Opinie o C.H. Robinson Polska S.A. w Warszawa

Firma C.H. Robinson Europe i podmioty z nią stowarzyszone są jednym z wiodących spedytorów frachtu w Europie, tworzących dynamiczną sieć przedstawicielstw w całej Europie. Od roku 1993 firma zapewnia klientom dostęp do elastycznych, wysokiej jakości i niezawodnych usług. Wysoce umotywowany, wielojęzyczny i zorientowany na klienta zespół wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte na lokalnych rynkach, stawiając czoła wyzwaniom transportowym oraz tworząc silne, indywidualne więzi z obsługiwanymi klientami.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.H. Robinson Polska S.A. w Warszawa

Aktualność
C.H. Robinson zainwestuje 1 mld dolarów w rozwój technologiczny w ciągu najbliższych 5 lat

Firma C.H. Robinson zapowiedziała największe w swojej historii inwestycje w innowacje, nowoczesne technologie i pracowników – poparte ostatnimi gruntownymi badaniami swoich klientów – które ukształtują przyszłość ekosystemu logistycznego.

We wrześniu tego roku dyrektor operacyjny i prezes C.H. Robinson Bob Biesterfeld zapowiedział, że firma zainwestuje 1 mld dolarów w rozwój technologii w ciągu następnych 5 lat, podwajając kwotę 1 mld przeznaczoną na technologie w ostatnich 10 latach. Obecnie firma zatrudnia ponad 1000 analityków danych, inżynierów oraz programistów i cały czas zasila swój zespół specjalistami z tego kluczowego obszaru.

Decyzja firmy ma także wymiar lokalny – obecnie C.H. Robinson powiększa swoje działy IT i rozwoju oprogramowania w Warszawie. W tym roku firma zapowiedziała zatrudnienie ponad 100 informatyków do końca 2020 r. w celu dalszego ulepszania technologii (już należących do najlepszych w branży) oraz zapewnienia jeszcze większego wsparcia spedytorom i przewoźnikom w Europie oraz na innych rynkach.
Miki

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w dziale księgowości?

@Miki

Zajmujemy się obsługą księgową naszych oddziałów transportowych z całej Europy. Mamy działy zajmujące się weryfikacją i księgowaniem dokumentów, wystawianiem faktur, alokacją wpłat od klientów, monitoringiem należności, pomocą w rozwiazywaniu kwestii księgowo -płacowych naszych przewoźników i klientów. Nowym pracownikom zapewniamy kompleksowe szkolenie w zakresie naszego systemu, używanych na co dzień narzędzi i standardów jakimi się kierujemy, a dzięki szerokiemu wachlarzowi zadań mamy możliwość wspierania pracowników, którzy chcą się u nas rozwijać. Pracujemy w kilkuosobowych działach i dlatego cenimy sobie przyjemną atmosferę i ludzi, którzy lubią współpracować z innymi, szukać nowych rozwiązań i dobrze czują się w pracy zespołowej.

tomek

C.HRobinson Warszawa potwierdzam planer ładunku tej spedycji TO (usunięte przez administratora) człowiek bez pojencia ,wziołem jeden ładunek i na tym poprzestane .Przewożik.

Beznick

Trzymajcie sie od tej firmy z daleka. Taka dobra rada. Jest wiele lepiej płacących firm na rynku i przede wszystkich szanujacych pracownika. Poza tym uwazajcie co piszecie bo ta firma lubi wytaczac ludziom procesy sądowe.

@Beznick

Jest to nieprawdziwa informacja. Aktualnie firma C.H. Robinson nie prowadzi postępowań sądowych przeciwko byłym lub obecnym pracownikom. Temat wynagrodzeń jest dla nas istotny, ponieważ chcemy być postrzegani jako atrakcyjny także pod tym względem pracodawca. Dlatego też cyklicznie prowadzimy badania, z których wynika, że struktura wynagrodzeń w C.H. Robinson jest właściwa. Warto zaznaczyć, że oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia podstawowego nasi pracownicy są dodatkowo wynagradzani przez system premiowy oparty na wynikach zespołowych i/lub indywidualnych.

