PAS Polska Sp. z o.o.
counter
2 320 946 5 1

Czy rozmowa rekrutacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

An
@Pytanie

To zależy na jakie stanowisko.

Worker

Witam. Do końca stycznia powinniśmy otrzymać PITy, gdzie one są?

Krecik
@Worker

Mają czas do 2 marca. Do końca stycznia to musieli dostarczyć do urzędów.

Piko
@Worker

Do końca stycznia to firma musi wysłać do Zusu natomiast pracownikowi do końca lutego.Bez nerwów

Worker
@Krecik

Problem za problemem... Nawet z pitami są kłopoty.

Full
@Worker

Przecież pita można sobie samemu ściągnąć z "w pita" po co czekać za papierkiem

Abcd

Bony ze socjalnego, ale do wypłaty doliczone i 2 x podatek odciągnięty.. To jest szacunek do pracownika. Powinien ktoś tym się zaintetesowac.

Tak9Nie
pl.kj.
@Abcd

TYLKO O.I.P.POZNAŃ WAM WSZYSTKIM PRACOWNIKOM POMOŻE.PROSZĘ DZIAŁAĆ OD ZARAZ.I NAPISZCIE CO ZDZIAŁALI-CZY SĄ ZMIANY NA LEPSZE.POZDRAWIAM.

@pl.kj.

A Tobie znowu leki się skończyly?

Tak1Nie2

Na głupotę

TakNie3
mec.z wlkp.
@Mecenas wlkp

na jaką głupote/-uważaj żebyś nie stracil stanowiska mecenasa itd.

***

Będzie dziś wypłata czy poniedziałek??

TakNie5
Wind of change
@***

Ja już miałem 3 lutego :-)

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Otoprawds

Firma zew Flex rozliczająca nasze wynagrodzenia totalna porażka !!! Czy nikt tego nie widzi. Po kolanach powinni prosić stara załogę żeby wróciła. To był przynajmniej porządek i szacunek do pracownika. Chociaż światełko w tunelu jest bo pojawiła się jedna z Pań ale czy da radę

Tak20Nie
@Otoprawds

O kogo chodzi?

pl.kj.

o mnie,pozdrawiam.

Toja

Najniższa krajowa w górę, a dodatek stazowy dla osób pracujących 20 lat w tej firmie? Czy też będziemy pracować za najniższa krajowa.

Tak10Nie
@Toja

oczywiście, że za najniższą krajową będą chcieli posiadać pracowników...........przecież to było od zawsze w ich planach, pozyskać jak najtańszą siłę roboczą. Tylko teraz część Polaków zrozumiała, że można zarabiać uczciwie i godnie w innych firmach. Co stało się dużym problemem dla firmy, brak rąk do pracy za miskę ryżu, dlatego jest próba usilnego przeniesienia zasobów firmy na nowe tereny możliwe do kolejnych lat eksploracji czytaj Ukra. Skończyło się eldorado na naszej ziemi to idą dalej na wschód, tam zarobki po 600pln czyli będzie miejscówka na kolejne 20 lat pracy i wyzysku. Kiedyś Ukry pójdą gospodarczo do przodu i też zrozumieją że ich wykorzystują tylko do tego czasu dużo lat upłynie. Zatem nie ma co liczyć na jakieś finansowe fajerwerki w obecnej sytuacji jak i przyszłej w Polsce. Ma być tanio, a niemiaszki mają opływać w luksusach :) oto cała prawda.

Tak14Nie
@Toja

W tej firmie każdy kto przepracował 5 lat dostawał 150zł dodatku stażowego do podstawy. Po 10 latach kolejne ,15 latach kolejne 150zł no i 20 latach 150zl bo i tacy pracownicy też pracują, którzy mają taki staż. Więc Ci pracownicy którzy w starym roku dostali aneks do umowy z wyższą podstawą po 5 latach pracy, teraz dostaną kolejny do tak zwanej najbliższej krajowej. A gdzie wyrównanie pozostałym pracownikom np.15 i 20 letnim gdzie różnica na podstawie powinna wynosić 450zł po 15latach i 600zł po 20 latach. To wstyd, by pracownik który przepracuje do 5lat zarabiał prawie tyle samo co pracownik z wieloletnim doświadczeniem .

