Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o DOZ S.A.

Na jakie warunki może liczyć młodszy manager regionalny? Jakie auto? Jaka podstawa

@Paweł

No właśnie, dajcie znać coś o kasie. I dajcie znać też coś o premiach. Są tu premie jakieś miesięczne, kwartalne, roczne? Może premie jakieś za frekwencje?

Marlena

Pytanie z serii bardzo ogólnych: czy polecacie zawód farmaceuty? Piszę w tym roku maturę i zastanawiam się jaki kierunek studiów wybrać. Moglibyście mi napisać co nieco o specyfice tego zawodu, czy jest opłacalny i satysfakcjonujący?

Anhia
@Marlena

Niestety decyzji za Ciebie nie podejmę ale z własnego doświadczenia mogę polecić jeśli tylko temat Cię interesuje to może to być jak najbardziej satysfakcjonująca praca.

Farma

Nie no, może nie będzie tak źle ;) Owszem od samego początku studiów trzeba się przyłożyć do nauki, ale do zrobienia!

Farma
@Marlena

Ja osobiście polecam! Tyle, że pamiętaj, że to Ty musisz chcieć się realizować w tym zawodzie. Ma on swoje plusy i minusy (jak każdy zawód zresztą), ale w mojej ocenie tych pierwszych jest zdecydowanie więcej, więc też to wybrałam i ja jestem zadowolona z wyboru ;)

@Marlena

Nie będę cię czarować, to nie jest łatwy zawód, szczególnie jeśli chodzi o to że masz stały kontakt z pacjentami, którzy trafiają się naprawdę różni, druga sprawa to monotonia pracy która pojawia się po czasie, ale w jakim zawodzie jej nie ma, trzecia sprawa trzeba być naprawdę dokładnym i sumiennym? Nie piszę tego żeby cię zniechęcać, jeśli taka praca i zdobywanie wiedzy z tego zakresu wydaje ci się interesujące to śmiało, chciałam tylko przedstawić bardziej realny obraz ale szczerze mówiąc to jeśli jeszcze raz mogłabym wybierać kierunek studiów to wybrałabym tak samo.

AnONim
@Marlena

Ja polecam. Nie wyobrażam sobie pracować w innym zawodzie ;)

moja opinia
@AnONim

mam podobnie, jakoś to jest typ pracy, który mi najbardziej odpowiada, choć czasami jak w każdej pracy pojawiają się cięższe dni, ale i tak to jest to, co chcę robić!

Sahar
@moja opinia

Jasne, że pojawiają się lepsze i gorsze dni, tak jak wszędzie. Ja się przebranżowiłam, a żałuję, bo pracę tutaj wspominam z wielkim sercem do niej. Polecam :)

@Marlena

Ogólnie to jest praca raczej przyszłościowa, na chwile obecna nie czuję dla siebie żadnego zagrożenia na rynku, żebyśmy mieli być zastąpieni czymkolwiek ;)

@Marlena

Na razie farmaceutów nadal brakuje, moim zdaniem warto jeszcze iść na takie studia. Ale to oczywiście będzie tylko i wyłącznie twój wybór.

argil
@mg

a czy prosto po studiach przyjmuja ludzi? typowych świeżaków

farmatyk
@argil

tak po studiach na niektore stanowiska tez przyjmuja, ale no doswiadczenie zawsze lepiej widziane, wiesz jak jest

K.