@Beznick

@ nonick
@C.H. Robinson Polska S.A.

Uważajcie na firme. @Beznick masz całkowitą racje

Rozmowa na stanowisko we Wrocławiu. Najpierw rozmowa z agencją rekrutacyjną na której opowiedziano mi trochę czym bym się zajmował - przypominaniem się klientom o zaległych fakturach przy czym zaznaczono mi jasno, że to nie jest windykacja. Po paru dniach rozmowa z rekruterem firmy. Rozmowa bardzo przyjemna i profesjonalna na temat znajomości języka, mojego doświadczenia w podobnej branży sprzed ostatnich 2-3 lat. Po tygodniu zaproszenie na rozmowę na Teamsie z kierownikiem działu i dyrektorką finansów. Tutaj szybko wypłynęło, że to co wcześniej było mi przedstawiane jest inne od tego co wymaga kierowniczka i dyrektorka. Stanowisko niby na poziomie wejściowym, doświadczenie niewymagane (ale mile widziane) natomiast podczas rozmowy odniosłem wrażenie, że Panie z którymi rozmawiałem szukają kogoś kto jest po kierunkowym wykształceniu lub generalnie nie były zainteresowane tą rozmową (to widać na kamerce jak ktoś pisze na klawiaturze do drugiej osoby gdy ta parę sekund zaczyna się śmiać pod nosem). Dyrektorka wypytuje mnie o doświadczenie sprzed 9 lat (!), które nie jest w ogóle powiązane ze stanowiskiem na które aplikowałem i nawet na CV nie wymieniałem (z zasady nie rozpisuję wszystkiego co w życiu robiłem, bo CV miałoby z 3-4 strony, nie są to też krótkie okresy pracy u jednego pracodawcy, raczej 1-2+ lata). W rezultacie spędzamy 15-20 min na rozmowie w stylu "A to wtedy Pan robił X, a teraz całkiem coś innego. Nie wie Pan co chce robić w życiu?". Po takich bzdurnych przyczepkach straciłem ochotę na dalszą rozmowę, ale na koniec oczywiście "Ma Pan jakieś pytania?". Zadaję 2-3 pytania, na żadne nie udzielono mi konkretnej odpowiedzi, bardzo wymijająco. Odnosiłem wrażenie, że Paniom aż się pali by zakończyć rozmowę, więc też już nie przedłużałem. Byłem świadom, że decyzja raczej nie będzie pozytywna, ale też byłem przygotowany, że nawet jeżeli by była to nie miałem ochoty pracować pod takim kierownictwem.

"Jakie 3 cechy wniósłby Pan do zespołu?" Improwizowana scenka po angielsku odnośnie ściągnięcia płatności za fakturę.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Niezadowolony

Witam, Pracowałem w CHR ponad dwa lata. W tym czasie doświadczyłem wielu niestosownych zachowań ze strony przełożonego, który nadużywał przekleństw w stosunku do podwładnych jak również ciagle podnosił głos. W dodatku była sytuacja w której manager zwolnił podwładnego krzycząc na całe biuro, ze ten ma, cytując, (usunięte przez administratora). Mimo przerażenia i zdziwienia reszty pracowników, manager ten dalej pełni swoje stanowisko i nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji. Wiele kobiet po spotkaniu z nim wychodziło z płaczem. Groźby zwolnieniem na porządku dziennym. Brak możliwości rozwoju, bezpłatne nadgodziny. Jest to praca dla osób świeżo po studiach, które chcą zdobyć doświadczenie. Jednakże osoby młode powinny uważać na terror psychiczny wprowadzany w zespołach oraz tak zwany „wyścig szczurów”, który psuje atmosferę i sprawia, że ludzie stają się zwierzętami. Przełożeni oczekują od pracownika żeby 24h/7 dni w tygodniu żył pracą, robił wynik i zarabiał dla nich tysiące euro a jak nie to dziękujemy. Przełożeni nie mają szacunku do pracowników, jednak starają się to ukryć pod przykrywka „korpo-gadki”- „pracownicy są najważniejsi, bez was byśmy tego nie osiągneli”. Na koniec mogę tylko powiedzieć, ze firma, a konkretniej managerowie, potrafią doszczętnie zniszczyć radość i satysfakcję z pracy jako spedytor w tej firmie.