Niestety trzeba Tobie przyznać rację

Ona
@Toja

Gdy tak będzie to najlepiej zwolnić się z tej firmy

Lola
@Aldi

Niestety ja właśnie pracuje 20 lat i nie jestem dumna z wypłaty jeśli to tak zostanie a z tego co słysze to zostanie trzeba zmienić pracę pracownicy z Ukrainy godnie nas zastąpią.

Tak8Nie
Ona
@Lola

Pracownicy z Ukrainy zarabiają więcej niż my z premią. Za 8h pracy mają 2000-2100, zależy ile jest dni pracujących w miesiacu.

@Lola

Moim zdaniem należy zrobić zebranie z prezesem i dyrektorem ,w tej kwestii wynagrodzenia za pracę z dodatkiem stażowym .Jeśli było to uwzględnione przez tyle lat... a było,niech będzie nadal.

Tak5Nie1
@Aldi

no to mnie rozbawiłeś.......spotkanie z prezesem :) on z maluczkimi nie ma po drodze. Tracić czas na jakieś spotkanie, jak odpowiedź jest z góry przesądzona czyli "kasy nie będzie".......to nie są te czasy kiedy prezes był rozmowny, zatrzymał się i z każdym mógł zamienić słowo. Obecny raczej jedynie wydaje polecenia, nawet dyrektorzy sobie z nim nie pogadają, w sensie pogadać to mogą a on na końcu zamyka klamrą "ma być tak i tak". Chociaż w sumie to próbujcie, może w przypływie jakiejś chwili potoczy się to inaczej, chociaż logika wskazuje całkiem inaczej......rozdawanie kasy to przeciwny biegun do cięcia kasy......a tu role są jednak sztywno wyznaczone.

Tak5Nie2
@Rumburak

Odpowiedź będzie jedna wszystko jest ustalone w wewnętrznym regulaminie i to może zmienic się w kazdej chwili, dodatek stażowy to tylko bonus od firmy, a obecnie firma nie chcę dawac ani grosza powyżej najnizszej krajowej

oo.pp.
@Rumburak

Za pana Piotra Krygowskiego było znacznie inaczej a nawet soboty były lepiej płatne-lepsze dodatki za zmiany nocne itp.itd.Ateraz ta firma Pas Opalenica za Nowego Prezesa spada na dno-niestety taka jest Prawda.Co na to O.I.P.Poznań?prosze odpiszcie.

Tak7Nie3
@Abcd

Bonus od firmy? To trzeba było tego bonusu(stażowego) nie rozdawać już tym co w pod koniec 2019r mieli pełne 5lat pracy i dostali 150zł więcej. Kpina. A teraz to od razu piszesz o wewnętrznym regulaminie? Pewnie,zawsze na stronę firmy,bo jak by inaczej. Ale o tym ,że krajowa pójdzie w górę i to na 2600 zł, firma wiedziała nie od dziś . Tylko pracownicy produkcyjni mają dodatek stażowy, bo przecież nie pracownicy wyższego szczebla...to chyba logiczne, że oni podstawę mają wyższą, niż pracownicy produkcyjni... A, tak na marginesie ...to tak zwanego personelu, to tu na pewno nie będzie z takim podejściem...teraz to tz.cięć radzę szukać gdzie indziej, a nie w stażowym, które wypłaca każda szanująca się firma.

Tak8Nie2
Figo
@oo.pp.

Prawda jest taka źe za kaźdego prezesa było lepiej bo kaźdy chociaz coś dał a ten tylko zabiera.

Tak9Nie2
@Figo

No i bardzo dobrze bo dba o firmę że byście mieli co robić a nie rozwiązać firmę i wszyscy na bruk.Jak wam tak żle to zwolić się i po co te źale, nie podoba się to(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!! Wszystko idzie w górę a co wy myślicie w raju podatkowy jesteście/macie teraz podwyźki płacy minimalnej,zobaczycie co będzie dalej /dalej głosujcie na słuszną zmianę !!!!!!!!!!!

Tak6Nie4
@Aldi

Nie bronię firmy tylko uważam, że i tak z nimi nie wygramy. Jedynym wyjściem jest zwolnić się i kiedy zabraknie im personelu to obudzą się

Tak10Nie1

A co z kartkami od wyplaty? W jaki sposób mamy sprawdzić czy wsystko zostało nam prawidłowo naliczone? I tak juz od kilku miesięcy....