W kontrze do wielu negatywnych opinii postaram się opisać swoją pracę w DOZie z trochę innej perspektywy. Pracę w tym miejscu skończyłam już jakiś czas temu i pozwoliło mi to nabrać pewnej perspektywy kiedy już wszystkie emocje opadły. Sama praca nie jest zła, generalnie pracuje się tak jak w każdej innej aptece jeśli już ktoś pracował w zawodzie to tutaj nic go nie zaskoczy. Bywało między nami frustrująco i czasami denerwowaliśmy się jeden na drugiego ale przez większość czasu było między pracownikami i kierownictwem po prostu w porządku, czasem zabawnie czasem mniej ale na relacje w firmie naprawdę nie mogę narzekać. Pakiet benefitów uważam że jest dość spory w porównaniu do konkurencji i to był dla mnie bardzo duży plus podczas pracy tutaj. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie będę podawać dokładnych stawek, nie chcę się tym dzielić ale powiem że były na takim średnim poziomie, znam miejsca z lepszymi jak i z gorszymi stawkami. Ogólnie pracę polecam jeśli jest się osobą pracowitą i w umiarkowanym stopniu odporną na stres, nie trzeba być jakoś bardzo ekstremalnie odpornym ale trzeba mieć świadomość tego że stresujące sytuacje się pojawią jak to w zawodzie, nieważne czy w tej firmie czy w innej. Pozdrawiam

Barto
@K.

Jakbyś też mogła coś więcej o tych benefitach opowiedzieć byłoby spoko :)

Nataliee
@K.

Ja uważam, że jest całkiem przyzwoicie, warunki zachęcające, jeszcze trafić na ogarnięte osoby i jest ok, ja akurat pracuje ze świetnymi ludźmi i szczerze mówiąc nie mam na co zbytnio narzekać ;)

Jawi
@K.

odporność na stres jest ważna ale tak jak piszesz, jeśli ktoś wie jak wygląda praca w zawodzie to tutaj zero zaskoczenia

Kinga
@Barto

Ja od siebie mogę wspomnieć o tym, że mamy możliwość opieki medycznej oraz karty sportowej. Wiele osób teraz korzysta z takich dodatków, więc myślę, że to akurat ważna informacja :)

Bartol, Baetolini
@Nataliee

Co oznacza dla Ciebie przyzwoicie? Znośnie? A jakie to ogarnięte. Jak trzeba robić i wyrabiać normę, to te wszystkie elementy mogą być niewystarczajace. Oczywiście róznego rodzaju forma awansu jest możliwa i nie trzeba grzeszyć tu IQ. Mozesz to mieć na mysli.... mialem trochę na liczniku i mój przelicznik jest inny

@Kinga

A można uzyskać odpowiedź jaka to jest opieka medyczna? Jeśli nie jest to nic tajnego. I czym jest karta sportowa, bo o tym nie słyszałam?

@Jawi

Odporność na stres hmm... chodzi o tzw. ''trudnych klientów"? ;) Tu akurat doświadczenie mam, ale faktem jest to, że nie każdy do tego się nadaje.

Sahar
@Hania

Za moich czasów świetności pracy w DOZ był enelmed, ale nie wiem czy teraz się coś pozmieniało.

@Sahar

W dalszym ciągu jest enelmed, a jeśli chodzi o kartę sportową odpowiadając osobom wyżej to jest fitprofit.

Lara
@mg

a czym się różni ten fitprofit od multisporta? wcześniej się nie spotkałam z tym

sportsman
@Lara

to samo praktycznie, tylko oczywiscie inne placówki korzystają plus fitprofit ma jeszcze fajne dodatkowe rabaty na rózne rzeczy i chyba multisprot takiego dodatku nie ma

Firma poziom 0

Ta firma co miesiąc szuka pracowników social media od chyba 5 lat czy serio nikt nie spełnia waszych wymagań bo ja mimo doświadczenia aplikowałem z 4 X i nigdy nie dostałem choćby pół zdania w odpowiedzi. Dla mnie firma (usunięte przez administratora)i odradzam, kpina nie rekrutacja i chyba pranie danych osobowych bo inaczej tego nie widzę z takim podejściem do kandydatów.

Akali

Hej, nie działa mi strona DOZu. Czy ktoś wie czy są teraz czy są oferty na stanowiska administracyjne?

Akali
@Akali

ewentualnie na jakich stronach mogę znaleźć oferty?

Boras
@Akali

Poszukaj na innych stronach z ofertami pracy, akurat doz z tego co kojarzę, zawsze miał dużo aktualnych

Hypaxia

a czy ktoś kojarzy może czy zdarza się praca zdalna na niektórych stanowiskach? bo nie widzę takiej możliwości w ofertach które mnie interesują a wolę pracować zdalnie..

Palko
@Hypaxia

No niestety ja też nie widzę i szczerze to nigdy nie słyszałem o zdalnych tutaj. Może to jest do dogadania na biurowych?

Palko

A jakie stanowisko by cię w takim razie interesowało? To może ktoś inny będzie w stanie precyzyjniej się wypowiedzieć? Czy pytasz o jakiekolwiek byle by się dało zdalnie?

Brak

Nie ma pracy zdalnej ani hybrydowej.

Boniek

Nie rozumiem z jakiego powodu pan Oskar wielki kierownik magazanu pracuje jeszcze w tej firmie. Góra pozwala na takie traktowanie pracowników? Brak szacunku i chamstwo zastraszanie kultura na poziomie chłopa ze wsi. Nie chce się przychodzić do pracy omijać szerokim łukiem

Gośka
@Boniek

Mnie zastanawia zatem w tym kontekście, czy w firmie jest jakaś droga czy sposób na to, by wysyłać uwagi do działu głównego HR? Jest opcja wysłania wiadomości czy zgłoszenia różnych niefajnych sytuacji?

nowy?

jak pracuje sie w marketingu? widze że jest bardzo duzo nowych pracowników? czy były jakieś czystki? o co chodzi?

Simon

Na stronie jest oferta na kierownika tylko od razu odsyła do aplikowania, gdzie można znaleźć samą ofertę?

@Simon

Też tu jestem, bo szukam wiadomości o tym stanowisku. Czy ktoś napisze nam, czy taki kierownik od razy dostaje UoP czy inny rodzaj umowy? Wgl jest szansa na UoP od razu na start współpracy?

tekaen
@Simon

a ile doświadczenia wymagają?

Spacz
@Emilia

Wiem tylko, że normalnie uopy dają nawet od początku, a czasem b2b można wziąć. Ale o doświadczenie też bym chętnie dopytał

Apteczny
@tekaen

Ciężko powiedzieć, bo na ich stronie jak się aplikuje to nie ma oferty, jest tylko arkusz do wypełnienia, Ja byłem prosto rok po studiach jak udało mi się dostać do apteki.

Hania

Ile mniej wiecej zarabia technik farmaceutyczny w dozie?

Jawi
@Hania

nie wiem czy nie zależy to od lokalizacji, doświadczenia i innych czynników, najlepiej zapytac bezpośrednio ile zaoferują, bo nie chcę nikogo wprowadzić w błąd

Asia

Jak się zjedzie na sam dół strony jest "dlaczego doz.pl" i teraz: bezpłatna infolinia dla pacjentów, weryfikacja interakcji leków, encyklopedia leków i ziół, porady na czacie z farmaceutą, e-wizyta z lekarzem specjalistą. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. Z kim się skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji?

Zuza

Zdarzają się czasami ogłoszenia na dermokosmetyki? widziałam, że pytania się pojawiały, sama sprawdzam od jakiegoś czasu i nic

Nataliee
@Zuza

Ja się tym zbytnio nie interesowałam, ale chyba najlepiej regularnie sprawdzać oferty :)

Emilia

Według tego co na stronie wypisane to dodatków i benefitów DOZ oferuje imponująco duźo. Szczególnie interesuje mnie co kryje się pod hasłem "wachlarz dodatkowych świadczeń socjalnych", oraz ile wynosi dofinansowanie do Multisporta? Mam jeszcze kilka pytań ale wszystko po kolei ;)

@Emilia

Z Multisport akurat nie korzystałam więc nie wiem, ale ze świadczeń socj. już tak, np z wyprawek dla dzieci, dofinansowania do żłobka.

@Emilia

Masz kartę fitprofit/fitsport i płacisz za nią 30zł / msc.

@pracownik

To żadne pieniądze. A coś jeszcze o firmie jako takiej?

