Opinie o Avanti Medic

TomaSZ

Agencja godna polecenia. Właśnie wróciłem ze zlecenia z tą firmą. Jestem zadowolony i jak tylko trochę odpocznę zamierzam ponownie z nimi wyjechać. Opisy zleceń są rzetelne. Firma organizuje i opłaca transport w obie strony. Pensja jest na czas i w 100% zgodna z ustaleniami.

@TomaSZ

Dziękujemy za pozytywną opinię :-)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Avanti Medic?

Dzień dobry, informacje o korzyściach i profitach na jakie mogą liczyć nasi pracownicy znajdzie Pani na naszej stronie https://avanti-medic.eu/o-firmie. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego 95 780 0290. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, Pozdrawiam :-)

Laura

Moje doświadczenie z Firma Avanti Medic jest bardzo pozytywne :-) Znalazłam ich ofertę na jednym z portali dla opiekunek, zgłosiłam się i już po kilku dniach otrzymałam telefon z propozycją pracy. Podczas rozmowy z rekruterką miałam poczucie, że jestem traktowana w sposób uczciwy i bardzo profesjonalny. Na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Zlecenie zostało przedstawione niezwykle szczegółowo. Panie z Avanti zadały sobie sporo trudu, aby każde zagadnienie dotyczące podopiecznego opisać szczegółowo, z uwzględnieniem nawet najmniejszego detalu. Przed wyjazdem na zlecenie miałam pełna wiedzę o stanie podopiecznego, jego nawykach, stanie zdrowia. Zostałam uświadomiona jak ma wyglądać moja praca, jakie czekają mnie warunki po przyjeździe na miejsce. Panie z Avanti pomogły w załatwieniu wszelkich formalności i zorganizowały transport z moim ulubionym przewoźnikiem. W trakcie pobytu u mojego podopiecznego panie z biura zadzwoniły do mnie z zapytaniem jak wygląda sytuacja na zleceniu. Pierwszy raz pracując w tym zawodzie ( a mój staż wynosi już przeszło 10 lat!) miałam poczucie, że pracodawca faktycznie się o mnie troszczy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie Avanti ma w porównaniu z konkurencja bardzo dobre stawki i dodatkowo zatrudnia na niemieckich umowach. Avanti Medic ogromny szacunek za waszą pracę!

@Laura

Dziękujemy za pozytywną opinię na nasz temat:-)

Katarzyna C.

Z Avanti Medic współpracuję od lipca zeszłego roku. Wybrałam tę agencję, ponieważ oferują prace na niemieckiej umowie. Przed Avanti byłam na zleceniu z firmą, która zatrudniała na polskiej umowie. Miałam z nimi nieprzyjemne przejścia związane z moim ubezpieczeniem. Przeżyłam wtedy duży stres i byłam o krok od podjęcia decyzji aby przestać pracować jako opiekunka. Od tej pory postanowiłam, że jeśli wyjadę na zlecenie to tylko na jasnych warunkach, z Firma która zagwarantuje mi pełna opiekę zdrowotną. Firma odprowadza składki do niemieckiej kasy. Korzystałam już kilka razy z lekarza w Niemczech, wszystko odbywało się sprawnie i bez problemów. Uważam, że w dzisiejszych czasach opieka zdrowotna to najważniejsza rzecz na jaką my Opiekunowie powinniśmy zwracać uwagę. Sam wyjazd jest już dla nas dużym przeżyciem, po co więc dokładać sobie dodatkowych zmartwień. Wyjazd na czarno lub na śmieciowej umowie może i daje większy zarobek ale stres i konsekwencje w przypadku jeśli coś pójdzie nie tak, można ponosić do końca swojego życia. Avanti Medic to porządna Firma i jeśli takiej właśnie szukacie to gorąco ich polecam. Katarzyna C.

Aktualność
PRACUJ Z AVANTI MEDIC NA NIEMIECKIEJ UMOWIE!