Rumburak

ale że jak.......będziecie marynarza wozić na taczce wkoło zakładu ? na rewolucję to trochę po czasie, starej wiary już nie ma albo zostało mało, w dodatku ci co zostali już raczej nie mają sił....o akcjach walki z uciskiem trzeba było myśleć jak mieliście kreację siły a teraz to niedobitki zostały w okopach, którzy chcą tylko jakoś dotrwać do końca i może kiedyś pojawi się słońce na niebie. maks jaką rewolucję można zrobić to przesiąść się z Titanica na jakiś inny, lepszy, młodszy i sprawniejszy statek, który ma obrany kierunek rozwoju i dynamikę płynięcia z nurtem prężnych gospodarek. Bo obecnie to już nawet nie Titanic tylko coś bardziej jak galera, czyli wszyscy do wioseł bo już nawet silniki siadły...

Tak12Nie
Mmm

Kasy brak ciekawe czy dziś będzie

Yhym
@Mmm

Porażka...tak późno chyba jeszcze nie było :/

@@@@

Wiadomo coś na temat wypłaty?

Hiacynta Bukiet
@@@@@

Tak. Będzie dziesiątego :)

TakNie1
Paulina

Normy z kosmosu a wypłaty marne , no i te niby bony....

Tak1Nie

Jakie wartości są cenione w PAS Polska Sp. z o.o.?

Tak1Nie3
@Pytanie

umiejętność pływania czyli jak przeżyć tonąc...

Tak25Nie1
Odpowiedź
@Pytanie

Nie ma żadnych wartości w tej firmie

Tak6Nie
Pracownik11

Nie ma sie co łudzic...bonów do świąt nie będzie.

Ktos
@Pracownik11

tym bardziej skłania to do zmiany firmy

Amazon
@Pracownik11

A my dostaliśmy 1500 zł brutto , tylko najlepsi zostali po świętach ! Do tego mieliśmy ekstra atrakcje oraz super wigilie !

Nick

20 grudnia godzina 17.21 karty nadal puste. Ciekawe kiedy mamy robić zakupy..

Ktos
@Nick

Dzisiaj Stwierdziła Pani z Księgowości ze będą do 18 ale jak niema tak niema

Nick

Jaja sobie robią z nas.

@Ktos

Są doładowane. Trzeba sprawdzic w sklepie. Bo saldo będzie dopiero widoczne w poniedzialek po 10 na koncie. Są doładowane

Kwiat
@X

A skad taka pewnosc?? Ktos zrobi zakupy i przy kasie zawału dostanie..

Anka
@Kwiat

U mnie bez problemu karta zadziałała.

@Ktos

Karty są doładowane już, na stronie stan będzie pokazywal 0.00 . Można płacić, saldo zmieni się w poniedziałek.

@Abcd

Czy macie aktualne saldo już?

Track

Kiedy zostaną doładowane karty z bonami na święta ? Wie ktoś może ? Coraz bliżej święta, a bonów jak nie było tak nie ma.

Tak8Nie
123c
@Track

Podpisuje się pod pytaniem o bony. Jeszcze nie ma..

Prądu
@Track

W Tomyślu podobno dawali po 500 zł a w Bero to nawet po 1000 zł a to chyba pierdy,przecieź oni dają zawsze tyle samo

Pig
@Prądu

Tak to prawda pracuje tam od chyba maj/ czerwiec /w tym 1 m-c chorowałam/ i dosałam na łapkę 500 zł.

@Prądu

Nam żeby wogole przelali pieniądze do świąt ????

@Track

Dziś ponoć mają być karty doładowane.

@Abcd

Nie są jak do tej pory doladowane.

@X

Mogą się nie wyrobić do świąt

@Abcd

Jak ktoś by sprawdzam. Proszę o informację.

Jeszcze nie ma...

Paaaaas

Wie ktoś może od kiedy zaczynamy korzystać z AXA?

@Paaaaas

a co masz w szóstym wersie napisane na kartce z warunkami ?

qwe

Czy w tej firmie otrzymujecie benefity w postaci bonów na święta, premii świątecznej, karty multisport itp?

Jola
@qwe

Otrzymujemy bony na święta, była możliwość korzystania z basenu 2 razy w tydodniu, obecnie jest to wstrzymane, ubezpieczenie grupowe i tyle :D

@qwe

bony na święta otrzymasz jeśli zmieścisz się w widełkach zarobkowych.....czyli nie dla każdego ten benefit.

Jola
@Rumburak

Słuszna racja. Z roku na rok "większe zarobki", a przedział ten sam.

