Avanti Medic

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Avanti Medic

Iwona 80

Pracuję z Avanti od 2 miesięcy. Na tą chwilę jest ok. Najważniejsze, że nie kombinują z wynagrodzeniem. Zdecydowałam się na tą firmę bo dają umowy niemieckie a mi zależało na Kindergeld. Podoba mi się również, że odprowadzają składki nawet jak robię 2 miesięczną przerwę w Polsce. Nie mam zastrzeżeń do Avanti. Polecam!

@Iwona 80 05.06.2017 10:50

Haha to chyba Panie z biura się nudzą i dają fajne opinie :) Po pierwsze takie składki to nie składki , po drugie jaka Polska firma zatrudnia na Niemiecką umowę ? Kary kary i jeszcze raz kary w umowie . Pewnie gdyby ktos sie im przyjrzal to duzo by ciekawych rzeczy bylo . Po trzecie Panie z biura są opryskliwe jeśli chce się coś od nich w swojej sprawie . Ahh no i to ubezpieczenie turystyczne. Na stronie karta ekuz itp a przychodzi co do czego to tego nie ma. Szukają oslow żeby pieniążki w kieszeni się zgadzaly.

Halina

Firma bardzo solidna. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Irena Drączkowska

Pracuję z tą firmą kilka lat i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem a to dla mnie bardzo ważne. Polecam Avanti

***

Na początku wszystko super byle opiekunka chciała podpisać umowe , po podpisaniu umowy zaczynają się schody. Coraz więcej osób narzeka na tą firmę. Obiecują dużo a mało z tego spełniają.

Viola
@*** 06.04.2017 10:52

Pracowałam kilka miesięcy dla avanti medic we Wisbaden. Zdecydowałam się na tą firmę bo dawali niemiecka umowę a mam dwojke małych dzieci i potrzebowałam kinder geld. Pieniądze zawsze dostawałam na czas a nawet przed czasem. Nie było problemów z zaliczka. Trafiłam tez do miłej babci. Musiałam wrócić do polski z powodów osobistych ale jak tylko zmieni mi się sytuacja to znowu od nich pojadę. Violetta Ch.

słabo

bardzo niskie wynagrodzenie

ONA

Moze kos sie podzieli opinia o tej firmie,dziekuje.

Grazyna Kowalczyk
@ONA 07.07.2014 20:29

Moim zdaniem firma jest w porzadku. nie ma sie do czego doczepic. naprawde moge ich szczeze polecic.

Zostaw opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avanti Medic