Opinie o Avanti Medic

Bogumiła - Konin

Lubię atmosferę w Avanti Medic za: Przeszłam do nich z innej firmy . Bałam się , bo mieszkam w innym mieście i wszelkie formalności zalatwialam telefonicznie i mailowo . Wszystko ok . Zlecenie nawet niezłe mi się trafiło , za busy płaca i sami organizują podróż . Polecam Firma bez zastrzeżeń .

@Bogumiła - Konin

Jak to się stało, że natrafiłaś akurat na ofertę pracy, którą wystawiła firma Avanti Medic? Poszukiwałaś pracy, przeglądając oferty w internecie, czy może któryś z Twoich znajomych polecił Ci tego pośrednika? Podziel się z nami, jak to wyglądało, abyśmy mogli lepiej poznać Twoją historię związaną z zatrudnieniem.

Avanti Medic

Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie o nas! Bardzo cieszy nas, że darzycie nas Państwo takim zaufaniem. Będziemy dalej starać się robić wszystko co w naszej mocy, aby tego zaufania nie utracić :) Pozdrawiamy, Avanti Medic

Justyna

Avanti Medic ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Żeby dostać takie wyróżnienie trzeba się dobrze starać.

barbara-Płock

Jeżdżę z nimi już 3 rok . Mi się dobrze współpracuje . Pieniądze na czas co najważniejsze .Przed pierwszym wyjazdem dostałam umowę do wglądu na maila i oryginały pocztą do domu . Mogę polecić tą firmę . Mają sporo zleceń jeśli szuka Pan czegoś konkretnego to na ich stronie można zobaczyć dostępne oferty .https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy.

Romek 71

Szukam właśnie czegoś dla siebie i szukam firmy wysyłającej na Niemieckich warunkach ze względu na możliwość Kindergeld . Czy ta firma ma zlecenia tylko dla kobiet czy dla opiekuna też ?

biuro
@Romek 71

Panie Romku zapraszamy do współpracy również Panów oczywiście . Proszę aplikować na naszej stronie https://avanti-medic.eu/kontakt.

Kora
@Romek 71

Z tego co widzę, dość często dają ogłoszenia też dla opiekunów. Ich oferty są tutaj https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy. Albo najlepiej zadzwoń do nich i się dowiedz, czy aktualnie mają coś dla mężczyzn. Na ich stronie znajdziesz namiary. Pozdrawiam.

nicola

Wyplata na czas , ale reszta spraw dyskusyjna . Niskie wynagrodzenie , firma pobiera pieniadze za przejazd opiekunki.Opiekunka dostaje wraz z wynagrodzeniem 60 Euro po przyjezdzie i 60 euro po powrocie z pracy. Trudno mi ocenic firme ,ale osobiscie nigdy bm sie nie zatrudnila ponownie.

biuro
@nicola

Pani nicolo firma organizuje i opłaca koszty transportu przy wyjzadach standardowych 8 tyg. Jeśli opiekunka ma życzenie wyjechać na krótszy okres czasu np. 4 tyg. wtedy pokrywa koszty w 1-na stronę o czym jest informowana i akceptuje to- jeśli wyjeżdża.

Bolo

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Boguśka
@Bolo

Firma organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony podczas pobytu co najmniej 8 tyg. Mi akurat zależy na krótkich zleceniach i jeżdżę na 4 tyg. tylko . Płacę wtedy koszty transportu sama .

Małgosia

Dzięki za podrzutkę tego linka. No w końcu firma ,która ma jakieś konkrety na stronie . Można aplikować na konkretne zlecenie . Z tego co widzę oferty z całych Niemiec .

Aksjusza
@Małgosia

Każda firma w tej branży ma zlecenia z całych Niemiec. Tak powinno być, aby każdy wybrał coś dla siebie. To normalny standard.

@Małgosia

Malgosia, Avanti Medic na sporo ofert w opiece w Niemczech. Opiekunki osób starszych mogą zobaczyć je tutaj : https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy Naprawdę spory wybór

Jarosław

@Małgosia Nie ma sprawy. Czy finalnie zdecydowałaś się aplikować na jakieś stanowisko w firmie Avanti Medic? Jeśli tak, to napisz, czy zostałaś zaproszona na rozmowę rekrutacyjną oraz czy udało Ci się dostać tę pracę. Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Jarosław

@Małgosia Droga Użytkowniczko, na stronie internetowej firmy Avanti Medic możesz znaleźć wszystkie oferty pracy. Tutaj podaję Ci link - https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy Jeśli zdecydujesz się aplikować - daj nam, proszę, znać.

Małgosia

A w jakich rejonach ta firma ma zlecenia? Mi zależy na Baden Wurtemberg . ?

Jarosław

@Wanda49 Bardzo dziękuję za podanie tego linka. Jak już użytkowniczka @AgniechaM zauważyła - informacje tam zawarte na temat niemieckich warunków zatrudnienia na pewno będą pomocne osobom, które nie miały okazji na nich pracować. @Gaja Zarzuty, o których piszesz są poważne względem firmy Avanti Medic. Czy rzekome nieopłacenie ubezpieczenia gdzieś zgłosiłaś? Z jakim skutkiem? Będę wdzięczny za więcej informacji.

