Opinie o Tchibo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tchibo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tchibo o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tchibo w Warszawa

Mamy prawo

Proponuje wybrać delegacje po dwie osoby z działu i złożyć wniosek o założenie związków zawodowych.

POPIERAM
@Mamy prawo

W końcu jakaś pozytywna inicjatywa. Mając związek zawodowy nie będziemy się obawiać zwolnień z takich czy innych błahych powodów. Firma nie odważy się na konflikt ze związkiem zawodowym, a na pewno nie taka międzynarodowa... Może wtedy również będziemy wiedzieli kiedy należy nam się podwyżka, w jakiej wysokości, a kiedy nie i dlaczego.

Operator-były na szczęście

Witam. Widzę że od ponad roku nic nie poszło w dobrym kierunku pomimo zwolnienia nochala.Pracowałem tam 7.5 roku i NIE POLECAM. Pozdrawiam wszystkich którzy się tam męczą.

Włochatego jajka!
@Operator-były na szczęście

Plastik został i miesza. Bardzo zle sie zwraca do operatorow. zero szacunku

Ten

Wrażenia po wczorajszym podsumowaniu roku 2018 z dyrektorem jak najbardziej pozytywne. Widać że firma słucha pracowników i stara się zapewniać komfortowe warunki pracy. Aktywne zespoły zostały nagrodzone, system bonusowy staje jest zmieniany z korzyścią dla pracowników a założone na 2019 rok cele wydają się być realne. Oczywiście pojawiły się głosy jednostek że zostały pominięte lub niezauważone. Część oczywiście słusznych a część wynikających z niedopatrzenia. Generalnie wszystko idzie ku lepszemu choć niepokoi aktualna sytuacja w dziale technicznym. Być może jest to wynik przypadku lub z góry zaplanowanego działania. Czas pokaże co nastąpi. Czekamy więc. . .

Ja nie mogę...
@Ten

Taką wazeliną to mógł pojechać tylko plastik albo jasiu fasola...? Żenada...!!!

Komuno wróć :-* ????????

Zobaczymy czy w tym roku będzie upał w fabryce a może klimatyzacja zostanie normalnie ustawiona i będzie można pracować w normalnych warunkach. Dla tych co nie wiedza radze poczytać o warunkach pracy i temperaturze jaka powinna być i nam się należy . Jeśli warunki są złe można odmówić wykonywania pracy. Nie jestAeśmy w czasach komuny chociaż niektórzy się tam zatrzymali i trzymają się tego rekami i nogami

Szkodliwe warunki pracy !!
@Komuno wróć :-* ????????

klimatyzacja to chyba nie największy problem a co z tlenkiem węgla ktory na rowemach jest ciągle powyzej norm . Podobno wentylacja wdmuchuje tlenek węgla który wcześniej był odciągany z młynów

Uczciwość wroć
@Szkodliwe warunki pracy !!

Co z tego że jest wysoki poziom tlenku węgla.Mają tam super system pracy 2+1.Fajnie jest popatrzeć jak słaniają się ze zmęczenia pracując niejednokrotnie 6 dni ciągiem .A do tego są tacy którzy mają sztucznie zaniżone stanowiska. Zaczynając pracę w tej firmie wszystko był jasne. Przechodzisz w drugi obszar pół roku i awans. Ludzie nie czekajcie na jakieś matryce itp. Ruszcie się . Świat szuka takich jak wy.

szkodliwe warunki
@Szkodliwe warunki pracy !!

To jest tematem tabu.... Zastanawiał się ktoś dlaczego są przeciągi na halach? Bo otwierają okna dachowe, później my chorujemy i jest pretensja o chodzenie na L4. Niestety okna nie pomogą bo tlenek węgla może się dobrze ukrywać w przeróżnych zakamarkach... Kiedyś jedna z firm wmawiała pracownikom ze chlor jest zdrowy.

stawki głodowe
@Uczciwość wroć

W grę wchodzą pieniądze po co płacić operatorowi jak można zapłacić mniej młodszemu? Zrobi to samo a w niektórych przypadkach nawet więcej. Większość szuka pracy znowu będzie panika że niema rąk do pracy

KARUZELA
@stawki głodowe

SZUKA SZUKA MORALE SPADA W DÓŁ W KOŃCU KARUZELA RUSZY A NA CO MAJĄ LICZYĆ

Główny specjalista

Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu, oczekiwaniach. Twierdzą, że poinformują o wyniku w przeciągu tygodnia, niestety nikt nie informuje czy tak czy nie i dlaczego. Nie odpowiada również na maile i zadawane pytania.

Oczekiwania finansowe

Leszno
petersen

kiedy wreszcie równowaga stanowisk na rovemach i innych obszarach ludzie czekają na zdecydowane działania sytuacja jest coraz bardziej napięta wśród załogi są dysproporcje a to prowadzi do wielu niepokojących sytuacji ludzie się uczą rozwijają a stanowiska te same (usunięte przez administratora)nie widzi problemu

Qwert

Kto z biura naciska smutne minki pod komentarzami? Czyzby na recepcji bylo za duzo czasu?

Jakie zarobki na stanowisku kierownika oraz z-cy kierownika sklepu? Podstawa i jakie premie(o ile sa)

Mietek
@Tomek

Co tam kierownik sklepu. Dawaj do marek na kierownika. Będziesz mial Zero odpowiedzialności bo zastraszeni ludzie Cię wręcza z robotą a kasa konkretna na tym stanowisku.

zadowolony

brawo panie derektorze. rozbił pan w końcu to kółko wzajemnej adoracji i teraz dział techniczny w końcu zacznie działać jak należy. pan teoretyk z wielkim doświadczeniem z innych organizacji napewno wprowadzi wymagane zmiany i maszyny w końcu zaczną działać jak nigdy dotąd. ciekawe kiedy i on stanie się częścią ekipy do usunięcia? nic tylko patrzeć na rozkwit tej organizacji...

Ha
@zadowolony

Czy to sam szef sobie brawo bije ha ha.

geszpert
@zadowolony

a ja mysle ze(usunięte przez administratora) sie po prostu pogubil. po odejsciu dlugonosa wydawalo sie ze sie nic nie zmieni ale jednak to byla sila rozpedu. rzeczony mial te umiejetnosci ktorych dyrekcji brakuje czyli dbalosc o szczegoly i trzymanie w ryzach a takze profesjonalne podejscie oparte o profesjonalne zasady. i to on odwalal cala robote a teraz sie okazuje ze aktualnie kompetencji brak a samo sie nie zrobi. troche taki statek bez kapitana

refleksyjny

kierowników tech. już nie ma i to jest fakt czy ktoś się interesuje tym że młodszy operator pracuje na 2 maszynach jednocześnie obsługuje też park maszynowy z innego obszaru i wciąż jest młodszym operatorem (umie i wykonuje to co operator) czy to jest ok ? czy dalej będziemy się do siebie uśmiechać i wmawiać sobie że jest ok ? dziwna polityka firmy i co dalej ? jest wiosna .

Koniec normalnosci
@refleksyjny

Posypią się wypowiedzenia bo nikt nie jest kulawy i na tchibo świat się nie kończy jak to nam wpajają. Wypadałoby trochę szacunku dla pracowników i godnej płacy bo to co się wyrabia to przeginka. W większości przypadków zwykły pracownik myśli za swoj3go prz3łożonego który nie ma bladego pojęcia o naszej pracy a zarabia 5 razy tyle co my. Za co takie pieniądze bierze??? W większości działów tak jest. Jeśli czegoś nie wiesz to chociaż nie utrudniaj i daj pracować

john

Chyba nam sie sypie dzial techniczny panowie." wczoraj" jeden "jutro "jak widac nastepny: Kierownik Utrzymania Ruchu (usunięte przez administratora) Warto by sie jakkolwiek zastanowic jaka jest tego przyczyna. jakies teorie?

karlitos
@john

Nie wiem po co prowokujesz? To tacy sami kierownicy jak każdy inny. Da się zastąpić produkcyjnym i po sprawie.

edek
@karlitos

chyba nie o to mu chodzi ze zastapienia zmianowym nie ok. chodzi o to ze juz po tym pojawilo sie nowe. ogloszenie na pracuj.pl na kierownika utrzykania ruchu. za następnego? wyszukaj sobie.

To już było
@john

No to zaczną się królewskie rządy. Wróci panowanie i bezsensowne próby udowadniania że się wie lepiej. Cofamy się !!!

no elo
@To już było

jak wam tak zle to zrobcie tak tak ten co chodzi z glupkowatym usmiechem a pewnie nie ma fuchy nagranej. zalicie sie tutaj wezcie sie za siebie pozdro dla kumatych kmwtw

-Incognito-
@To już było

Spora strata dla firmy kierownika nowoczesnego którego szanowali i operatorzy i mechanicy cofamy się o dekadę wracamy do betonu zastraszania i falnej atmosfery na produkcji, przykra sprawa

jon
@no elo

tych z glupkowatym usmiechem nigdy nie brakowalo.nie ulatwiasz zadania :)

robol
@no elo

jak nie ma innej fuchy to dlaczego odchodzi ?

Xyz
@jon

Ludzie, serio? Tego typu dyskusje na goworku? Pogadajcie sobie po pracy, chyba ze na zywo juz nie tak latwo wylewac pomyje. Chyba napraawdę nudzi sie wam w domu ;) idzcie na spacer, cieszcie sie wiosną, a jak praca wam nie odpowiada - zmieńcie. Pozdrawiam!

plasyk
@no elo

Na nasze miejsce jest duża kolejka za brama i są w stanie lizać podłogę żeby się tu dostać.

