Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

graza

Ja tez sie poswiecam dla tej firmy, ale jak dotad nie zostałam zle potraktowana. Duzo pracuje, w pracy daje z siebie wszystko, Takim jestem czlowiekiem. Zlego słowa narazie powiedziec nie moge. Firma poszła mi mega na reke, bo nie tracąc pracy mogłam zmienic apteke w ktorej pracowałam. Ze wzgledów osobistych musiałam zmienić miejsce zamieszkania i miałam strasznego cykora i wiele wątpliwości co zrobić,nie chciałam na własne życzenie tracic pracy. Okazało sie ze moge sie przeniesc do innego miasta , nadala pracujac w aptece DOZ. rozwiązanie tej patowej sytaucji wowoczas bylo dla mnie genialne. Na poczatku troche sie obawialam, ale koniec konców wszyło narawde ok. Zostałam przeniesiona i nadal mam prace.

Kondi

Nie wieszałbym psów na tej dziewczynie, moze byles kolejnym klientem który mial jakies pretensje do niej, to nie wytzrymala i tak odpowiedziała. Ja juz kilka razy zamawiałem przez internet, nastepnie szedłem do pobliskiej apteki, odbierałem zamówienie i nie było problemu.Co do zasad działania portalu, jak i samych pracowników apteki nie mam wiec zadnych zastrzezen.

nadDOZorca

Nie wiem kim jesteś DOZorco, ale wiem jedno. Jak się domyślam pracowałam w tej spółce zapewne na wyższym stanowisku niż Ty i zastanawiam się skąd w Tobie tyle lojalności względem firmy oraz bezwzględnego stosunku względem podwładnych?! Tego uczą na studiach z Zarządzania?!Bo nie kojarzę... Tak Ci tam dobrze?Zapewne dlatego że Cię zostawili... Ja mam ogromny żal do tej firmy. Poświęciłam się BARZO dla tej firmy, zrezygnowałam ze stabilnej pracy na rzecz DOZ, realizowałam się i byłam dyspozycyjna w dzień i nocy, angażowałam się i byłam uczcia względem spółki. Mimo to potraktowali mnie z buta...Zastanawiam się teraz, dlaczego ludzi zaangażowanych i oddanych firmie zwalnia się w tak nieładny sposób?Gdzie uczą takich praktyk? Smutne jest to, że teraz pracując w nowej firmie nie mam już tyle motywacji bo boję się, że znów zostanę tak potraktowana.

prawda

Witam czytelników. Muszę przyznać, poziom tej rozmowy na forum jest naprawdę na niskim poziomie. Jestem tu pierwszy raz i muszę się odezwać. Każdego się da zlokalizować po ID i obrażanie Menadżerów DOZ ze Śląska, a z tego co wiem w ostatnim czasie było ich chyba z 3-ech jest poniżej krytyki i do namierzenia . Pamiętajcie MM wykonują polecenia dyrektorów regionu i tu jest problem, kompetencja zwłaszcza jednego jest na poziomie bardzo niskim.Generalnie nie ma słuchania swoich ludzi i dlatego zawsze 2 miejsce w tabelce... Koordynatorzy nie potrzebują dyr.,oni są potrzebni centrali.... Wystarczy słuchać mądrych ludzi....

Przypadkowy obserwator

Jak by było tak dobrze w tych aptekach DOZ, to nie mieli by tam takiej rotacji pracowników począwszy od kierownika , a skończywszy na technikach. Większość ogłoszeń o pracę które się pojawiają obecnie to są z apteka DOZ z tego wynika ,że coś jest na rzeczy skoro ludzie uciekają z tej firmy.

przypadkowy czytelnik

Witam zupełnie przypadkowo trafiłem na tą dyskusję i nie mogę się powstrzymać by zabrać głos. DOZ-ozorca to nie żaden koordynator tylko osoba która podszywa się w żałosny sposób pod koordynatorów pgf. Miałem okazję nie raz spotykać się z tymi osobami i oczywiście wymagają realizacji okreslonych zadań ale na pewno nie mozna im zarzucić wiedzy i wysokiej kultury. Ten DOZorca probuje oczernić tych ludzi a jest pewnie jakimś nieudacznikiem probującym buntowac innych.

;)

Poczekaj, poczekaj Ciebie Dozorco też rozliczą, chyba cienko co skoro tak się spinasz co??? Ciekawe, na którm miejscu jesteś jak o motywacji [usunięte przez administratora] i srasz w gacie na myśl o kolnej Światecznej Kampanii co heheheheh na wycieczkę do Wawy chcesz pojechać i premię dostać. Spinaj się, spinaj a ludzi to szanuj człowieku bo i Ty po[usunięte przez administratora] dostajesz. Praca Twoja czy Nasza każdemu zależy, ale jakim kosztem. Kosztem wszystkiego i wszystkich. Obniżcie ceny i zacznijcie fachowy personel zatrudniać, technicy owszem, ale z doświadczeniem. Bo co jeżeli stażysta technik za stołem ( bo z tego co rozumiem, że technik zamiast magistra ) z wiedza pożal się boże realizuje recepty i co jeżeli nieprawidłowo odczyta przepisane przez lekarza leki czy ta jego pensja 3-cyfrowa adekwatna będzie do konsekwencji i kar pieniężnych z tytułu nieodpowiedniego leku wydanego. Pacjenci i z tego odchodzą od aptek doz, bo głupi nie są i widzą, że niekompetentny personel za stołem stoi. Magister z kimś takim to i nawet rozmawiać nie chce bo i nie ma o czym. Do towary to się jedynie nadaje jako pomoc, ale nie za stół...Ilu takich żółtodziobów zatrudnionych stażystów. Magistrów zwalniacie, żeby technika po stażu zatrudnić. No to porównanie zajeb... i świadczy o celności w działaniu zmierzającej do obniżenia jakości świadczonych usług.... oby tak dalej

;)

[usunięte przez administratora]. Żałosne potrzeć, my już olewamy przykasówki, ale faktycznie jak kolejka ludzi to weź proponuj każdemu to to... to tamto... to sramto i w dodatku przyjdzie taki cieć ledwo co mleko spod nosa wytarł, bez pojęcia i pieprzy o efektywności NAM MAGISTROM i wciąż mało i mało. Z tego też powodu już dwie dziewczyny odeszły, gdyż dla nich ważniejszy jest pacjent i prawidłowo zrealizowana recepta ( oczywiście nie szukały długo pracy ) a nie jakieś tam promocje do [usunięte przez administratora] o punktach motywacyjnych nie wspomnę. Praca w doz- szczerze odradzam,,,

garymovaut

Chyba pracujesz w zarządzie DOZ. Powiem jedno - apteki Dbam o Zdrowie to Biedronka z lat 90tych... Praca tam nie ma nic wspólnego z farmacją liczy się sprzedaż mydła, kremu i wciskanie kart, a prawa osób tam pracujących nie są respektowane. Zwolnienia z dnia na dzień , cięcie wynagrodzenia, nierealne normy do wypracowania to w tej firmie norma.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.