Opinie o A2B-online Polska Sp. z o.o. w Długołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A2B-online Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w A2B-online Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A2B-online Polska Sp. z o.o. w Długołęka

saddam

Jak to z jakiego,szukaja ludzi w Polsce i Ukrainie a nie w NL w celu zbicia kosztów,proste

buldog

Zgadzam sie z Tymonkiem, troche tam pracowalem, wyplata na czas a firma sie rozrasta dosc mocno stad ciagle poszukiwania kierowcow.

czester

Czy jest osoba ,która przyjęła się niedawno ew. rozstała się z firmą?I podbije pytanie z jakie portu płynię się do Anglii?

mietek

Jak bym słyszał to bym nie pytał tutaj. W ogłoszeniu wymagają podstaw i nie wiem czy weryfikują to jakoś czy nie.Tak czy siak wyśle cv i podjade do Wrocka.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie A2B-online Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

mietek

Przed podjęciem pracy jest jakiś test językowy sprawdzający poziom znajomości danego języka?

Tata Marcina

Jak nie ma znaczenia,widziałeś tą zgraje muslimów?

tata Marcina

A do Anglii płyną z jakiego portu?Jak Calais to dziękuje

bolec

A odpowie mi ktoś skąd te śmieci są wożone? Z Anglii na Europe czy na odwrót ?

Borys

Sa lodowki, zarelko zabierasz sobie z PL ew dokupujesz....auta nowe sa teraz wiec spoko

młody

auta w automatach wszystkie, dobrze wyposazone mamy lodowke, przetwornice, mikrofalowke, pracuje krotko niecale pol roku, pracowalem wczesniej w kilku innych firmach i jak narazie nie jest zle, pracowac trzeba, ale to jak wszedzie tacho wykorzystuja ile sie da, pilnuja zeby nie przeginac, kase mam na zjezdzie na koncie, jak potrzeba wczesniej to tez sie da. Fakt szef wymaga dobrej pracy, ale wszystko da sie ustalic, jak sie robi robote to nie ma zgrzytow, chce zostac dluzej w domu to jest zawsze do dogadania, widze ze wielu tutaj narzeka a tylko jedna dobra opinia, ja nie narzekam, pracuje i jestem zadowolony,

bazyl
@młody

A napisz jakie macie trasy i co wozicie?

Booleo
@bazyl

Trasa : Benelux - Anglia, Anglia - Niemcy. Potwierdzam to co mowi "mlody" + to ze dyspozytorzy cisna i pilnuja czasem to wkurza ale to akurat na plus...

takie tam

Na GB dostajesz kartę Multi Service. Na wache kartę paliwową i tankujesz w porcie. Praca nie jest ciężka, ale jak poprzednicy piszą planing ciśnie choć i to kwestia do dogadania. Baza w NL - dojeżdżasz busem, sam własnym autem lub z innymi kierowcami (zwrot kosztów - ryczałt). Na kasiorkę jak w każdej firmie zawsze można ponarzekać, że mało, ale 49 ojro/dzionek diety + podstawa (um. o pracę) jest i na czas na koncie. Potrzebujesz zaliczkę na czerwone latarnie - dzwonisz i masz :) Auta w automacie. Kierowców brak, auta przybywają stąd taki wysyp ofert pracy, a na brak pracy nie ma co narzekać. Tacho nie przeginane. Praca w porcie - dla nowicjuszy - dużo uczy. Opcjonalne ubezpieczenie zdrowotne.

a3zojland

niem to wysyłaj i powo...;);)dzenia ci życz...;);)ymy gdyz na pewno będzie ci potrzebne hehhehehhe

Tomasz

Andrzej a pojazdy są a manualnych czy automatycznych skrzyniach biegów??? pozdrwiam

automat

auta w manualach czy w automatach?

hurko

Kolego Janku, co miałes na myśli pisząc wysoki standard mieszkania? masz na myśli scanie w wysokiej blaszce oraz Dafy w wysokiej blaszce? a jak jest z Anglią? czy doposażają kierowcę w kartę płatniczą lub w ospowiednią ilość środków finansowych ? na serwisy - parkingi w GB? gdyż wiem ze swojego doświadczenia polegającego na dość częstym bywaniu zestawem z GB że stref industrialek nie ma wiele a jak już są to jest tam mega mało miejsca i pościskane kilka zestawów a jak wiadomo nawet przy industrialkach jest sporo żółtych linii i jest poparkowane a bujanki przy atostradowe i na drogach landowych tak sa po upychane że jeżeli ktoś kończy prace o powiedzmy godzinie 19ej to można zapomnieć i pozostają serwisy i przeważnie wychodzi tak ze pozostają tylko i wyłącznie serwisy poruszyłem ten wątek gdyż jest to mega ważne przy firmie która dość często jeżdzi do brytoli gdyż wozić swoje środki finansowe ze sobą aby opłacac serwisy parkingi i dopiero po przeyjeżdzie czekac aż firma zwróci to jest naprawdę chore jest to zwykła niechęć firmy do prostej czynności wyrobienia kart płatniczych i ewentualnego przelewania środków na parkingi, wożenie przez kierowce większej kwoty na parkingi ze swojej kieszeni jest głupotą gdyż bywają włamania do kabiny wpuszczanie gazu, z tąd moje pytanie odnośnie tego wątku, w po przedniej firmie u belgusów tak zostało załatwionych dwóch kierowców z naszej firmy z laptopów portweli a karta jak zginie to tylko plastik. Jeszcze z czystej ciekawości auta z automatach czy manulanych skrzyniach, pozdrawiam ;) i szerokiej chłopaki

Janek

Witam Niezgodze sie z wieloma wpisami na forum. Pracodawca owszem ostry i wymagajacy czasem potrafi wyciagnac przez sluchawke ale jak jeden drugi nie robia tylko spijaja kawki, a chca kokosy to sorrry. Po drugie przychodza cwaniaki i tylko mysla jak sie poslizgac a nie popracowac, przekraczaja normy czp etc. Reszta jak wyplata na czas, umowa o prace, pilnowanie czasu pracy i innych wytycznych - w odroznieniu od innych firm - przestrzegane, dobry kontakt z dyspozytorami i ogolnie biurem. Urlopy kasa - na czas i bez problemow, dla tych co potrafia pracowac profity. Wysoki standard mieszkania i tyle chyba w temacie

hurko

Auta w manualach czy w automatach?

majtek

chico a to jest bardzo ciekawe co piszesz gdyż parę postów wyżej ktoś pisze że ogólnie nie jest żle ale pan prezes, cutuję człowieka o nicku ,,byly'' - ,,problem jest żeby dogadać się z tzw. Prezesem. Nie szanuje ludzi, wydziera się i traktuje kierowców przedmiotowo wyśmiewając się z nich, a jak chcesz coś z nim załatwić to nigdy nie ma czasu. Nieodpowiednia osoba na stanowisku no ale cóż Prezesa sie nie wybiera:) '' czyli Twoja opinia mocno gryzię się z opinia ,,byly''- bylego, i kto tu pisze prawdę hmmmmmmmm hehh, czy ktoś z biura czy prawdziwi kierowcy, pozdrawiam :)

chico

Pracowałem w tej firmie i jest ok. Planing cisnie ale da sie to ogarnac. Nie stety tacho zazwyczaj wyjechane na maxa. Szef bardzo w porzadku da sie z nim ustalić wiele rzeczy. System 3/1 lub dluzej do ustalenia. Praca dosyć cieżka ale dla kogoś kto zaczyna bardzo dobry trening. Kasa na czas. Z serwisami nie ma problemu. Auta sprawne i zadbane. Baza w NL troche lipna ale nie jest sie tam czesto. Dostaje sie karte płatnicza i karte paliwowa. W Anglii jest sie tydzien czasu w systemie 3/1. Uważam że firma godna polecenia. Osobiście nie mialem zadnych problemow.

chico
@chico

W ąnglii rzeczywiscie z parkingami roznie. Wiadomo oszczednosci sa wszedzie i szef chcialby aby stawac na parkingach za free lub snapach. Wiadomo jak nie masz gdzie stajesz na parkingu platnym placisz karta i tyle. Nie slyszalem zeby ktos mial z tego tytulu krytykowany. Minusy zawsze dla kogos sie znajda bo nie ma ludzi w na 100% zadowolonych. Na rozmowe zawsze mozna isc to nic nie kosztuje. Szef na rozmowie mowi jak jest i tak jest bez sciemy. Przynajmniej u mnie wszystko sie zgadzalo. Dla mnie firma ok. Odszedlem z waznych powodow osobistych nie dlatego ze bylo zle.

Zostaw merytoryczną opinię o A2B-online Polska Sp. z o.o. - Długołęka

A2B-online Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wrocławska 33D
    55-095 Długołęka

A2B-online Polska Sp. z o.o.