@1234

Ale fajnie z tym żłobkiem. Serio? To jest dla każdego pracownika, nawet nowego? Ile takiej kasy dofinansowania do żłobka wynosi? O jakiej kasie mowa?

kompan
@Emilia

Nie wiem czy Cię to interesuje ale jeśli chodzi jeszcze o benefity to są fajne bonusy na dzieci. Na pewno jest wyprawka dla niemowlaka i dla pierwszoklasisty co mi akurat bardzo pomogło.

Zuza

siaa
@Zuza

no ja też bym była zainteresowana, ale faktycznie jakoś nic się nie pojawia, nie ma teraz zapotrzebowania?

Werix

Jakie umowy oferują na start?

Olix
@Werix

Od początku dają umowę o pracę

Luna

Na stronie jest oferta na kosmetyki drugi produkt 30% taniej, to obowiązuje tylko w sklepie internetowym czy w aptekach też?

klientka
@Luna

nie wiem jak to jest, a można np. zrobić zamówienie online i odebrać w konkretnej aptece? pomijając koszty wysyłki czy nie bardzo?

Mira

Czy we wszystkich aptekach DOZ obowiązują te same warunki zatrudnienia i takie samo wynagrodzenie?

@Mira

Tak, ze względu na to, że jest to sieciówka to wszędzie obowiązują te same warunki.

Anonimator
@1234

To jest nieprawda, wynagrodzenie zależy od lokalizacji apteki.

AnONim
@Anonimator

Tyle, że tamto się tyczyło warunków, podejrzewam, że chodziło o jakieś benefity czy coś, a nie o wynagrodzenie ;) Polecam czytać nieco uważniej ;)

Anonimator
@AnONim

Ty sobie jaka robisz? Cytuję: „Czy we wszystkich aptekach DOZ obowiązują (…) takie samo wynagrodzenie?”

@AnONim

Hej, ale to mnie te benefity ciekawią. Jakie firma oferuje dodatki właśnie pracownikom aspekt? Mają też jakieś zniżki firmowe na produkty, czy nie? Wiecie, czy są paczki na święta?? Jak tak to co w nich jest?

Damian

Pojawiają się czasami ogloszenia na magazyn albo kierowce?

Pop
@Damian

na magazyn jest ale trzeba mieć uprawnienia na wózki

zdzisek
@Pop

a gdzie je znalazłeś?? napiszesz?

zdzisek
@Pop

bo ja uprawnienia mam, ale na ich stronie to albo do apteki albo do centrali są ogłoszenia, chyba że źle patrze

Oferują stażystom darmowe dni próbne. Szkoda czasu.

@Kandydat

Serio? Ale to tyczy się pracy w aptece czy też w centrali firmy np. w dziale marketingu? Ile takich dni stażowych bez pensji ma być?

Mpdg

Pracuje w Doz od roku Polecam to stabilne miejsce pracy z możliwością dalszego rozwoju Bardzo dobrze traktują swoich pracowników

@Mpdg

to się tyczy pracy w aptece, tak?

Happy
@Mpdg

Ja również polecam - Krakow. Naprawde siper - tylko jedna apteka a raczej kierownik nie polecam ( 24h) , ale pozostałe lokalizacje sa ok- ja pracuje juz w 2 aptece dozu i swietnie.

Mpdg
@Happy

Ja również jestem bardzo zadowolona Pracuje w Doz w Dąbrowie Górniczej I na pewno zostanę tu na dłużej. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

@Mpdg

czyli dobrze trafiłam ;) ja właśnie zamierzam wziąć udział w rekrutacji do jednej z aptek i dzięki wam za opinie, utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto tu spróbować swoich sił

@Mpdg

ja ogólnie planuje tu zaczynać po studiach, także jak są możliwości rozwoju to super! ogólnie takie pytanie w jakich godzinach pracujecie? w zwykłej i całodobowej aptece, jak to się rozkłada czasowo?

jakistam

Co do inwentaryzacji, nie polecam w ostatniej chwili odwołują, brak jakiegokolwiek kontaktu.. człowiek czeka do ostatniej chwili.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.