AgniechaM

Jeśli któraś z Pań nie pracowała jeszcze na niemieckich warunkach to może te informacje z ich strony będą pomocne . Też miałam pełno pytań jak jechałam od nich pierwszy raz na te warunki niemieckie ale babeczka z biura fajnie mi wszystko wyjaśniła . Już drugi rok od nich jeżdżę i zadowolona jestem , choć pierwsze miejsce takie sobie było . Teraz jest ok ,wiec i warunki i zlecenie mi pasuje. NASZA OFERTA Opiekunka może posiadać własną działalność lub zostanie zatrudniona przez nas na umowie niemieckiej bezpośrednio w Niemczech. Umowa na czas nieograniczony trwająca nawet w czasie pobytu w Polsce. Emerytura w Niemczech po 5 latach pracy. Kindergeld na każde dziecko. Pełne składki płacone do AOK lub DAK przez cały okres współpracy (nawet w czasie pobytu w Polsce). Pełne ubezpieczenie w Polsce, w Niemczech i w całej Unii Europejskiej (bezpłatne wizyty u wszystkich specjalistów, bezpłatna, kompleksowa obsługa dentystyczna w
 Polsce i w Niemczech, refundacja niektórych leków). Niemiecka Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz druk E-106. Elastyczność przy wyborze oferty i długości pobytu. Firma Avanti Medic organizuje i pokrywa koszty transportu w obie strony lub zwraca
 koszty w razie samodzielnej organizacji przejazdu / przelotu. Nie pobieramy od opiekunek żadnych opłat ani prowizji. Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu w pakiecie. Wysokie wynagrodzenie wypłacane w Euro. Wysokość wynagrodzenia dopasowana indywidualnie do opiekunki w zależności od znajomości językowych, doświadczenia, posiadanych referencji, ilości osób do opieki,
stopnia trudności oferty, posiadanych kwalifikacji zawodowych opiekunki. Terminowe i regularne wypłaty do 15. dnia każdego miesiąca. Pomoc konsultanta biurowego i przedstawiciela na miejscu w razie potrzeby. Dodatek 50 EUR za polecenie innej opiekunki oraz 250 EUR za polecenie innego klienta. Dodatek za święta, pracę przy 2. osobach, wstawanie nocne, itp. Miła i fachowa obsługa personelu :)

Jarosław

@Wanda 49 Super, że postanowiłaś wziąć udział w dyskusji i wypowiedzieć się na temat pracy w Avanti Medic. Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, iż warto tam aplikować - może zatem orientujesz się, czy aktualnie poszukują dużej ilości ludzi do pracy. I co jeszcze mogłabyś dodać o samych warunkach zatrudnienia, które są oferowane przez tego pracodawcę?

Wanda 49

Firma ok . Można od nich startować . Długo są na rynku i jako nieliczni zatrudniają na niemieckich warunkach Mini lub Midi job. Jestem teraz na pauzie w Polsce i już mam ustawiony kolejny wyjazd od nich .

Jarosław

@Janina Dziękuję Ci za opinię. I jednocześnie cieszę się, że Twoja współpraca z firmą Avanti Medic przebiega pomyślnie. Z Twojej relacji jasno wynika, że warto tam aplikować. Może zatem orientujesz się, czy aktualnie prowadzą rekrutację?

Janina

A mi się dobrze z tą firmą współpracuję .Jak dla mnie są tutaj konkurencyjne warunki zatrudnienia. Pracuję na warunkach niemiekich ( nie mylić z Gewerbą). Mam ubezpieczenie i w Polsce i w Niemczech . Większość polskich firm wysyła na śmieciowe umowy , gdzie opiekunka będąc na przerwie w Polsce nawet nie ma możliwości do lekarza pójść.

Jarosław

@ona z doswiadczeniem Dziękuję za opis Twoich doświadczeń z firmą Avanti Medic. Jednocześnie przykro mi, że masz same złe wspomnienia związane z tą agencją pracy. Jedak, co ważne, nadmieniasz, że owa sytuacja miała miejsce dwa lata temu - to już dosyć dawno. Może zatem warunki współpracy z nimi uległy już znacznemu polepszeniu? Jeśli ktoś z obecnych na forum posiada jakieś aktualne informacje na temat firmy Avanti Medic, to niech śmiało się nimi z nami podzieli.

ona z doswiadczeniem

Przy rekrutacji wstepnej i przedstawieniu mi 3 ofert pracy ,ktore byly albo ciezkie albo warunki mieszkaniowe jakies trudne,pani z biura opryskliwie mi powiedziala ze jak nie to nie i do widzeniai zakonczyli ze mna wspolprace.To bylo ze dwa lata temu i wiecej sie nie odezwali juz do mnie ani ja do nich.A rozmawiam w jezyku niemieckim bardzo dobrze i wiele lat pracuje w opiece w Niemczech.Czyli nie biora pod uwage wybor miejsca pracy opiekunki tylko swoj nacisk maja na cel i wzbogacenie sie firmy.Tak to przynajmniej z mojej strony widze i odczulam.Inne firmy jak nie wybierzesz tego miejsca pracy to dzwonia i innym razem cos innego proponuja....

NIK

Przestańcie pisać pochwały i ohy.Ta firma to bagno.Umowa nie pokrywa się z rzeczywistością, a problemy pojawiają się przy rocznym rozliczeniu. Zgłaszają do ubezpieczenia z opóźnieniem albo nie zgłaszają. Niby jestesmy ubezpieczeni, a nie przysylaja karty.W umowie jakieś wkręty o okresie próbnym i należnym urlopie/ wykorzystywanym w czasie wolnym/. W najbliższym czasie mogą się spodziewać kontroli PIP i pozwów do Sądu Pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Avanti Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Avanti Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avanti Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avanti Medic?

Kandydaci do pracy w Avanti Medic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.