Opinie o ccc.pl - CCC S.A. w Połkowice

Opinie o CCC

Orientujecie sie czy po podwyzce placy minimalnej pracownicy dostana wyrownanie do tej kwoty czy firma planuje dac cos wiecej na zachete?

Mirek
@Anonim

Śmieszne, w tamtym roku kiedy jeszcze pracowałem miałem dodatek stażowy 450 zł, przyszła minimalna krajowa i nie dość że mi zabrali ten dodatek stażowy to jeszcze obniżyli pensje do minimalnej krajowej na 3/4 etatu...

JISOO
@Anonim

Pewnie zmniejszenie etatów z 3/4 na 1/2 lub niżej... Wcale bym się nie zdziwił.

ssss

hej, orientuje się ktoś z Was czy w ccc są robione paczki dla dzieci na święta? umowa mi wygasła z dniem ostatniego listopada a coś kierowniczka mówiła przy zatrudnieniu a teraz cisza.

Jola
@ssss

Hej. Skoro Ci wygasła umowa to już chyba nie powinnaś o to pytać:) paczek nie ma są konkretne kwoty na konto dla osób, które są zatrudnione.

@Jola

dlaczego skoro dodatki należą się każdemu kto pracował do końca listopada?

@Pracodawca czy ty zadajesz sobie sprawę że sprzedawca musi kierownikowi po szkoleniu (które przeszedł u was w firmie) wszystko tłumaczyć i od kilku miesięcy on dalej nie wie o co chodzi i dzwoni do sprzedawcy który jest w domu i ma czas wolny od pracy

Iga

Liczą czas na każde zadanie? Sporo tutaj opinii. Ja myślałam, że zalapie się tutaj na pracę na pełen etat jednak ktoś pisał, że praca tylko na część etatu. Zawsze zatrudniają na część etatu? Czemu właśnie tak? Z jakiego powodu nie ma możliwości pracy po 8h?

Mw
@Iga

Zatrudniają na 3/4 etatu od 1 grudnia 2022, jest to spowodowane problemami finansowymi, CCC ma miliardowe długi, których spłacić nie może... Zaznaczę, że 3/4 eratu jedynie zwyklych sprzedawców bo Dekoratorzy, kierownicy zastępcy kierowników oraz liderzy sprzedaży mają całe etaty.

Mw
@Iga

Co fi dziennego czasu pracy to pracujesz po 7, 8, 9 a czasem 10 godzin dziennie ale masz teoretycznie więcej dni wolnych. Piszę teoretycznie bo ustawią ci tak grafik, ze nie piczujesz tego wolnego...

Oczywiście że są !!.U nas kierownik, zastępca kierownika,lider i dekorator mają całe etaty!!!.A reszta zespołu 3/4 i 1/2. I mimo że wcale nie ma u nas 40/60 etatyzacji to nikomu więcej etatu całego nie dają!!! .Bo podobno kierownik ma za to premię że oszczędza dla firmy.(a mogło by być jeszcze całych etatów więcej) A to że nie ma pracowników na sklepie i nie ma kto planów sprzedażowych wyrabiać i klientów obsługiwać to już firmy nie obchodzi ?. Klienci błąkają się samopas, nie ma pracowników żeby się nimi zająć kradzieży coraz więcej bo na sklepie brak personelu. To mają być te oszczędności (usunięte przez administratora) na sklepach nie ma komu sprzątać to wymyślili że wszystko robić na czas !!! Rozpakowanie paczki z dostawy od 2 do 5 minut ha ,ha,ha a jak z pośpiechu źle okleje towar ? To co ? To pracownik ma za to płacić !!! Ja się pytam z czego ??? Z tych 2,200 zł miesięcznie !!!!! Jak pomyle się na kasie to mam płacić ze swoich pieniędzy !!! To ja się pytam z czego ??.To ile na koniec miesiąca mi tej wypłaty zostanie ??? To co się dzieje na sklepach to porażka !!!

Kaśka

Dobrze napisane. Ludzie, praca jest na rynku. Moze ludzie zaczna masowo odchodzic, to ktos w koncu zobaczy, jak bardzo zle dzieje sie w tej firmie. Inaczej watpie, zeby sie cos zmienilo. Ta firma kiedy byla naprawde w porzadku, trudno zrozumiec, dlaczego teraz sie w niej dzieje tak zle.

