Avanti Medic

Opinie o Avanti Medic

Leszek88

Polecam Avanti Medic!

Zdzisława

Współpracuje z Avanti od kilku lat i jestm bardzo zadowolona. Nie znam innej Agencji, która tak jak Avanti dbałaby o pracownika. Panie koordynatorki sa bardzo pomocne, można na nie liczyć w każdej sytuacji. Wynagrodzenie jest zawsze terminowo na moim koncie. Mogę o nich pisać w samych superlatywach. Gorąco polecam!

Jaka umowa obowiązuje w Avanti Medic podczas okresu próbnego?

Leszek

O czym to pytanie? Pytanie, ty kompletnie nie masz pojęcia o specyfice tego fachu. Dlaczego się nazywasz Pytanie? Ja się nazywam Leszek. Jaki okres probny?

Biuro Avanti

Witam serdecznie. Osoby podejmujące z nami współprace otrzymują niemiecką umowę na czas nieokreślony z możliwością jej wypowiedzenia w ciągu 14 dni. Po powrocie ze zlecenia, odprowadzamy za Państwa składki do 2 miesięcy. Jeśli Opiekun /Opiekunka stwierdza, że nie chce juz wyjechac na zlecenie, po tych dwóch miesiącach wypowiadamy umowę. Jeśli ma Pan /Pani pytania zapraszam serdecznie do kontaktu tel. 95 780 0290. Pozdrawiam :-)

Doti

Zerwałam umowę, bowiem wyjaśniłam - podopieczna z agresywną demencją. Nie krzyczała, a darla się na opiekunkę, w tym przypadku na mnie, od rana do wieczora. Proszę powiedzieć, gdzie jest ten koordynator, który rzekomo wg Was, przyjeżdża i pomaga opiekunkom, w razie problemów. Zgłaszałam agresję i krzyki podopiecznej, koordynator nawet nie zaeragowal. Gdzie był? Syn zabrał matkę do siebie, kiedy oznajmilam, że ani dnia dłużej nie pozostanę w Menden u w/w podopiecznej. Nagrania posiadam, kiedy podopieczna, dosłownie rzucala garami i krzyczała. Syn, mieszkający w pobliżu, miał możliwość wysłuchania owych nagrań. Zresztą, byłam świadkiem, kiedy podopieczna, opiekunkę przede mną, traktowała z pogardą. Akurat była wymiana opiekunek. Potrącenie mi za transport do Polski, był z lekka przesadą.

@Doti

Moja kolezanka jest w Menden teraz??I tez sie skarzy na podpopieczna??Moze to ta sama kobieta???Wrzeszczaca i dominujaca jest podobno???

Biuro Avanti
@Doti

Witam serdecznie. Opiekunki, które wyjeżdżaja na zlecenia z naszą Firmą, moga w nagłych przypadkach kontaktować się z nami za pośrednictwem telefonu alarmowego. Nasi pracownicy są do dyspozycji po godzinach pracy biura oraz w weekendy. Jeśli otrzymujemy jakiś sygnał, mogacy świadczyć, że na zleceniu dzieją się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca od razu interweniujemy. Jeśli ma Pani jakieś zastrzeżenia, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Pozdrawiam Avanti Medic/95 780 0290/office@avanti-medic.eu

Ania_Sandomierz
@Doti

Ja mam z ta Firmą dobre doświadczenia. Jeśli miałam jakiś problem, zawsze mogłam liczyc na pomoc Pań z biura. Po przyjeździe na zlecenie, Pani z Avanti zadzwoniły do mnie, żeby sprawdzić czy na zleceniu jest wszysko dobrze. Wykazywałe duże zainteresowanie, czego nie można powiedzieć o innych Agencjach.

Leszek
@Biuro Avanti

Nie znam tej konkretnej sytuacji ale z mojego doświadczenia wiem, że koordynatorka moja kontaktuje się ze mną regularnie i odwiedza rodzinę wraz ze mną. Wszystkie niejasności są zalatwiane na miejscu i od ręki. Podejrzewam, że jednak większość z pracujących na delegacji woli roztrząsać sprawy na forach społecznościowych, niż z zainteresowana strona - pracodawca. Każda arbeitstella jest inna to fakt ale trzeba troszkę samemu pomyśleć i coś zaradzić. Jeżeli faktycznie się nie da, to kontakt z firmą jest normalnością. Ja nie miałem jeszcze rano razu problemów z kontaktem do firmy. To raczej firma się że mną kontaktuje często. Pierwsza firma w mojej bogatej historii firm. Pozdrawiam.

Andrzej R.

Solidna firma! Odprowadzaja składki również wtedy, kiedy jestem na pauzie. Z Avanti Medic, mam gwarancję ubezpieczenia w Niemczech jak równiez po powrocie do Polski. Wszystkim, którzy szukają rzetelnej firmy (szczególnie w niepewnym czasie pandemii) polecam Avanti!

Róża

Wyjeżdżam z Avanti Medic od 4 lat i jestem bardzo zadowolona! Dużym plusem jest to ,że na pauzie Firma odprowadza za mnie składki do niemieckiej kasy. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Polecam!

Gabrysia2245

Znalazłam tę Firme przez przypadek, zdecydowałam się na wyjazd i... jestem zachwycona! Po raz pierwszy czuję się doceniona jako pracownik. Panie z biura wykazują duże zainteresowanie sytuacją na zleceniu. W razie pytań są zawsze do dyspozycji. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Polecam Avanti wszystkim Paniom, które szukają uczciwej Agencji!

Jadzia 12

Jeżdżę do Niemiec jako opiekunka już ładnych parę lat i przerobilam wiele agencji w poszukiwaniu tej najlepszej. Avanti -medic wypada na tle konkurencji bardzo dobrze. Płaca na czas i jest kontakt z biurem . Maja równiez koordynatorów na terenie Niemiec , więc opiekunka nie jest pozostawiona sama sobie.

Jacek

Najlepsza Firma z jaką do tej pory pracowałem! Polecam ich z czystym sumieniem!

Jadwiga

Polecam Firmę Avanti Medic! Avanti Medic jest jedna z nielicznych Agencji, która zatrudnia Opiekunki na niemieckiej umowie. Dzięki temu bez obaw mogę mysleć o przyszłości. Szczególnie w czasie pandemii, mogę byc spokojna, że w razie problemów ze zdrowiem mam zagwarantowana opiekę niemieckiej służby zdrowia. Gorąco polecam!

Avanti Biuro

Poszukujesz pracy jako Opiekun/Opiekunka osób starszych? Sprawdź ofertę Avanti Medic i wyjedź na zlecenie z rzetelną Firmą! ????Atrakcyjne zlecenia dla Opiekunek oraz Opiekunów osób starszych w Niemczech! ????????Co nas wyróżnia????????? ????Organizujemu oraz opłacamy przejazd komfortowym, małym busem???????????? ????Zatrudniamy na NIEMIECKICH WARUNKACH z gwarancją UBEZPIECZENIA ważnego na terenie Niemiec oraz Polski ????Oferujemy wysokie wynagrodzenie wypłacane w Euro???????? ????Pracując z Nami masz możliwość otrzymania świadczenia KINDERGELD ☎️☎️☎️Zainteresowana? Zadzwoń 95 780 0290!☎️☎️☎️ ????????????Chcesz,żebyśmy zadzwonili do Ciebie i przedstawili najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań zlecenie? Wypełnij kwestionariusz na naszej stronie https://avanti-medic.eu/kwestionariusz-krok-1

Józef

Super Firma! Polecam !

Maria

Polecam Avanti Medic! Najlepsza Firma z jaką do tej pory miałam okazję współpracować!

Jeśli szukacie pracy w Opiece, gorąco polecam Avanti Medc. Wyjeżdżam z ta Firma od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Panie z biura zawsze służą pomocą, w razie awaryjnych sytacji można liczyć na ich wsparcie. Jeśli chodzi o wypłate, jest ona zawsze na czas. Dużym plusem jest niemieckie ubezpieczenie, z którego można korzystać również w trakcie pauzy.

Barbara

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Avanti Medic .Jest to Firma godna polecenia, rzetelna mozna zwasze liczyc na wsparcie koordynatora oraz jakakolwiek pomoc .Milo mi ze moge pracowac z tak wspanialymi ludzmi .Polecam .

Grażyna z Gorzowa

Wyjeżdżam z ta firma od 5 lat i jestem bardzo zadowolona :-)

Rafał

Firma Avanti medic jest godna polecenia bardzo miła pomocna sympatyczna obsługa. wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam bardzo

Opiekunka

Avanti Medic to najlepsza firma z jaką do tej pory miałam okazję współpracować. Rzetelny opis każdego zlecenia, wypłata zawsze na czas, niemiecka umowa oraz ubezpieczenie. Goraco polecam wszystkim, którzy poszukują uczciwej Firmy :-)

Godni zaufania

Pracowałam z nimi kilka lat. Teraz musiałam zrobić przerwę od wyjazdów. Ale na pewno jeszcze wrócę. Wyplata na czas. Zawsze miła współpraca.

Marianna1212

Polecam z całego serca Firmę Avanti Medic! Jako jedni z nielicznych oferują swoim pracownikom zatrudnienie na niemieckich warunkach. Na Panie z biura zawsze można liczyć a wynagrodzenie terminowo pojawia się na moim koncie. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Avanti Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Avanti Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avanti Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avanti Medic?

Kandydaci do pracy w Avanti Medic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avanti Medic