Tak1Nie
F12 rondel nr2 pozdrawia.

Czy któraś z was wie ile lat ma tak w ogóle nasz kierownik Wojciech P.? Nie żebym była za ciekawa ale chciałabym wiedzieć? Być może zbliża się pełna xx-tka.

Tak1Nie5
Wiek
@F12 rondel nr2 pozdrawia.

33 albo 34

Tak5Nie1
My
@F12 rondel nr2 pozdrawia.

Wojtek A co chcesz poderwać go daj spokuj

Tak2Nie1
Miodek
@My

Spokój - spokoje "ó" tzw. kreskowane

@Miodek

jest kwit na dysle to nie trzeba się przejmować.....to taka nowa choroba XX wieku, nieznana wcześniej w Polsce, która stała się modna w latach 90........można być wtedy bardziej leniwym językowo a wszystko usprawiedliwione w świetle medycznych odkryć :)

Mów mi Em

Zamiast zmniejszać ilość osób na pakowaniu, zlikwidujcie takie stanowisko, jak "trener". Tyle lat firma funkcjonowała bez tego stanowiska to i teraz da radę. I tak nicnie robią.

Tak28Nie1
Prezes
@Mów mi Em

Dobrze,że jest to forum.Od poniedziałku zarządzę zmiany,gdybyście mieli jeszcze jakieś uwagi co do zarządzania produkcją piszcie na tym forum na pewno wezmę to pod uwagę.

Tak15Nie1
Pracownik montarzu
@Prezes

Kolejnom osobom kturej nalerzy sie przejrzeć jest Liniowiec co oszczędności szuka.

Tak7Nie
Słownik
@Pracownik montarzu

Proszę korzystać z słownika.

@Słownik

ale to przecież przepisane z umowy o pracę :)

@Rumburak

Chyba z umowy zlecenie...

??

Co to za nowy mechanik?

Ann

przystojniak? to zwykły narcyz bez polotu.

Tak1Nie7
Baron
@Ann

Może bez polotu ale jak młotem puka...

Tak2Nie2
Nana
@Baron

Weźcie się ludzie ogarnijcie nie macie o kim lub o czym pisać żenada

Tak19Nie
@??

Raczej chodzi tu o mnie.

Tak7Nie
@Baron

Kolego ty chyba mnie jeszcze z młotkiem w ręce nie widziałeś.

aaa

Czyli co? Pieniążki wpłynęły? Bo atmosfera jak w kamienicy u Banasia w Krakowie się zrobiła... Żenada, pewnie z usług ciacha korzystają panie od rogaczy.

Tak8Nie1
Marcin1998

Weź Ty się człowieku ogarnij. Czy ty myślisz zanim coś napiszesz? Czytanie ze zrozumieniem ci się kłania. Polecam tobie iść do szkoły bo w wykształceniu to mi nie dorównujesz chyba.

Tak8Nie1
Marcin1998

Kolego masz tutaj wyjaśnienia rzeczownika,, Młot" może to być np. Młot wyburzeniowy, młot pneumatyczny, duży młotek itd. młot 1. «duży i ciężki młotek» 2. pogard. «o kimś nieobytym lub tępym» 3. «maszyna do obróbki plastycznej metali» 4. «metalowa kula służąca do rzutów w dal» 5. «rekin o spłaszczonej głowie, żyjący w ciepłych wodach Atlantyku i Oceanu Spokojnego» młot kafarowy «ruchoma część kafara służąca do wbijania pali w grunt»

Pic
@Marcin1998

A Ty za jaki się uważasz

Marcin1998

Twoje IP może zostać bez problemu sprawdzone

On
@Marcin1998

I po co wy tu ludzie piszecie takie bzdury nie macie innych problemów. Sami sobie nakrecacie a po tem że jest niemiła atmosfera. Sami ją stwarzacie

He he
@Marcin1998

Sam prowokujesz ludzi a potem ich straszysz

@He he

Ja nikogo nie straszę. Sprawdzenie adresu IP to nie problem.

Krzysztof
@On

Masz rację, forum pracownicze służy wymianie informacji o warunkach zatrudnienia, a nie plotkom nie na temat. Napisz proszę, czy w firmie są przyjmowane osoby bez doświadczenia i można liczyć na szkolenie wdrażające do obejmowanego stanowiska?

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PAS Polska Sp. z o.o.