@Niezadowolony

W powyższym komentarzu pewne sprawy zostały mocno zgeneralizowane. Trudno ocenić na ile odnoszą się do osobistych doświadczeń osoby, która komentarz napisała. Mimo ogólności postaram się punkt po punkcie przedstawić naszą perspektywę. Nasza firma nie toleruje wulgaryzmów i obraźliwego słownictwa zarówno wśród managementu jak i pracowników. Zapewniamy, że każde zdarzenie naruszające nasze zasady współżycia w środowisku pracy zostaje odpowiednio odnotowane. Zdarzają się sytuacje, kiedy rozstajemy się z pracownikami i trzeba ten proces rozstania przeprowadzić w możliwie najwłaściwszy i zdecydowanie cywilizowany sposób. Naszych managerów wspiera w tym procesie przedstawiciel działu HR, którego zadaniem jest przygotowanie managera do takiej rozmowy oraz merytoryczna rozmowa o argumentach. W większości sytuacji przedstawiciel działu HR towarzyszy managerowi także w rozmowie z pracownikiem. Rozmowa, w trakcie której rozstajemy się z pracownikiem może być trudna, strony mogą się nie zgadzać, ale jako pracodawca robimy wszystko, żeby rozstanie przebiegło bez nadmiernych emocji. C.H. Robinson w Polsce to stabilny zespół. Świadczy o tym niska rotacja, która w Warszawie, naszym największym oddziale w Polsce wyniosła 8,5% za 2018 rok. Zatrudniamy osoby świeżo po studiach. W celu nawiązania lepszej współpracy ze środowiskiem studenckim rozwinęliśmy program Talent Navigator. Jesteśmy dumni z rezultatów tego programu i potwierdzam, że stawiamy na młode talenty. Dzięki programowi stwarzamy szanse studentom i absolwentom, którzy mogą przyjść do nas na płatne staże w ciągu całego roku. Część z nich po zakończeniu płatnych staży zostaje w C.H. Robinson jako nasi etatowi pracownicy. Nie widzę tutaj pola do krytyki, wręcz przeciwnie. Mamy rozwinięte programy wdrożeniowe dla osób, które przychodzą do nas bez doświadczenia zawodowego. Dajemy im szansę wejścia do zawodu i poznania spedycji od kuchni w jednej z największych globalnych firm z branży. Jesteśmy w firmie po to, aby budować przewagę konkurencyjną C.H. Robinson i osiągać określone rezultaty. Jesteśmy także organizacją nastawioną na stały wzrost. Te dwa fakty podkreślane są na każdym etapie procesu rekrutacji jak i w codziennym życiu naszej organizacji. Ta spójna filozofia jest źródłem naszych sukcesów- zostaliśmy wyróżnieni tytułem Fortune World's Most Admired Company oraz certyfikatem Top Employer Polska.

Anioł?
@Niezadowolony

dokładnie wiem o czym mowa. 3 lata przepracowane w CHR i mam podobne wspomnienia.

Zgadzam się z Tobą.

To wszystko jest PRAWDĄ

Helena

@Były pracownik Jak długo nie pracujesz już w C.H. Robinson Polska S.A.. Co oprócz słabej atmosfery w tej firmie możesz nam napisać? Może ten pracodawca w ramach zatrudnienia oferuje jakieś świadczenia pozapłacowe?

Aktualność
C.H. Robinson umacnia pozycję w Polsce i otwiera nową siedzibę centrum technologicznego

Światowy lider 3PL stawia na dalszy rozwój wiodących w branży technologii

C.H. Robinson otworzył nowe biuro w Warszawie, w którym zlokalizowane będzie centrum technologiczne firmy. Będzie ono odpowiadać za rozwój i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią lepsze wsparcie IT partnerom firmy w Europie i na świecie.

