Opinie o CTL Logistics S. A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTL Logistics S. A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CTL Logistics S. A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTL Logistics S. A. w Sosnowiec

inik

a co to znaczy "jestem dziobakiem"? czy aktualnie kogoś potrzebują do pracy, bo ja z pewnym doświadczeniem lecz pracuję na umowie zlecenie, a podobno u Was jest możliwość dostania umowy o prace i wysłałem cv. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej może paść wiele różnych pytań, ponieważ każdy z rekruterów jest inny. Warto jednak być przygotowanym, chociaż na część z nich, pomożecie mi z tym?

Panowie jak wam nie pasuje 1300zł na start to zawsze zapraszam na jedną nockę orania na CTL MACZKI BÓR tkzw. HAŁDA ,,,, Tam nawet w tygodniu idzie zarobić 2500zł ,,, A ile trzeba się przy tym napierdolić :( ... Panowie nikt nie powiedział że życie będzie łatwe .... A tu kapa :) NIE SPAĆ ZWIEDZAĆ (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

megapala

ja jestem dziobakiem i zarabiam 3 klocki

l

a ile na starcie dostanie maszynista

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w CTL Logistics S. A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. operacyjno- handlowych?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
luk

do specjalista Co do stawki zalezy od doswiadczenia i uprawnien stawka okolo 2000 zł na start z doswiadczeniem .Pracuje ponad 2 lata u nich i jest to firma solidna jak na Polskie warunki !czytam te bajki tutaj to sie mi smiac chce no chyba ze ktos jest lewy to sie mu daje 1300 zl ! zdecydowanie Polecam pełen socjal wczasy pod grusza premie Bony doadatki i nadgodziny !!!!

Pracownik ctl

Uciekac do ctl jak najdalej,zarobki marne(usunięte przez administratora)

Świeżak

Nie wiecie czy nie nie szykuje się jakiś kurs na pomocnika albo maszyniste w ctlu? Moglibyscie tez napisac jakie dodatki ma pomocnik/ maszynista zeby dorabiac? wiem ze jest kilometrowka jakis rozladunek wagonow i w przypadku maszynistów mozliwosć pracy w weekendy za lepsza stawke. jak to jest?

Lojalny pracownik oszukiwany

[usunięte przez moderatora] ,NIE OPŁACA SIĘ ZATRUDNIAĆ W TEJ FIRMIE, CHYBA ŻE 1300ZŁ NA RĘKE KOMUŚ WYSTARCZA NA ŻYCIE I OPŁATY. OCZYWIŚCIE TYRASZ PO 12H W TYM TEŻ NOCKI. NIE PATRZCIE NA LOJALKI JAK CCECIE SIĘ ZWOLNIĆ BO JA SIE ZWOLNIŁEM KAZALI MI ODDAĆ KASE ZA KURS MANEWROWEGO POWIEDZIAŁEM ZE NIEM TAKIEJ SUMY I ŚWIADECTWO PRACY DALI MI NORMALNIE BO MUSIELI Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁEM,NAWT MIAŁEM WYPŁATE ZA TYDZIEŃ PRZEPRACOWANY I MYŚLAŁEM ŻE MI ZABIORĄ A TU NIE DOSTAŁEM PARE GROSZY

manewrowy ctl maczki

Ku zdziwieniu dostałem angaż ze stawka 2000zl brutto a nie tak jak gadała pani [usunięte przez moderatora] 1750zl brutto oczywiscie bardzo sie ucieszylem plus dalej mam te premie po 20% bo z umowa nic sie nie zmienia tylko mam podwyzke z 1400zl brutto na 2000zl brutto. Ale jako z firmy CTL maczki jestem malo zadowolony poniewaz zero kontaktu z nimi i oczywiscie oni nic nie wiedza i wysylaja do mojego kierownika lecz on tez malo wie. Jesli chodzi o zalatwianie jakichkolwiek zaswiadczen czy tego typu to jest na takiej zasadzie ze jak im sie chce i maja humor wiec trzeba sie uzboic w cierpliwosc lub lac [usunięte przez moderatora] te babki ;) Dziwne jest tez to ze na boze narodzenie dostalismy po 350zl bonow a teraz na wielkanoc pytalem pani [usunięte przez moderatora] i dostaniemy 600zl bo zwiazki jeszcze.

ctl chujowa firma

Trzeba sie zgrac tzn wszyscy kursanci i jechac do pani [usunięte przez moderatora] bo tak jak kolega wyzej pisze teraz ma amnezje a na rozmowie mowila ze po zdaniu egzaminu mamy 1750 brutto a teraz jakies jaja wychodza [usunięte przez moderatora]

ctl porazka

moze pip byl bym tym zainteresowany, [usunięte przez moderatora] niema sie co dziwic ze bede co chwile kursy robic bo ludzie beda uciekac,do podpisania lojalki to szybko dali papiery a z angazem [usunięte przez moderatora] tylko kierownik musi ocenic ale moze to czasem wlasnie potrwac do konca umowy.

Jesli chcecie sie przyjac do tej firmy zastanowcie sie a jesli juz jestescie pewni to za okolo miesiac beda przyjecia bo ludzie sie pokrusza,nikt przeciez nie bedzie [usunięte przez moderatora] za 1400zl brutto. U nas na bocznicy sprzataczka nastawni zarabia 1300zl na reke a ja [usunięte przez moderatora] zaledwie 1200zl i to z premiami a jesli wezme l4 premie zabieraja i na miesiac 1000zl. CTL MACZKI-BÓR syf jak kazda inna firma,nie polecam nikomu

Pracownik ctl

dokladnie tak jak mowisz chyba wszyscy dzwonia do pani [usunięte przez moderatora] pytac sie o stawke 1750 brutto tak jak obiecywala ale pewnie kazdemu wciska kit ze po autoryzacji tylko ze u nas na bocznicy wszyscy maja juz autoryzacje ale oczywiscie pani [usunięte przez moderatora] wymyslila bajeczke ze musimy gadac ze swoim kierownikiem i jesli juz wszystko dokladnie sami bedziemy umiec to kierownik moze (ale nie musi) wystapic o podwyzszenie stawki to jest [usunięte przez moderatora] smiech na sali. A niby dlaczego dali umowe odrazu do czerwca? zeby nas przytrzymac z 1400 brutto do konca miesiaca przeciez rownie dobrze mogla dac umowe na okres kursu czyli miesiac jako okres prubny ale [usunięte przez moderatora] szuka naiwnych :/ Wogule ciekaw jestem skad pani [usunięte przez moderatora] wziela 1400zl brutto jezeli w 2012r najnizsza krajowa byla 1500 brutto,pozdro

Manewrowy

Robienie ludzi za idiotów, na rozmowie wstępnej wyraźnie powiedziane przez "Panią" [usunięte przez moderatora] . 1400 brutto na dniach szkoleniowych a po zakończeniu kursu 1750 brutto czyli na ręke tyle samo z premiami.A tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy "Pani" [usunięte przez moderatora] mówi że dopiero taka stawka PO autoryzacji, a o rozmowie na temat wyższej pensji po kursie na manewrowego nagle nie pamięta... Amnezja [usunięte przez moderatora] Nie polecam nikomu ,ja na szczęście mam plany wyjazdu za granicę w niedługim czasie wiec jeszcze chwile mogę zęby zacisnąć...

Maszynista MACZKI BÓR

USZANOWANIE.JA ROBIŁEM W CARGO I MIAŁEM 3500 NA REKE.TERAZ PRACUJĘ W CTL MACZKI BÓR MAM UPRAWNIENIA NA 2 TRAKCJE A WYCIAGAM NA RĘKĘ Z DODATKAMI 4300 DO 4700 MIESIĘCZNIE.JEŻDŻE NA BOCZNICY NA SPALINCE ALE TEŻ NA DRUCIE ALE SĄ TO TYLKO TRASY LOKALNE W PROMIENIU DO 50 KM.NORMA 170H.OGÓLNIE ROBOTA NIEWIELE RÓŻNI SIE OD TEJ W CARGO ALE ZAROBKI ROZNIA SIE DIAMETRALNIE BO JEST MAŁO JAZDY PO BOCZNICY A DUZO SŁUZB NA DRUCIE LOKALNYCH.

pomocnik

kolego ..... śmiech na sali jakie dobre zarobki..... hahahaha 1500 brutto to dobry zarobek chyba niezabardzo.... a dyrektor jak cie skubnie to lepiej bo ma wieksza wyplate!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CTL Logistics S. A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w CTL Logistics S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL Logistics S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL Logistics S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CTL Logistics S. A.
2.8/5 Na podstawie 33 ocen.

CTL Logistics S. A.