Atrakcyjne zlecenia dla Opiekunek oraz Opiekunów osób starszych w Niemczech

Co nas wyróżnia?

• Organizujemu oraz opłacamy przejazd komfortowym, małym busem

• Zatrudniamy na NIEMIECKICH WARUNKACH z gwarancją UBEZPIECZENIA ważnego na terenie Niemiec oraz Polski

• Oferujemy wysokie wynagrodzenie wypłacane w Euro

• Pracując z Nami masz możliwość otrzymania świadczenia KINDERGELD

Sprawdź nas!

Michalina55

Jestem pracownicą Avanti od dobrych kilku lat. Szczerze dziwią mnie te negatyne opinie na temat firmy. W trakcie tych kilku lat pracy, nigdy nie zdarzyło sie aby firma źle mnie potraktowała. Avanti Medic, każde zlecenie przedstawia bardzo szczegółowo, nie zataja żadnych faktów, wręcz przeciwnie jeśli opis zlecenia jest niejasny, dopytują rodzine i koordynatorów o szczegóły. Każdy, nawet najmniejszy problem jest rozwiązywany na bieżąco. Avanti interesuje się losem swoich pracowników. Z czystym sumieniem mogę napisać, że jest to Agencja, z która warto wyjechać na zlecenie.

Czyli warto zaufać tej agencji?

Joanna_Asia

Właśnie wróciłam ze zlecenia od Avanti Medic. Moge potwierdzić, że jest to uczciwa Agencja. Zlecenie było dość wymagające, jednak w 100% zgodne z opisem jaki miałam przedstawiony przed wyjazdem. Firma interesuje się swoimi pracownikami. Zaraz po przyjeździe Panie koordynatorki do mnie zadzwoniły. Chciały poznać moja opinie o podopiecznym, nowym miejscu, podróży. Rzadko spotykam sie z tak dużym zainteresowaniem i zaangazowaniem ze strony Agencji. Avanti Medic ogromy plus za waszą pracę :-). Jeśli chodzi o stawki, są one dość wysokie. Firma zatrudnia na niemieckiej umowie. Polecam Avanti Medic :-)

Avanti Medic

Pani (usunięte przez administratora) Pojechała Pani pierwszy raz od nas. Na dzień dobry zrobiła Pani klientowi awanturę. Zaczęła Pani nagrywać go telefonem na oczach jego rodziny i naśmiewać się z jego sposobu jedzenia i choroby. Rodzina zażyczyła sobie, aby opuściła dom, jeśli się tak Pani zachowuje. Ale ze względu na okres kwarantanny po przyjeździe nie mogła Pani tego uczynić. Dogadać się po ludzku z rodziną również Pani nie próbowała. Pierwszego dnia po przyjeździe stwierdziła Pani, że wypowiada Pani umowę i nie będzie Pani dla tego klienta pracować. Wypłatę dostała pani przed czasem, bo już 12.01, kiedy termin był do 15.01. Wypłata za kazdy dzień pracy + zwrot za test na Covid, mimo iż klient za Pani "pracę" nie jest gotowy zapłacić ani centa oraz zamierza podać Panią do sądu za Pani zachowanie. Nam z kolei zarzuca niewłaściwy dobór personelu, nienadającego się do tej pracy. Naraziła więc Pani agencję na straty i jeszcze ma Pani do nas jakiekolwiek pretensje? A co my w tym wszystkim złego uczyniliśmy?

Avanti Medic

Szanowna Pani, nasi konsultanci są dostępni i do Pani dyspozycji w godzinach pracy pod numerem infolinii albo w razie nagłych zdarzeń pod numerem alarmowym po godzinach pracy i w weekendy. Ponieważ się Pani nie przedstawiła, ciężko nam się odnieść do opisywanego przypadku a także sprawdzić przebieg wydarzeń. Niestety zawsze może się zdarzyć, iż pacjent chorujący na demencję starczą będzie się obawiał nowej osoby w domu i wołał o pomoc. Takie osoby dłużej przyzwyczajają się do nowych okoliczności i domowników. W takich sytuacjach zawsze staramy się dać trochę czasu na przyzwyczajenie się opiekunce / pacjentowi do sytuacji. Jeśli mimo wszystko jest chęć powrotu,staramy się zorganizować wymianę tak szybko jak to możliwe. Proszę mieć na uwadze, iż może to potrwać kilka dni. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu z nami pod nr tel. 95-780-0290.

Leszek

Droga koleżanko. Praca na tym stanowisku wymaga wytrzymałości psychicznej i zdrowia fizycznego. Ta praca, to tak po prawdzie dyżur w domu z osobą chorą. To jest naprawdę wyzwanie. Poza tym nie można winić firmy, za stan zdrowia podopiecznego. Ja w swoim wieloletnim doświadczeniu miałem podobną sytuację na Saarlandzie w 2014, o pozostałych sytuacja mógłbym napisać wiele książek. Pytanie tylko po co? Miałem pacjenta z lewostronnym paraliżem z trzema cennikami, do jednego podawalemu przygotowane prEze mnie pożywienie za pomocą strzykawki.Podpisałem umowę z kolejna firma i poprostu trzeba się z umowy wywiązać. Ja w każdym roku na wyjazdach jestem średnio po 10 miesięcy, potem wyjezdzam z żoną na zasłużony urlop i....wypoczywam aby móc kolejneiesiace zarobić na godne życie. Ja nie wyjeżdżam do pracy. Ja wyjezdzam pomieszkać z innymi ludźmi w ich domu i pomagać im, ponieważ sami nie są w stanie wielu czynności życiowych wykonywać z powodu choroby. Pozdrawiam.

Ulka12345
@Leszek

Gratuluję podejścia do tematu, a raczej do wykonywanych obowiązków. Jestem tego samego zdania. Dodam tylko, że obie strony mają swoje obowiązki i swoje prawa.

Ola
@Avanti Medic

Jest pan nie poważny !!! Dziewczyna nie kłamie, przeszłam przez to z Adiutorem z Torunia,.

Janusz

Polecam Avanti Medic!

Bernaretta

Polecam Avanti Medic! Wyjechałam z nimi juz kilka razy i gdyby nie to, że z powodów osobistych muszę zostać w Polsce, na pewno kontynuowałabym współpracę. Porządna Firma!

Marianna

Drogie koleżanki jeśli planujecie wyjazd do Opieki to koniecznie sprawdźcie ofertę Avanti Medic. Współpracuję z tą firmą od jakiegoś czasu i jak do tej pory nie natrafiłam na Agencję, która zapewniłaby lepsze warunki. Polecam!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Avanti Medic? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Biuro Avanti

@ Pytanie Witam serdecznie, zapraszam do kontaktu tel. 95 780 0290. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszyskie Pani/Pana pynia. Pozdrawiam Avanti Medic

Janek_Opiekun_

Avanti Medic to dobra Firma. Poecam !

Emilia_Emma

Porządna Firma!

Czy Avanti Medic podpisuje z polską opiekunką niemiecką umowę o pracę czy niemiecką umowę zlecenie. Pytam, bo to ogromna różnica.

