Opinie o Avanti Medic

TomaszWk

Polecam Avanti Medic! Najlepsza firma z jaką miałem okazję do tej pory współpracować!

Alfreda

Polecam firmę Avanti Medic. Wyjechałam z tą firmą jeden raz i zamierzam w przyszłości nadal z nimi współpracować. Wypłata na czas, opieka koordynatora na miejscu, zgodność opisu zlecenia z tym co zastałam po przyjeździe.

Zofia K.

Polecam Avanti Medic. Wypłata zawsze na czas :-)

"Współpraca z firmą Avanti była prawdziwą przyjemnością. Jestem pewiena, że moja współpraca z tą firmą nie skończy się na jednym zleceniu."

Beatka

Witajcie! Naprawdę dziewczyny AVANTI nie ma szacunku do opiekunek! Wiem o wielu podłych sprawkach,ale nie mogę jeszcze ich opisać.(usunięte przez administratora)Znam przypadek,że opiekunce z wypłaty zabrali kilkaset euro ,bo rodzina nie była zadowolona z porządku jaki opiekunka miała w domu. Ale,że wstawała po 5 razy w nocy o tym zapomnieli.Oczywiście o nockach dowiedziała się na miejscu ,a nie od firmy!

renata
@Beatka

Bzdury Pani wypisuje , jeśli rodzina jest niezadowolona to powiadamia firmę i zmienia opiekunkę ,ale za okres który przepracowała ma wypłacone pieniądze , inaczej można wyciągnąć konsekwencje prawne ,no chyba że opiekunka dobrze wie dlaczego jej potracili ale powód nie jest czymś ,czym może się pochwalić .

Pati

Polecam. Wszystko ok. Wyplata na czas. Panie w biurze były bardzo miłe.

Lilia

Bardzo lojalna,punktualna firma. Polecam.

Grzegorz Łódż

Super firma ,wszystko profesjonalnie z organizowane ,a co najważniejsze ,przelew na czas ,polecam ,na pewno jeszcze z tej firmy pojadę do pracy , pozdrawiam

Wanda
@Grzegorz Łódż

Możesz napisać coś więcej o samej procedurze podjęcia pracy z Avanti Medic? To pewnie istotna kwestia dla osób chcących podjąć współpracę z tym pracodawcą.

Ja jestem zadowolona i rozumie, że czasami firma nie ma wpływu na to, na jaką rodzinę trafimy. Poprostu niemieckie rodziny nie przekazują negatywnych cech podopiecznej lub podopiecznego. Ja jestem na drugim już kontrakcie z firmą Avanti Medic i mogę tylko być wdzięczna za owocna współpracę!!! Dziękuję Paniom z firmy Avanti za pełen profesjonalizm!!! :-)

joanna

Jestem pracownikiem firmy Avanti-medic z Gorzowa Wlkp od wielu lat i z czystym sumieniem moge polecic ta firme chetnym do pracy opiekunkom.Avanti sumiennie i na czas wyplaca pieniadze oplaca skladki w Niemczech (korzystalam juz pare razy z pomocy lekarza a nawet z pobytu w szpitalu w Niemczech)Panie z firmy zawsze chetnie sluza pomoca informacja rozwiazuja wszystkie problemy.firma jest zainteresowana pracownikami przebywajacymi za granica ,dzwonia pytaja uzupelniaja na bierzaco informacje o pacjentach.Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Avanti i polecam ta firme jako godna zaufania. Joanna Ch.

Doti

Obcięto mi wynagrodzenie za dzień, w którym syn zabrał matkę do siebie, bowiem zrezygnowałam z opieki po kilku dniach. Za ten dzień, nie miałam wypłaty. Drugi raz, okrojono mi wynagrodzenie za powrotnego busa do kraju. W innej firmie, gdzie podopieczna była nie do wytrzymania, za powrotny transport nie ponioslam żadnych kosztów. Na moje uwagi, iż podopieczna jest agresywna i klotliwa, koordynator oznajmił "Taka jest owa Pani". Nie jedzcie do Menden, podopieczna z agresywną demencją. Żywcem Was zje. Pojechałam na zaledwie kilkanaście dni i po 5 ucieklam. Za to, okrojono mi wypłatę i policzono za powrotnego busa.

