4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 37 57 5 1

Opinie o Transtim Sp. z o o

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Transtim Sp. z o o?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Transtim Sp. z o o są paczki/bony świąteczne?

Lo Nowy wpis
@Pytanie

Ha ha jakie paczki kolego w jakich ty czasach żyjesz zapomnij.

Artur Szołtysik Nowy wpis

Wypowiem się w kwestii tych wpisów. Jak widać są one dodawane co 1 min. Czy ktoś tak potrafi ? Nie wiem ja raczej nie bo wpisanie nicku oraz opinii wraz z umieszczeniem zajmuję więcej niż minutę. Mamy tutaj do czynienia raczej z kwestia BOTA, którego nie ustawiał nikt od nas z firmy to raz dwa portal jest podobno na temat pracodawcy a nie opinii klientów. Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby zgłosić sprawę do administratora o usunięcie tych postów. Portal Gowork tworzycie Wy pracownicy nikt inny. Szkoda tylko, że tak szerokie grono ludzi niezadowolonych, wręcz oburzonych nie potrafi się podpisać z imienia i nazwiska i opisać faktów. Internet daje zasłonę? Może tak ale ja osobiście dotąd poznałem tylko jedną osobę, z którą mogłem osobiście porozmawiać i omówić tematy jej wpisów. Szanuje za odwagę i ludzkie podejście a zarazem raz jeszcze dziękuję za tą rozmowę. Muszę jednak rozczarować osobę o nicku Lobo - nie dodawałem tych komentarzy, zwyczajnie nie mam czasu i chęci aby po 22 siedzieć i klikać komentarze. Jednakże każdy dysponuje swoim czasem wedle uznania. Ja zdecydowanie nie należę do grona osób wpatrzonych w porach w nocnych na zacny portal Gowork.

Lobo

Panowie o siebie samym tak pisać żenada tak wcale nie jest jak piszecie nie kłamać.

nyefattered

Polecam!!! Wszystko na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm

carefreeupdate

Profesjonalizm i rzetelność godne podziwu. Gorąco polecam!

sniffkingston

Profesjonalne podejście do klienta oraz bardzo duża elastyczność i odporność na stres. Zdecydowanie polecamy

urbanpassionate

Dobra firma szanują kierowców,płacą na czas ,można się że wszystkim porozumieć,da się spokojnie pracować.

winklemustache

Kierowcy z ogromnymi umiejętnościami.

groupssark

Super spedycja polecam robota super umorzona tak trzymać brawo

richnessdivision

Zlecenie wykonane ok

confidantelderflower

Sprawnie wykonana usługa.

mountcartel

Wszystko załatwione przez telefon i maila . Polecam

spottletoediapir

Panowie punktualni. Bardzo dobrze oceniam ta firmę

ingotthirty

Ceny rozsądne i wszystko poszło bezproblemowo.

arbitrarypossession

Nie ma rzeczy, której Ta Firma nie przewieźie.

frequentgit

Firma godna polecenia! Zlecenie na transport Transtim zostało zrealizowane terminowo i zgodnie z ustaleniami. Pełen profesjonalizm w kontakcie z Klientami.

laundryseminars

Mistrzowie

nemesesconclusion

Super obsługa, profesjonalne podejście do klienta.

dependentpottle

bardzo dobre ceny. Szczerze POLECAM !

Zostaw merytoryczną opinię o Transtim Sp. z o o - Sosnowiec