Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

PAS Polska Sp. z o.o.
2 310 703 5 1
JJ
Nazwa działu: Produkcja

A Pana (usunięte przez administratora)nie widać , co się dzieje ?

Tak6Nie

Może co po niektórzy jeszcze buty włożą na siedzenia w autobusie żeby zająć miejsce bo to że ktoś szalikiem zajmie aż dwa miejsca obok żeby nikt nie usiadł nie wystarcza.

Tak32Nie
Kto kto

No właśnie

K+V
@Pracownik

Trzeba wywalać za drrrzwi żeby ta osoba zrozumiała.raz drugi trzeci i sie wkurzy i przestanie

Henry

Dla dobrze pracujących w każdej firmie jest dobrze. Natomiast kto miał pod górkę do pracy jest pełen pretensji.

BSH
Nazwa działu: Produkcja

Prawdopodobnie krzesła na stołówce też mają być zlikwidowane, mają je zastąpić dywany, na których będzie można uprawiać medytacje w celu uspokojenia i polepszenia wydajności.

Tak11Nie5
@BSH

Kolejna bujda. Po co piszesz te bzdury. Jak chcesz się wyżywać na firmie to polecam tobie Szpital psychiatryczny w Kościanie. I wiedz że IP danego użytkownika bardzo łatwo sprawdzić w przeglądarce w zakładce"zbadaj element".

Tak38Nie
Po co
Nazwa działu: Handlowy
@Malutki1998

Nie strasz nie strasz (usunięte przez administratora)

TakNie5

@Po co

Ja nie straszę, ja tylko informuję.

Tak28Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kotek

Ludzie dajcie sobie spokój! Sama zawiść , jeden drugiego utopił by w łyżce wody!! Obgadywanie i zawiść my Polscy to zdolniacy!

Tak43Nie3

@Kotek

Dokładnie. Zachwilę jeden z drugim się pozabijają. Nie wiem kto pisze te brednie ale coraz więcej tu tego. Może lepiej zajmijcie się sobą a nie piszecie publicznie o kimś. Być może to co piszecie to prawda ale odpuśćcie sobie

Tak55Nie

Kotek
@Malutki1998

Niestety , ale tacy są ludzie. Potrafią nawet obgadywać przy osobie która obgadują..

Tak42Nie

@Kotek

Z tym akurat też się zgodzę bo często się to w tej firmie zdarza.

Tak35Nie

Ktoś tam
Nazwa działu: Produkcja

Likwidacja autobusów - czy to kolejna plotka?

Abraham

Pewnie tak

Alojzy Bąbel
@Ktoś tam

Podobno papieru toaletowego też ma nie być,ale mydło ma zostać bo jednak część osób myje ręce po wizycie w toalecie

Tak11Nie1

Ktoś tam
@Ktoś tam

Wiedział m, ze plotka. Dojazdy w tej firmie są dużym plusem dla osób bez prawka.

Andrzej

Czy to prawda że w PAS zmieniła się władza ? Nowy prezes ?

Tak8Nie

Kasia

Postaram sie aby norma na miele była wyzsza bo ja zarobiona jestem na moim dziale a te dwie sobie w ostatniom godzine kawiarnie urządzaja jeszcze fotel i telewizor im dac

@Kasia

Od tych dwóch osób to Ty się kobieto odczep ,nie masz co robić tylko głupoty pisać

TakNie2
@Pracownik

To nie są gupoty to co ja napisałam i inne osoby to prawda Niech sobie firma monitoring sprawdzi. Gdyby to było kłamstwo to tyh opinii by nie było. Poczytaj wszystkie i zobaczysz.

Tak15Nie

Siedlisko Osssss
@Kasia

Ty mozesz jedynie postarać sie o to rzeby miec co do gara włorzyć

Tak2Nie1

Siedlisko Osssss
@Siedlisko Osssss

Bauahaaahahaah

mecenas z wlkp.
@Kasia

Proszę natychmiast zgłosić te wszystkie uwagi negatywne w pracy o Wyższej randze do O.I.P.Poznań--natychmiast zadziałają--proszę nie bać się Pana Prezesa tej firmy Pas Opalenica --że straszy pracowników "jak nie będą pracownicy firmy Pas -Opalenica przychodzić do pracy w soboty za "grosze"--"to zamknie firmę "--tj. moobing i wyzysk ludzi-"niewolników".Proszę Was Wszystkich Pracowników abyście się nie dali zastraszyć temu Prezesowi Waszej firmy.Proszę dostosować się do Prawa o Pracownikach i Pracodawcach Pracy.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@mecenas z wlkp.

Można prosić o jakis kontakt do tego O. I. P bo bardzo hętnie tam zgłosze bo jestem niezadowolona tym co sie dzieje w firmie jaka jest sprawiedliwośc że jedni muszą (usunięte przez administratora) a drudzy sobie chodzą po firmie jak by nie było roboty a kierownictwo ma na to (usunięte przez administratora)

m.z wlkp.
@Kasia

tel:61.859.90.00.na ul. Św. Marcin 46/50. 61-807 Poznań.

Tak12Nie

Bolo
@mecenas z wlkp.