@Doti

Zerwała Pani umowę bez okresu wypowiedzenia, co było powodem, iż klient musiał zabrać matkę do siebie. Mimo, iż Pani nie dotrzymała warunków umowy, otrzymała Pani wypłatę. Była ona pomniejszona o dzień, w którym już Pani nie pracowała. Pomimo, iż wróciła Pani dużo wcześniej niż planowane i klient nie zapłacił oczywiście za te nieplanowane przejazdy, połowę kosztów pobrano z Pani wynagrodzenia, a drugą połowę Avanti Medic pokryło z własnych środków, pomimo iż całość kosztów powinna pokryć Pani samodzielnie. Poszliśmy więc Pani bardzo na rękę, dlatego tym bardziej ten wpis jest niezrozumiały.

Beatka

Ja widziałam umowę Avanti z Rodziną.Rodziny płacą za wszystko nawet za święta państwowe tylko opiekunka nic nie dostaje. Rodzina z którą miałam doczynienia musiała zapłacić za dwa tygodnie wypowiedzenia,a opiekunka nie dostała nic. Wszystko zabierają a po pięciu przepracowanych latach może dostaniecie 50 euro emerytury. Dajcie sobie spokój z tą firmą. Nie pracujcie na ich sztuczne paznokcie i rzęsy .Same niech sobie jeżdżą do opieki.

@Beatka

Prawda jest taka, że wielu klientów nie ma żadnych dodatków za święta ani żadnych dodatków za przejazdy. Takie warunki wymuszają pośrednicy. Natomiast Avanti Medic płaci wszystkim opiekunkom za święta i opłaca wszystkie przejazdy, nawet jeśli musi to robić z własnego budżetu. Dodatkowo bardzo często opiekunki dostają zaliczki od nas przelewem, jeśli są w trudnej sytuacji finansowej, pomimo iż klient nawet jeszcze nie otrzymał faktury do zapłaty. Zawsze staramy się jak najbardziej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom opiekunek.

Agnieszka K-yn

Na pewno Panie opiekunki zastanawiają się z jaką firmą wyjechać do Niemiec.To trudna decyzja.Każdy się obawia,czy będzie tak jak sobie wyobraża.Firma Avanti Medic jest bardzo rzetelna.Oferty są sumiennie dobierane do danej opiekunki,wg jej doświadczenia i mierników.Bardzo polecam tą firmę,jestem jak zawsze zadowolona i chętna do pracy.Możliwość podpisania kontraktu z ubezpieczeniem w Niemczech,obliguje nas do niemieckiej emerytury.Jest to dodatkowy bonus, bardzo istotny!Ja podjęłam już decyzję i wyjeżdżam do opieki tylko z firmą Avanti Medic.

Jolanta84

AVANTI MEDIC SERDECZNIE POLECAM! TA FIRMA I TYLKO TA! ŚWIETNA ORGANIZACJA, PRZEMILE I RZETELNE PANIE KOORDYNATORKI, FIRMA AVANTI MEDIC CZUWA ZAWSZE NAD POBYTEM OPIEKUNKI ZAGRANICĄ. PENSJA OCZYWIŚCIE JEST WYPŁACANA NA CZAS. KAŻDY DETAL PRZY PODPISANIU UMOWY JEST BRANY POD UWAGĘ. Z CAŁYM SZACUNKIEM, JESTEM ZADOWOLONA Z DOTYCHCZASOWEJ WSPÓŁPRACY I ZACHĘCAM GORĄCO DO WYJAZDÓW Z TĄ FIRMĄ!!!

Beatka

Pracowałam krótko na zastępstwie i to wystarczy mi. Zmieniałam Panią,która wyjeżdżała po 3 miesiącach z płaczem.Opiekunkom w Avanti zabiera się pieniądze z wynagrodzenia według upodobania.(usunięte przez administratora) To samo dotyczy kosztów podróży.Jak się odmawia pobytu na zleceniu,bo koordynator (usunięte przez administratora)to nikogo nie obchodzi.Rodzina płaci ,a opiekunka nie dostaje nic. Tak to wygląda.Więc albo orka i płacz do poduszki albo wracamy bez pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Pepino
@Beatka

Nie rozumiem, stawka wynika z umowy. Nie zapłacono są instytucje w Niemczech i w Polsce, które pomogą. Nie sądzę, aby firma chciała psuć sobie reputację. Miałem drobną niezgodność w wynagrodzeniu, sprawę załatwiłem jednym telefonem.

