Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

:-) takie czasy....

Jak podoba Wam się poziom naszego dzisiejszego działu HR ? Jeszcze kilka lat temu nie było na co narzekać teraz wiecznie problem i brak kompetencji

Stary

Zabrali dodatek za nie chorowalność??? Ktoś coś wie???

Seba

Ludzi każdego dnia coraz mniej,kolejne podwyżki minimalnej tylko dla wybranych a my niebawem się z nimi zrównany, już nawet stażowego nie będzie?????

Zibi

dlaczego kolejny rok z rzędu nie ma wycieczki ani żadnej organizacji na dzień dziecka,co się dzieje z naszymi pieniędzmi? ktoś wie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.

Czy w PAS Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Niewierny Tomasz

za mazura były złote czasy szkoleniowe, praktycznie każdy mógł się rozwijać......obecnie minimum socjalne, tylko niezbędne i nic więcej

Seba

Czy ktoś wie jak długo potrwają przestoje?

Czy ktoś cos już wie kiedy będą przelane pieniądze z bonów na karty ??

Kazik

@Pracownik, patrząc na sposób pracy i funkcjonowanie działu Kadr miejmy nadzieję, że do świąt karty zostaną zasilone. Oczywiście nikt oficjalnie nie potrafi poinformować pracowników o kwocie doładowań... Poza tym wynagrodzenie powinno zostać wypłacone do piątku, a wszyscy chyba zdążyli zauważyć pełen profesojalizm działu odpowiedzialnego między innymi za naliczanie pensji.

@Kazik

Dzial personalny w tej firmie to porażka, zgadza się. Ale zdążyli zasilić karty i pieniądze już są. Doznałem szoku bo myślałam że jak zwykle pieniądze będą dzien przed świętami

Monia

Cieszę się, że już tu nie pracuję. Ciężko było odejść po tylu latach, bo człowiek się przyzwyczaja i akceptuje warunki pracy, które często są poniżej krytyki. Moja największa zmora to był rondel. Kręcisz się na nim prawie 8h, chcesz iść do toalety to musisz zorganizować sobie zastępstwo, bo BROŃ BOŻE rondla nie można zatrzymać. Idąc na inny dział trzeba liczyć się z tym, że nikt nie jest wyrozumiały, bo liczą się tylko statystyki i to czy wyrabiasz normę. Warto mieć znajomych wśród liderów i kierowników, bo bez kolesiostwa jest się rzucanym na najgorsze stanowiska. No i jak to z babami bywa - dużo dramatów, mniejszych lub większych. Polecam każdemu wyjrzeć ponad horyzont i spróbować rzucić się na głęboką wodę. Ja nie żałuję, bo teraz mam stanowisko gdzie nie haruję jak (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)

Master53
@Monia

W tej firmie liczy się wydajność a nie jakość, a potem przychodzą sztuki do poprawek bo ktoś narzuca normy a w polityce jakości którą mamy w kartach pisze zupełnie co innego. Dla firmy liczą się tylko słupki ale nie widzą tego że coraz więcej reklamacji przychodzi. Lepiej już nie będzie.

Kompetencje
@Master53

OLX, Pracuj.pl itp.

Netware

Kiedyś Firma miała potenciał, ale go nie wykorzystała, od czasu jak zarządzanie przeszło w całości na stronę Niemiecką to już liczy się tylko tabelka w Excel. Ogólnie brak przyszłości przez problemy Finansowe Centrali odział w Polsce nie ma szans na przyszłość. Ale kiedyś to była dobra Firma. Bo Firma to ludzie nie maszyny.

AM

Potrzebowałam/lem kilku miesięcy, żeby po odejściu spojrzeć obiektywnie na firmę. Zostawiając opinie pracowników z długim stażem (którzy powtarzają, że dobrze to już było) i koncentrując się na teraźniejszości da się zauważyć trzy grupy pracowników - 1. wielu zaangażowanych, niedocenianych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy w Niemczech za takie samo podejście do pracy i wiedzę byliby zdecydowanie lepiej opłacani - i którzy zdają sobie z tego sprawę 2. grupę osób, które są w tej firmie przypadkiem, ale nikogo lepszego za tą cenę się nie znajdzie oraz 3. grupę zarządzająca, przypadkowo znajdująca się na tak wysokim stanowisku (może nikt inny z Niemiec nie chciał) bez umiejętności miękkich do zarządzania duża grupa ludzi, ze znikomym zaufaniem do pracowników, (usunięte przez administratora)

Będą bony na święta?

xyz

czy słychać coś o podwyżkach?

Zyx
@xyz

Normy?

@Zyx

pewnie też, a za jej wyrobienie kasa będzie lepsza? "coś za coś" tak zwane?

anon
@Monika

Podwyższenie norm to specjalne zagranie żeby zaoszczędzić bo na większości stanowisk nie jesteśmy w stanie wyrobić nawet starej normy. Kasa ta sama.

@anon

Opowiesz coś więcej o tych normach? w sensie jak konkretnie się je wyrabia, da radę to do czegoś porównać żebym wiedziała o co chodzi? mam na myśli wysiłek

william
@Monika

Mogę to opisać jako, ruch statyczny z wymuszoną pozycją ciała w cyklu pełnozmianowym (8 h) stanowiska nie zawsze dopasowane pod osoby nieskie lub wysokie , w sensie przychodzi osoba wysoka a stanowisko ustawione pod niską i na odwrót. Mówiąc na ludzki , znam osoby które w związku z trybem pracy uskarżają się na problemy z kręgosłupem ... tyle to znaczy .

@william

Ergonomia? Czemu zatem o nią nie dbają? Ludzie zgłaszają głośno te wspomniane problemy? Do kogo ostatecznie z czymś takim się tu idzie?

@Monika

no kierownik, dyrektor.....popatrzą, wysłuchają, będzie poważny wyraz twarzy i zrozumienie......ale czy coś się zmieni :) to muszą już opowiedzieć ci którzy deptali tymi ścieżkami....

xxx

Podobno wystarczy jedną liderkę z działu KV przekupić słodkościami za lepszą pracę.

Mam pytanie kochani, widzę że ciągle od wielu miesięcy jest nabór na te same stanowiska, np. Inżyniera procesu na które chciałabym aplikować, na kierownika inżynieringu. O co chodzi? Są osoby zwalniane z tych stanowisk czy firma nie chce płacić stawek rynkowych i szuka licząc na cud? A jak z organizacją pracy skoro od wielu, wielu miesięcy firma szuka kluczowych pracowników to jak realizuje produkcję? Może zatem nie potrzeba tych osób skoro się to kręci tyle czasu? Dajcie znać co z tym działem się dzieje. Dziękuję.

Anon
@Anna

Myślę, że problem leży w wypłatach. Firma oczekuje wiele płacąc najniższe krajowe dlatego na wielu stanowiskach są osoby wzięte z produkcji bo osoby z zewnątrz nie chcą pracować za takie pieniądze. Atmosfera w firmie też ma na pewno wpływ na wieczne poszukiwanie pracowników.

@Anon

Wszystko zależy od punktu siedzenia, a może po prostu Firma " stawia" na rozwój Pracowników wewnątrz struktur? doceniając potencjał? Zapraszamy do aplikowania na interesujące stanowisko, narzekaniem niewiele można zmienić.

@PAS Polska Sp. z o.o.

Hmm, to znaczy z tego wpisu że firma stawia na rozwój wewnętrzny i od ponad pół roku szuka pracowników na wolne wakaty, a że nie ma jeszcze pracownikami obsadzonych stanowisk po pół roku to dlatego że pracownicy zwiększają przez ten czas swoje kwalifikacje...No teraz zrozumiałam, ma to sens i jakie to biznesowo dobre dla organizacji, produkcji i klientów. Inni się powinni uczyć takiego podejścia bo nigdzie czegoś takiego nie widziałam. Dziękuję za wyjaśnienie.

Eks PAS
@Anna

Nie. Po prostu durnymi decyzjami firma rozwaliła cały dział inżynierów. Odeszło 3 projekt managerów, na ich miejsce przyjęto ludzi z niewielkim doświadczeniem i pozwolono rządzić socjopacie, który po 3 miesiącach wyleciał z firmy.

SOS

Co się dzieje w planowaniu że nie wyrabiają? Może potrzeba dodatkowych rąk do pracy?

SOS

Przecież firma zakazała wychodzenia na papierosa z wyjątkiem przerwy. Czy pracowników biur to nie dotyczy?, gdzie tu jest równouprawnienie? Te dwie co siedzą przy biurku na kv też były widziane w tym tygodniu po za przerwą na fajeczce. Zlecam kontrolę z zewnątrz, monitoring wszystko widzi kto wychodzi po za czasem przerwy na fajkę. Ktoś buchnie z premii a jak nie ma premii to nagana.

anon
@SOS

Przecież tu obrywa się tylko pracownikom montażu :)

Ktos

I jak tam ludziska zadowoleni z podwyżek?????

@Ktos

hmmm... cisza dla kandydatów może zdawać się być zastanawiająca.... napiszesz więc wprost jaką stawkę masz teraz na myśli? Każdy miał inaczej, że pytasz?

Czy już były przelewy na karty ?

Hgg

Nie

Aaa
@Hgg

A będą wg doładowań przed świętami?

Pracownica
@Aaa

Już sa pieniądze na kartach

Beata
@Pracownica

A co to za karty są? O co w tym chodzi, to jakiś benefit? Szukam info o pracy na pozycji Specjalista ds. zakupów. Bo właśnie rekrutują. Napisali tam o bonach świątecznych. To jest ta karta?

Pracownica
@Beata

Tak, na tą karte są przelewane bony Świąteczne

Jhhk

Kiedy będą przelewy na święta.

Iza

Brak słów, w sobotę wigilia a pieniędzy nadal nie ma

Beata
@Iza

A to chodzi o premię świąteczną? Właśnie szukam info o pozycji Specjalista ds Kalkulacji. Trwa rekrutacja. Interesuje mnie jaka jest pensja na start? Napisali w ogłoszeniu że jest atrakcyjne, ale bez konkretów. Ktoś wie?

Stary pracownik
@Iza

Ostatnio to tylko żenada w tej firmie. Po co dawać kasę wcześniej jak można nią dłużej obracać.

Malutki1998
@Jhhk

Karty są już doładowane,możecie sprawdzać saldo PS. Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych, Wiary, która odmieni nasze serca, Nadziei, że jutro będzie lepsze, Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu. I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy. Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Czy ktoś wie coś na temat przelewów czy już wyszły na karty bonusowe

Wiadomo kiedy będą karty z Bonami ?

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.