Mam wrażenie, że pisze to jakiś półgłówek...Wy też macie takie wrażenie?

Tak5Nie2

m.z wlkp.
@Bolo

Proszę nie wypisywać takiego słowa-"brzydkiego'-niepasującego pod każdym pozorem dla Prawnika.Bo będą wyciągnięte z tego Konsekwencje!Pozdrawiam!

Zarząd I. P.

Podany wyżej link należy skopiować i wkleić w przeglądarce aby wejść na stronę.

rrr
Nazwa działu: Produkcja

Składając podpis to anonimowo ?

Zarząd I. P.
@rrr

Tak. Wpisujesz zamiast nazwiska i imienia jakąś nazwę i tyle.

Tak2Nie

To prawda Tak jest na Miele dziwne że kierownik Wojtek tego nie widzi .i nie zrobi z tym porządku

Tak27Nie

@Były pracownik

Kierownik Wojtek najwidoczniej boi się zadziałać dziwne ze Monia jest w mojej szatni jako pierwsza i to przed koncem zmiany ale monitoring to trudno sprawdzic dla tego trzeba zgłosić to wyzej

Tak17Nie1

seba5555
@Kasia

od moni zdala nie tylko monia jest wcześniej szatni tylko inne działy też wojtek to umie tylko zwracać komu uawge a co ma zrobić to nie umie lub zrobić pozodki ine działy idą na papierosa i co wojtek nic nie zrobi tym

Alibabab
@seba5555

Krzysztof po tej pisowni i tych błędach wiadomo, że Ty to piszesz. Serdecznie pozdrawiam ;)

Staling
@Alibabab

To ten słynny (usunięte przez administratora) nieczytaty i niepisaty z f12 ?

Alibabab
@Staling

taak

@seba5555

Nie nie

@Staling

Co co to pomyłka nie mieszać Krzysztof bo ja nie winny

TakNie

Nawet nie widać od kilku dni Pani Dziamskiej i pani Takarek przy czytniku jako pierwsze czyżby sie przestraszyly

Tak16Nie

Anonim

Na dziale Miele można o każdym coś napisać np Monika która kończy dwie godziny wcześniej stoi przy stole i je . O Pani Ewelina która co piętnaście minut na papierosa chodzi a zapewne normy nie wyrabia !!!! Pisać dalej

@Anonim

A naprzeciwko f12 chodzą 4 razy na papierosy to tego nie nie widzi ale gdzie PAS Opalenicy sprawiedliwość

Xxxx
@Seba5555

Wychodzą ale patrz na górę same zielone słupki. Jak się wyrabiają to wychodza a to nie ważne czy na stole czy na rondlu czy co robi ta osoba. Więcej (usunięte przez administratora) to też wyjdziesz

Tak7Nie

Zolza

Żenada gdzie my jesteśmy w przedszkolu czy w pracy ludzie ogarnijcie się dzieci lepiej się zachowują masakra ????????

Ewela

Jeżeli potrafisz tak pisać o Miele ,to może napisz suczyno coś o sobie ,bo widzę że dział Miele bardzo cie interesuję ,jeżeli się dowiem kim jesteś to ci ryj oczaskam tego bądź pewna/ pewien

Tak7Nie4
Włóczykij
@Ewela

Nie tak ostro bo już nie jedna nie zastąpiona musiała opuścić jakże zacne grono pracowników PAS :-)

wiosenka
@Włóczykij

Nie ma ludzi nie zastąpionych, tym bardziej w tej firmie gdzie ludzi się nie szanuje .

@Ewela

Ewelinka nie denerwuj sie to co tu piszą to prawda a poza tym zabardzo się rozkręcasz przechodziłam dzisiaj obok twojego działu i widziałam co tam sie wyrabia

Tak10Nie

Również nie wspomnę o atmosferze która panuje na Miele . Dwie osoby które żądza całym działem. Rabia (usunięte przez administratora) każdemu nawet sobie na wzajem ???????? wiecznie siedzą przy biurku i kawkę piją tego też nikt nie widzi tak tak mowa o Pani Monice i Pani Marioli dwie prowokantki na dziale zygac się chce

Tak24Nie

WszystkiePostyZJednegoKonta
@Były pracownik

Tak to już jest jak się komuś za skórę zajdzie. Wszystkie posty z jednego konta i przez tą samą osobę napisane i polubione... Skoro macie czas na obserwację tego co ktoś robi lub nie robi to znaczy, że sam/sama nie jesteś dociążona. Tak się składa, że niektóre osoby maja duże parcie na zarządzanie. Skończ szkołę, zdobądź doświadczenie to wtedy porozmawiamy....

@WszystkiePostyZJednegoKonta

Z jednego konta, czy nie z jednego . Grunt, że prawda napisana jest .

@WszystkiePostyZJednegoKonta

Pozdrawiam cię Pawełku wiem że ty to napisałeś nie da się ukryc następnym razem dyskretniej prosze

Tak21Nie

To nie jest pisane przez jedna osobę można zobaczyć po polubieniach widocznie nie tylko ja zauważyłam problem na tym dziale i mam nadzieję że w końcu ktoś się za ten dział w końcu weźmie

Tak18Nie

@Były pracownik

Już się biorę za Monikę bo ja w stosunku do niej jestem bardziej wyrobiona niż ona, tylko obgadywać wszystkich na firmie potrafi niech lepiej popatrzy na siebie bo nie jest ideałem.

