Opinie o ccc.pl - CCC S.A. w Połkowice

Opinie o CCC

Widzę że na wizytach największa satysfakcję Panu DB sprawia poniżanie innych… tyle się mówi i pisze na intranecie o tolerancji i szacunku a tu (usunięte przez administratora) pełna parą! Oby tak dalej a chyba za chwile sam będzie ten towar przekładał, kasował i informował o promocjach oraz pilnował złodziei. Mam nadzieje ze poradzi sobie w tej roli lepiej niż my wszyscy !

Anka

Cześć. JLudzie gdzie mogę znaleść informacje o premii półrocznej, zadaniowej ? Pracuje pare miesiący o nigdzie nie mogę tego znaleść.

@Anka

wszystko jest w regulaminie wynagradzania pracowników

@Anka

Nie ma już premii półrocznych, są tylko sprzedażowe co miesiąc przy planie zrealizowanym w 100%

Anka
@Anonim

Tak to wiem ze już nie ma. Chodzi mi za tamten rok. U was która stawka była brana pod uwagę ? Stara czy już ta nowa po podwyżce ?

@Anka

chyba logiczne że stare półrocze to stara stawka, podwyżka weszła od lutego a półrocze skończyło się w styczniu

Agata
@Anka

Przedewsxytkim KS powinien omówić regulamin wynagradzania,bo jest nowy i są zmiany.Po drugie masz dostęp do intranetu,tam jest wszystko.Zqstanawiam się jak pracujesz(kilka miesiecy)nie czytając info w intranecie?

xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

czy dostaliście już premie półroczne?

Teresa

Czy u was w sklepach lider sprzedaży również nie ma nic wspólnego ze sprzedażą?

TAK
@Teresa

Masz rację, nigdy lider nie miał nic wspólnego ze sprzedażą.Od tylu lat co są liderzy to u nas ciągle tylko palcem pokazywał co mamy robić,celi sprzedażowych nigdy nie robił tylko z kierowniczką na zapleczu i ploty i wymysły.A teraz mają jeszcze lepiej po liderów zastępcami kierowników zrobili.Byle co przez dniówkę na zapleczu zrobili i dniówki zleciały.Ha ,ha,ha żyć nie umierać i dalej nic wspólnego ze sprzedażą nie mają tylko nowe wymysły i rozkazy nam wydają i nawet klientów nie pójdą skasować na kasie bo to poniżej ich kompetencji.I im nie wolno pracować za kasą ani z klientem.Ha,ha,ha,.... To po co tacy ludzie na sklepach?????????? Obrzydliwe to ,lenią się od lat i większą kasę za to biorą.I mają całe etaty!. Oczywiście za pewne nie wszędzie tak jest ale niestety w ogromnej większości tak jest.Pupiliki kierowników zostali zastępcami kierowników żeby ich tylko broń boże nie zdegradowali na zwykłych sprzedawców.Bo to dla nich poniżenie i pracować by musieli na sklepie.A dla nich to zniewaga.Koszmarne to wszystko tu jest co się na sklepach wyprawia. Dlaczego firma na takie rzeczy pozwala?.

Były Lider
@TAK

Nie wiem jak jest teraz na sklepach ale ja kilka lat byłam liderem i owszem, wydawałam dyspozycje pracownikom ale zasuwałam w półkach więcej niż inni, sprawdzałam dostawę, jak była potrzeba policzyłam na kasie. Więc to wszystko zależy od podejścia człowieka do pracy

była Liderka
@Teresa

Też kiedyś byłam Liderem i to dłuższy czas. Awansowałam na to stanowisko bo zostałam doceniona przez swoją kierowniczkę. Zależało mi na pracy, byłam chętna by nauczyć się czegoś więcej. Pracowałam z towarem, przyjmowałam dostawę, byłam też normalnym kasjerem. Prowadziłam samodzielnie zmiany i byłam również rozliczana z celów sprzedażowych, które narzucała nam wszystkim kierowniczka. Także nie wrzucaj wszystkich do jednego worka ???? Pozdrawiam, obecnie zks ????

Były dekorator
@Były Lider

Dokładnie u mnie kiero lider i ja jako deko głównie z towarem bo sprzedawcy nawet nie mają kiedy.u mas non stop ruch więc stoją na kasie . Z towarem sprzedawcy nie mówi też robią ,ale tylko kiedy jakimś cudem uda się odejść od kasy bo jak nie kasują to oms to zwroty reklamacje lub obsługa chodź nawet na tą.obsluge to już mało kto ma czasem tyle roboty dowalaja

@pracownik
@Były Lider

Zgadzam się, a dodatkowo reklamacje, utylizacje. prowadzenie zmiany, zamykanie , otwieranie, planowani....

Ren
@TAK

U nas kierownik i zastępca zasuwają razem z nami na zapleczu tylko na przerwie przebywają .

Powiem tak. Żenada jeśli chodzi o poziom rekrutacji i traktownie potencjalnego pracownika. Dzwonią HRki, umawiają spotkanie i nie odzywają się w ogóle. Po wykonanym telefonie do działu HR po 3 tygodniach- informacja, że w sumie to nie podjęli decyzji. Będą się jeszcze kontaktować. I co? Cisza. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Olali człowieka, który czekał, miał kilka etapów rozmów i zamiast po prostu - podziękować - olewanie.

o doświadczenie, sprawdzanie języka, znajomości firmy.

Paula

Pozdrawiam Kierowniczke z Galerii Krakowskiej, która za nic ma swój zespół. Nie piszę pracowników bo nikt nie jest czyjąś własnością! Zero szacunku, ciągłe coś. Pozdrawiam też Agę i Gosię...liderki pupilki. Po trupach do celu.(usunięte przez administratora)

Poziom rekrutacji w tej firmie jest żałosny. Mówią, że mimo wszystko dadzą znać o decyzji. A informacji brak. W najgorszych firmach nawet wysyłają smsa. PORAŻKA.

Klientka

Witam sparawdzam aplikacje bo chce buty zareklamować teoretycznie paragonu nie muszę mieć bo się zapisuje wszystko na aplikacji a okazuje się że mam tylko zamówienia a nie mam paragonów zakupionych w sklepie stacjonarnym zapisanych na aplikacji firma ccc spada na psy. Żenujące to po co aplikacja jest ?

Aaaaa
@Klientka

W dowolnym salonie CCC pracownik po numerze telefonu lub karty klubu znajdzie paragon zapisany na karcie, tylko w aplikacji nie widać wszystkiego.

Magis
@Klientka

W każdym stacjonarnym sklepie CCC kasjer sprawdzi czy paragon jest zapisany na karcie. W aplikacji można jedynie sprawdzić historię zakupów ( kwotę i miejsce zakupu).

Minęło parę lat odkąd zakończyłam współpracę z firmą ccc, a wciaz boli jak traktowali mnie jako pracownika. Pracowałam zaledwie dwa miesiące z czego miesiąc już na wypowiedzeniu, ponieważ dłuższa praca kosztowałaby mnie utraty zdrowia psychicznego. Praca pod wpływem presji oraz stresu, ponieważ kierownictwo wyżywa się na pracownikach. Współpracownicy natomiast rywalizują o względy kierownika. Jeśli nie rozumiesz czegoś po pierwszym dniu szkolenia trzeba przygotować się na terror. Po złym wyniku inwentaryzacyjnym dostaliśmy informację od kierownik, że zostanie nam potracone to z pensji, w umowie o tym nie było mowy. Dodatkowo trzeba byc ochroniarzem o czym też nie ma w umowie, a firmy nie stac na prawdziwe bramki,śmiechu warte. Nie pozdrawiam, od tamtej pory nic nie kupiłam w tej pożal się Boże firmie

CarlosDanie

Ja mam tylko zapytanie po jakiego grzyba firma zatrudnia osoby niepełnosprawne jak Ja i każe im pracować jak normalne osoby to jest kpina z nas ludzi którzy nie mają zdrowia na taki akord. Ale wiadomo liczy się tania siła robocza bo PERON dopłaca jeszcze...

