Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Ehh

Dlaczego tylu kluczowych pracowników z H1 się zwalnia?

Hwc
@Ehh

Zwalniają się bo mają lepszą pracę, czy to tak trudno pojąć. Jeśli jesteś wieloletnim pracownikiem a pracodawca Cię nie docenia to albo słabo się starasz albo za bardzo się starasz i pracodawca myśli że może robić z tobą co chce.. smutne ale prawdziwe na szczęście na balexie świat się nie kończy i jak jest okazja to warto z niej skorzystać, nie zawsze pieniądze są przyczyną zmiany pracy, nieraz wystarczy zmienić otoczenie i człowiek lepiej postrzega świat i pracodawcę a balexie to take samo (usunięte przez administratora)jak gdzie indziej nie śmierdzi dopuki wnie nie wdepniesz.... Temat rzeka szukać pracy tam gdzie lepiej na bok sentymenty....

Do Ehh

Ehh Bo w Balexie wypłaty zatrzymały się w 2010r ;), podnieśli godzinówke a odebrali pracownikom stawki akordowe, czyli tyle co zarabiałeś 10 lat temu zarabiasz teraz, no niestety 100zł dziś a w 2010r. to była różnica.

Jedynym plusem w ostatnim czasie jest nowy kierownik który stara zmienić coś w tej firmie na dobre a poza tym to tez miły „normalny” człowiek

Olo

A o jakim kierowniku mowa bo troche ich tu jest?

Aktualność
Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Wszystkie aktualne oferty znajdują się na portalach rekrutacyjnych http://www.olx.pl pracuj.pl oraz w zakładce "o nas" na stronie http://www.balex.eu
Zapraszamy szczególnie osoby z wykształceniem i doświadczeniem mechanicznym. Poszukujemy osób na stanowisko MECHANIKA w Dziale Utrzymania Ruchu zarówno do naszego zakładu produkcyjnego w Bolszewie jak i w Tomaszowie Mazowieckim.

Pan rekruter sympatyczny, natomiast kierowniczka pionu produkcyjnego starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania. Sama rozmowa przebiegła raczej profesjonalnie jak na standardy: Opis struktury firmy, stanowiska, pytania techniczne(z zakresu poliuretanów) a także krótka rozmowa w języku angielskim. Na minus można poświadczyć brak odpowiedzi po ponad 3 tygodniach(co było zapewnione).

Pytania branżowe(podczas telekonferencji z kierownikiem z Tomaszowa), krótka rozmowa w j. ang.

Leszno

Fajny ten nowy kierownik

Gosc
@end

O jakim kierowniku mowisz ??

Kolo

Co taka cisza na forum, czyżby boicie się pisać bo pracodawca przeczyta?

@Kolo

Conajmniej kilka moich komentarzy zostało usuniętych, więc po co się produkować?

Stop

Chodzisz szukasz dziury w całym zamiast chwalić ludzi że to jedzie bo to dzięki nimi na pewno nie tobie to jeszcze pretensje wielkie. Zastanów się jak zarządzana jest ta firma i co proponuje skoro nie ma chętnych do pracy.

Prawo
@Stop

Zarządzana jest bardzo dobrze, mało ludzi niskie zatrudnienie a jedzie, produkujemy duże ilości, a ludzie pracują za miskę ryżu i są zadowoleni że mogą robić po 10,12, godzin....

@Stop

Proces rekrutacyjny dla pracowników, którzy aplikują na produkcję przebiega sprawnie i jest prowadzony zgodnie z zapotrzebowaniem firmy. Nowi pracownicy produkcji rozpoczynają pracę od umowy zlecenia przez pierwsze 2 tygodnie, następnie otrzymują umowę o pracę na okres próbny. Jeżeli ma Pan/Pani konkretne pomysły na benefity lub poprawę warunków pracy prosimy o zgłoszenie bezpośrednio na adres praca@balex.eu, chętnie zapoznamy się z sugestiami pracowników.

@Prawo

Planowanie produkcji odbywa się zgodnie ze wskaźnikami efektywności i wydajności poszczególnych linii produkcyjnych. Jeżeli praca wykonywana jest ponad standardowy nominał 8 godzin dziennie, jest rozliczana zgodnie z kodeksem pracy jako nadgodziny. Jeżeli zaobserwował Pan/Pani jakieś uchybienia związane z bezpieczeństwem pracy lub przepisami kodeksu pracy prosimy o informację na adres praca@balex.eu

Reddd

Jeden operator i młodszy na stanowisko profilarek z czego jeden zjarany i nabity że o Bożym świecie nie wie... Brawo oby tak dalej do pierwszego wypadku i wkoncu może zarząd się zmieni.

Jarak
@Reddd

Masz rację lepiej jak dwóch operatorów zjadanych i na bitych wtedy robota płynniej idzie no i reklamacje ciekawsze...

@Reddd

W Balex Metal przestrzeganie przepisów BHP jest egzekwowane na wszystkich odcinkach produkcyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby praca przebiegała w sposób gwarantujący bezpieczeństwo pracowników. Dlatego są przeprowadzane regularne szkolenia w tym zakresie, a poszczególne stanowiska pracy podlegają analizie i monitoringowi. Jeśli posiada Pan/Pani informacje o jakichkolwiek uchybieniach, prosimy o bezpośredni kontakt na adres: praca@balex.eu , abyśmy mogli zweryfikować przytoczoną sytuację.

Omg

Jechać nawet po 5 na zmianie bo ja tak chcę.

Jo
@Omg

Jak się dajecie (usunięte przez administratora) to tak jest kierownik się musi wykazac

Yo
@Omg

Jak będę chciał to i we 4.

@Jo

Potem się dziwią że nikt do roboty przejść nie chcę. Ludzie się śmieją z tego co im tu na start proponujecie.

Elektomechanik

Podobno na produkcji można więcej zarobić niż na utrzymaniu ruchu, czy to prawda, czy plota niech ktoś się wypowie bo mam dylemat na jakie stanowisko aplikować

Endrju
@Elektomechanik

Najwięcej dają na cieciówie i nie ma wiecznie problemów

Elektromechanik
@Endrju

Na portiera jestem jeszcze za młody ale w przyszłości na pewno aplikuje jak mi się znudzi UR

Tak..można...ale...
@Elektomechanik

Można jak zrobisz 260 godzin.

Izoludek

#balexmetal proszę przestańcie zwalniać ludzi z biura bo w Izopanel nie ma juz miejsca!

Jacek
@Izoludek

Rób śniadanie zaraz idziesz do pracy w fabryce konserw!

Jacek

Z twoją starą?

Jak się miewa covid-19?

start
@end

miewa sie

Pepa

Pracujemy w maseczkach od jutra

Spedyszyn

Dziś BMW na spedycje tiry ładować albo bez premii haha

h4

Andrzej potrafi przekonać lud, 150 plus i drożdżówka do tego...

hala4
@h4

Ukraińscy operatorzy szybko nie dojada to trzeba kupic ludzi bo nie ma kto robic a zamówień dużo teraz jak dobrze sie pogada to i 2 drożdzówki dadza

Joka
@hala4

Żeby za dużo nie nadawali , a jak dają to potem będą zabierać za byle co , a i po drożdzówkach można dostać mdłości,nie dajmy się kupić za parę groszy niech robią w Kingspanie soboty i niedziele za 40 euro extra ciekawe ilu przyjdzie do pracy

Stop

Pytanie na kogo konto idzie ta Okła dżina co się tak słabo trzyma?

Hala4
@Stop

Na wasz a na kogo. Nawet jak reklamacja będzie to się wydrą że ktoś coś mowił.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Balex Metal Sp. z o. o.?

Szybko komentarze znikają. Żebyście tak samo szybko działali w zakładach .

Pracownik34

Wszystko robią żeby nie było komentarzy które przeszkadzają i stawiają świetnych w złym świetle. Jak pracownik potrzebuje coś to się nie doprosi ale jak oni potrzebują to Ci wszystko dadzą co chcesz.

@Pracownik34

Tak jak jeden kolega z h4 się doprosił o nowe buty?

Brak mozliwosci nie polecam tej firmy chyba ze dasz im 40 % swojej pensji tak jak zabrali mi w kwietniu i w maju dlatego juz mnie nie ma pozdrawiam biuro obslugi i klientów

Jest jak jest. Ciułasz za psie pieniądze a awans to mają tylko wybrańcy. 40% poszło na podwyżki dla kadry zarzadzajacej bo przeciez oni są najbardziej poszkodowani w okresie COVID-u.

szczerze o firmie

Pracowałem tu wiele lat a niedawno rzuciłem wypowiedzenie, w nowym zarządzie prace podjeły osoby zupelnie nie mające pojecia jak przebiega produkcja oraz po hali przechadza sie nowy dyrektor ktory jest zdolny do obrazania pracownikow , nowe chore zasady, traktowanie pracowników przedmiotowo,brak miedzy innymi podstawowych narzedzi pracy jak i obuwia oraz ubrania ochronnego i UWAGA straszenie pracowników zwolnieniami na ''pokaz,, tak by inni pracownicy bali sie o swoja prace, ucinanie premii, oraz brak mozliwosci wykonwywania nadgodzin. Ludzie z tej firmy uciekają, glownym kierunkiem jest PORTA DRZWI , czym nie ma sie dziwić ponieważ są zdecydowanie tam lepsze warunki pracy. Licze na to ze reszta pracownikow sie obudzi i nie da sobą pomiatać, nie życze tej firmie źle, po tylu latach spędzonych tam lecz firma zmierza do upadku ,dopoki nie zmieni sie nastawienie zarządu do pracowników, potencjalnym nowym pracownikom odradzam prace w tej firmie z czystym sumieniem Jest to nienormalne i ciesze sie ze nie bede plywal juz na tym statku, mam nadzieje ze pracownicy sie obudza i zgloszą inspekcji pracy co sie tam dzieje Podzrawiam, kolega z hali 4

Hala4
@szczerze o firmie

Masz rację ludzie nie kompetentni na wysokich stanowiskach albo pracujesz tak jak każą albo wypad tylko nie ma już kto robić. Brak kwalifikacji do zarządzania czas zjeść snickersa bo gwiazdozycie za dużo.

Koronawirus

Czy to prawda, że w zakładzie wykryto koronawirusa?

@Koronawirus

Wykryto. Podobno od razu zabrano mu premię więc się obraził i poszedł na L4

theEndIsNigh

Ktoś z biura?

Owad
@Koronawirus

Nie ma wirusa w zakładzie. Ktoś już usunął mój poprzedni wpis. Korona to jedna wielka ściema.

Wodzirej
@Owad

Nie ma wirusa na firmie przecież to nie wesele że się można zarazić.

Y
@Wodzirej

Na Balexie nie ma korona wirusa za to panuje sraczka, ludzi się nie szanuje i zwalnia a potem jak jest potrzeba to wykorzystuje się tych co jeszcze zostali dając im zarobić parę groszy po godzinach,a jak nie zostaniesz to ci grożą ...

Nasza Szkapa
@Y

Zdziwiony od zawsze tak było i zawsze tak bedzie. SZtuka to sztuka ludzie sa to macie robic nikogo nie interesuje ze wiekszość to statyści

Halo
@Nasza Szkapa

Tak jak napisał jeden wyżej, zawsze tak tam było w tym zakładzie, to praca za najniższą krajową, nic się nie zmienia i nie zmieni nigdy, to Ty możesz zmienić pracę, szkoda czasu tam siedzieć i się kisić. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.