Mikołajx225

Obecny prezes firmy jest totalnym (usunięte przez administratora) jak chce zamknąć firmę to niech zamknie ją odrazu a nie mówi ludziom że jak nie będą chodzić na nadgodziny za grosze to,, zamknie tą budę''. Z resztą i tak niedługo w tej firmie już nie będzie pracy bo działy polikwidują przez co na k+V będzie mniej roboty, i tak stopniowo będą likwidować działy aż zlikwidują wszystkie bo się im nie opłaca. A druga sprawa to proszę po sobie sprzątać w toaletach (mowa głównie o męskich) bo bajzer jak nie powiem co, ostatnio deska sedesowa była cała 'oblana' i to nie pierwszy raz. Gdzie tu jest 5s.

Tak15Nie

Gonzo
@Mikołajx225

Zawsze można zmienić miejsce zatrudnienia lub otworzyć swój biznes i płacić ludziom tyle ile by się chciało teraz zarabiać.

Serek
@Mikołajx225

Jeszcze trochę i zamkną..... Czerwiec i koniec. Nic nie wiecie. Już mają człowieka od zamykania firm.

anonimowo
Nazwa działu: Produkcja

Prawda jest taka,że prawda zabolała da się zauważyć. Dużo osób to potwierdza w firmie. Nikt ślepy nie jest, na wiązkach nie ma czasu na kawki itd. Tylko sztuka za sztuką ... A Pani (usunięte przez administratora)byle być w pracy, ale się nie narobić i o wszystkich plotkować , ma czas na wszystko .

Katrina
@anonimowo

Ale pani Marlena tak samo jak Maonika sie zachowuje tylko pogaduchy

Nikolaus

Czy jest wyzysk pracowników tak jak w firmie Bero?

Tak13Nie1

Pnt
@Nikolaus

Jaki wyzysk?Pracuje w Bero i dla mnie uważam,źe sobie poprawiłam normalne zarobki i nigdy bym nie wróciła.

Tak11Nie

Te dwie koleżanki to powinny zostać rozdzielone w tedy atmosfera była by inna na tym dziale

Tak13Nie

Te dwie koleżanki już dawno powinny zostać rozdzielone w tedy było by może inaczej na tym dziale

Rama

Pani Monika to zamiast (usunięte przez administratora) to w lustro niech spojrzy, albo popracować radzę .

Obserwator

Potwierdzam, to co sie dzieje na Miele to jakaś porażka, Pani Monika to chcialaby chyba Kierwonikiem firmy zostac. Ale jakos dziwnym trafem nigdy to sie jej nie udało. O to wszystko przez dwie niżej wspomniane osoby.

Ponoć karma wraca .

Nazwa działu: Produkcja

Będąc na dziale Mile, parę dni da a nawet przechodząc kilkadziesiąt razy pracując tam da się zauważyć jak jest na tym dziale. Pani Monika wiecznie przy biurku, nie wspomnę już o jedzeniu, kawkach na pakowaniu i takie zarobione.. może w końcu by ktoś się zajął tą sytuacją, jedni robią, sztuka za sztuką, a Panie ? Jak u Pana Boga za piecem.

Kamila
Nazwa działu: Produkcja

Czy pracuje tam jeszcze taki gruby elektronik, Jurek?

Tak9Nie

Ruslando
@Kamila

Teraz na KV jest i chyba nawet ostatnio przytył.

Tak1Nie

Tragedia. Myślałem, że w Sonoco jest bajzel, ale PAS wygrywa w całej rozciągłości. Maszyny stare, brudne, karty wejściowe często nie działają, organizacja nie istnieje. No i oczywiście każdy pozbawiony kultury, wieś. Nie idźcie tam

nick
@Były pracownik

Chyba nie jest tak źle, rodziny tam pracują to i rodzinna atmosfera. Jak w domu...

MECENAS Z WLKP.
@Były pracownik

Bardzo proszę te negatywne uwagi odnośnie pracy jak i wyższej rangi natychmiast zgłosić do O.I.P.Poznań.Oni zadziałają od zaraz.Proszę nie bać się!Życzę powodzenia,Pozdrawiam!

Tak3Nie

Abraham

Koniec roku a niewykorzystany urlop 2018,2018 a urlopy wstrzymane. Wigilia odrobina świętem. Kpiny. Czemu nikt za to się nie weźmie.

Tak9Nie

Tak34Nie

No cóź takich było juź wielu i juź ich nie ma .Poźyjemy zobaczymy.

Tak18Nie

Qwerty

To więcej czy częściej?

Opel

Lubię atmosferę w PAS Polska Sp. z o.o. za: Bardzo dobra atmosfera Polecam szczególnie dział BSH wiązki kablowe :)

Tak8Nie

hepla
@Opel

suszarki?

Zostaw opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie