Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Persephone

Hello. Trafiłam na ogłoszenie na speca od fotografii produktowej do Was. Powątpiewam, ale zapytam - czy jest tu ktoś, kto pracował na tym stanowisku? Jak wygląda system pracy? Jakieś stałe godziny? Jakie zaplecze sprzętowe/programy do obróbki? I ogólnie - czy warto ;) Doświadczenie oczywiście mam, aczkolwiek w elektronice użytkowej i pracowałam głównie z domu, gdyż mam swoje mini studio i tak mi się łatwiej pracowało, ale nie mam nic przeciwko pracy w biurze, raczej jestem w stanie się dosyć łatwo dostosować do warunków.

Lily
@Persephone

nie spotkałam się z taką ofertą, ale może niezbyt dokładnie szukałam, bo dość sporo tego się ostatnio pojawiło :) co do godzin no to wydaje mi się, że są stałe jak wszędzie w biurach, chyba że zapotrzebowanie byłoby akurat inne. A co do Twojego doświadczenia to nie wydaje mi się żeby to miało znaczenie czy pracowałaś w domu czy w jakiejś firmę, co więcej taka samodzielna praca wydaje mi się bardziej ceniona, bo to świadczy o ogólnym obyciu w temacie i odpowiedzialności, aż jestem zaskoczona, że chcesz faktycznie przyjść pracować do biura :) skąd ta decyzja? jeśli mogę spytać

Persephone

Nie znalazłam tam żadnej wzmianki na temat stanowiska, o którym piszę. Powiem tak - bardziej niż na opiniach, zależy mi na poznaniu jak wygląda ta konkretna praca, najlepiej od osoby, która miała z nią do czynienia w jakikolwiek sposób, a od tego typu wpisów staram się stronić, bo to subiektywna sprawa, ale dzięki za opinię.

odradzam

w moim przypadku było bardzo podobnie

Kaja

Ja również potwierdzam, że praca w tej firmie nie należy do najlepszych wspomnień (delikatnie mówiąc). Gnębienie, brak szacunku, obrażanie, mobbing, przymus pracy po min. 12h to niestety norma w tej firmie, a tytuł great place to work to tylko kwestia pieniędzy wydawanych przez firmę rok w rok. Taka niestety jest cała prawda.

Persephone

Rozumiem, po prostu tak jak pisałam - zabrakło wzmianki na ten temat, więc ciężko było wywnioskować, że miałaś z tym stanowiskiem styczność. Do do komentarzy o treści "potwierdzam", "u mnie też tak było", "nie polecam" - darujcie sobie, nie jest to w żaden sposób pomocne i nie przekona mnie o słuszności którejś ze stron, miałam nadzieję na odpowiedzi na moje pytania dotyczące specyfiki tego konkretnego stanowiska, a nie na nic nie wnoszące opinie o całej firmie, bo to przecież sama mogę sobie na forum przeczytać, wątków jest od groma. Znaczy bardzo dziękuję za chęć pomocy i rady, czy jak to nazwać, ale no nie jest to efekt, który swoim pytaniem chciałam uzyskać i jeżeli nikt z Was nie ma nic do powiedzenia o stanowisku, to myślę, że można zakończyć ten wątek. :)

twoj kierownik

Do roboty bys sie wziela, a nie wypisywala glupoty na DOZ SA. Pamietaj, ze dzieki DOZ nie szukasz jedzenia po smietnikach, tylko masz terminowo wyplacana pensje! Pacjenci sa najwazniejesi, ale ty chyba sie pomylias wybierajac swoj zawod. Dostaniesz ode mnie wilczy bilet.

G
@twoj kierownik

Szacunek to podstawa?

Szanujący pracowników.
@twoj kierownik

Wilczy bilet? Co za bezczelność. Szukanie jedzenia po śmietnikach? Trzeba być chorym z nieszczęścia,żeby wypisywać takie bzdury. Takich głupot nie napisał żaden farmaceuta,tylko ktoś bardzo nieszczęśliwy,z problemami. Smutne to, że są tacy Ludzie. Pewnie jest to wpis z centrali.

Łuki

Firma, a właściwie cała masa firm w grupie DOZ, nie dba o pracowników i nie chce dbać. Zwolnienia, to jedna sprawa. Druga,to koncentracja na kasie i maksymalizacji zysków. Atmosfera pod psem. I nie jest to związane z koronawirusem. W związku z tym, jest dość duża fluktuacja kadry wśród menadżerów. Menadżerowie szukają usilnie nowej pracy. Farmaceuci zaś już dawno stracili poczucie misji. Liczą się obroty.

Jak wygląda praca w otc? Jak szefowa działu?

Czemu wątek pochwalny? (usunięte przez administratora) Pytam jaka jest atmosfera i czy można się od szefowej czegoś nauczyć bo ma dużą wiedzę czy to może ktoś z rodziny zarządu kto tylko siedzi na stołku i spija śmietankę...

Wstyd
@Zainteresowany

Nie mój dział więc Ci nie pomogę ale czuję się w obowiązku przeprosić Cię za odpowiedź farmaceutycznego. Tak to tu wygląda ...

Pimpuś
@Zainteresowany

Szefowa OTC ma wiedzę ale bynajmniej nie z leków i suplementów którymi zarządza a z plastikowych buteleczek, wacików i dezodorantów. Trochę mi jej w sumie szkoda ale ludzie ludziom zgotowali ten kulawy los w DOZ gdzie AK jest centrum wszechświata, okiem proroka i świętym grałem a reszta ludzi to jej ogry od (usunięte przez administratora) po 12 godzin dziennie.

Natura

Ona nie została "podebrana" z Natury tylko sama z niej uciekła za to że jej decyzje przyniosły ogromne straty finansowe!

żenada

(usunięte przez administratora) Ogólnie polecam jako pierwszą pracę, bo może nauczy ich to pokory i w przyszłości docenią swojego kolejnego pracodawcę. Branża sama się broni, zatem specjalistom i ludziom mądrym polecam omijać szerokim łukiem.

Cichodajka

Zaczęło się prowadzeenie jałowych dyskusji na podbijanie gwiazdek

omg

co za żałosna prowokacja! już to widzę jak ktoś z biura tutaj pisze, bo przecież nie ma nic lepszego do roboty!!! mam nadzieję, że nikt nie uwierzy w te bzdury, naprawdę mogłeś się bardziej wysilić ;)

omg

no zobaczymy czy się faktycznie wyszumi

Rama

tu nawet nie ma słowa, które wpisywałoby się w ramy tego jak wygląda opinia geniuszu

Oopsie

"Prawda czyli 1/5 gwiazdek" no nie powiem, ciekawe kryterium prawdy. Nie żeby opinia/ocena była subiektywna, czy coś takiego, cnie ;) A człowiek głupi myślał, że jak wykształceni ludzie to i jakiegoś sensownego poziomu intelektualnego można się spodziewać. Nic bardziej mylnego.

Rama
@Oopsie

no zdecydowanie można przestać się łudzić, ja już przestałam :)

Neo

Dzień dobry Tak gdzieś od około pół roku z realizacją zamówień w tej aptece są problemy, realizacja trwa długo ( często ponad tydzień) i często z jakimiś problemami ( brak jakiś zamawianych produktów). Piszę tą opinię bo może to ja tylko mam takie spostrzeżenia, pozdrawiam wszystkich czytających opinie.

Czy pracodawca DOZ S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Fris

Nie ma żadnych szkoleń. Chyba że kolega z biurka obok Cię czegoś nauczy...

Czy ktoś wie co się stało z panem Mariuszem z Hr? Zniknął bez słowa. Zwolnili go?

Terencjusz

Co z nim?

Nicola

A ile jest działów w firmie?

Bonnie
@Nicola

przeróżne są działy i stanowiska, długo by wymieniać, podejrzewam że mogę nawet nie znać wszystkich, ale takie jakby trzy główne struktury to apteka, magazyn albo centrala

Prawda 24

Typowe polskie narzekanie. Czy nie napisała wam prawdy. Taki zawód wybraliście i za to wam się płaci więcej. No cóż wóz albo przewóz. Jesteście na straży, naszym orężem w walce z pandemią. Po co to roztrząsac. Macie @ gdzie obiecano wam środki i co nie macie bo widzę coś innego. A co lekarze mają powiedzieć ? Weźcie się do roboty bo i tak pacjentów jest mniej teraz.

Dozia

Bez przesady, mamy rękawiczki, trisept, osłonę plexi, w prawdzie w spozywczakach mają lepsze, ale możesz przecież przez okienko sprzedawać

Klientka

wstyd za takich farmaceutów jak wy! weszłam tu napisać komentarz z podziękowaniem dla was bo ostatnio byłam i spotkałam wspaniałą panią aptekarkę, która mi bardzo pomogła, wszystko wytłumaczyła mimo całej tej pandemii była człowiekiem i była tam jak reszta pań na posterunku pomagać ludziom ale poczytałam trochę waszych wypowiedzi i z trudem powstrzymam się żeby nie spojrzeć na was "wykształcone farmaceutki z misją" z pogardą następnym razem jak będę w aptece. A co do wykształcenia mój syn ma tytuł doktora habilitowanego i oczywiście jestem z niego dumna ale wiem, że nie jest jedyny, a bywają też wyższe stopnie niż doktor. To tylko odnośnie wykształcenia bo do reszty się nie odniosę bo aż mam ochotę splunąć. Wstyd!

Bicza

W zabce są lepsze warunki moim zadaniem.

Darmaceuta
@Bicza

W żabce mieli pleksy dużo szybciej niż my!

Cloudy
@Bicza

To arrivederci i leć do żabki, w której są takie cudowne warunki. Krzyżyk na drogę i te sprawy.

naidk

Brzmisz jak fanka teorii spiskowych :)

Techno
@Dozia

A napisz od kiedy macie te osłony, bo u nas poślizg był ponad dwutygodniowy w porównaniu do innych sieci.

jaden
@Darmaceuta

To co tutaj jeszcze robisz?

Didgeridoo
@Darmaceuta

Ja rozumiem porównania między aptekami, ale porównywanie aptek do żabek? Czyli jednak stawiacie się na równi ze sprzedawcami, a nie farmaceutami z misją, którzy mają pomagać pacjentom. Ładnie ktoś to ujął w jednym komentarzu właśnie o spłycaniu idei zawodu. Punkt widzenia jednak zależy od punktu siedzenia.

Adrian_wschód
@Didgeridoo

To jest wstyd dla firmy, że w ogóle da się toto porównywać do żabek. Jakby zareagowali odpowiednio wcześnie i odpowiednio skutecznie, to nie byłoby żadnej dyskusji w tym temacie.

Alicja

tak jest niestety, potwierdzam, nagorsza siec w jakiej pracowalam....a chwala sie ze po raz trzeci zostali wyroznieni jakos Laureat Great Place to Work....niestety tytul nijak sie ma do rzeczywistosci....

Alicja
@Klientka

jakby Pani zauwazylam tutaj sa opinie odnosnie pracodawcy a nie zawodu i misji farmaceuty.....

Didgeridoo

Nie zamierzam, nigdzie z moich ust nie padło takie stwierdzenie. Nie zależy mi na tym, żebyście tu nie pisali, mnie to ani grzeje, ani ziębi. Świadczy to tylko o autorach. Jak mnie coś wkurzy, to odpowiem, bo mam do tego takie samo prawo, jak wy.

Karmen
@Didgeridoo

dokładnie. To świadczy tylko i wyłącznie o autorach i niestety nie robią sobie najlepszej opinii ;) szkoda tylko, że chcą być tak postrzegani; ludzie którzy powinni być pomocni i życzliwi w swojej pracy, a okazuje się że za tą maską uśmiechu kryje się tylko zakłamanie

Dozia
@Techno

Techno od 2 tygodni, jak taki poślizg był to dlaczego przez okienko nie pracowaliście?

xxx

Jestescie porypane, sadzicie sie o to ze bierdonka miala wczesniej pleksi, zachorowala ktoras? zadna ? a szkoda. Leczcie sie!!!

rrr

Ok - w aptekach tzw." prywatnych" to dopiero jest cyrk , polecam spróbować nim ktoś napisze na DOZ coś krzywego .

Kiero superhero
@rrr

To idź się wyżal na forum prywaciarzy, tutaj wytykamy negatywy dozu.

Pavetta
@rrr

Nie pracowałam w prywatnej, ale różne historie krążyły na ten temat, a ja nawet nie mając porównania nie mam nic krzywego do napisania.

Korniszka
@Kiero superhero

Kolejny(usunięte przez administratora)który narzeka a jak widać ma czas na pisanie bzdur. Ciesz się że masz gdzie pracować bo mogłeś siedzieć na kasie w biedronce tam na pewno jest lepiej. Mały mózg i zawiść że nie umiesz osiągać celów ściska Cię tam na dole. Jak kocham doz za trud i poświęcenie pracownikom. To jest Great Place to Work. Firma dba o nas na każdym kroku ale Ty tego nie doceniasz.....

Dina
@Pavetta

a ja pracowałam w prywatnej, nie chce tutaj wymieniać ani nic, ale uwierzcie mi na słowo - lepiej jest w sieciówce. Właściwie pod każdym względem i można by tak wymieniać wszystko, ale po co? Jeżeli ktoś tak pracował to wie jak tam jest, a widać po wypowiedziach którzy użytkownicy nie mają żadnego porównania, chociażby z inną sieciową nawet apteką, tylko negują wszystko co się da.

Kiero superhero
@Korniszka

Rozumiem, że nie powinienem mieć czasu na pisanie (Twoim zdaniem) bzdur? Tylko praca 24/7 za kiepskie $$$ - to jest właśnie dewiza tej firmy. Wszystko wyszło przy okazji koronawirusa, spodziewam się masowego exodusu fachowców z aptek tej firmy, która zareagowała najpóźniej ze wszystkich sieci na rynku w kwestii zapewnienia nam, wojownikom pierwszego stołu, bezpieczeństwa. W dr m** chociaż dostali dodatki na osłodę. Nawet w dyskontach doceniono pracowników premiami za ciężką pracę. My dostaliśmy podziękowania na wygaszaczu ekranu. Great place to die.

Galeo

Jakim trzeba być zaściankowym żeby pisać takie rzeczy? nikt Cię tutaj na siłę nie trzyma! zwijaj się i do widzenia

Techniczka
@Galeo

A owszem, zwijam się. A pismo odnośnie ochrony pracowników aptek przed wirusem wysłałam do nadzoru i sanepidu.

Marki własne

Żądamy home office !!!!!

Magda
@Marki własne

W firmie jest home office. Nie plujcie jadem. Wstyd dla Was, wstyd dla was. Byście nie musieli grzebać pi śmietnikach niewdziecznicy.

Kate

(usunięte przez administratora)brakuje nach techników. (usunięte przez administratora) Wymagania ogromne a pomoc ? Ile jeszcze. Swoją drogą robimy więcej niż musimy dla prywatnej firmy. Pani e. namawia na wychodzenie w szeregi izby aptekarskiej by było można więcej... za co i dla kogo ? (usunięte przez administratora)

Magda 1988

Czy orientujecie się jakie są zarobki technika na podlasiu??

MAGDA1988

Czy orientujecie się jakie są zarobki technika na podlasiu??

Szyderius

Jak to się perspektywa potrafi zmienić z dnia na dzień. Jeszcze miesiąc temu pamiętam jak weszłam na gw, na którym czytałam całe litanie jak to zawód farmaceuty został spłycony kiedy to misja, powołanie. Czyżby coś się zmieniło od tego czasu? Już nie powołanie, teraz jestem sprzedawcą i chce do domu?

Sok imbirowy

Ten dzisiejszy sok imbirowy to będzie chyba symbol DOZu na długie tygodnie. Ten komunikat, że DOZ się o nas troszczy i zamiast wysłać na homeoffice serwuje darmowy sok imbirowy (codziennie, a dotychczas był tylko raz w tygodniu!!!) to było jak naplucie pracownikom w twarz.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.