@Mw

Ale te różne godziny są wpisane w grafik? :o raz się pracuje 7h, raz 10h itd.? Czy jest konkretna liczba godzin, którą się pracuje codziennie (np. standardowo 8h), a reszta to nadgodziny? Jeśli są to nadgodziny, to ma się je wypłacane jakoś lepiej? Czekam na informacje, bo myślę nad złożeniem aplikacji..

Lidia

Tu godziny są rozliczane kwartalnie czyli jeżeli masz 3/4 etatu to luty 126,marzec 138, kwiecień 126 ( to jest kwartał tu jest liczony od lutego nie od stycznia)to kierownik może ci te godziny rozdzielić jak mu pasuje byle by się zmieścił w kwartale ( nadgodzin nie dają bo nie chcą więcej płacić).Czyli 390 godzin twojej pracy kierownik ustawia sobie jak mu pasuje i ile jest w danym dniu lub miesiącu pracy na sklepie.Czyli np. w lutym możesz pracować 150 godzin (mimo że jest 126).A zapłacą ci tylko za 126 godzin .A te 24 godziny będziesz miała oddane w marcu lub kwietniu tak żeby w kwartale wymieścić się z Twoimi godzinami.Nadgodzin nikt tu nie daje bo nie ma na nie pieniędzy.Robisz za gołą pensję 2200 miesięcznie netto.Na 3/4 etatu Poczytaj starsze opinie wszystko masz dokładnie opisane wszystko znajdziesz w opiniach.To się nazywa elastyczny grafik ale nie dla pracowników tylko dla firmy!!!.

Powiem tak. Żenada jeśli chodzi o poziom rekrutacji i traktownie potencjalnego pracownika. Dzwonią HRki, umawiają spotkanie i nie odzywają się w ogóle. Po wykonanym telefonie do działu HR po 3 tygodniach- informacja, że w sumie to nie podjęli decyzji. Będą się jeszcze kontaktować. I co? Cisza. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Olali człowieka, który czekał, miał kilka etapów rozmów i zamiast po prostu - podziękować - olewanie.

o doświadczenie, sprawdzanie języka, znajomości firmy.

Mimi

Czy ktoś może powiedzieć co zrobic gdy nie złożyłam o dodatek świąteczny i dowiedziałam się po fakcie ? Przebywam na urlopie

xxx

ale obowiązkiem pracownika jest czytanie komunikatów na intranecie, zresztą wypłacane są co roku o tej samej porze i jak zwykle wszyscy zdziwieni

xxx

nikt nie wymaga czytania wszystkiego ale dodatki świąteczne nie są nowością i co roku są mniej więcej o tej samej porze, a ty nie wymagaj od kierownika że będzie cię informować o wszystkim bo z tego co wiem nikt do pracownika na urlopie i zwolnieniu nie ma prawa wydzwaniać w sprawach pracy, to w kwestii pracownika jest pilnować swojego interesu

Ninka

Czy macie aplikacje intranetu na telefonie ? Dawniej była aplikacja a teraz nie wiem jak i skąd ją można pobrać. Dajcie znać

Dedede

W internecie nie ma znianki o dodatkach świątecznych ? Ktoś wie gdzie w internecie szukać takich informacji ?

Aha
@Dedede

Bo na święta nie ma żadnych dodatków, dostałaś tylko dodatek na Mikołajki…

@Dedede

Informacje o dodatkach były w ntranecie. Kierownik miał obowiązek informować o tym nieobecnych ratowników. Wnioski były do wypełnienia w listopadzie już dawno są wyplacane

Już za późno to było do 17 listopada do wypełnienia a dodatek już był wypłacony

Anonimis

Kolejny sklep będzie zamknięty ..to chyba nie wróży dobrych zmian

Czy orientujecie się czy będą podwyżki dla kadry kierowniczej od stycznia ?

Dddd

Czy w tym roku były jakieś wnioski o dodatek świąteczny ?? Jeśli tak to gdzie go szukać ??

@Dddd

Złożenie oświadczenie było do 17 listopada Wszystkie informacje były w intranecie

PaniM

Czy ktoś już dostał dodatek świąteczny? I jest możliwe że są dwa oddzielne przelewy dodatek a osobno mikolaj na dziecko ?

@PaniM

Przelew jest jeden. Dostajesz łączną kwotę na konto.

Zuza
@PaniM

Razem dostałam dodatek świąteczny plus dziecko.

Hej
@PaniM

Były w tym roku dodatki?? Nie widziałam żadnego komunikatu. Może ktoś mnie oświeci.

Elastyczna

Hejka , jestem zainteresowana pracą na stanowisko kierownika w CCC . Widziałam kilka ogłoszeń o pracę na olx. Dajcie znać jak się pracuje? Zależy mi na elastycznym godzinach pracy i w ogłoszeniu jest taka informacja dopisana jako benefit .Czy rzeczywiście kierownictwo ma elastyczne godziny pracy ? Czy to po prostu blef?

@Elastyczna

Elastyczne godziny pracy to znaczy że pracujesz na różne zmiany, w różnych godzinach.

Była Kierowniczka
@Elastyczna

Jeśli w dzień wolny ogladanie kamer z prywatnego kompa i odpisywanie z prywatnego numeru na grupie whats up bo na już pilna odpowiedź to elastyczność radzę się dobrze zastanowić. Co do tego ciągłe wizytacje, kontrole kamer przez regionalną. Nie ma kto przyjść masz być Ty i koniec. Planowanie dnia ma być jak kolorowanka dla dzieci +5 lat. W dodatku jak masz swoje zdanie to długo tu nie popracujesz. 7 lat tu wytrzymałam, ale dość.

Jasa
@Elastyczna

Zdecydowanie nie... Ani elastyczny grafik, ani godziny, ani płaca

Jola
@Elastyczna

Plus czarny kalendarz urlopów gdzie nie można brać dłuższego urlopu. A tych czarnych okresów jest bardzo dużo .

Zaczynam prace w jednym ze sklepow w lubelskim i szukam opinii o tutejszych kierownikach i rks, ktos sie wypowie?

Podobno regionalni będą codziennie jeździć na sklepy i prowadzić zmiany ????

Xx

Pracuje tu miesiąc i już wiem że kolejnego nie zamierzam. Zamiast 1/2 etatu wole cały w innej firmie:) i grafik tutaj to wgl nie podoba mi się :(

Annie

Ktoś wie ile dostaniemy tego dodatku świątecznego ?

@Annie

Regulamin był i chyba jeszcze jest w intranecie. Dostępny dla każdego

Ala

U nas już przyszło pismo 150 brutto

Ciekawa
@Annie

600 brutto i 200 brutto na każde dziecko , przy najniższym progu zarobkowym a wątpię żebyś miała wyższy pracując w ccc :)

Krwiodawca

Czy ktoś orientuje się jak obecnie wygląda sprawa z oddawaniem krwi przez pracowników? Dotychczas krew oddawałam zawsze w dniu wolnym, ale od pewnego czasu za oddanie przysługują 2 dni wolne i jako ZHDK chciałabym z nich skorzystać. Czy kierownik ma prawo odmówić mi wolnych dni, bądź na przykład nanieść zmiany w grafiku że okaże się że te dwa dni wolne wynikały akurat z mojego grafiku i nic więcej? Albo że wpisze mi wtedy np urlop jeśli mam go jeszcze na tyle? Kiedy należy poinformować kierownika że danego dnia (zaplanowana praca) będę oddawać krew? Proszę o rzetelne informacje

Julka
@Krwiodawca

Ja na twoim miejscu zadzwoniła do kadrowej. One nie gryza. A będziesz miała info z pierwszej ręki

Ciekawa
@Krwiodawca

Ale co to znaczy wpisać urlop ? Od kiedy to kierownik może dawać pracownikowi urlop jak mu się podoba ? Powinnaś uzgodnić z kierownikiem datę kiedy masz możliwość oddać krew i kierownik nie może zabronić ci jej oddawania. Za oddanie krwi przysługują ci dwa dni wolnego, z RCKiK po donacji otrzymujesz zaświadczenie o oddaniu krwi które kierownik powinien przesłać do kadr. Jeżeli twój kierownik uniemożliwia ci oddawanie krwi powinnaś to zgłosić do inspekcji pracy bo jest to łamanie prawa . No i licz się z tym że za dni wolne po oddaniu krwi nie dostaniesz premii , ta firma kocha ją zabierać za wszystko . Mam nadzieję że kiedyś wypłynie to do mediów i firma dostanie wizerunkowego bana .

Głowa boli

Ręce opadają jak czytam niektóre wypowiedzi. Serio! Jaką (usunięte przez administratora) życiową trzeba być aby narzekać na pracę w CCC! Nie podoba się to na produkcję w fabryce pomp! Praca w CCC w mojej ocenie jest rozwijająca i daje ogromne możliwości awansu. Tylko moi drodzy trzeba chcieć! Nie robicie UPT!? To kogo stawiacie na kasie? Nie robicie ATV to jak sprzedajecie? Konwersja nie dowiedziona? To co Wy robicie na sali sprzedaży? Niestety ale w tej firmie trzeba być multi kulti a nie czy się stoi czy się leży… Począwszy od kierownika, skończywszy na sprzedawcy! Rano przyjmujecie towar i wykładacie a popołudniami handel na maxa! I uwierzcie mi, wszystkie KPI macie spełnione! Kadra kierownicza siedzi i dowcipy opowiada? No to nie wiem gdzie u nas zapitala tak samo jak sprzedawca zarówno w towarze jak i z klientami a każdą zmianę w grafiku konsultuje z zespołem.

Kaska
@Głowa boli

Rece to opadaja, jak czyta sie takie komentarze. No znowu ktos, kto nie SŁUCHA. I wciaz swoje mowia, nie wyciagajac wnioskow, nie wsluchujac sie w eter. No, ale coz zrobic, kiedy jest sie slepym, gluchym i widzi sie tylko swoj czubek nosa. Przerabiane z niektorymi tutaj, nie polecane. I te pamietne anonimowe ankiety, ktore (usunięte przez administratora) daly, i znowu to powtorze: nikt nie wyciagnal wnioskow, nie wsluchal sie w eter! To nie jest opinia jednej osoby, tylko setek, ktore pracuja w CCC! Przechodzac obojetnie wobec tych glosow, swiadczy o was bardzo zle. Dawno temu straciliscie status PRACODAWCA ROKU, nie bez powodu. Albo lepiej sie nie wypowiadac, jak sie nie wie o czym pisze.

@Głowa boli

Hahaha Awans !!! Jaki i komu ? W naszym salonie odszedł kierownik i nikomu z załogi nie zaproponowano stanowiska kierowniczego tylko wzięli z zewnątrz. Po co bajki opowiadasz. Chyba ten komentarz napisała jakaś RKS .

Askier
@Głowa boli

Takie teksty do pracownika który nawet nie zarabia najniższej krajowej...Pogięło was w tym CCC. Idziecie na dno

CCC
@Głowa boli

Otóż droga Pani właśnie w tym jest problem, że starzy dobrzy pracownicy się zwolnili, którzy potrafili robić wyniki, zastąpiły je osoby młode, które kompletnie nie potrafią rozmawiać z klientem, praca z towarem też jest dla nich ciężka i to nie jest kwestia tego, że my nie potrafimy nauczyć tylko tego, że nie każda osoba nadaje się do handlu,a przez to że firma proponuje marne etaty za marne pieniądze to nikt nie chce przyjść do pracy i takie osoby trzeba trzymać. A co do ogarniania towaru do południa, chyba każdy sklep chciałby tak robić, tylko jak i z kim ? Są sklepy gdzie na zmianie pracują np 2 osoby z czego jedna stoi na kasie, a druga ma rozpakować towar, ometkować, i wyjechać z nim na salon, tylko tu pojawia się problem bo tego miejsca nie ma i trzeba kombinować z przesuwaniem, oprócz tego są jeszcze inne rzeczy które są oczywiście priorytetem na nie mówiąc już, że ma być wszędzie porządek, zero kurzu i pięknie ułożone torebki pod promocje I tu jest moje pytanie jak jedna osoba ma zrobić wszystkie te czynności do południa, żeby druga zmiana mogła tylko zająć się obsługą klienta ?

@Głowa boli

Miernota,serio!!!Czy była CRM powinna się tak wypowiadać?Gdyby nie ta MIERNOTA nie miałabyś gdzie pracować i brać gruba kasę za NIC.Dobre..."góra"z takim poziomem inteligencji,bo tylko ludzie ciemni,niewykształceni,nie mający obcia wypowiadają się tak o innych ludziach(usunięte przez administratora)

@Głowa boli

@Pracodawca zobacz jak pracownicy z "góry" wypowiadają się o pracownikach nizszego szczebla dzięki którym ona zarabia (usunięte przez administratora) kasy!!! Miernota! Wstyd. Zamiast robic coś zeby ludzie chcieli pracować to ona nazywa ich miernotami. Super reklama dla firmy.