@CarlosDanie

Tu mnie zaskoczyłąś/eś. Na jakim stanowisku zatrudniają ludzi z orzeczeniem, sprzedawcy? Ale to jakoś w ogłoszeniu było zaznaczone, czy podczas rozmowy ustaliliście, że Ty je masz, a oni na to, okej, bez problemu, dasz radę na pewno? :0 Z tego co piszesz to rozumiem, że jednak za ciężko jest...

Sprzedawca

Tak przyjmowałam się do pracy z orzeczeniem na sprzedawcę a teraz wszystko każą robić na czas!. Dostawe na czas, rozpakowanie jednej paczki pełne modele butów 1,30 a mieszanki 2,16.Gdzie tu czas żeby sprawdzić czy w mieszance się wszystko zgadza? Czy towary są prawidłowo oklejone?Czy buty z przeżutów z innych sklepów są prawidłowo przysłane? A potem dwa lewe buty w pudełku albo dwa prawe bo nie było czasu żeby sprawdzić.Albo jeszcze gorzej niech brakuje jakiejś rzeczy w paczce, torebki lub butów.Kto za to będzie odpowiadał? Bo przecież pracownik który robił przyjęcie dostawy to musiał robić na czas! I nie było już czasu żeby sprawdzić dokładnie na spokojnie!. Bo był cały czas poganiany, rób szybciej czas Ci się kończy!!!!. Przekładanie butów na czas....... Wszystko w pośpiechu byle jak byle by się czas zgadzał.A na drugi dzień kolejna dziewczyna robi to samo od nowa bo jednak inaczej to trzeba ustawić. Pot się z nas leje,śmierdzimy ale i tak za wolno robimy trzeba szybciej.Samą prawdę tu wszyscy piszą,koszmar jakiś!.Kto wymyśla takie głupoty.I po co te kłamstwa jak się człowiek do pracy przyjmuje.Przecież to i tak wszystko wyjdzie.Prawda zawsze wypłynie.

Dekorator...

Nie każdy deko jest tylko deko.... I tak, też mam minimalne jak nowo przyjęty sprzedawca. Jestem zatrudniona na 3/4 etatu - skutek cìęcia etatów. Od jakiegoś czasu chce się zwolnić i chyba nadszedł ten moment. Firma ma coraz to lepsze pomysły. W moim sklepie wykonuje pracę kierownika zmiany, dekoratora, sprzedawcy, ochroniarza, sprzątaczki itd. Mając 3/4 etatu robię reklamacje, inwentury wewnętrzne, dostawy, przekładki, analizy nie tylko produktowe, stoję też na kasie (jestem rozliczana z upt i nstora) i do tego cały VM. To wszystko za minimalne wynagrodzenie bez dopracowań bo lepiej dać więcej godzin UZ niż pracownikowi z 12 stażem. Czy na tym polega praca dekoratora?

Hej. Czego oczekiwalibyście od dekoratora regionalnego, jakiej pomocy? I czy ją otrzymujecie? Jak to powinno wszystko wyglądać ?

Magda

No co ty, zero pomocy wręcz okrzan że śmiesz i masz czelność coś powiedzieć na kierownika.One są tylko i wyłącznie koleżankami kierowników i siedzą z nimi i pierdoły popychają.Zero pomocy dla pracownika a jak coś powiesz na kierownika że źle coś robi to Ci powie że masz siedzieć cicho i nic nie mówić a jak Ci się nie podoba to zmień pracę. Nigdy nic nie pomaga zwykłemu sprzedawcy.

@Anonim

Oczekiwali byśmy realnej pomocy czyli przyjeżdża i pracuje z nami a nie w kółko mówi że jednak te buty to tu niezbyt wyglądają i trzeba by je znowu przestawić.A to setki pudełek do przedstawienia więc kolejne godziny w pracy stracone na przestawianie butów a nie zajęcie się sprzedażą i obsługą klienta. Ciągłe zmiany są bez sensu w skali miesiąca to setki godzin straconych na bezsensowne przestawianie butów. Ja robię ścianę butów w jeden dzień a na drugim dzień tą samą ścianę ma przestawiać koleżanka bo jednak jest inna wizja. Bezsens i strata czasu a w tym czasie setki nie obsłużonych klientów którzy wychodzą ze sklepu bez obsługi i nic nie kupili.A gdyby się nimi zająć to wyszli by z towarem. Za dużo pieniędzy wydawane jest na marketing którego klienci kompletnie nie zauważają.Zawsze dopiero gdy my mówimy im o promocji to dopiero wiedzą i sami mówią że kompletnie nie czytają tych wydrukowanych kartek z promocją i nie zauważają tych materiałów marketingowych.Więc to wyrzucone miljony złotych w skali całej Polski na te materiały marketingowe.Powinny być ograniczone do minimum. I jak najmniej wymysłów od dekoratorów bo to sklep a nie magazyn.I tu najważniejszi są KLIENCI !!!! I ICH OBSŁUGA !!!

Dekorator
@Anonim

W moim regionie pracuje świetny RVM. Każdą Jego wizytację traktuje jak szkolenie. Nie ma tekstów typu: przełóż to tutaj a to z powrotem bo tak. Szkoli i tłumaczy aby nie trzeba było przekładać ponownie. Mogę w każdej chwili zadzwonić czy napisać do Niego. 21 wieczorem nie jest problemem ( pracuję na 3/4 etatu, zazwyczaj na 2 zmiany) zawsze odpisze i wytłumaczy. I to jest tylko jeden pozytyw w tej pracy.

Z wszystkim się zgadzam poza kontrolą torebek. Po pierwsze nie masz w nich grzebać, tylko pracownik powinien ci uchylić a ty zerkasz. Było mnóstwo przypadków gdzie pracownicy wynosili towar. Po prostu kontrolujemy się na wzajem. Robię tak od zawsze czyli od 10 lat

Ola

RKS z Warmii i Mazur każdego ma za nic. Ciągle straszenie konsekwencjami, poniżanie na porządku dziennym, maile z wykrzyknikami. Brak szacunku. Panie D.B. obudź się. Nie tędy droga.

Aabbbcc
@Ola

@Pracodawca może warto cos z tym zrobić?! Region krakowski to jakaś masakra,zero pochwał, zero gratulacji a wieczne pretensje ! Jesteśmy tylko ludźmi ,nie robotami

Co dokładnie robi? Zgłaszaliście to gdzieś? Chyba tak tego nie zostawicie?

@Aabbbcc

Myślę że nic to już nie da. Wpisy tutaj nic nie zdziałają. Nikt nie wyciąga konsekwencji z tego co tutaj opisujemy. Nikt na górze nie chce przyznać się do błędu. Traktują nas jak roboty pracujące na akord. Zapraszam wielmożnych na jeden nawet najmniejszy sklep przez 1 miesiąc poprowadzić sklep z taką etatyzacja, realizując wszystkie wskaźniki i cele na 100%. Żeby wprowadzać jakiekolwiek zmiany tak właśnie powinno się robić, samemu przekonać się czy robota jest do przerobienia. Zmuszacie swoimi działaniami do odejść najlepszych osób w zespołach. Większość jest w trakcie wypowiedzenia lub szuka pracy. Opinie na forach są bardziej niż negatywne stąd problem z zatrudnieniem nowych osób. Zabierając premie, ucinając etaty stracicie kilkukrotnie więcej. Nie tedy droga @pracodawca

Aaaa

Bo to nie jest oficjalna strona pracodawcy gdzie ktoś będzie się liczył z anonimami. Napiszcie oficjalnie to wtedy będziecie realnie wzięci pod uwagę a tutaj napisać można wszystko. Proste. A jeśli pokładacie nadzieję w DB to podpytajcie tych z którymi on ma spotkania jak ich traktuje… Ryba psuje się od głowy

Jan
@Aaaa

DB z takim drugim KC niestety maja gdzieś pracowników. Zwykłych szaraczków jak nas. Oni właśnie wymyślają te wszystkie kalkulatory, procesy itp. I każdy każdemu tam rękę myje.

