Opinie o A2B-online Polska Sp. z o.o. w Długołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A2B-online Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w A2B-online Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A2B-online Polska Sp. z o.o. w Długołęka

manto

pison jakie moteliki no proszę was piszcie poważnie a jeżeli nie jesteście kierowcami z doświadczeniem i nie znacie tej firmy to nie wypisujcie bo to bez sensu, w ogłoszeniu widać że jeżdżą dużo na anglię, także chodziło mi o to czy dają kasę lub kartę służbową płatniczą/bankomatową z limitem lub doładowują na serwisy/parkingi w angli gdyż tam nie ma bezpłatnych parkingów jak wiedzą wszyscy ci co tam jeżdzili, bo znależć miejsce na bezpłatne miejsce parkingowe to graniczy z cudem a jeżeli firma tam jeżdzi często i każe szukać bezpłatnych miejsc parkingowych i nie zabezpiecza kierowców w srodku finansowe na serwisy to niech sobie ten mądrala z biura który to wymyślił ewentualnie o ile tam u nich tak by wyszło i jeżdzi i tyle, bo tylko dziady stają po rowach i szukają parking na przegiętym tachu by znależć jakąś nore aby się przytulić za free proszę o odpowiedż na ten temat

op

tymonek o czym ty człowieku piszesz wytłumacz swój przekaz, jaki zwrot za paliwo? przecież oni dowożą do holandii do pracy i przywożą to za jakie paliwo?, mniej więcej jakoś tak wychodzi ? to wychodzi czy się nie zgadza? bo albo coś sie zgadza lub nie zgadza a nie mniej więcej bo skoro jest 49 euro razy ileś tam dni i określona podstawa to chyba mega łatwy jest tego wszystkiego rachunek, jak z serwisami w anglii, płacą za servisy? czy jak dziad musisz szukać miejsca ze swiecą gdzie nie ma żółtej linii a jak wiadomo angol grabieżca maluje ją wszędzie proszę o konkretną odp

op

czy te 49 euro które oferują, faktycznie tyle jest przy wynagrodzeniu i ile średnio sie wyciąga w tym 3/1, 4/1 w tej firmie? na serwisy/parkingi w anglii dają jakąś gotówkę czy kartę firmową płatniczą? proszę kogoś o odp pozdrawiam

B8ONLINE

Były ktoś tutaj napisał ze zarobi się ponad 4 tyś zł hehe nie rozumiem bo z podstawą minimum 1300zł netto plus 49 euro diety to wyjdzie dużo dużo więcej wiec o co tutaj chodzi oszukują? czy jak

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie A2B-online Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
B8ONLINE

Dzięki wielkie Były fajnie że napisałeś jak jest oby więcej takich normalnych ludzi jak Ty :) a czy są wypłacalni? i czy kasa jet na czas i się zgadza? ps. z tacho na międzynarodówce jeżeli jest wyjechane do końca to jeszcze da się jeżdzić gorzej jak notorycznie chcą aby było przegięte wtedy jest spięcie wiadomo :) pozdrawiam

Były

Ludzie, odpuście sobie tą firmę. Standardem jest system 4/1, a nie 3/1. jeżeli chodzi o robotę to tacho wyjechane jest do granic możliwości albo przegięte.Dochodzi do sytuacji że jak chcesz się zatrzymać, bo musisz skorzystać z toalety to musisz poinformować dyspozytora po co i na jak długo się zatrzymujesz. Robota nie jest ciężka, najmniej przyjemna jest ilość przepinek, stres czy zdążysz odstawić naczepę do portu żeby się przeprawiła promem, no i ten straszny smród śmieci które często się woziło. Dyspozytorzy ogólnie są spoko, natomiast problem jest żeby dogadać się z tzw. Prezesem. Nie szanuje ludzi, wydziera się i traktuje kierowców przedmiotowo wyśmiewając się z nich, a jak chcesz coś z nim załatwić to nigdy nie ma czasu. Nieodpowiednia osoba na stanowisku no ale cóż Prezesa sie nie wybiera:)

ballada o ke..mi.. sie :)

kemis hehehhe zacząłem jak widzisz mój wpis od hehhe, dobre zarobki piszesz:):):) koło 4000, ale koło czego będą płacone takie ogromne zarobki :), 4000 ale czego bo chyba nie zł? nie słyszałem aby ktoś zarabiał na międzynarodówce 4000 koło hehheh :):):) pozdrawiam

sztefann banntory :)

to chyba jakieś dzia....... dy bo nawet na 6 prostych pytań nie umieją odpowiedzieć raczej nie war..... to aplikować do czegoś takiego co ignoruje pytania zainteresowanych i pewnie nie doszłych bo skoro nawet nie zaczęli a są już ignorowani brakiem odezwu pewnie zachęcają a pózniej okaz.... uje się ina... c..zej i nie odp na te 6 pyt aby pózniej nikt im nie powiedział że tak opisaliscie w odp na pytania a rob.... i .. c..ie inacz... ej np zamiast 3/1 to 4/1 to są chyba dla nich nie w... y .. godne py..... t.

