Opinie o Kluczewski Marcin Mimar w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kluczewski Marcin Mimar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kluczewski Marcin Mimar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kluczewski Marcin Mimar w Sosnowiec

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kluczewski Marcin Mimar?

Kaczor Nowy wpis

Pracuje w tej firmie dłuższy czas.Praca jest ok nie narzekam. Bardzo cenię Szefa jeszcze takiego nie miałem. Nie mam nic do zarzucenia. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie czego nie rozumiałem to miałem szkolenie do czasu podszkolenia a stawka taka jak była przy pierwszej rozmowie. Polecam pracę w tej firmie.

Trop Nowy wpis
@Kaczor

Ja pracowałem ponad rok żadnej rozmowy kfalifikacyjnej nie miałem.

Alik Nowy wpis
@Trop

Bo niema żadnej rozmowy przychodzisz pytasz i jutro do roboty....

Tobi Nowy wpis
@Trop

Ja też nie miałem tam nie ma ani rozmowy ani szkolenia a jeszcze o swoje się prosisz. Nie polecam pracy w tej firmie. Zapiernicz po 10h a wolne potrzebujesz to wielkie halo bo nie ma kto robić. Wypłatę najlepiej brać co tydzień.

Deni

Ja też jestem zdania że Pan Marcin jak ojciec umi każdemu pomóc umi też zrozumieć każdego i jego problemy. Niestety o kierowniku Panu Przemku nie idzie nic dobrego powiedzieć przyjmuje pracownika on ma (usunięte przez administratora) Jak roboty ich traktuje jakby mogło nie być to nawet przerwy by nie było ale niestety roboty też się psują. Pan przemyślam nie powinien wogole pracować z ludźmi a już nie na takim stanowisku człowiek chce się przyjąć to mówi chcesz pracować to musisz (usunięte przez administratora) nie chcesz to (usunięte przez administratora) jak można jest typowym alkoholikiem piję na firmie w biurze ranna zmiana przychodzi nie wiedzą co mają robić to budzą kierownika a kierownik gdy nie dosypia alkoholu bardzo źle traktuje pracownika słowa typu ty (usunięte przez administratora) ty (usunięte przez administratora) Po pijaku jeździ na motorze po hali rozwala towar muszą to sprzątać pracownicy jak p Przemek nie pije umi pogadać pożartować ale to się zdarza raz na tydzień. Sprowadza różne osoby do biura niby to jego dostawcy potem imprezy a kierownik zachlany na zgon dozo osób tam robi ale tylko przez chwilę nie da się pracować z p Przemysławem ludzie po tygodniu sie zwalniają bo mają dość praca ok ale nie z nim

Trik

Pan Marcin w porządku szkoda tylko że pozwala swojemu kierownikowi na takie traktowanie pracowników i picie na terenie firmy. Popieram komentarza wyżej. Który kierownik rzuca paletami nad głową i straszy ze wrzuci do szredera. (usunięte przez administratora)

Frik

Co można powiedzieć o tej firmie..... Szef Marcin ok, natomiast jego prawa ręka (usunięte przez administratora)to (usunięte przez administratora). Zwalnia ludzi, a jak już nie ma kto pracować to po nich z powrotem dzwoni. Za mojej kadencji przewinęło się kilka jak nie kilkanaście ludzi pokroju prawej ręki szefa, albo pili i nie przychodziłi do roboty albo nie przychodziłi bo im się nie chciało. Ja sam się zwolniłem po tym jak byle (usunięte przez administratora)ledwo stojąc na nogach zjechał mnie jak (usunięte przez administratora). Więc nie polecam puki co pracować w tej firmie, no chyba że nie będzie (usunięte przez administratora)to jeszcze może tam wrócę.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kluczewski Marcin Mimar? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Zostaw merytoryczną opinię o Kluczewski Marcin Mimar - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Kluczewski Marcin Mimar?

Zobacz opinie na temat firmy Kluczewski Marcin Mimar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kluczewski Marcin Mimar?

Kluczewski Marcin Mimar
  • Romana Dmowskiego 32 lok. 22