Czekamy...

A co to droga firma nie ma pieniążków że zwleka z wypłatą do ostatniego możliwego dnia roboczego?

@Czekamy...

Też się nad tym zastanawiam, kiedyś wypłaty były 6-8 dnia miesiąca a przez ostatni rok 9-10 i to poźną sesją bankową.

Baska

Pracuje 15lat i tak były lata(wczesniejsze dni) że wypłata wpływała sporo szybciej niż 9,10.

Kaśka
@Baska

Nie opowiadajcie glupot. Tez dostawalam wyplate i nigdy nie dostalam 6 czy 7go. 8, 9 tak, ale nie 6-7.

@Kaśka

nikt nie gada głupot to kiedy dostałaś wypłatę zależało od księgowej kiedy zaczytała dane do programu płacowego też pamiętam że trzy czy cztery razy dostałam wypłatę 4-tego więc proponuję patrzeć trochę szerzej niż kawałek za swoim nosem

@Kaśka

Aż sprawdziłam w swoim banku i w latach 2019-2020 wypłaty wpływały 6-8, kilka razy wpłynęła 4-6 dnia miesiąca. To że wy pracujecie krócej i nie miałyście takich sytuacji to nie powód żeby robić za niedowiarków

Zwalniają sie najlepsi pracownicy na stanowiskach z doswiadczeniem. Stazysci i na uz wam nie popracuja niestety. Kto tu przychodzi do pracy nowy to ucieka po tygodniu misiacu max.

YU

Pracownicy beda sie zwalniac masowo. Juz sie zwalniaja. Mam znajomych co pracuja w roznych sieciowkach ale takiego cyrku jak w CCC nie ma nigdzie. Postawcie ROBOTY i niech na czas pracuja za darmo. Uciekam z tej firmy. Dziewczyny Wam tez radze bo moja glowa juz nie ogarnia ich pomyslow : / niech przyjada rks-i z miesiac popracuja z kalkulatorem

Rozumiem jakbym pracowała na produkcji liczyli mi czas robienia danej rzeczy . O ile pamięć mnie nie myli na umowie mam sprzedawca, i jak to na sklepie bywa są klienci . A więc teraz mam odganiać ludzi albo udawać że ich nie słyszę kiedy proszą o pomoc bo tabelka i czas ma się zgadzać . Teraz przy kasie będę mówić ,, nie mam czasu Pani ,Panu pomoc ,, . Myślę że ta firma kompletnie nie może się określić kim ma być ten sprzedawca . Wydaje im się że buty łatwo się przestawia są lekkie jak piórko.Nie chcą zatrudniać magazynierów to najlepiej wmówić sprzedawcy że ma to robić. Zobaczymy czy ta tabelka się sprawdzi jak zacznie się ruch , bo teraz w okresie stycznia, lutego może trochę marca zawsze było martwo .

xxx

Hej, a to nie jest czasem profil centrali w Polkowicach? No chyba tak :)) A kto napisze mi, jak się pracuje jako magazynier? Może ktoś tutaj wie, czy są dodatki za UDT na wózki? I ile generalnie się zarobi? A sprzedawczynie mogą sobie pozakładać profile każda dla CCC w swoim mieście ;)

Podwyżki każdy inną.