florian :)

forlan a jednak znalazłeś czas heh myślisz że kierowcy są kretyn.........mi a prawda jest taka że są mądrzejsi od większości was biurw z pod biurka szefa ;):):):) a z tego co widzę to odp0wiedż na 6 prostych pytań dla firmy która doskonale wie jak jest zajęło by 5 min czasu, a co mnie obchodzą pracownicy w tej firmie 6 pytań padło ale tak to jest jak firma ma w du.......... to i ogłoszenie z tapety nie zejdzie gdyż teraz pażdziochy szukają driverów a nie driverzy pracy także niech firmy grają dalej wielkich panów a kierowcy się dalej będą śmiać :):):) bo przyszły czasy że znależć kiero nie jest łatwo i każdy kto jest w tym temacie doskonale wie że takie są fakty. ale większość firm gra wielkich panów za którymi kierowcy muszą biegać a nie nie nie czasy jawidać już sie dawno skończyły teraz pan za swym przyszłym kierowcom musi latać i zabiegać o niego a ta firma nawet nie umie się określić i odnieść do swojego ogłoszenia na które zostało zadane 6 bardzo prostych i jasnych pytań by sprecyzować sprawę a niech czekają dalej a konkurencja nie śpi są inne firmy które także płacą diety a i mają czas by porozmawiać ub opisac konkretnie warunki i tak właśnie FORLAN od razu widać co to za firma jeżeli ktoś z biura odp że nie ma czasu hehhe od razu czuć na odległość czym tam pachnie:):):), jak dobrze że jest mnustwo firm które się ogłaszają i zachęcają do współpracy wtedy można właśnie takich omijać szerokim łukiem z szerokim uśmiechem i tyle faktów trochę się rozpisałem choć i tak szkoda czasu bo może mam inne obowiązki niż pisanie na odezw kogoś z biurwa :) z pod stołu boooo....ssss....aaa :) hehhh

P.D.

Proszę o odpowiedż kogoś z biura na kilka pytań, szanowana i szanująca swoją ekipę i siebie firma powinna odpowiedzieć na kilkaistotnych pytań dla ludzi którzy byli by zainteresowani podjęciem współpracy w charakterze kierowcy międzynarodowego a więc przechodzę do pytań :) 1) piszą państwo system 3/1, jak każdy wie 3 tyg pracy tydzień wolnego i czy ten tydzień wolnego gwarantują państwo pełnych 7 dni rozumiem? jeżeli nie proszę o wypisanie ilości pełnych dni odpoczynku 2)systemu 3/1 przestrzegają państwo zgodnie z zapewnieniem w ofercie rozumiem z jasnego przekazu tak? 3) minimum 49 euro diety dobowej na tzw rękę? netto? 4) ile wynosi podstawa dla kierowcy z dwu letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym? 5) którego dnia jest wyjazd do pracy i mniej więcej o której godzinie np sobota czy też niedziela? i którego dnia po tych 3 tyg pracy jest zjazd do domu? 6)którego dnia u państwa wpływają wynagrodzenia za pracę? jeżeli są państwo rzetelną i tak dobrą firmą jak tutaj piszą to szanując swoją pozycję i renomę oraz chęć wykazania się póbą pozyskania / znalezienia odpowiednich dobrych kierowców powinni państwo odpowiedzieć na te kilka prostych pytań :), a na pewno jak każdy wie czytacie to forum gdyz jest stworzone typowo firmowo. Pozdrawiam :) i czekam na odpowiedż:)

P.D

P.D

olaf pisałem z gościem który pracował w tej firmie i pisał mi że przeważnie wożą śmieci też czasem w poprzedniej firmie trafiały mi się śmieci i nie jest to za fajne teraz w zimie to pół bidy :) ale jak w lato słoneczko prztpiecze w naczepę hehhe to jak ci się trafi 45 weekendówki ze śmieciami to :):):) hehhe ale nie ma tragedii pisał że też w londynie jest kilka rozładunków jeżeli jest tak tylko czasem to ok ale jezeli to norma to kręcisz tym nie krótkim wehikułem po lądku wyobraż sobie, 3eba by było spotkać jakiegoś normalnego kiero gdzieś na parkingu lub w pobliżu firmy i idzie wyczuć podczac rozmowy czy jest szczery czy też ściemniony kolaniarz któremu 3eba zmieniać pampersiaka ze strachu :) ale trafić gdzieś takiego prawdomównego kiero to jak trafić w dychę :) pozostaje chyba kolego przekonać się osobiście aczkolwiek widzę także ogłoszenie Duhabex i mają jak na pl firmię bynajmniej w ogłoszeniu nieżle warunki tyle że system 4/1 a 3/1 byłby dużo jednak lepszym a tutaj jest takowy podobno ale ciekawe czy się go trzymają ale nie wydaje mi się gdż na pewno czytali jako firma A2B moje pytania i nikt ni e odpowiedział aby póżniej przy naciąganiu na 4 tydzień nikt nie powiedział ale jako firma jasno określiliście heh cwaniaczków w tym naszym kraju to nie brakuje jak sam wiesz ale spoko i tak właśnie tracą przyszłych współpracujących z nimi kierowców a nr tel by z nimi pogadać także nie ma także......... a duhabex czytałem o ich historii rozwijania się jako firma dowożą także do bodajże holandi na bazę ale nie ma ich forum na temat firmy, powodzenia

