Opinie o C.H. Robinson Polska S.A. w Warszawa

Firma C.H. Robinson Europe i podmioty z nią stowarzyszone są jednym z wiodących spedytorów frachtu w Europie, tworzących dynamiczną sieć przedstawicielstw w całej Europie. Od roku 1993 firma zapewnia klientom dostęp do elastycznych, wysokiej jakości i niezawodnych usług. Wysoce umotywowany, wielojęzyczny i zorientowany na klienta zespół wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte na lokalnych rynkach, stawiając czoła wyzwaniom transportowym oraz tworząc silne, indywidualne więzi z obsługiwanymi klientami.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.H. Robinson Polska S.A. w Warszawa

jj

Moze ktos powiedziec cos wiecej o zarobkach na stanowisku spedytora miedzynarodowego?

Hanna

@Robin, wspomniałeś o zastraszaniu. Jest to bardzo poważne stwierdzenie. Czy ktoś z pracowników zdecydował się na zgłoszenie sytuacji bezpośrednio kierownictwu C.H. Robinson Poland? Takie informacje zawsze potwierdzone, a potem powinna być jakaś reakcja.

Hanna

@Margo, co jest przyczyną Twojej opinii o C.H. Robinson Poland Sp. z o.o. jako pracodawcy? Proszę Cię o przedstawienie wszystkich swoich uwag i spostrzeżeń wynikających ze współpracy z tą firmą.

Margo
@Hanna

Nie chce do tego wracać, firma nie jest godna polecenia wykorzystuje ludzi !!!

Margo

Pracowałam w tej firmie kilka miesiecy, zdecydowanie odradzam !!!

Rozmowa na stanowisko we Wrocławiu. Najpierw rozmowa z agencją rekrutacyjną na której opowiedziano mi trochę czym bym się zajmował - przypominaniem się klientom o zaległych fakturach przy czym zaznaczono mi jasno, że to nie jest windykacja. Po paru dniach rozmowa z rekruterem firmy. Rozmowa bardzo przyjemna i profesjonalna na temat znajomości języka, mojego doświadczenia w podobnej branży sprzed ostatnich 2-3 lat. Po tygodniu zaproszenie na rozmowę na Teamsie z kierownikiem działu i dyrektorką finansów. Tutaj szybko wypłynęło, że to co wcześniej było mi przedstawiane jest inne od tego co wymaga kierowniczka i dyrektorka. Stanowisko niby na poziomie wejściowym, doświadczenie niewymagane (ale mile widziane) natomiast podczas rozmowy odniosłem wrażenie, że Panie z którymi rozmawiałem szukają kogoś kto jest po kierunkowym wykształceniu lub generalnie nie były zainteresowane tą rozmową (to widać na kamerce jak ktoś pisze na klawiaturze do drugiej osoby gdy ta parę sekund zaczyna się śmiać pod nosem). Dyrektorka wypytuje mnie o doświadczenie sprzed 9 lat (!), które nie jest w ogóle powiązane ze stanowiskiem na które aplikowałem i nawet na CV nie wymieniałem (z zasady nie rozpisuję wszystkiego co w życiu robiłem, bo CV miałoby z 3-4 strony, nie są to też krótkie okresy pracy u jednego pracodawcy, raczej 1-2+ lata). W rezultacie spędzamy 15-20 min na rozmowie w stylu "A to wtedy Pan robił X, a teraz całkiem coś innego. Nie wie Pan co chce robić w życiu?". Po takich bzdurnych przyczepkach straciłem ochotę na dalszą rozmowę, ale na koniec oczywiście "Ma Pan jakieś pytania?". Zadaję 2-3 pytania, na żadne nie udzielono mi konkretnej odpowiedzi, bardzo wymijająco. Odnosiłem wrażenie, że Paniom aż się pali by zakończyć rozmowę, więc też już nie przedłużałem. Byłem świadom, że decyzja raczej nie będzie pozytywna, ale też byłem przygotowany, że nawet jeżeli by była to nie miałem ochoty pracować pod takim kierownictwem.

"Jakie 3 cechy wniósłby Pan do zespołu?" Improwizowana scenka po angielsku odnośnie ściągnięcia płatności za fakturę.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Hanna

@julak może pracodawca stwierdził, że Twoje kompetencje będą się bardziej nadawały na innym stanowisku? Nie dostałaś takiego komunikatu od niego?

julak

Odradzam tę firmę! Strata czasu i bezsensowne nerwy. Brałam udział w rekrutacji, która trwała od momentu wysłania aplikacji do otrzymania ostatecznej odpowiedzi od firmy - uwaga! 5 i pół MIESIĄCA! Niekończące się etapy, rozmowy z wszelkimi możliwymi managerami, team leaderami, supervisorami i ciągłe oczekiwanie na wynik. Ostatecznie firma wysłała automatyczny email, że nie są zainteresowani i zachęcają do kandydowania na inne stanowiska. Chyba nie jest fanaberią z mojej strony oczekiwanie jakiegoś rzetelnego feedbacku, który choć trochę naprowadzi mnie na powód odrzucenia mojej kandydatury? Nie ma w ich zachowaniu żadnej logiki - skoro nie wiem czemu po prawie pół roku mnie odrzucają to po co mówią żeby kandydować na inne stanowiska? Mam dalej brać udział w tej farsie, gdzie potencjalny pracodawca prezentuje zero szacunku i traktuje ludzi jak numery? Nie dziękuję i radzę zastanowić się dobrze przed wysłaniem aplikacji do nich.

XXX
@julak

Julak, to co napisałeś/aś świadczy tylko o profesjonaliźmie tej firmy z innych takich jak Ra. ben lub podobnych nigdy byś nie otrzymał żadnej odpowiedzi .

YYY
@XXX

@xxx, to że niektóre firmy nie odpowiadają w ogóle nie oznacza, że takie które wysyłają automatyczną odpowiedź na tak zwane "odwal się" są w porządku (szczególnie gdy, jak w powyższym przypadku taka odpowiedź zostaje wysłana po wieloetapowym i długim procesie rekrutacji). A na pewno jednym i drugim daleko do profesjonalizmu, szeroko pojętej etyki zawodowej, a przede wszystkim empatii i szacunku dla ludzi i ich czasu.

o firmie ch robinson w Polsce

Patologia to za mało powiedziane. Pozdrawiam i NIE POLECAM

Maciek

hej, czy może mi ktoś powiedzieć, w jaki sposób działa ta firma jeśli chodzi o święta itd? Czy obowiązują polskie święta i firma jest wtedy nieczynna, czy pracuje się cały rok bez względu na czerwone dni w kalendarzu i dniami wolnymi są tylko te, które świętuje się w USA?

Ono
@Maciek

Pracuja caly rok,poza xmas

Hanna

@otoon dlaczego tak uważasz? Według Ciebie praca w C.H. Robinson Poland Sp. z o.o. nie ma pozytywnych stron? Jesteś pracownikiem firmy? Może podzielisz się swoimi doświadczeniami z C.H. Robinson Poland Sp. z o.o. z potencjalnymi kandydatami.

otoon

to się nie doczekasz hanno

Hanna

@BengladeszCzekam, a co możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w firmie?

Hanna

@Ja nie pracuję w C.H. Robinson Poland Sp. z o.o. :) Jestem Redaktorem GoWork.pl, a moim zadaniem jest przedstawienie Wam informacji dotyczących pracodawcy. Chętnie poznaję również Wasze doświadczenia/opinie na temat firmy.

Hanna

@Ja, dziękuję za Twoją opinię. Życzę powodzenia ;)

@Hanna

i jeszcze jedno zaloze sie, ze tam pracujesz, ale pewnie w administracji badz HR ;) bo widze, ze sie udzielasz :) powodzenia rowniez :)

Hanna

@Ja zezwierzęceniu? To mocne słowa. Co masz dokładnie na myśli?

@Hanna

tak zezwierzeceniu... presja i pranie mozgu zmusza ludzi do niefajnych zachowan. Tlumaczyc nie bede.. idz tam i przekonaj sie - po prostu korpo...

atmosfera pracy w Robinson nerwowa.. gdy czlowiek juz tam jest i "wkreci" sie nawet nie zauwaza jakiemu zezwierzeceniu ulega, po prostu w tym tkwi i nie widzi ... praca wiadomo sama w sobie zawiera element stresu... wiekszym jednak stresem jest atmosfera miedzy pracownikami - ludzmi... ogromny falsz i zaklamanie i kopanie dolkow... firma wymaga jest presja i kazdy majac to poczucie presji probuje sie jakos ratowac wkopujac drugiego i powstaje bledne kolo... czlowiem sie psychicznie meczy.. a jednoczesnie majac rodzine na utrzymaniu i inne zobowiazania trzyma sie tego chorego srodowiska bo nie kazdego stac na zmiane pracy ot tak :) teraz juz jestem w innej tez duzej ale mniejszej niz Robinson firmie... kasa duzo wieksza, wymogi limitowe nizsze i atmosfera pracy bardzo dobra... jedyny stres to ten zwiazany faktycznie z branza...

Hanna

@inkognito, polecam spróbować swoich sił i wysłać aplikacje do firmy! Na rozmowie kwalifikacyjnej na pewno pracodawca rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Co o tym sądzisz?

inkognito

czy ktos moze cos napisac o pracy w Krakowie? Moze o stazu? Co oni tam wogole robia, bo ciezko znalesc jakiekolwiek informacje na ten temat...

byly

Praca 24h - jak to w spedycji. Kasa słaba. Przełożeni tylko patrzą jak ochronić swoje stanowisko i jak coś źle zrobią lub nie dopilnują znajdą kogoś kogo za to ukarzą i zwolnią. Takich przypadków było kilkanaście. Nie dotrzymują słowa. Jedyne co to socjal mają ok - ale nie tylko u nich taki jest. Zastanów się dobrze nim tam pójdziesz. Dodatkowo słyszałam że mają sporo spraw w sądzie z pracownikami. Coś w tym musi być .NIE POLECAM

stefan i enko

Kiedys z nimi dzialalem i powiem, ze to spedycja z małolatami. Siedzą i klikaja tylko dla amerykanskich klientow. Olewajcie ich, ja bezposrednio przejalem klienta i nic mi nie zrobili, bo po prostu to leszczyki. Smiech na sali.

kinia

kaz, owszem, super stawka na start, tylko czy później rośnie...

Zostaw merytoryczną opinię o C.H. Robinson Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w C.H. Robinson Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy C.H. Robinson Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.H. Robinson Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C.H. Robinson Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w C.H. Robinson Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C.H. Robinson Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.

C.H. Robinson Polska S.A.