Jak u Was z podwyżkami od lutego dla pracowników? Warszawa, Kraków, Wrocław......... i inne duże miasta dostały od 100-500 zł zwykli sprzedawcy.A w mniejszych miasteczkach za tą samą pracę dostałyśmy po 50 zł ,100 zł góra 200 zł brutto podwyżki dla sprzedawców lub zero bo są osoby co nie dostały ani grosza więcej niż to co dało państwo. Dlaczego jest taka segregacja pracowników? Dlaczego za tą samą pracę są tak różne wynagrodzenia? Dlaczego firma nie daje podwyżek i nie ma nad nimi kontroli komu są przyznawane? Tylko daje tak ważne sprawy żeby regionalni i kierownicy o tym decydowali!? Dlaczego regionalni i kierownicy rozdzielają podwyżki według swojego gustu ? ! tego lubię to mu dam a tego nie to mimo że super wypełnia swoją pracę to mu dam 50 zł bo więcej dam swoim ulubieńcom ! I pieniądze przepadają nie wiadomo gdzie. Dlaczego firma która szczyci się że równość i sprawiedliwość to są u nich priorytety pozwala na takie rzeczy.! Straszne to taka segregacja! Wstyd !.

U nas to samo
@Podwyżki każdy inną.

U nas tez pracuje w małym miasteczku podwyżki dla sprzedawców na 3/4 etatu tylko te od państwa co były dla wszystkich pracowników w Polsce .A my od firmy od 1 lutego dostałyśmy większość ZERO a niektóre osoby po 60 zł,80 zł oczywiście brutto.Obrzydliwe to jest że wybrani dostają po 500 zł czy 400 zł brutto więcej a reszta jakieś ochłapy !. I to jest ta praca w zespole ja się pytam? Przecież firma w kółko o tym przypomina !!!.A w rzeczywistości robi co innego.Koszmar tak wyróżniać pupilków . Odechciewa się wszystkiego. Niech wam robią Ci co im daliście te pieniądze od nich wymagajcie a nie od nas co robimy za najniższą krajową na 3/4 etatu.

Hope
@Podwyżki każdy inną.

Wyrównanie do najniższej krajowej i oczywiście niezmiennie 3/4 etatu. Na szczęście już się wzięłam za siebie i szukam innej pracy, samą dobrą atmosferą w pracy człowiek nie oplaci rachunków ;) 2400 +/- w dzisiejszych czasach to jest po prostu(usunięte przez administratora)

Tymon
@Podwyżki każdy inną.

Wszyscy powinni dostać po równo. A się okazuje ze w jednym regionie sprzedawcy coś dostali a w innym nie. A później firma się będzie szczycić ze przecież były podwyżki. Żal.pl

majka
@Podwyżki każdy inną.

pracuje w Warszawie i nie dostałam nawet złotówki więcej, najniższa krajowa i to jeszcze z wielką łaską

W całej Polsce
@majka

Wszędzie w całej Polsce część dostała podwyżki indywidualne (zwykli sprzedawcy na 3/4 etatu)a inni ani złotówki więcej. O tym właśnie tu wszyscy piszą i to bez względu na miasta czy regiony. Część dostała i ma cicho siedzieć żeby inni się nie dowiedzieli. Ale to już nie te czasy, teraz ludzie wszystko mówią i ogromna część odchodzi to dopiero wszystko mówi co widziała bo już im kompletnie nie zależy, że w swoim sklepie życie im zatrują. Ja też uważam że to bardzo nie fer że jedni dostali po 300,400,500 zł brutto a inni 50 zł,100 zł albo tak jak tu piszecie zero !!! Ja też nic nie dostałam a inni sprzedawcy dostali. I też uważam że takie decyzje komu ile dać podwyżki indywidualne,powinny przychodzić prosto z firmy a nie żeby regionalni i kierownicy rozdzielali podwyżki!. Przecież wiadomo że będzie to rozdzielone według widzimisie!!! A nie sprawiedliwie dla każdego.U nas też na sklepie mimo że to małe miasteczko każdy szuka innej pracy.Nikt nie chce pracować w takiej niesprawiedliwości.

Kierownik
@Podwyżki każdy inną.

Odnośnie podwyżek jedni dostają więcej inni mniej bo rks kogoś nie lubi mimo lat pracy gdzie sprawiedliwość tu jest co zostawia resztę dla siebie

Anoinm

Dzień dobry chciałam się zapytać jak praca w ccc w polkowichach na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 436.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 372, z czego 14 to opinie pozytywne, 220 to opinie negatywne, a 138 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC