Opinie o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rapid Finance Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. w Warszawa

werftttttt

@marek no wiadomo na poczatek to tak ale wiesz apetyt rosnie w miare jedzenia i z czasem jak sie zdobywa doswiaczenie do chce sie wiecej zarabiac ale to w sumie jest naturalne..fajnie by bylo jakby jeszcze dodatkowo oferowane byly jakies ciekawe premie

skowron
@werftttttt

Opowiem Ci trochę o premii w tej śmieszniej firemce. Jakiś czas tam pracowałem sporo widziałem i słyszałem. Firma może by była na rynku pracy dosyć dobrze oceniana ale przez trzy osoby które psują wizerunek tej firmy nie polecam składać CV. Pierwsza osoba która nie nadaje się do komunikacji międzyludzkich jest dyrektorka słynna Biała Dama ktora ma problemy emocjonalne ze sobą. Ten przypadek już nie nadaje się do leczenia w zakładzie psychiatrycznym zamknietym takich ludzi trzeba usypiac zagrożenie dla bliźniego. Kolejne osoby to pancio i piesek (kierownik i lider windykacji) to jest dopero zgrany duet. Jak zacząłem pracę w tej firmie już na początku uprzedzili mnie żebym liczył sobie ile wykonałem przez 8 godzin pracy połączeń i ile z tego było rozmow z ludźmi (to wchodziło w ich dziwny system premiowy) zdziwiłem się ale liczyłem w pierwszym miesiącu była różnica ale pomyślałem sobie ze to może ja się pomyliłem, ale w kolejnych miesiącach było jeszcze gorzej albo za mało albo za dużo. Poszedłem do pancia (kierownika) i mówię że coś jest nie tak pewne osoby stale miały najwięcej rozmow na przerwie wiecznie siedziały a i tak mnóstwo w dzień w dzień mieli rozmow z klientami. Pytam pancia o co chodzi a on ze wszystko jest po równo i jest dobrze. Zorientowałem się pewnej soboty jak z koleżanką byłem na zmianie ze do mnie nie można było się dodzwonić a do niej szły wszystkie połączenia przychodzące. Powiedziałem o sytuacji panciowi a pancio w dalszym ciągu mówi ze jest ok. Cały czas mnie krecili z wynikami az do pewnego momentu jak lider kazał mi wbić do programu ze niby były rozmowy a de facto rozmow nie było to mi potwierdziło moje podejrzenia matactwa w wynikach ludzi którzy naprawdę starają się i pracują jak się należy. Zastanawiam jakim trzeba byś s....... żeby tak oszukiwać ludzi patrzeć im w oczy i mówić ze jest wszystko ok. A i jeszcze jedno gdyby był system jasny i klarowny to jest 15 min roboty wyliczenia wyników a u nich liczenie trwa ze 1,5 tygodnia komu przypisać komu odjąć. Ja nie mógłbym sobie spojrzeć w oczy gdybym robił takie rzeczy ale oni sumienia nie mają szkoda osób które z takimi ludźmi żyją pod wspólnym dachem.

x
@skowron

To po co tam pracujesz? Ja bym się dawno zwolnił, jakbym od roku jako jedyny nie dostał premii. Teraz przez Ciebie tez i reszta nie dostała! Będąc takim nierobem nie zwalaj winy na innych. Ledwo wyrabiasz minima i płaczesz. Zasłużyłeś. Postaraj się nie zniszczyć premii innym osobom w lipcu. Będziemy wdzięczni.

skowron
@x

Naszczescie tam już nie pracuje. Doskonale wszyscy wiedzą którzy pracują i pracowali ze wyniki sa tylko dla pożal się kierowniczka z metra cietego i dla lidera z brakiem w uzebieniu. To widać kto się wypowiada ten co siedzi razem z nimi i kręci wyniki. Taki jesteś cwany zapraszam Cię do mojej firmy to zobaczymy jakie Ty wyniki zrobisz. Poza tym dla twojej wiadomości chyba nie wiesz do czego służy ten portal. Sama nazwa wskazuje "opinia o pracodawcy" a grozic to se mozesz ale we wlasnym gnieździe.

tymbarocholiczka

Do xxxxx czemu uważasz, że kobieta która prowadziła z Tobą rozmowę była dziwna. Jakie zaproponowali Ci warunki? Bo nie ukrywam, że też byłam zaproszona, ale zrezygnowałam

xxxxxxxx

Byłam na rozmowie, gdzie szukali specjalisty ds transakcji, dziwna była, kobieta powinna sobie coś wstrzyknąć, myślałam, że zaraz wykituje. Zniechęca skutecznie swoją aparycją. A temu kolesiowi co się załamał bo jego była laska rozkłada nogi przed wszystkimi... Człowieku, kup sobie wiagrę i idź do agencji. Serio. Wybzykaj się. Może Ci przejdzie.

qwerty

Ssss, najpierw naucz się mówić, potem pisać, a na koniec ewentualnie sensownie wyrażać opinię. Nikt nie traktuje Cię poważnie, skończ już swoje żałosne gadki. Co do pracy- Warunki są w porządku, jeśli komuś odpowiada praca zmianowa. Ludzie i atmosfera też jest ok, oczywiście z małymi wyjątkami, ale to jest normalne. Polecam

@qwerty

Już widze rzesze zwolenników zarobków maks 2000 zł :) bez szans na jakikolwiek pakiet dodatkowy, progesjonalnycch szkoleń itp itd. Tam człowiek bez jakiejkolwiek wiedzy prawniczej przyjdzie pracować, bo myśli że złapał boga za nogi :). Sam sie krępuje i staram się rozwijac i wiecej zarabiac bo serio 2000 zł to są żadne pieniądze

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
drake

DO WERONKA; na tym stanowisku Młodszy Specjalista ds. Transakcji Systemowych pracowałem ze 3-4 miesiące, odszedłem bo znalazłem normalną prace w normalnych godzinach pracy i dniach. Potwierdzam opinie PRACOWNIK praca jak na stacji CPN :)sprawdzają Cię wszędzie jakbyś była pożyczkobiorcą a nie pracownikiem zgadzam się sprawdzać w KRS w poprzedniej firmie tez nas sprawdzali w KRS ale nie w KRD i innych instytucjach. Kasa za mała jak na te warunki pracy kasa ok 2000-2500 na łapy ale max 2300. Na rozmowie obiecali wszystko szkolenia itp.: a moje szkolenie przez ten krótki okres pracy to na biegu było robione z Ochrony Danych Osobowych bo mieli inspekcje. Odradzam firmę!!!

weronka

Kochani a co powiecie o stanowisku Młodszy Specjalista ds. Transakcji Systemowych. Na czym praca polega i czy ogólnie warto się wysilać i iść na rozmowę. Ile kasy zarabia się na powyższym stanowisku i ocb z systemem zmianowym?

antyfrustrat

Komor, a raczej sssss. Weź się chłopie w garść i zacznij nowe życie, bo minęło sporo czasu od kiedy odszedłeś a nadal nie pozwalasz o sobie zapomnieć. Nie wiem czy o taki rozgłos chodziło ale w ten sposób nic nie osiągniesz. Nie marudź, nie przeinaczaj faktów. Zachowaj się jak facet. Tak, jestem pracownikiem tej firmy, a prawda jest taka, że możesz robić swoją robotę dobrze, średnio, a nawet kiepsko i płacą. Ty robiłeś ją poniżej jakichkolwiek wymagań.

Rozmowę rekrutacyjną oceniam poniżej standardu. Mialam wrażenie, że Rekruterce się nie chcialo.Stanowisko rzeczywiste niezgodne ze stanem faktycznym. Zapewnienie, że może w przyszłości takie będzie :-) Teraz praca 365 dni w roku, oczywiście później standardowo jeżeli już przejdę na stanowisko, na które aplikowalam. Szkoda było mojego cennego czasu,choć rozmowa nie trwała 10 minut. Plus to umowa o pracę bez okresu próbnego na 2 lata. Niestety nie dowiedzialam się o finansach bowiem to wielka tajemnica ;-) moze dowiem się jak do mnie zadz... Wywnioskowalam, że wybór pracownika na zasadzie zróbmy liste podzwońmy podamy śmieszną kwotę w końcu ktoś z oszukanych kandydatow sie zgodzi...

Mr.Nobody

Wchodzę na gowork szukać opinii o kilku firmach, a zamiast tego znalazłem najlepszą Soap opere na świecie dzieciaka wylewającego żale na cały świat pod kolejnymi nickami bo go panna olała. Przyszło Ci do głowy przyjacielu, że zobaczyła, że jesteś niezrównoważony psychicznie?

sss

Co do pracy przez 7 miesiecy nikt się nie skarżł z kierownictwa że, źle pracuje a oni są osobamik decyzyjnymi i sprawującymi nadzór nad tam jak się pracuje. Miałem premie i wysokie wyniki za rozmowy. Więc wiem jak pracowałem. Ja ktoś będzie was robił w wała to co powiecie ok i idziecie dalej :). No chyba nie. Jak ja mam was lubić :) jak kazde słowo co się powie :) zaraz będzie plota :) wolałem mieć was w (usunięte przez administratora) i nic się nie odywać ;). Proste :). Polecma kawałek PRzeciwko Kurestwu i upadkowi zasad :). Ja znikam :) Po prostu czuje się oszukany i miałem prawo do swojej wypowiedzi :) łupia dyskusja.

ssss

Szczególnie jak Cie gnębili :) i każdy robił z Ciebie jaja :) i robiłaś fochy :) i płakałaś przed pracą, że nie dajesz rady i trzeba było z każdym z osobna pogadac aby dał Ci spokój ;). Jasne oczywiście jeśli to się odbywa na jasnych uczciwych zasadach. A wystarczyło Ci prosto w oczy spojrzec :) bo nie mogłaś znieść prawdy. Pozdro...... Nie mam czasu na pierdoły. A robiłem to bo :) lubiłem jak się uśmiechasz itp itd :). ale to jzu było. Czuje się jakl czuje. Hej

były Rapid :P

Do póki nie zmieni się szefowa i donosicielstwo w firmie nie będzie to dobra praca, najlepiej widać po CC i powody zwolnień... ale no cóż do póki wielka szefowa za Buga robi tam co chce i traktuje firmę jak swoje podwórko... ssss nie wylewaj prywatnych żalów tu to bez sensu :) ale dla Pani T. przydała by się komisja od mobbingu i psychiatra.... Tak jak wyżej napisałem posada będzie dobra jak zmieni się kierowniczka.

Konsultantka

do sssss - to jest portal o opiniach na temat pracodawcy, a nie Twojego życia, emocji czy też zdrowia. Uważam, za bezcelowe z Twojej strony jest wypisywanie, że dziewczyna z którą byłeś a Cię rzuciła była taka i owaka - chyba pora zacząć być mężczyzną i pogodzić się, że nie wszystko idzie po naszej myśli i są osoby z którymi może nam w życiu nie wyjść. Nie dorobisz się raczej wypisując hejty pod adresem osób z którymi pracowałeś oraz firmie. Twoje wpisy świadczą tylko o tym jakim pracownikiem jesteś i jako potencjalny pracodawca poważnie bym się zastanowiła czy Cię zatrudnić - więc radzę weź się do roboty i przestań się mazgaić. :) A potencjalnym pracownikom, którzy mimo wszystko przeczytają te wszystkie wpisy radzę się zastanowić - skoro "niby" jest tak źle dlaczego ludzie nadal tam pracują. Przecież wystarczy kartka, długopis i po umowie. Dlatego tych co chcą nas poznać zapraszam.

ssss

Szkolenie z maili: NO siedź i patrz jak ona robi a potem ewentualnie się zamieńcie :). Zero wytłumaczenia co i jak :).Pzdr

Konsultantka

Praca w Rapid Finance jest dla osób, które chcą pracować i wiedzą na czym praca po 8 godzin dziennie polega. Na początku dostaje się umowę o pracę - a wiadmo, ze zazwyczaj nadal pracodawcy proponują umowę zlecenie. Tak jak pisali poprzednicy 2000 zł na rękę. Praca - w zależności do działu -na CC zmianowa - infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 7 do 23 - ale można to wyczytać na stronie. Z przeczytanych opinii trochę smutne jest, że głównie wypowiadają się pracownicy działu windykacji (obecni, przeniesieni i byli|) i wystawiają negatywną opinię firmie. Jako doświadczona konsultantka mogę powiedzieć, że atmosfera jest fajna, Liderzy jak i Pani Kierownik CC bardzo wyrozumiali. Oczywiście należy "przestrzegać" Regulaminu Firmy umiejętnie bo później może nas spotkać rozmowa z Dyrektor Operacyjną. Natomiast co do Opiniodawcy ssssss - na Twoim miejscu dałabym sobie spokój. Pomimo, że przenieśli Cię do innego działu nie potrafiłeś sobie poradzić z najprostszymi zadaniami jak np wysłanie maili. Jedyne co zapamiętaliśmy po Tobie to jak jadłeś ryż w kuchni i wszystko Ci z buzi leciało, i to że puszczałeś cały czas bąki. Z całego serca życzymy Ci szczęścia w innej pracy i cieszymy się z zakończenia współpracy. Pozdrawiamy a chętny zapraszam do składania cv

Kika

do Pracownik: dziękuje Ci bardzo, o takie konkrety mi chodziło, pomogłeś mi uniknąć dużego błędu :)

do Kiki - osobiście tam pracuje poszukuje na chwilę obecną nowej normalnej pracy. Dział obsługi klienta :) siedzisz i nic nie robisz a musisz robić wrażenie ze pracujesz. Zarobki 2000 na rękę, praca zmianowa od 7-15 i 15-23 niczym praca na stacji paliw święta, niedzielę soboty pracujesz a łaskawa dyrektor ktora nie jest zdrowa psychicznie z łaską w Wigilię pozwoliła nam iść do domu o 22. Kolejny nowy dział "dział ksiegowosci" 2000-2200 na rękę zmiany takie same jak na dziale obsługi klienta święta niedzielę też pracujesz, ostrzegam przed ich oferta pracy to co piszą kłamstwo szkolenia - nigdy żadnego nie było. W dodatku na tym dziale sprawdzają Cię jakbyś był pożyczkobiorca czyli BIK KRD itp instytucje rozumiem sprawdzenie w KRS a nie przeswietlenie moich prywatnych spraw jakie sa karty kredytowe czy kredyt na mieszkanie Nie polecam. Kolejny dział windykacja - odradzam też Ci ten dział. Oczywiście też mi wmowili prowizje o której RUDA wspomniała a nigdy nie dostałem. Plany które wymyślaja to tragedia. Mam wrażenie jak patrzę na lidera windykacji ze to człowiek który nie wie gdzie jest i czym powinien się zajmować. Chodzi po firmie i przystawia uszy byle coś podsluchac dodać i plote puścić To nie jest normalne zachowanie:) Osobiście ODRADZAM a ten kto pisze pozytywne zdanie i tej firmie to: wielka sowa, dyrektor która nie zna podstawowych słów w Polsce proszę, dziękuję, przepraszam a o zwrocie dzien dobry czy dowidzenia o nich chyba nigdy nie słyszała. Sloma z butów wystaje a za wielką dame się ma i kierownik ze swoją prawą ręką (do Rudej!!! zwirek i muchomorek określenie idealne dla nich )

Kika

W rapid finance są teraz przyjęcia do obsługi klienta, powiedzcie proszę, na czym tak naprawdę polega ta praca, czy to po prostu słuchawki i namawianie na chwilówki? Będę wdzięczna za opinie kogoś, kto tam pracuje/pracował, jaka jest atmosfera, ludzie, godziny pracy no i zarobki oczywiscie? Zastanawiam się, czy składac tam cv czy sobie darować. Z góry dzięki!

ssss

Sprawa została zgłoszona do PIP !!!!!

ruda

Odpowiedź dla xz. Pracowałam na słuchawkach w tej firmie pytales o zarobki podstawa to 2000 i premia której nie zobaczysz mnie na rozmowie powiedzieli że premia od 100 do nawet 1500zl. Przez rok tej pracy wzięłam raz premię 500 zl i na tym koniec. System premiowy jest tylko dla wielkiej sowy i dla zwirka i muchomorka. Ja przestrzegam przed ta firma teraz widziałam że potrzebują na inny dział tam już doczynienie ma się z kobietą którą ma problemy emocjonalne....

Zostaw merytoryczną opinię o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rapid Finance Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rapid Finance Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rapid Finance Polska Sp. z o.o.?

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.