Opinie o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Balex Metal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Balex Metal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balex Metal Sp. z o. o. w Bolszewo

Co tam w balexie były jakieś podwyżki wkoncu? słyszałem że się coś zmienia po sprzedaniu firmy czy to prawda ? ??? !!!

Sąsiad

Podwyżki są od 100zl do 500+ brutto

@Sąsiad

Czyli Stary pracownik dostał najmniej a młody 500 + ? Słyszałem że hala nr 4 napisała odpowiednie pismo do zarządu?

Góral z Bieszczad

Witam, Mam do Was pytanie. Czy dyrektor Miedziński pracuje jeszcze w Balex Metal?

Koks
@Góral z Bieszczad

Nie pracuje

Góral z Bieszczad
@Koks

Od kiedy? Co było przyczyną, że odszedł?

Nie odszedł, został zwolniony
@Góral z Bieszczad

Lux

Pinki

Pani Agnieszko.Merytoryczna dyskusja hmm...a co Pani Powie na słowa Pana dyrektora Andrzeja P. "Jak sie nie podoba to niech spier..." tak obecni ludzie odpowiedzialni za kontakt z pracownikami i merytoryczną dyskusje traktują pracowników.zapraszam Panią do merytorycznej dyskusji z kilkoma osobami "na stołkach " w BM to sie Pani odechce i zrozumie te wpisy i agresję.

Ważne

Zgodnie z art. 23[1] § 4 K.p. w terminie 2 miesięcy od przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę, pracownik może bez wypowiedzenia, za siedmiodniowym uprzedzeniem, rozwiązać stosunek pracy. Rozwiązanie stosunku pracy w tym trybie powoduje dla pracownika skutki, jakie przepisy prawa pracy wiążą z rozwiązaniem stosunku pracy przez pracodawcę za wypowiedzeniem. Jednocześnie zgodnie z § 5 – pracodawca, z dniem przejęcia zakładu pracy lub jego części, jest obowiązany zaproponować nowe warunki pracy i płacy pracownikom świadczącym dotychczas pracę na innej podstawie niż umowa o pracę oraz wskazać termin, nie krótszy niż 7 dni, do którego pracownicy mogą złożyć oświadczenie o przyjęciu lub odmowie przyjęcia proponowanych warunków. W razie nieuzgodnienia nowych warunków pracy i płacy dotychczasowy stosunek pracy rozwiązuje się z upływem okresu równego okresowi wypowiedzenia, liczonego od dnia, w którym pracownik złożył oświadczenie o odmowie przyjęcia proponowanych warunków, lub od dnia, do którego mógł złożyć takie oświadczenie.

Zenek
@Ważne

Czy to oznacza ,że teraz w ciągu 2 mies. można złożyć wypowiedzenie z 7 dniowym okresem wypowiedzenia ?

Pan rekruter sympatyczny, natomiast kierowniczka pionu produkcyjnego starała się być miła, jednak czuć było oschłość i apodyktyczność podczas spotkania. Sama rozmowa przebiegła raczej profesjonalnie jak na standardy: Opis struktury firmy, stanowiska, pytania techniczne(z zakresu poliuretanów) a także krótka rozmowa w języku angielskim. Na minus można poświadczyć brak odpowiedzi po ponad 3 tygodniach(co było zapewnione).

Pytania branżowe(podczas telekonferencji z kierownikiem z Tomaszowa), krótka rozmowa w j. ang.

Leszno
Gosc124

Cześć i czołem moi mili, Byście dziś się nie nudzili- To historie powiem taka, Że dyrektor to (usunięte przez administratora) Czepia on się wciąż wszystkiego I sam nie wie dlaczego. Dzięki niemu na produkcji Juz niedługo braknie ludzi. Lecz spokojnie moi drodzy On dwie linie sam obskoczy On posprzątać, pozamiata Bo to złota jest Zawada. Wszystkie płyty które zrobi- Złotym Laurem przyozdobi. Wtedy nikt nie powie "brudno" Lecz ze balex firma cudna.

Bartek

Dzień Dobry, mam zamiar składać podanie do firmy w Tomaszowie. Ostatnio od znajomego dowiedziałem się że m-c czerwiec jest rekordowy pod względem złożony wypowiedzeń ze strony Pracowników zarówno na produkcji jak i także na magazynie. Czy obniżyli płace? czy wydarzyło się coś innego? Czy ktoś z pracujących tam osób może udzielić za pośrednictwem tej strony jakiś cennych wskazówek? z góry będę wdzięczny. Pozdrawiam

Kretyn
@Bartek

Wszystko gra robota złota,kasa spoko 1900zł ludzie zadowoleni

JJJLB
@Bartek

W czerwcu rzuciło papier chyba z 10 osób. Wnioski wyciągnij sobie sam...

J - nie 23

Proszę o opinie pracowników z TM na temat zmian wprowadzanych przez Panią dyrektor operacyjną. Czy osoba z tak niskimi kwalifikacjami powinna zajmować tak odpowiedzialne stanowisko? Chyba ktoś powinien ją uświadomić, że "lizanie (usunięte przez administratora) już nie wystarczy dla Kingspan'a - w korporacji zawsze chodzi o wyniki, ale te w górę. Bo ww Panią, póki co może chwalić się spadkami.

@J - nie 23

Problemem w TM nie jest pani dyrektor tylko nowy pan dyrektor piastujacy funkcje od dwóch miesięcy. Osoba która nie ma pojęcia co i jak zakład produkuje, ale za to wprowadza terror, bo jest wielkim szefem. Wszyscy pracownicy muszą w jednym czasie ogarniać produkcję, sprzątać, zamistac, polerowac i to najlepiej na dwóch, trzech stanowiskach jednoczesnie. Usiądziesz lub staniesz na minutę dostajesz reprymende, bo nie masz prawa na chwilę oddechu, tylko jak maszyna musisz (usunięte przez administratora) aż padniesz na nos. Takie metody i nie wyszukany język nie najlepiej świadczą o kulturze tego pana. Ludzie się zwalniają bo nie tolerują takiego traktowania za te grosze. Dyrektorzy w tej firmie zmieniają się jak pory roku, więc może warto wziąć sobie do serca, że zarządza się firmą a nie więzieniem czy innym ośrodkiem pracy przymusowej z jakimś motlochem.

Igor

Może nie będzie tak źle?

Gosc

Czas podwyżek w BM! Oczywiście tylko jeżeli chodzi o stawkę za metry. Jedni dostali 0,1grosza co daje 50 zł na rękę miesięcznie a inni dostali nawet 0,7grosza co daje ok 300 zł na rękę na miesiąc. Podobno wysokość stawki zależy od oceny pracownika wystawionej przez mistrzów, według kryteriów tylko im znanych. Nikt swojej oceny nie widział więc nawet nie można się z nią nie zgodzić. Biorąc pod uwagę kto ile dostał, oceny pracowników obiektywne raczej nie były. Pupile dostali kasę a reszta wielkie gów&$#no.

sadistic
@Gosc

Podaj przykłady, który zakład?jaka hala? Bo chyba coś mnie ominęło...

@sadistic

TM to tu takie podwyżki dają,po pierwszej wypłacie się wyjaśniło,ludzie dostali grosze więc rzucają paiery i dziękują za współpracę....

Agnieszka

@Winetu @Niebot Przeważnie "agresja budzi agresję" - może lepsze są konstruktywne dyskusje, z których wyciągniecie przydatne informacje? Zachęcam wszystkich do merytorycznej dyskusji, która nie będzie łamała prawa oraz regulaminu forum. @Boże, widzisz i nie grzmisz, jeżeli widzisz takie komentarze to powinieneś zgłosić je na adres @admin@gowork.pl i administrator forum już się tym odpowiednio zajmie. A na marginesie przeczytałam własnie sobie że firma Balex Metal poszukuje nowych pracowników na rożne stanowiska- czy ktoś odbył już rozmowy na temat warunków pracy ?

Boże, widzisz i nie grzmisz

@Agnieszka @Gowork - "To niezgodne z naszym regulaminem" - Drogi Goworku, jeśli zauważyliście, że ktoś łamie nie tylko wasz regulamin, ale również prawo, to PONOSICIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA UDOSTĘPNIANĄ W INTERNECIE TREŚĆ! (art. 14 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm. – zwanej dalej Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną)). Jeśli cos jest niezgodne z waszym regulaminem lub ktoś łamie prawo pomawiając i znieważając z imienia i nazwiska inną osobę to usuwajcie takie treści. @Agnieszka jak u Ciebie z przestrzeganiem prawa?

Winetu
@Boże, widzisz i nie grzmisz

A co prawda w oczy kole?

Niebot
@Winetu

Tu nie chodzi o to co kole w oczy tylko o łamanie prawa. Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

@Niebot

Podobno wolność słowa... w Polsce?

Niebot
@Winetu

Wolność słowa nie oznacza zgody na ubliżanie, inwektywy i pomówienia. Przed takim zachowaniem prawo chroni i nie stoi to w sprzeczności z wolnością słowa. Rozumiem, że chcesz żyć w państwie, gdzie każdy każdego może obrażać i znieważać. Jeżeli są konkretne zarzuty do danej osoby to należy temat załatwiać z udziałem pracodawcy czy instytucji prawnych a nie obrzucając inwektywami anonimowo na forach...

@Niebot

Niestety w takim państwie żyje a gowork jest tego przykładem jak i telewizja,sejm senat, Facebook itd... niepodobna ci się to nie czytasz lub nie oglądasz wolny wybór,a karać kogoś za prawdę,prawdy niema tylko są różne opinie na temat różnych spraw,każdy ma prawo pisać co chce a i tak wygra silniejszy,lub wyżej postawiony.... Temat rzeka.... zaparz sobie ziółek i się nie denerwuj...

Agnieszka

@Gosc, a jak atmosfera pracy w Balex Metal? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @sadistic, a czy Ty pracujesz w Balex Metal? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @J-23, bardzo Cię proszę, wypowiadając się na forum nie używaj imion i nazwisk wskazujących na konkretne osoby trzecie. To niezgodne z naszym regulaminem. @Zibi, Ciebie również proszę o przestrzeganie naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum.

J-23

Generalnie ta firma to jakieś wielkie nieporozumienie ,ciekawe jak najlepszy dyrektor się odnalazł w nowym szefostwie ,pewnie im kitów nawciskał i dalej w okularach zerówkach chodzi ten nasz A Piesiak .A to że wałki kręci to na bank teraz ma pole do popisu nim nowa miotła zobaczy o co chodzi .Dziwie się ludziom co chcą tam prace podjąć i pracują obecnie przecież jest tyle pracy lepszej i lepiej płatnej . Przyszłość firmy w Ukraincach he he.

Zibi
@J-23

Coś Ci się pomieszało od tego słońca w majówkę. Nie widziałem na hali ani jednego Ukraińca. Za to widziałem kilku narzekających, którzy piep..., że gdzieś indziej jest lepiej i więcej płacą, ale jakoś nie zmieniają pracy, bo nikt ich nie chce przyjąć. Też bym nie przyjął takich papraków, którzy tylko narzekają, a nie robią i inni muszą za nich zapier... Jak Ci się nie podoba to wypie... Balex to nie więzienie. Może to nie raj, ale da się pracować.

Witold

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Witold

Cały czas prowadzi rekrutację,jak chcesz się pomordować to zapraszamy!!!

Zapraszamy do cyrku

PRACOWNIK TM4321

Ludzie zbierzmy sie teraz jak pani Dyrektor przyjedie i zawalczmy o nasza wyplate . Razem mozemy wszystko . A jak sie nie uda to dla pokazania naszej sily weźmiemy sobie wolne na kilka dni i od razu GORA zmięknie. Wszystkich nie zwolnia przecież

Jedziemy z ciotami
@PRACOWNIK TM4321

Nigdy się to nie uda! Ci co rzucili papiery to widać że mają jaja, a reszta to pipy i gimbusy co mają mleko mamy pod nosem. A przy okazji pozdrawiam półtora metrowego i Napoleona oni dadzą radę na dwie linie, joł madafaka

Ekipa sss
@Jedziemy z ciotami

A czy mowa tu o "Zielonym skur..."Najwiekszej ciocie podpierdalaczowi który całe życie spędza pod biurkiem.......???

Kingspan
@Ekipa sss

Dokładnie tak buhaha

Zdj
@Jedziemy z ciotami

A czy ty też rzuciles papiery? Czy jesteś pipą kozaku jak reszta hmm? Mocny w necie piz&$@da w świecie.

TH2
@Zdj

Pracowniki - pajacyki... Lepiej wywalczyć stawkę i mieć jaja niż siedzieć cicho na du.pie.

@TH2

Popieram, lepiej być panem w piekle niż sługą w niebie

Chyba odwrotnie...coś Ci się poj**ało

@666

Masz rację 666 trochę mi się przejęzyczyło

PRACOWNIK TM4321

Dzis Wtorek Pani Dyrektor przyjechala i zobaczymy Co zaproponuje .... zobaczymy czy bedziemy sie cieszyc czy Smiać z "Niej "z tym co zaproponuje.... Dzis Z 3 osobami juz rozmawiala ...... Ciekawe czy sie sprzedali .... jak tak to sie bedziemy z nich smiac .... bo tacy pewni ze odchodza ....

Ścienny
@PRACOWNIK TM4321

Jak ich znam to sie sprzedali jak "su.." Ps wiem o kogo chodzi ....

Internety
@PRACOWNIK TM4321

Ty majster a co maja ci niby zaproponować skoro nic nie zrobiłeś w ty kierunku widocznie Ci dobrze z tym co masz a teraz sie zalisz bo nikt z Tobą nie rozmawia widocznie nie jestes taki dobry jak ci sie wydaje i maja cie (usunięte przez administratora) miej jaja jak oni ogarnij sobie robote i tez rzuc papiery no chyba ze jajek nie masz gwiazdo goworka

Onik
@PRACOWNIK TM4321

Narazie jedyną osoba z której sie tu mozna śmiać to jesteś ty placzesz tu ch.j wie po co zdejmij pampersa wytrzyj (usunięte przez administratora) I zawalcz o to sam a nie jak dziecko neostrady wylewasz żale gwiazda w necie piz.a w świecie

Hahaha
@Internety

A co Ty niby potrafisz ???

Coala

Jak bardzo zastraszeni są pracownicy że wolą się zwolnić niż zażądać podwyżki. Absolutny brak zgrania w załodze i antymotywacyjny i niesprawiedliwy, wadliwy system oceniania /brak możliwości odwoławczych, brak punktów dodatnich/ prowadzi do patologizacji stosunków w firmie. Może warto się obudzić i zawalczyć o dobro swoje i swoich rodzin !

@Coala

Dlaczego myślisz że pracownicy są zastraszeni? Odchodzą bo wiedzą że nie dostaną więcej pieniędzy. Firma jest na finiszu sprzedaży która została odroczona z powodów znanych tylko "górze" i tak naprawdę nie ma do kogo iść po podwyżkę. A szef chce sprzedać firmę i ma gdzieś zarobki pracowników.

@Coala

A patałachy które pracują w balexie za 1800zł, to są patałachy które nic nie potrafia i dobrze o tym wiedzą że nimi są. I mają problem ze znalezieniem gdzie indziej roboty. Pracuję tam kilkanaście lat (nie w biurze) widzę kto tam pracuję i wiem co piszę.

@Ozzy

Ozzy szukaj pracy jak jesteś taki dobry fachowiec,szkoda czasu marnujesz się w firmie,w Tomaszowie jest wiele miejsc pracy, znajdź lepszą robotę i daj ludzią pracować za 1800 skoro im tak dobrze,a nie piszesz że są patałachami trochę szacunku dla swoich pomocników operatorzyno...

@Patałach

Ty jakbyś był inteligentny to byś wymyślił ze pisałem o Bolszewie ale widzę że i u was takich też patałachów nie brakuje

@Ozzy

W takim razie zapraszam do Tomaszowa tu roboty jest,ja to patałach to nie myśle

@Patałach

Dlatego zarabiasz najnizszą krajową i jesteś szczęśliwy ze ktoś ci wogóle płaci.

@Ozzy

Lepiej za 1800 pracować i mieć wszystko gdzieś niż się wkurzyać za parę groszy więcej,tobie radzę szukaj pracy bo za dużo to ci BM nie nadaje,a w końcu jesteś fachowiec, więc znajdź lepszą pracę a nie użalasz się nad sobą i obrażasz innych.

Linia

Niestety ludzie odchodzą z wiadomych przyczyn kasa oczywiście nikt z nimi nie rozmawia bo nie maja im nic do zaproponowania żeby ich zatrzymać zastanawiam sie po co jest w tym zakładzie dyrektor jak on nic nie moze a moze nie chcę???

Onik
@Linia

No niestety maja to w du...e tu niestety jak nie donosisz i nie lizesz row...a to nic nie dostaniesz dwulicowosc jest teraz w modzie co innego trzeba mówić na zmianie a co innego robic i czas zawsze jest zeby posiedzieć pod biurkiem prawda zielony...

Gruby
@Onik

Może ktoś wkoncu zrobi porzadek z tą 1.5m (usunięte przez administratora)i wypedzi go z tego kontenera...

StaH

Witam. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu ? Pensja , nadgodziny?

Lolo
@StaH

Haha tak właśnie! Nic dodac...

Franek

W jakim zakładzie?

Szuli
@StaH

Szkoda gadać! Ludzie uciekają jak zobacza juz cos się tu dzieję naprawde pracowałem i serdecznie odradzam szkoda czasu. Jesli chcesz pracować za (usunięte przez administratora) i miec za kierownika człowieka od którego wiesz pewnie więcej ta praca jest stworzona wrecz dla Ciebie.

Agnieszka

@Gosc, młodzi ludzie też muszą dostać szansę zdobycia doświadczenia zawodowego. Sprawy prywatne nie muszą mieć przełożenia na sprawy zawodowe. Czy oprócz wieku pracowników możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Balex Metal? @Ios, jak długo pracujesz w tym miejscu?

Tomi
@Agnieszka

Wystarczy poczytać komentarze poniżej i uzyskasz wszystkie odpowiedzi na pytania 90% tego co jest tam napisane to prawda niestety.... a podobno obozów już nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 12 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.