P.D.

klops end odor :)

wpis pana o nicku o2 cytując :) ale nawet jest wyjscie z tego,poniewaz jak dostaniesz ta smieciowke to mozesz sam sobie oplacac niektore skladki wiec nie ma problemu z tym chcesz to placisz nie to nie. odp. umowa śmieciowa w transporcie międzynarodowym, a jeżeli nie to sam sobie opłacasz składki lub nie hehhehehhehe lub nie napisał hehhe super :):):) rewelacja :):):) pozdrawiam :):):) hehhehe

klik end kupens :)

masz tekst pana pod nickiem oka, cytuje :) @oka - nie dość, że jest proponowana umowa o pracę, to jeszcze wypłata jest w terminie i dadzą nawet ubezpieczenie. hahaha dadzą nawet ubezpieczenie hahaha no mega wyznacznik bardzo dobrej firmy, od jakiegoś czasu pracodawca wypełnia odpowiedni druk A1 się nazywa lub A2 nie pamiętam i wysyła lub zawozi do ZUS i człowiek który współpracuje z nimi powiedzmy kierowca jest ubezpieczony podczas wykonywania pracy za granicą typu powiedzmy pobyt w szpitalu itp., wtedy nie płacisz za taki pobyt jako członek unii europejskiej, a jak czytam wypoty typu nawet oferują ubezpieczenie hehhe to chyba można się domyśleć kto kto napisał taki głod...y kawałek :)

onnn
@klik end kupens :)

Ubezpieczenie ZUS to podtawa, raczej tu mowa o dodatkowym ubezpieczeniu. ECUZa każdy raczej ma ale jeżeli firma sama daje dodatkowe ubezpieczenie to miło z ich storny.

klik end klops :)

a ludzie pod nickami o2, ragon, kamilek, oka, przecież to na pierwszy rzut oka widać że to ekipa z biura tej firmy hhehe tylko jakiś valduś kiepski łyknie takie głodne kawałki heheh z resztą Ty Darku także chyba należysz do tej brygady RR,

klik

kolego nie doszukuję się absolutnie żadnego problemu, ktoś tam wyżej napisał że chyba dobra firma gdyż oferuje umowę o pracę a więc jakim wyznacznikiem dobrobytu firmy jest fakt że firma zajmująca się danym owym fachem oferuje umowę o pracę, a widziałeś kiedyś firmę transportową zajmującą się transportem międzynarodowym która zatrudniała na umowę zlecenie lub na umowę o dzieło albo na 1/2 lub jakąś barbarzyńską heh na 1/4 etatu? bo ja nie i nie oszukujmy się że taka istnieje jeżeli istnieje to wymień chociaż jedną, może w transporcie krajowym znajdzie się jakiś waldek kiepski lub maryyyjan pażdzioch który taką oferuje a jakiś osio........ l się na to godzi ale nie w transporcie międzynarodowym pozdrawiam kolego :)

klik

żadna firma transportowa nie zawiera z nowym driverem umowy śmieciowej, żadna! i jaka to zaleta co niby mają młodzi docenić? że dostaną umowę o pracę która im się należy najzwyczajniej wedle obowiązującego prawa i co tutaj doceniać? i że co że wypłata zgodnie z umową pisemną oraz wiadomo jaka jest ta druga na diety ustna :) haha jak to w pl firmach no megaaaaaa plusy, przecież to już dawno standart, uprawnienia nie są tanie młodzi się nie garną by je robić gdyż zarobki już nie są takie jak kiedyś i do tego życie w tym zawodzie nie jest na dłuższą metę atrakcyjne aby to robić kopę lat 3eba to po prostu kochać inaczej się na dłuższą metę nie zajedzie, dla tego jest dość spory deficyt wśród fachowców w tym zawodzie i zdobyć do swojej firmy dość dobrego drivera nie jest tak hop i siup, niech ktoś napisze prawdę realnie jak jest w tej firmie pozdrawiam wszystkich normalnych pracujących w tym zawodzie :)

kajko@casch

też mi wpis firma dobra według tam kogoś powyżej gdyż oferuje umowę hehhe no mega super firma oferuje umowę hehe ludzie,ludzie ,ludzie heheh i do TEGO JESZCZE PŁACI W TERMINIE HAHAHHAH no padne tutaj zaraz ze śmiechu :) ale atuty , firma płaci na czas nie trzeba pracować za darmo hehhehe ludzie opamiętajcie się choć ten wpis to raczej ewidentny twór biurkowy.

kajko@casch

coś tutaj za kolorowe te wpisy, czy napisze ktoś coś bardzo realnego bez cukru do kawy, pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o A2B-online Polska Sp. z o.o. - Długołęka

A2B-online Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wrocławska 33D
    55-095 Długołęka

A2B-online Polska Sp. z o.o.