Opinie o Avanti Medic

***

Na początku wszystko super byle opiekunka chciała podpisać umowe , po podpisaniu umowy zaczynają się schody. Coraz więcej osób narzeka na tą firmę. Obiecują dużo a mało z tego spełniają.

Viola
@***

Pracowałam kilka miesięcy dla avanti medic we Wisbaden. Zdecydowałam się na tą firmę bo dawali niemiecka umowę a mam dwojke małych dzieci i potrzebowałam kinder geld. Pieniądze zawsze dostawałam na czas a nawet przed czasem. Nie było problemów z zaliczka. Trafiłam tez do miłej babci. Musiałam wrócić do polski z powodów osobistych ale jak tylko zmieni mi się sytuacja to znowu od nich pojadę. Violetta Ch.

NIk

Oszustwa przy każdej okazji

Martyna P
@***

Ja od ponad roku jezdze jako opiekunka z ta firmom i nigdy nie mialam problemow. najwarzniejsze dla mnie ze zawsze mam kase na koncie w terminie. Na drugi wyjazd dostalam umowe midijob i swiadczenia na corki 400 euro. wiem wiec ze skladki muszom placic.

NIk
@Martyna P

Ten Minijob to tylko"wybieg"żeby płacić za pracownika jak najmniej albo wcale.To chyba jedyna firma , która ma takie umowy.

Anna Jarecka
@Martyna P

Ja na współpracę z nimi nie narzekam. Pensja jest bardzo w porządku i nie zdarzyła się jeszcze sytuacja, abym nie mogła liczyć na wsparcie z ich strony.

Libia88
@***

Jak dla mnie firma w porządku. Nigdy nie miałam kłopotów ani z umową, ani też z otrzymywaniem pensji na czas.

EwkaJ
@Viola

Też miałam okazję z nimi współpracować i nie mogę narzekać. Umowa w porządku, pieniążki też konkretne i bez opóźnień.

EwkaJ

Eureka
@***

Ja tutaj na pewno nie zgodzę się z opinią, że dużo obiecują, a potem nic z tego nie wynika. Moja umowa zawsze była zgodna z tym, co czekało mnie w pracy, jak i z wysokością wynagrodzenia. Przy czym nigdy nie było opóźnień z płatnościami.

LadyM
@***

Wszystko ok. Mogę polecić bez wahania:) Pieniążki zawsze na czas, na wsparcie też można w razie czego liczyć.

Dafnee
@***

Sama po raz pierwszy z Avanti Medic miałam sporo obaw. Niepotrzebnie. Po ponad roku zero problemów i zawsze świetny kontakt z agencją.

ursulla
@***

Już od dłuższego czasu z nimi współpracuję i nie mam się na co skarżyć. Praca oczywiście legalna. Umowa zgadza się ze stanem faktycznym.

Kirra
@***

Bardzo w porządku firma. Zero problemów z umową, czy wypłatami.

Don Vitoria
@Kirra

Czyli generalnie firma "zero"-nie polecam.Za dużo przekrętów. Okradają nawet na kosztach podróży. Bp.rodzina płaci 75 euro, a jeśli ktoś organizuje sobie transport to wyplacaja 60.

Jarosław

@Kirra , @ursulla , @Dafnee , @LadyM , a co powiecie o atmosferze panującej w firmie, dniami wolnymi od pracy czy generalnie o systemie zmianowym? W jakich godzinach można pracować, czy idzie się dogadać z pracodawcami? A może forma ta oferuje konkretne bonusy/ benefity?

Viola

Jestem zadowolona. Póki co 6 miesięcy i bez problemów. Oby tak dalej!

Kaja88
@Viola

Sama też mam bardzo fajne doświadczenia w związku ze współpracą z tą agencją. Jasne zasady, wynagrodzenie też jak najbardziej ok i przede wszystkim jedziemy do pracy w pewne miejsca:)

OlgaN
@Viola

Bardzo fajna firma. Zawsze pomaga i doradza. Można śmiało postawić na współpracę z nimi.

Martyna

O jaką pracę dla młodej osoby w Bardo chodzi? Może ktoś coś podpowiedzieć?

ONA

Moze kos sie podzieli opinia o tej firmie,dziekuje.

Grazyna Kowalczyk
@ONA

Moim zdaniem firma jest w porzadku. nie ma sie do czego doczepic. naprawde moge ich szczeze polecic.

Maria Poznan

Dla mnie to nie jest firma na jeden wyjazd. Pracuje już długo. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Nigdy. Zawsze miły kontakt. Szczególnie Pani Basia. Przelew też zawsze na czas.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

słabo

bardzo niskie wynagrodzenie

@słabo

Wynagrodzenia nigdy nie były niskie, ale dodatkowo od 01.01.2018 stawki dla nowych klientów Niemieckich poszły w górę, a co za tym idzie również wynagrodzenia opiekunek. Można więc w chwili obecnej liczyć na wyższą wypłatę, jeśli wyjeżdża się do nowego klienta. Wynagrodzenia, które oferujemy są podobne, a często nawet wyższe niż u konkurencji, nie mówiąc o pakiecie dodatkowym, który oferujemy, takim jak: Kindergeld, emerytura naliczana w Niemczech, ubezpieczenie EU, itp.

Diana

Radzę zwrócić szczególną uwagę na występowanie ewentualnych kar umownych w umowie. Jeżeli takowe występują, po prostu nie podpisuj jej.

annette

Firma Avanti Medic - moze nie prezentuje sie najgorzej na tle innych polskich firm ,ale duzo jej brakuje do statusu dobrej firmy.

NIK

Jeśli chcecie dokładnie wiedzieć czy i ile firma odprowadza za was składki to radzę udać się do Rentenversicherung.

Iwona 80

Pracuję z Avanti od 2 miesięcy. Na tą chwilę jest ok. Najważniejsze, że nie kombinują z wynagrodzeniem. Zdecydowałam się na tą firmę bo dają umowy niemieckie a mi zależało na Kindergeld. Podoba mi się również, że odprowadzają składki nawet jak robię 2 miesięczną przerwę w Polsce. Nie mam zastrzeżeń do Avanti. Polecam!

@Iwona 80

Haha to chyba Panie z biura się nudzą i dają fajne opinie :) Po pierwsze takie składki to nie składki , po drugie jaka Polska firma zatrudnia na Niemiecką umowę ? Kary kary i jeszcze raz kary w umowie . Pewnie gdyby ktos sie im przyjrzal to duzo by ciekawych rzeczy bylo . Po trzecie Panie z biura są opryskliwe jeśli chce się coś od nich w swojej sprawie . Ahh no i to ubezpieczenie turystyczne. Na stronie karta ekuz itp a przychodzi co do czego to tego nie ma. Szukają oslow żeby pieniążki w kieszeni się zgadzaly.

Halina

Firma bardzo solidna. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Irena Drączkowska

Pracuję z tą firmą kilka lat i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem a to dla mnie bardzo ważne. Polecam Avanti

Zostaw merytoryczną opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Avanti Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Avanti Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avanti Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avanti Medic?

Kandydaci do pracy w Avanti Medic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.