@Kasia

To jest umowa mini-job lub midi-job. W Niemczech nie ma rozróżnienia na umowy o pracę lub umowy zlecenie (poza Werkvertrag, która to umowa bardziej przypomina polską umowę o dzieło). Ale tak naprawdę nazwa nie odgrywa żadnej roli w poprawnej identyfikacji umowy. Tak więc próbując przełożyć taką umowę kontraktową na warunki polskie, należy się bliżej przyjrzeć, czy spełnia ona znamiona umowy o pracę, czy umowy zlecenie. Aby jakaś umowa spełniała znamiona umowy o pracę, musi być wykonywana w konkretnym miejscu, czasie i pod kierownictwem pracodawcy. W przypadku opiekunek osób starszych, praca (zlecenie) nie jest świadczona w konkretnym miejscu, lecz na rzecz konkretnej osoby, której pomaga się w czynnościach życia codziennego w domu, podczas spaceru, na zakupach, czy w czasie wizyt lekarskich, itp. Nie jest też świadczona w konkretnym czasie (od - do), gdyż uzależnione jest to od warunków i okoliczności a także potrzeb osoby starszej. Taka praca nie odbywa się w ściśle określonych godzinach czy też dniach tygodnia, z góry ustalonych. Pracodawca (zleceniodawca) również nie sprawuje kierownictwa nad opiekunką, nie pokazuje jej co ma robić, czy dobrze lub źle ugotowała obiad lub posprzątała pomieszczenie. Tak więc umowy podpisywane przez Avanti Medic czy też jakąkolwiek inną agencję zatrudniającą opiekunki nie spełniają znamion umowy o pracę i nie mogą być w ten sposób traktowane.

LN
@Avanti Medic

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam: umowa jaką się podpisuje z Avanti Medic to: - MINI-JOB? czyli oficjalne wynagrodzenie 450 euro miesięcznie i od tego odprowadzane składki zdrowotne i emerytalne lub W OGÓLE nie odprowadzane, bo w tym przypadku nie jest to obowiązek?!? lub - MIDI-JOB? czyli oficjalne wynagrodzenie 850 euro miesięcznie i od tego odprowadzane składki.... - w przyszłości emerytura groszowa/centowa Obawiam się, że umowa, którą Firma podsuwa opiekunce do podpisania jest tak sformułowana, żeby były jak najmniejsze dodatkowe koszty do poniesienia ze strony agencji. Czy ktoś kto współpracował lub współpracuje z tą agencją, sprawdził kiedyś w odpowiednim niemieckim urzędzie czy były odprowadzane odpowiedniej wysokości składki i jakiej wysokości lub czy były w ogóle odprowadzane??? - jeśli tak- proszę o informacje.

Nana
@LN

Tez mnie to ciekawi

@Nana

Witam serdecznie, zapraszam do kontaktu tel. 95 780 0290. Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania związane z zatrudnieniem na niemieckiej umowie. Pozdrawiam :-)

Wiesława

Współpracuje z Avanti od kilku lat. Ze swojej strony mogę napisać , że to bardzo porządna Firma. Nigdy nie zdarzyło sie aby zlecenie na które jade różniło sie od tego co przedstawiają panie w biurze. Wiem , że wiele Firm co innego mówi podczas rozmowy a po przyjeździe na zlecenie rzeczywistośc niemile nas zaskakuje okazuje się np., że zamiast samotnego Pana do opieki jest też jego rodzina, której trzeba gotowac sprzątac itd. Avanti wypłaca wynagrodzenie zawsze na czas. Stawki maja dobre i przede wszystkim odprowadzają wszystkie składki do niemieckiej kasy. Jak dla mnie to jedna z najlepszych Agencji.

Remigiusz

Polecam!

Jak załatwia firma AVANTI MEDIC kartę ubezpieczeniową AOK kiedy i jak dostarcza pracownikowi na zleceniu w Niemczech

Biuro Avanti

Nasi pracownicy mają gwarancję ubezpieczenia w niemieckiej kasie DAK (lub kontynuację ubezpieczenia w innej kasie, również w AOK). Po powrocie ze zlecenia, mogą Państwo korzystać z niemieckiego ubezpieczenia również na terenie Polski. Odprowadzamy za naszych pracowników składki zdrowotne (do 2 miesięcy na pauzie). Zapraszam serdecznie do kontaktu tel.95 780 0290. Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania. Pozdrawiam Avanti Medic.

Zostaw merytoryczną opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Avanti Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Avanti Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avanti Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avanti Medic?

Kandydaci do pracy w Avanti Medic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.