Otwarcie nowej siedziby to kolejny krok po ogłoszonych niedawno planach rekrutacyjnych, w ramach których C.H. Robinson zatrudni 100 ekspertów IT do końca 2020 roku. Wzmocnione zespoły technologiczne będą zlokalizowane na ponad 1000 mkw. nowej przestrzeni w prestiżowym Warsaw Spire w sercu stolicy. Obok centrum zarządzania technologiami, w nowym biurze znajdą się także zespoły ds. IT z różnych obszarów: inżynierii, infrastruktury informatycznej, kontroli jakości, wsparcia oraz Data Science.

„Cieszymy się, że liczba ekspertów IT w naszych zespołach w Polsce niemal podwoiła się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, co jest zgodne z naszym planem rekrutacji, który zakłada zatrudnienie ponad 100 specjalistów” – powiedział Arkadiusz Glinka, Dyrektor Transportu C.H. Robinson. „Wzmocnienie zespołów technologicznych jest kluczową częścią strategii rozwoju C.H. Robinson. Wierzymy, że wszystkie inwestycje w nowe centrum są dowodem naszego zaangażowania w dostarczanie wiodących rozwiązań i usług technologicznych”.

W tym roku C.H. Robinson w Polsce otrzymał tytuł Top Employer 2019, który przyznawany jest za najlepsze praktyki HR. Otwarcie nowego Centrum Technologicznego podkreśla, że firma koncentruje się na zapewnieniu swoim pracownikom korzystnych warunków pracy – siedziba została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie planowania przestrzeni takich jak stanowiska do pracy na stojąco czy tzw. pokój relaksu z konsolą do gier.
Kierowca

Spedytor-porażka. Mam nadzieję, że nie każdy. Zero podjęcia o pracy kierowców. Wymagają cudów, jazdy wręcz rajdowej, pisania do nich smsów w czasie jazdy itp. Oderwani od rzeczywistości, sługi korporacji. Gnojeni przez przełożonych.

Kierowca

Jeździłem pod tą spedycją, konkretnie oddział Warszawa. Nie polecam. Za puste km nie płacą, zleceń bardzo mało, stanie po kilka dni bez kilometrów a jak coś jest fracht to każą jechać dzień i noc bez przerwy. Zero szacunku dla kierowców

Kierowca2
@Kierowca

To prawda!! Amen

C.H. Robinson z certyfikatem Top Employer Polska 2019

C.H. Robinson, jeden z największych na świecie dostawców usług 3PL, otrzymał wyróżnienie przyznawane najlepszym pracodawcom przez niezależny instytut badawczy Top Employers Institute. Eksperci docenili wysokie standardy zarządzania zasobami ludzkimi i stosowanie najlepszych praktyk HR.

"Zagwarantowanie naszym pracownikom środowiska pracy, które sprzyja rozwojowi ich talentów jest dla nas szczególnie istotne. Dlatego już od pierwszego dnia współpracy oferujemy im atrakcyjne możliwości rozwoju takie jak m.in. kompleksowy program wdrożeniowy, cykl kursów Learning & Development oraz szkolenia w zakresie umiejętności przywódczych w ramach programu Leadership Development” – komentuje Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

C.H. Robinson zatrudnia obecnie 15 000 ekspertów w zakresie logistyki i transportu  w tym ponad 460 osób w 9 polskich oddziałach firmy zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach, Poznaniu, Teresinie i Bieruniu.
LOL

hehehehehe

Janek

Jakich samochodów Państwo używają?

Mistrz Patelni
@Janek

Audi a4 1999 w dizlu

@Janek

Jesteśmy firmą spedycyjną, nie używamy własnej floty. Współpracujemy z przewoźnikami, którzy posiadają flotę. Głównie operujemy w spedycji krajowej i międzynarodowej FTL oraz LTL.