Koleżanka ccc
@Głowa boli

Ej głowa boli - czyli pani B . Nie będziemy robić upt i atv i innych wskaźników bo po 1 premii za to nie dostajemy a po 2 . głośno się mówi że koniec z tym abyś była u góry w rankingach. Cisniesz …..ale zapraszamy do sklepu , powciskanie chińskich badziew z kolejkowcow i rób wskaźniki .

Mam idealna prace
@Głowa boli

Tak o jakiej firmie piszesz? Bo gdy byłam w ccc to ani za wyniki, ani za zapieprz po uszy ani za nadgodziny nie było docenienia pracownika.. Idiotyczne konkursy, który niema szans wykonać!!! Komu sprzedawać,,?? Ukraina się już w buty zaopatrzyła, nasi kupują na bieżąco.. I klienci też coraz mądrzejsi - liczy się dla nich jakość!!!! Której brak w ccc nawet Lasocki się wykruszył.. Zła numeracja, zły gatunek.. Reklamacji i zwrotów więcej jak sprzedaży - to wina Was tych na górze, Zmieniłam pracę mam pełen etat, elastyczny grafik, płatne 150% za nadgodziny i premie za chęć przyjścia na nadgodziny - i nie jest to 100 zł.. Możliwość awansu na menagrea.. Jestem szczęśliwa, że od CCC odeszłam chodź pracowałam 4 lata

Kosiak

@Pracodawca ,, pracowałem 10 lat ! i bardzo się cieszę , że odszedłem z tej chorej firmy.. ucięli nam etaty , płacą marne grosze , parcy jest bardzo duzo... zamówienia, przerzuty , reklamacje , obsluga, WSKAŹNIKI za , które maja płacone tylko kadra... - a moja pani kierownik większość czasu na zapleczu.. ja sie pytam za co ... śmiech. sprzedawca to jakiś podmiot. ma zrobić wszystko i wypłata 1500 zł netto. kierownik 4 k + ... uciekajcie !!! nawet do jakiejś fabryki.. robisz swoje i nara...(usunięte przez administratora)

Obecny jeszcze kierownik

@Obecny pracownik Przykre jest to że my kierownicy nie mamy nic do powiedzenia niestety … ja rozumie frustrację pracowników i to że widzicie tylko nasze złe działania w waszym kierunku ale my poprostu nie mamy wyjścia. Niestety ale sytuacje z ostatniego czasu potwierdzaja tylko że naszym wyborem jest albo wyrzeczenie się człowieczeństwa i działanie zgodnie z wymogami albo niestety pożegnanie się z firmą. Są/byli kierownicy którzy walczyli o ludzi i niestety ale musieli ponieść tego konsekwencje.Przerażające jest dla mnie to jako kierownika jaka dalsza przyszłość czeka nas w tej firmie… niepojęte jest dla mnie to co sie ostatnio stało i z jaką łatwością można zwolnić kierownika z wieloletnim stażem. Teams wyjaśniający sytuacje to jakaś jedna wielka kpina…zwolnienie za naruszanie regulaminu w tym wypuszczanie pracownika na papierosa czy praca na czyimś sapie … naprawdę ? To jest tak krzywdzące dla firmy? Niech rzuci kamieniem kierownik który nigdy tego nie zrobił … piszę to żeby pokazać wam pracownikom jak to wygląda,że taki mamy wybór… nie każdy ma ten komfort że może sobie pozwolić na przeciwstawienie się temu, nie każdy może sobie pozwolić na utratę pracy ale to wcale nie znaczy że my kierownicy jesteśmy złymi ludźmi. To firma od nas tego wymaga… a raczej nasza rks. Swoją drogą dziwię się że taka osoba nie jest do ruszenia, jednych można zwolnić za puszczenie na papierosa a drugiego nie da się mimo licznych skarg i sygnałów naruszania przepisów prawa jak i zwykłej moralności.(usunięte przez administratora)Proszę a raczej błagam o zainteresowanie się sprawą. To że Pan biernie się Temu przygląda i nic z tym nie robi to jakby Pan dał przyzwolenie na takie zachowanie… Byłemu kierownikowi (usunięte przez administratora)możemy życzyć tylko powodzenia, byłaś jedyną osobą która potrafiła powiedzieć to o czym każdy myśli a czego nie miałyśmy odwagi wypowiedzieć , jesteśmy za tobą murem i jest nas więcej niż myślisz … teraz jak już nikt nie stoi na przeszkodzie to juz tylko czekam aż wręcza nam bat i każą nam stać nad pracownikami za co jako kierownik już z góry przepraszam swoich podwładnych….