@Beatka

Jest wręcz niemożliwe, aby firma zabierała komuś pieniądze. Jeśli opiekunka jest w Niemczech pełne 2 miesiące, klient ponosi całość kosztów przejazdu. Jeśli osoba, którą Pani zmieniała, była 3 miesiące, to jakże możliwe, aby musiała ponosić jakiekolwiek koszty podróży? Tym bardziej, że to Avanti organizuje przejazdy i płaci za nie bezpośrednio firmom przewozowym. Całość wynagrodzenia przelewana jest do 15. dnia każdego miesiąca na konto opiekunki zgodnie z umową. Nie mamy prawa samowolnie, wedle jakiegoś własnego uznania pomniejszać wypłaty i nigdy tego nie robimy. Widzimy ponadto, iż wypowiada sie Pani w imieniu osoby trzeciej, którą Pani wymieniała i z którą może zamieniła Pani kilka zdań. Nie zna więc Pani sytuacji ani okoliczności i tak naprawdę stanu faktycznego. Nie ma Pani wglądu na konto tej opiekunki i nie wie Pani, ile zostało jej przelane. Prosimy więc się nie wypowiadać negatywnie o naszej firmie, jeśli nie zna Pani żadnych szczegółów. Pozdrawiamy, Avanti

Beatka

Dziwne,że jeszcze ktoś współpracuje z tą firmą.Jedna z najgorszych agencji w Polsce. Mogę zeznać to w Sądzie.Ludzie,gdzie Wy rozum macie?

@Beatka

Pani Beato, przykro nam, że nas tak Pani - w naszej ocenie - niesprawiedliwie ocenia. Prosimy bardzo o przedstawienie się, aby Pani opinia mogła nabrać wiarygodności. W chwili obecnej jest to szkalująca wypowiedź, niepoparta żadnymi dowodami bądź uzasadnieniami. Chętnie sprawdzimy, czy w ogóle Pani z nami współpracowała, czy ma Pani jakiekolwiek podstawy, aby nas tak oceniać. Obserwując fora i komentarze o innych firmach widzimy, że przeważnie tak o pracodawcach wypowiadają się osoby, które same spożywały alkohol / okradły klientów / były awanturnicze bądź zachowywały się w jeszcze inny nieprzyzwoity sposób podczas pobytu w Niemczech i musiały słusznie pożegnać się z pracą. Jeśli w Pani przypadku było inaczej, prosimy o podanie swojej godności celem weryfikacji. Pozdrawiamy, Avanti Medic.

Pepino
@Beatka

Nie zgodzę się z Panią, pracowałem dla tej firmy i wszystko było zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami. Chętnie podzielę się opinią bez konieczności zeznawania pod przysięgą (hi hi...!) Serdecznie pozdrawiam Panią Małgorzatę K. pracownika firmy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Avanti Medic

Dzień dobry. Umowa zgodnie z prawem jest dawana od pierwszego dnia współpracy. A więc jeszcze przed wyjazdem otrzymuje Pani od nas umowę. Ze względu na charakter branży (brak nadzoru, dowolność w ustalaniu czasu świadczenia usługi, itp), nie może to być umowa o pracę, lecz umowa zlecenie. Nasza firma daje umowę w Niemczech, tam jest to mini-job lub midi-job. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z którejś z naszych ofert. Pozdrawiamy, Avanti Medic.

Wanda49

O warunkach zatrudnienia można poczytać u nich na stronie. https://avanti-medic.eu/o-firmie Można mieć działalność ale nie trzeba, bo firma zatrudnia na mini job później midijob . Mi właśnie głównie te niemieckie warunki odpowiadały i nie ukrywam ,że mi zależało głownie na Kindergeld i ubezpieczeniu zarówno w Polsce jak i w Niemczech . Prawo do niemieckiej emerytury zyskuje się po 5 latach i to również niewątpliwie jest plus . Jak dla mnie naprawdę fajne warunki Szczerze mogę polecić współprace z tą firmą .

Nina
@Wanda49

Masz rację. Prawo do emerytury niemieckiej po 5 latach pracy (pełnych) i po osiągnięciu wieku emerytalnego 67 lat. Może dostaniesz jakieś 50€ wszystkiego????

Nicol
@Nina

Jak nie mniej.....moja kolezanka pracowała 7 lat non stop na niemieckich warunkach i emerytura jest bardzo niska

Wanda
@Nicol

@Nicol Czy mogę Cię prosić o opisanie warunków pracy dla Avanti Medic? Wasze opinie dotyczą Kindergeld i emerytury, a mnie interesowałoby, na jakie zarobki można liczyć w Avanti, czy koordynatorzy są do dyspozycji, na jakich warunkach jest dojazd do miejsca pracy. Z góry Ci dziękuję!

beti
@Wanda

Nie polecam (usunięte przez administratora)na wszystkim i nie ma koordynatora w Niemczech który może pomóc w razie problemów!

@beti

Nasi koordynatorzy znajdują się w całych Niemczech. Jest ich wielu i zawsze służą pomocą. Jeśli tylko jest taka możliwość, dojeżdżają do klienta i pomagają opiekunce.

Zofia15

Szukam firmy na niemieckich warunkach . mam referencje i doświadczenie . Koleżanka dała mi namiar na Avanti-medic i mam kilka pytań . Czy firma pomaga załatwiać Kindergeld? I jeszcze jedno pytanie czy ma Koordynatorów na terenie Niemiec , którzy służą pomocą w razie ciężkich przypadków.

@Zofia15

Pani Zofio, Kindergeld to nie problem - mamy księgowość, która pomaga załatwiać formalności. Koordynatorzy też są rozsiani po Niemczech. Nie w każdej miejscowości oczywiście, ale z reguły w okolicach. Zapraszamy do nas. Tel. 95-721-5677. Oferty na www.avanti-medic.pl

Leopold
@Avanti Medic

... tak 150 Euro płatne z góry

mirka61mama

No ciekawe jak z tą niemiecka emeryturą . Bardzo interesująca oferta . Polecę koleżance ,która ma w Polsce komornika Być może będzie to jakaś alternatywa dla niej ,żeby Komornik jest nie wytropił .Jeśli na niemieckich warunkach to w żadnym polskim urzędzie nikt jej nie będzie zgłaszał ,że pracuje.

Aksjusza
@mirka61mama

Zapewniam Cię, że ją wytropi. Otórz od 1.07.2017 zaszły istotne zmiany w prawie UE i wszelkie informacje tego typu są legalnie przekazywane z jednego państwa członkowskiego do drugiego. Przed komornikiem nie ma więc co uciekać. Należy zapłacić, zamiast uciekać do końca życia. Poza tym w życiu jest tak, że człowiek i tak musi zapłacić za swoje czy to w ten czy to w inny sposób. Radzę zastanowić się nad tym.

Gosia
@mirka61mama

Mirka trochę więcej możesz o tym poczytać tutaj https://avanti-medic.eu/najczesciej-zadawane-pytania Ten artykuł rozwieje twoje wątpliwości. Avanti Medic na rzeczywiście ciekawe warunki.

Sara
@mirka61mama

Niemiecka strona nie zgłasza, owszem, ale polska strona może wystąpić z zapytaniem o zatrudnienie i jego warunki drogą administracyjną poprzez urząd koordynacji świadczeń socjalnych i podatków, a także ubezpieczenia i strona niemiecka obligatoryjnie odpowiada. Ma to miejsce najczesciej wtedy jesli ktos pobiera Kindergeld lub inne swiadczenia na dzieci w Niemczech, a w Polsce uprawniony jest do swiadczen rodzinnych, wychowawczych, pielegnacyjnych i tym podobnych oraz do rozliczania podatku w jakiejkolwiek formie, badz korzystania z ubezpieczen zdrowotnych lub emerytalno-rentowych. Radzilabym uwazac i dobrze sie zapoznac z warunkami bo przeisy o koordynacji swiadczen socjalnych obowiazuja i sa weryfikowalne na twrenie calej UE. W razie pobierania niezależnego świadczenia trzeba to zwrócić z odsetkami, a w Niemczech jest to także odpowiedzialność karną. Jeśli uciekasz przed komornikiem, to nigdzie nie wyciągaj ręki po socjal, bo to najczęściej jest sprawdzane.

Zostaw merytoryczną opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Avanti Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Avanti Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avanti Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avanti Medic?

Kandydaci do pracy w Avanti Medic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.