koszmar

nie polecam. firma maxymalnie wykorzystuje pracownika. po pracy nie masz już siły, ani ochoty na życie prywatne. W umowie wpisane 8,5 godzin pracy, gdyż przerwa nie jest wliczona. Ba! nawet nie masz czasu na przerwę. siedzisz i klikasz i dzwonisz, a jak nie znajdziesz auta (spedytor) to opr. i wtedy zostajesz w pracy do momentu, aż auto się znajdzie i oczywiście wszystkie nadgodziny są BEZpłatne bo to twoja wina, że nie nie wyrabiasz, a twój szef jeszcze sprawdzi twoje telefony i usłyszysz: przez 8 godzin wykonałeś tylko 50 telefonów, co robiłeś dzisiaj w pracy? Urlop możesz brać tylko w wyznaczonych miesiącach. W okresie od października do stycznia nie licz na wolne dni. Z pracy godzinę szybciej nie wyjdziesz bo "po co umawiasz się do lekarza na 16:00 jak kończysz o 17:00?". Nacisk psychiczny na pracownika. Wolisz chorować i być na L4 niż przychodzić do pracy. Stres i ciągle telefony. Spedytorem jest się 24/7, ale po 17:00 zostajesz z problemami sam bo szef ci nie pomoże. Dla kogoś bez doświadczenia praca na rok jest ok bo masz szanse na naukę o transporcie. Jeżeli wiedzę już posiadasz i szanujesz się to odradzam. zatrudnianie głównie osoby z 0 doświadczeniem i bardzo duża rotacja, więc praca jak w przedszkolu. koszmar i złe wspomnienia

@koszmar

Poruszył Pan w swoim wpisie kilka bardzo istotnych dla pracownika kwestii. Postaram się je wyjaśnić krok po kroku i rozwiać wątpliwości, które Pana wpis mógł spowodować. To prawda, że dzień pracy w działach operacyjnych trwa 8,5 godziny, przy czym 0,5 godziny to bezpłatna przerwa, która w połączeniu z 15 minutową płatną przerwą gwarantowaną przez Kodeks Pracy daje pracownikowi 45 minut na lunch lub też inne zaplanowane aktywności. Może to być czas wykorzystany na przykład na wizytę u lekarza lub w urzędzie. Większość naszych biur znajduje się w centrum dużych miast (Warszawa, Wrocław, Kraków), co daje możliwość bardzo efektywnego wykorzystania takiej przerwy. Urlopy są w naszej firmie planowane z dużym wyprzedzeniem- tworzony jest plan urlopowy. Manager wspólnie z zespołem planuje urlopy w celu zapewnienia optymalnego obciążenia zespołu pracą a jednocześnie zabezpieczenia potrzeb biznesowych klientów. Telefon (oraz komputer) to nieodłączne narzędzia pracy spedytora zarówno w C.H. Robinson jak i w każdej innej firmie zajmującej się spedycją. Jest to specyfika tej branży. O charakterze pracy w spedycji rzetelnie informujemy kandydatów w procesie rekrutacji a dodatkowo stwarzamy kandydatom możliwość spędzenia czasu (1-2 godziny) z zespołem operacyjnym i poznania specyfiki pracy spedytora. Takie rozwiązanie pozwala kandydatom podjąć przemyślaną decyzję, czy codzienne obowiązki będą dla nich interesujące.

projekcja przyszłości
@koszmar

a może metodę mają taką: zohydzić prace w PL do tego stopnia żeby zniechęceni sami z ulgą opuścili ten kraj, mowa o tych biegle mówiących po ang po przyjedzie zaś okazuje się, ze warunki pracy w zagranicznej centrali jakby zgoła inne, traktowanie bardziej ze tak powiem ludzkie, a to przecież ta sama firma

@koszmar

Poruszył Pan w swoim wpisie kilka bardzo istotnych dla pracownika kwestii. Postaram się je wyjaśnić krok po kroku i rozwiać wątpliwości, które Pana wpis mógł spowodować. To prawda, że dzień pracy w działach operacyjnych trwa 8,5 godziny, przy czym 0,5 godziny to bezpłatna przerwa, która w połączeniu z 15 minutową płatną przerwą gwarantowaną przez Kodeks Pracy daje pracownikowi 45 minut na lunch lub też inne zaplanowane aktywności. Może to być czas wykorzystany na przykład na wizytę u lekarza lub w urzędzie. Większość naszych biur znajduje się w centrum dużych miast (Warszawa, Wrocław, Kraków), co daje możliwość bardzo efektywnego wykorzystania takiej przerwy. Urlopy są w naszej firmie planowane z dużym wyprzedzeniem- tworzony jest plan urlopowy. Manager wspólnie z zespołem planuje urlopy w celu zapewnienia optymalnego obciążenia zespołu pracą a jednocześnie zabezpieczenia potrzeb biznesowych klientów. Telefon (oraz komputer) to niedołączne narzędzia pracy spedytora zarówno w C.H. Robinson jak i w każdej innej firmie zajmującej się spedycją. Jest to specyfika tej branży. O charakterze pracy w spedycji rzetelnie informujemy kandydatów w procesie rekrutacji a dodatkowo stwarzamy kandydatom możliwość spędzenia czasu (1-2 godziny) z zespołem operacyjnym i poznania specyfiki pracy spedytora. Takie rozwiązanie pozwala kandydatom podjąć przemyślaną decyzję, czy codzienne obowiązki będą dla nich interesujące.

Witam. Czy trzeba miec wyzsze wykształcenie?

Robinsyn
@Marek

Biorac pod uwage, ze pracuja tam juz sami odioci to chyba nie?

@Marek

Dziękuję za pytanie. W zasadzie większość naszych pracowników to osoby z wyższym wykształceniem. Chciałam jednak podkreślić, że mamy także w firmie świetnych spedytorów, którzy nie mają wykształcenia wyższego, ale świetnie znają rynek transportowy i są ekspertami w tej dziedzinie.

BengladeszCzeka

Korposyf zarządzany przed id.iot.ów niemających pojęcia o IT. Informatycy robią tam za tanią siłę robocze, podle traktowaną i marnie opłacaną. Ciekawe czy prędzej dotrze do nich jak trudno zrekrutować dobrych specjalistów czy też przeniosą cały ten baj.zel do jeszcze tańszego kraju.. Z daleka od tej firmy

tia
@BengladeszCzeka

Place podnosza bo musza, jak chca zostac z IT w W-wie. Od marca 2017 IT sie podwoilo. "Podle traktowana" - heh, tu to frustracja wykopanego "nieroba" czy niezatrudnionego "specjalisty"?

Rubin
@tia

Firma dla kandydatów drugiego sortu. Specjaliści trzymają się od takich firm z daleka.

@Rubin

Ta opinia może być odebrana jako nieuczciwa wobec 430 pracowników zatrudnionych w naszej organizacji w Polsce. Jest to liczna grupa osób, z których znacząca większość jest z nami dłużej, niż 3 lata.

@BengladeszCzeka

Nasz zespół IT to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w programowianiu. Są ważną częścią naszych globalnych zespołów IT i tak też są traktowani przez organizację zarówno w aspekcie wynagradzania, benefitów jak i stylu zarządzania. Zespół programistów .NET zlokalizowany w Warszawie rzeczywiście rozwija się i od 2017 podwoił liczbę pracowników. Stale pracujemy nad tym, żeby nasi programiści czuli się coraz lepiej w naszej organizacji. Dbamy o work-life balance i dobrą atmosferę pracy. Możemy pochwalić się tym, że nasz zespół IT to zgrana grupa pracowników o podobnym poczuciu humoru Z przyziemnych atutów warto wspomnieć o międzynarodowym środowisku pracy (kompleksowe projekty IT prowadzone wspólnie z zespołami amerykańskimi) oraz możliwości pracy w technologiach webowych. Koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że nasze biuro jest zlokalizowane w ścisłym centrum miasta z doskonałym dojazdem komunikacją publiczną. Dla kandydatów pracujących w zatłoczonych i zakorkowanych częściach miasta zmiana lokalizacji i dołączenie do C.H. Robinson będzie oznaczało znaczącą oszczędność czasu aktualnie spędzanego w korkach. Chciałabym przedstawić użytkownikom forum kilka informacji na temat naszego zespołu IT. Temat IT jest dla nas niezwykle ważny. W C.H. Robinson technologia stanowi jeden z fundamentów prowadzonego z sukcesem biznesu. Navisphere® to zaawansowana platforma do zarządzania łańcuchem dostaw (TMS). Zespoły programistów i analityków biznesowych w C.H. Robinson codziennie pracują nad rozwojem Navisphere i nad wprowadzaniem kolejnych funkcjonalności. Zespół programistów w Warszawie jest częścią globalnego teamu IT i wspólnie z zespołem ze Stanów Zjednoczonych tworzą innowacyjne rozwiązania, takie jak Navisphere® Driver które są wykorzystywane przez naszych pracowników, klientów i przewoźników. Zachęcam do obejrzenia krótkiego video o platformie Navisphere®: https://www.youtube.com/watch?v=yNyrBciOBNg

Radek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

@Radek

Tak, to prawda. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że głosy niezadowolenia ze strony obecnych, byłych pracowników i kandydatów także są dla nas cenne. Dzięki nim możemy się zmieniać na lepsze. Z tego też powodu jesteśmy obecni na tym forum- chcemy umożliwić wymianę opinii i wykorzystać ją w najlepszy sposób.

Emil

WITAM. PROSZĘ O INFORMACJE CO DO PRACY W DZIALE SPRZEDAŻY W MIŃSKU MAZOWIECKIM? JAKIE PENSJE? JAKI PRZEŁOŻONY? CZY JEST RORACJA? JAKA ATMOSFERA??

@Emil

Nie mamy biura w Mińsku Mazowieckim. Najbliższe biuro znajduje się w Warszawie w doskonałej lokalizacji w Al. Jana Pawła II 29. Jest to ścisłe centrum miasta, gdzie doskonale działa komunikacja publiczna. Dzięki takiej lokalizacji wielu naszych pracowników dojeżdża spoza Warszawy. Sprawdź proszę, czy nie jest to rozwiązanie dla Ciebie. Zanim zaaplikujesz, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Znajdziesz je na naszej stronie Kariera: https://jobs.chrobinson.com/search-jobs.

Hanna

@koszmar Dziękuję Ci za to, że postanowiłeś wypowiedzieć się na forum o specyfice pracy w firmie C.H. Robinson Poland. Jestem pewna, iż Twoje uwagi będą dobrym źródłem wiedzy dla osób, które chcą tam aplikować. Jednocześnie jest mi również przykro z powodu Twoich złych doświadczeń z tym pracodawcą. Wspominasz, że nie dostałeś wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny - a czy w umowie była o tym mowa?

Hanna

@abero Rozumiem i dziękuję Ci za Twoje zdanie o C.H. Robinson Poland. Pamiętaj jednak, że na forum publicznym nie wolno nikogo wyzywać. Dlaczego wysnuwasz tak pochopne wnioski? Jak długo pracowałeś w tej firmie?

Hanna

@Grzegorz Trudno się z Tobą nie zgodzić. Czy pracujesz w firmie C.H. Robinson Poland? Jeśli tak, to na jakim dokładnie stanowisku? Co mógłbyś powiedzieć innym użytkownikom forum o specyfice pracy w tej firmie? Zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii, bo może ona pomóc osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do nich.

abero
@Hanna

W wiekszosci to gowniarze bez bez ambicji. Siedza tam tylko ludzie, ktorzy chca odklepac swoje w klawiature i przekiblowac 8 h. Marne bonusy i wyzysk na maksa

Grzegorz

Poleżeć to można w domu!. Każda firma pracuje na dobry wynik a pracownicy na pensję!!

Robin

Atmosfera w pracy nie do zniesienia olbrzymi nacisk na wynik i codzienna praca po godzinach, pracownicy zostawieni z problemami bez jakiejkolwiek pomocy. Kadra menadżerska bazuje na zastraszeniu z ciągłymi pretensjami że budżet nie wyrobiony i będą cięcia. Dziwie się, że w obecnej sytuacji na rynku pracy ktoś tam jeszcze został.

byly pracownik
@Robin

dokładnie zgadzam się z tą opinią, pracowałam tam 3 lata, takie same mam wspomnienia :(

Zostaw merytoryczną opinię o C.H. Robinson Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w C.H. Robinson Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy C.H. Robinson Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.H. Robinson Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C.H. Robinson Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w C.H. Robinson Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C.H. Robinson Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.

C.H. Robinson Polska S.A.