie i u nas też.

Zostaw merytoryczną opinię o Concare IT - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concare IT?

Kandydaci do pracy w Concare IT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concare IT
1.9/5 Na podstawie 131 ocen.

Concare IT