Iza
@Obecny jeszcze kierownik

(usunięte przez administratora)po odejściu kilku wieloletnich Kierowników, którzy za szczerość, i walkę o ludzi w "nagrodę" dostali "lepsze" sklepy z uwagi na ich dojazdy nie było i nie będzie już takich co powiedzą NIE, gnębieniu tylko będą robić co powiedzą.

Bzdura
@Obecny jeszcze kierownik

W czasie przerwy pracownik nie powinien wykonywać pracy ani pozostawać w gotowości do wypełniania poleceń przełożonego, np. nie musi wtedy odbierać telefonów. Podczas przerwy pracownik może opuścić stanowisko pracy i udać się np. do stołówki, restauracji lub do sklepu. Tutaj z kodeksu co do przerw. Rozumiem, że w CCC jest zakaz wyjścia co jest niezgodne z prawem!! To wymysł RKS? To należy zgłosic gdzie trzeba

Były kierownik
@Obecny jeszcze kierownik

Prawda jest taka, że (usunięte przez administratora)gdzie była wieloletnia doświadczona i z ogromną wiedzą kadra kierownicza. Wiedziała, że ze swoją wiedzą może nam co najwyżej „buty czyścić”, że nie ma siły przebicia więc jedynym jej rozwiązaniem było pozbycie się Nas. Poprzez swoje działania wielokrotnie uprzykrzające Nam życie dopięła swego. Wielu z Nas odpuściło nie chcąc się szarpać. Ja osobiście przez dłuższy czas biłam się z myślami ale ostatecznie stwierdziłam, że moje zdrowie psychiczne jest ważniejsze a gra nie warta jest świeczki. Smutne to, że firma nic z tym nie zrobiła… że do tego dopuściła. Kierownik (usunięte przez administratora) był ostatnim nieugiętym bastionem nie do przejścia dla niej, dlatego skoro nie chciał sam odejść musiała się go pozbyć.. z tego co czytam miała ku temu śmieszne argumenty, ale niestety … „daj człowieka a ja znajdę na niego paragraf”. Dziwię się tylko HR… dział który ma być za ludźmi… WSTYD!!. Chociaż poprzedniczka miała na tyle odwagi cywilnej, że widząc co wyrabia (usunięte przez administratora) postanowił sama odejść i nie przykładać do tego ręki. Proponuje wziąć przykład… Karo dzięki za walkę o nasz honor do końca! Wiedz, że istnieje życie po CCC i to dużo lepsze… Życzę powodzenia chociaż wiem, że jak nikt poradzisz sobie bez problemu.

@Obecny jeszcze kierownik

Nie pierwszy region i nie ostatni. W tej firmie już wszystko jest zamiatane pod dywan. U nas oczywiście to samo. RKS robią co chcą. Ale pora odpowiedzieć sobie na pytanie kto jest nad Rks i daje na to przyzwolenie. I udaje że nic nie widzi. U nas tez kierownik bronił pracowników A później poniósł tego konsekwencje.

@Obecny jeszcze kierownik

Rozwincie proszę temat o tej przerwie na papierosa. Przecież to się w głowie nie mieści żeby za takie coś kogoś zwolnić.

Iza
@Tomek

No jeden z argumentów znikąd, by tylko się pozbyć jak ktoś tu pisze ostatniego Kierownika, który też jest człowiekiem. (usunięte przez administratora) wprowadza reżim i kto chce na to sobie pozwala.

mw
@Obecny jeszcze kierownik

Zawsze jest wybór... Dla mnie wybór jest prosty "człowiek", dzięki nam macie pensje... Zgadzacie się na to co firma wam każe, więc dokonaliście wyboru. Jednego z najgorszych możliwych... Ale koniec CCC jest bliski, daje rok i firma zaliczy sromotny upadek

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 373, z czego 14 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 138 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC