Opinie o CTL Logistics S. A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTL Logistics S. A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CTL Logistics S. A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTL Logistics S. A. w Sosnowiec

były

cTL miał opinie dobrego pracodawcy 5-6 lat temu.

Miron

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać o firmie? Nie ma idealnych pracodawców i zawsze może być coś do poprawy? CTL Logistics ma opinię dobrego pracodawcy!!

Ctl zal

Ta firm to syf brud ubustwo. I lamanie prawa na kazdym kroku nie polecam 6 lat tu spedzilem .

były
@Ctl zal

Racja ja spędziłem osiem .Za mojej kariery zawodowej zmienili raz nazwę z reill na logistics z cztery razy adres na pieczątkach od najdroższej ulicy w Warszawie do najtańszej .Ostatni adres to będzie Bór Dolny..Kpina goni kpine firma ledwo zipie..każdy normalny maszynista już dawno odszedł...

Iwona

@maxco rozumiesz przez wyzysk? Dalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w CTL Logistics.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w CTL Logistics S. A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. operacyjno- handlowych?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
max

Dramat ! Naprawdę radzę omijać to (usunięte przez administratora) szkoda zdrowia , wyzysk na każdym kroku !

cśśś

Na pewno taki manewrowy - ustawiacz ma zapewnione stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest w pełni respektowana to nic dziwnego, że ich oferty pracy są teraz tak popularne na rynku. A benefity socjalne?

Ta firma nie da Ci więcej . Maszynista 35 lat stażu 2400 -2500 brutto to coś już znaczy. Praca za osla na wesołej za ustawiacza 2800 brutto. Paranoja ale oczywiście masz nie ograniczone nadgodziny. Zapieprzaj przez 30 dni żeby normalne pieniądze zarobić. Jeśli 1 fizyczny pracuje na 6 biurowych to coś.jest nie chalo z taką firma . Zwalnia się ludzi którzy nie przesadzajac pracują żeby tak de fakto utrzymywac firme a nie nierobow w biurze. Wyslac dyrektorka od przewozow zeby sie troche powyginal i pogimnastykowal podczas przetokow .

Oczywiście że sie zwolnił bo normalny człowiek nie będzie w syfie robił i żeby normalnie zarobił to 30 dni w pracy.Ale za takie pieniądze to chyba tylko desperad albo czyszczenie papierów

Tak jest za niewolnika na bocznicy kwk wesoła . Zapier***aj za 1800 na rękę ladujac węgiel łopata na platformę i zrzucajac 300 metrów dalej. Zatrudnienie za ustawiacza . Zastanówcie się dwa razy nad tą firmą! !!

Misiek

Zaczęły się zwolnienia i jest kapa mieli nie ruszac pomocników i maszynistów.Są dyrektorzy i nie umieją załatwiać przewozów. Jeśli chodzi o kase to jak nie zrobisz godzin to nie zarobisz. Momentami jest tak ze pomocnik zarobi wiecej od maszynisty. W innych placowkach kolejowych zarobek jest ciut lepszy napewno jest lepszy socjal. A jesli chodzi o CTL TRAIN to nie wiadomo czy bedzie istnial do konca roku. Ta firma to jest dobra do czyszczenia papierów. Wiekszosc ludzi siedzi tam z przyzwyczajenia i ogarnia ich strach przed inna firmą. Dyrektorzy weźcie sie do roboty zeby ratować ta firmę i ludzi. Pozatym jest to firma rodzinna

Niewolnick

Omijać szerokim łukiem... Od manewrowego po dyżurnego trochę ponad 2tysie na rękę na Wesołej... Posypał się CTL i ledwo zipie...

Ustawiacz Ctl Maczki Bór/Polaniec

Witam czy może mi ktoś odpowiedzieć jaki macie fundusz socjalny w Ctl Maczki Bór. Ile płacą za wczasy Pod grusza ile na Święta Bożego Narodzenia ile na Wielkanoc. Itp.

Orientuje się ktoś czy na Śląsku jest szansa na prace stanowisko manewrowy + dodatkowo kołowroty ?

balbina
@Tomek

a co to jest " + dodatkowo kołowroty " ???

Wesoła

Pewnie że CTL szuka elektromonterów, dróżników, ustawiaczy i manewrowych...bo wszyscy którzy mieli doświadczenie i znali się na robocie poszli do innych firm..gdzie zarabiają dwa albo i trzy razy więcej..zostali Ci którym mało brakuje emerytury albo młodzi których trzyma lojalka... 7 tys netto na maszynie hahaha tyle to kierownik bocznicy dostaje...kogoś z biura pana prezesa poniosło..takimi bajkami ludzi nie nagonicie do tej śmiesznej firmy...

gość

w utrzymaniu jest jeszcze wakat na kierowniczym czy zatrudnili już kogoś?

Na szczęście były pracownik

Omijać z daleka - teraz zapewne CTL będzie organizował mnóstwo kursów na manewrowych i szukał ustawiaczy bo ludzie zwyczajnie uciekają ! No chyba że ktoś chce zasuwać po 12 godzin na kopalnianej bocznicy za 1500 zł to miejsc będzie duuużo. Nie ma co wierzyć obietnicom i bajkom szanownego pana dyrektora K. , bo mydlenie oczu to jego specjalność - miało być pięknie i kolorowo, kursy, szkolenia, podwyżki a są obcinane premie, nadgodziny, dodatki "bo kryzys i trudności" tylko jakoś po biurach i ich wypłatach tych trudnych czasów nie widać . Wszyscy mają poskładane CV w innych firmach, w każdym miesiącu zwalnia się po kilka osób - TONĄCY OKRĘT , firma bez przyszłości

po

A czy jesy możliwość zatrudnienia się na dyspozytora?

jerr
@po

CTL zatrudnia do dyspozytury w Katowicach. Zgłoś się. Jeśli masz doświadczenie lub wiesz o co biega to Cię pewnie przyjmą.

z kim rozmawiac zeby sie dostac na piaskownie tory lub za mechanika mieszkam od niedawna na borze

zatrudniony w CTL

witam, a dlaczego nie odezwiecie się że chcecie więcej ?

gutek

@inik na ich stronie masz 3 ogłoszenia w tym momencie aktualne: dyżurny ruchu, maszynista oraz ustawiacz,manewrowy więc jeśli coś jest w deseń tego czego szukasz to wysyłaj śmiało cv. Myślę, że warto. I od razu można śmiało mówić o swoich oczekiwaniach w tym określić właśnie rodzaj umowy jaki preferujesz. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o CTL Logistics S. A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w CTL Logistics S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL Logistics S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL Logistics S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CTL Logistics S. A.