Gorzów Wielkopolski

Opinie o Avanti Medic

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wyglądają dziś zarobki w Avanti Medic? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

NIK

Przestańcie pisać pochwały i ohy.Ta firma to bagno.Umowa nie pokrywa się z rzeczywistością, a problemy pojawiają się przy rocznym rozliczeniu. Zgłaszają do ubezpieczenia z opóźnieniem albo nie zgłaszają. Niby jestesmy ubezpieczeni, a nie przysylaja karty.W umowie jakieś wkręty o okresie próbnym i należnym urlopie/ wykorzystywanym w czasie wolnym/. W najbliższym czasie mogą się spodziewać kontroli PIP i pozwów do Sądu Pracy

***

Na początku wszystko super byle opiekunka chciała podpisać umowe , po podpisaniu umowy zaczynają się schody. Coraz więcej osób narzeka na tą firmę. Obiecują dużo a mało z tego spełniają.

Don Vitoria
@Kirra 13.04.2018 11:53

Czyli generalnie firma "zero"-nie polecam.Za dużo przekrętów. Okradają nawet na kosztach podróży. Bp.rodzina płaci 75 euro, a jeśli ktoś organizuje sobie transport to wyplacaja 60.

Jarosław

@Kirra , @ursulla , @Dafnee , @LadyM , a co powiecie o atmosferze panującej w firmie, dniami wolnymi od pracy czy generalnie o systemie zmianowym? W jakich godzinach można pracować, czy idzie się dogadać z pracodawcami? A może forma ta oferuje konkretne bonusy/ benefity?

Viola

Jestem zadowolona. Póki co 6 miesięcy i bez problemów. Oby tak dalej!

OlgaN
@Viola 22.03.2018 23:40

Bardzo fajna firma. Zawsze pomaga i doradza. Można śmiało postawić na współpracę z nimi.

Martyna

O jaką pracę dla młodej osoby w Bardo chodzi? Może ktoś coś podpowiedzieć?

ONA

Moze kos sie podzieli opinia o tej firmie,dziekuje.

Maria Poznan

Dla mnie to nie jest firma na jeden wyjazd. Pracuje już długo. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Nigdy. Zawsze miły kontakt. Szczególnie Pani Basia. Przelew też zawsze na czas.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

słabo

bardzo niskie wynagrodzenie

@słabo 30.03.2016 13:07

Wynagrodzenia nigdy nie były niskie, ale dodatkowo od 01.01.2018 stawki dla nowych klientów Niemieckich poszły w górę, a co za tym idzie również wynagrodzenia opiekunek. Można więc w chwili obecnej liczyć na wyższą wypłatę, jeśli wyjeżdża się do nowego klienta. Wynagrodzenia, które oferujemy są podobne, a często nawet wyższe niż u konkurencji, nie mówiąc o pakiecie dodatkowym, który oferujemy, takim jak: Kindergeld, emerytura naliczana w Niemczech, ubezpieczenie EU, itp.

Diana

Radzę zwrócić szczególną uwagę na występowanie ewentualnych kar umownych w umowie. Jeżeli takowe występują, po prostu nie podpisuj jej.

annette

Firma Avanti Medic - moze nie prezentuje sie najgorzej na tle innych polskich firm ,ale duzo jej brakuje do statusu dobrej firmy.

NIK

Jeśli chcecie dokładnie wiedzieć czy i ile firma odprowadza za was składki to radzę udać się do Rentenversicherung.

Iwona 80

Pracuję z Avanti od 2 miesięcy. Na tą chwilę jest ok. Najważniejsze, że nie kombinują z wynagrodzeniem. Zdecydowałam się na tą firmę bo dają umowy niemieckie a mi zależało na Kindergeld. Podoba mi się również, że odprowadzają składki nawet jak robię 2 miesięczną przerwę w Polsce. Nie mam zastrzeżeń do Avanti. Polecam!

@Iwona 80 05.06.2017 10:50

Haha to chyba Panie z biura się nudzą i dają fajne opinie :) Po pierwsze takie składki to nie składki , po drugie jaka Polska firma zatrudnia na Niemiecką umowę ? Kary kary i jeszcze raz kary w umowie . Pewnie gdyby ktos sie im przyjrzal to duzo by ciekawych rzeczy bylo . Po trzecie Panie z biura są opryskliwe jeśli chce się coś od nich w swojej sprawie . Ahh no i to ubezpieczenie turystyczne. Na stronie karta ekuz itp a przychodzi co do czego to tego nie ma. Szukają oslow żeby pieniążki w kieszeni się zgadzaly.

Halina

Firma bardzo solidna. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Irena Drączkowska

Pracuję z tą firmą kilka lat i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem a to dla mnie bardzo ważne. Polecam Avanti

Zostaw opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avanti Medic