Jager
@john

Każdy ma jakiegoś przełożonego taka teoria

Marmelada

Wstyd wstyd wstyd... nie wymagam pączka chociaż firma bogata a w biedronce promocja i za grosze można kupić.

-Incognito-
@Marmelada

Nie rozumiem ,były pączki w tłusty czwartek, nie jadłeś(aś)???

rob

Wielkimi krokami zbliża sie podsumowanie roku, ciekawe czy góra będzie zadowolona. Niedługo również kwiecień, może szefu SYPNIE groszem, ale nic nie wiadomo............... Chyba w niektórych działach szykują się rewolucje na hali aż huczy, a skwaszonych min coraz więcej... Ale czego się tu spodziewać coraz więcej obowiązków, testów teścików dodatkowej roboty, bileciki do kina dla wybranych

@rob

Cieszmy się, że zechciałeś podzielić się z innymi użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami. Jednak nie wszyscy z nich będą wiedzieli, co tak naprawdę chciałeś przekazać poprzez swój wpis. Możesz w związku z tym nieco rozwinąć swoją poprzednią myśl? Długo już sprawujesz swoje obowiązki w Tchibo? Pamiętaj, iż każda informacja, ale merytoryczna, może pomóc osobom, które wciąż zastanawiają się nad aplikowaniem tam. Zachęcam Cię zatem do dyskusji!

@rob

Produkcja pokazała klasę. Brawo Panowie! Szkoda tylko że magazyn jest postrzegany za piąte koło u wozu

Aniela

Witam, Pracowałam w Tchibo jako sprzedawca w sklepie stacjonarnym. Niestety nie polecam nikomu! Jeszcze nie spotkałam się z takim brakiem szacunku jak tam. Przykładowo - kiedy chciałam skorzystać z toalety musiałam WIELOKROTNIE się prosić Pani kierownik a i tak słyszałam "nie teraz", "przecież musisz zrobić jeszcze to...", kiedy chciałam napić się wody (która była na zapleczu, na sklep nie mozna było wnosić swoich rzeczy) również musiałam wielokrotnie się prosić... mimo że czasem nawet kazano układać nam rzeczy które ładnie są złożone to i tak nie można było wyjść. Pani kierownik uważa się w sklepie za nie wiadomo kogo, rządzi i nie okazuje jakiegokolwiek szacunku przez co dziewczyny bardzo szybko się zmieniały. Krzyk, stres... To była moja najgorsza praca!!! NIE POLECAM!

Chłopak z Lublina

Szukam pracy jako magazynier. Są prowadzone jakieś rekrutacje na to stanowisko?

@Chłopak z Lublina

Aktualnie poszukują mechanika i pracownika produkcji

@Chłopak z Lublina

Pod koniec kwietnia mogą być rekrutacje na wiele stanowisk m.in magazyn Wszystko zależy od tego jakiej wysokości podwyżki będą

chcialem byc marynarzem

jakie rekrutacje? nikt sie nie zwalnia. kazdy pracownik ma wpajane ,ze tylko tchibo okazalo litosc i zadna inna firma go nie przyjmie. to wlasnie tu konczy sie nasz swiat i musimy z usmiechem na twarzy przyjmowac nowe obowiazki nie oczekujac nic wzamian.

Statkiem na parę w piękny rejs
@chcialem byc marynarzem

nie dodać, nic ująć w samo sedno!

Może mi Pan wyjaśnić?
@Chłopak z Lublina

W tchibo będziesz magazynierem od wszystkiego i za każdego będziesz musiał myśleć.

Mikołaj
@Chłopak z Lublina

Większość zamieszczanych ofert jest na stanowiska doradców klienta w różnych lokalizacjach. Znalazłem jeszcze oferty: mechanika utrzymania ruchu i specjalisty do spraw technicznych. Należy być przygotowanym do pracy zmianowej i mieć doświadczenie w przemyśle zaawansowanych technologii i automatyzacji. Gdybyś był zainteresowany którymś z tych stanowisk i zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, opisz jej przebieg na forum. Pomożesz w ten sposób osobom, które także szykują się na podobną rozmowę.

nasadowy

Stara kadra mechaników plus automatycy elektrycy to totalna porażka. Wygląda na to że nie musisz nic umieć tylko ładnie ubierać w słowa a będziesz pracował do emerytury. Wieczne przesiadywanie przy automacie z kawą nie raz po kilkunastu... A do awarii nie można się doprosić. Cała nadzieja w nowym narybku

sterniczy
@nasadowy

Ale za to ekspresy do kawy są pod stałym nadzorem całego utrzymania ruchu. Mogliby czasem dolewać mleka

johny

Praca w Fabryce Tchibo to zaprzeczenie słynnej sentencji Steva Jobsa „To bez sensu zatrudniać mądrych ludzi, by potem mówić im co mają robić. My zatrudniamy mądrych ludzi po to, aby to oni mówili nam co mamy robić” - Steve Jobs Tutaj inicjatywa oddolna jest pozornie dobrze widziana . Ma być tak jaka idzie wizja z góry.

ZFŚS

W tym roku w pierwszej kolejności wypełniamy wnioski o dochodach na jednego członka rodziny, następnie na podstawie naszych wniosków zostaną ustalone kwoty wypłaty środków na święta. Zrobiono tak żeby firma nie była stratna. PS. aby z tego bogactwa w głowach nam się nie poprzewracało...

Zaangażowany
@ZFŚS

Podwyżki muszą się zwrócić

Obejrzyjcie bajkę o mrówce na yt. Pokazuje cała sytuację firmy. (usunięte przez administratora) Skupmy się na produkowaniu i sprzedaży towaru a nie kto zapyta ubikacje i wielu innych kreatywnych pomysłach

Sloneczna
@https://youtu.be/PGTXy3Efnyw

Przy takich woźnicach woz daleko nie pojedzie

Tchibuś

Brak premi targety wysokie nie do zrealizowania :)

Albo WSZYSCY albo NIKT

Spotkania integracyjne dla wybranych działów....Gorszy sort za rok???? Takie rzeczy tylko w Tchibo Marki

Kolega
@Albo WSZYSCY albo NIKT

Ciekawe ile człowiek jest jeszcze w stanie znieść? Niedługo posypie się masa L4, albo sami ludzie zaczną odchodzić. Ciekawe kto wtedy będzie pracował. Szanowne kierownictwo zapraszamy na dół by poznać jak się pracuje na produkcji. Niestety ale o tym nie macie zielonego pojęcia. O zarządzaniu owszem. Niestety Wasze pomysły nas wykończą....

Janek
@Albo WSZYSCY albo NIKT

Kazdy tylko krytykuje. Moze posypie sie na mnie hejt ale widac ze sa robione porzadki. Duzy plus za te dzialania. Nochal juz nie pracuje a to duzy plus w innych dzialach tez powoli sie sprzata wirtualne stanowiska. W labo tez na dniach ktos odda fartucha... nie mozna narzekac ze jest zle. Jak cos nie pasuje to mozna porozmawiac z Panem Dyrektorem. Jest to bardzo dobry czlowiek i napewno wyslucha. Jako jedyny czlowiek w firmie zawsze sie przywita i porozmawia. To jest duzy plus dla zwyklych szeregowych pracownikow

Byle do emerytury
@Albo WSZYSCY albo NIKT

Chyba tylko labo nie dostało propozycji wyjscia za pieniądze z funduszu socjalnego. Ktoś tu o was nie dba...

Niedocenieni
@Byle do emerytury

Magazyn tez nie dostal propozycji ale my do pomijania juz jestesmy przyzwyczajeni.....

Wyga
@Niedocenieni

Oj tak. Latami to zostalo wypracowane. Mialy byc miesieczne spotkania typu co nas boli itp. Juz ten prodzekt zniknął?

Dokąd zmierza sz tchibo
@Wyga

Były skrzynki z pomysłami zmian...byly...po co? Na co? Większość świetnych pomysłów ,,olana"

Morfaty
@Dokąd zmierza sz tchibo

Na rogu okolnej ma powstac zaklad produkcyjny. Aby jeszcze troche tu wytrzymac zanim tam sie pobuduja i dluga!

Z zaprzyjaźnionego działu
@Byle do emerytury

To może zapytajcie kierowniczki albo wyżej dlaczego tak się stało że wszyscy idą a wy nie. Może nie czyta opini na go worku. Najlepiej takie sprawy załatwiać wprost. Ciekawe co wam powie? Tak ciężko pracujecie i wam się nalezy tak samo jak reszcie.

Lepszy Wróbel w garści
@Z zaprzyjaźnionego działu

niźli na dachu Dziękujemy kolego za rady i za troskę. Tydzień temu pieniędzy nie było, ale się znalazly i dla nas. Niczym cudowne rozmnażanie chleba, cud w Kanie Galilejskiej. Nie doświadczasz w życiu cudu, my w labie owszem :)

Orła cień
@Byle do emerytury

Labo jedzie. Nie gadajcie glupot ze nie jadą

Zostaw merytoryczną opinię o Tchibo - Warszawa

• Jak się pracuje w Tchibo?

Zobacz opinie na temat firmy Tchibo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tchibo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tchibo?

Kandydaci do pracy w Tchibo napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tchibo
1.8/5 Na podstawie 1078 ocen.

Tchibo